Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

dziewczyny! jestem pewna ze ta wybrana suknia jest taką jaką wlasnie chciałam mieć! Bardzo mnie cieszy to poczucie:) Oby przy drugiej przymiarce nic mi sie nie zmieniło, bo juz z gotóweczką do salonu popędzę-za tydzien:) za butkami dzis wybrałam sie na Chmielną (W-wa) ale bylo juz zmaknięte :/ a tyle co widziałam z zewnątrz...nic mnie pozytywnie nie zszokowało :) Chciałabym buty proste,raczej z czubkami, ecru, na wysokim obcasie ok 9 cm ,rozm,38 :) kaaaaaaaaa a gdzie zamawiałaś swoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja jestem z jaworzna (śląsk) i u siebie w mieście ale niestety nie zapytałam co to za firma obuwnicza szyje zamawiałam w salonie sukien ślubnych mieli tam bardzo duży wybór z czubkiem bez na okrąglo całe paski obcas do wyboru gładkie z koronki no pzre różne ja mam na niskim obcasie pomimo iz nie jestem wysoka ale dawno nie chodziłam na wysokim tak więc wole czuć sie swobodnie bo to cała noc też zamówiłam sobie ecru bo taka będe mieć suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamiętam taką historię z wesela jak się dziwiły dziewczyny, że panna młoda po kilku godzinach szaleństw na parkiecie nie ma zmęczonych nóg (a obcas był wyyysoki;))No i co się okazało? Pod sukienką miała takie zakryte białe sandałki jakie noszą pielęgniarki:)Nie było ich wogóle widać a nogi były wypoczęte. Ja postanowiłam kupić buty na niskim obcasiku, z owalnym przodem (a cały czas trwa bum na te z noskami...). Mam nazwy sprawdzonych firm: growikar, kotyl, anis, ryłko. Coś wybiorę:) Kaaaaa, jakbyś miała okazję, sprawdź firmę, ok? Jestem z Katowic. adamisia, good for tou z tą sukienką:)Jeśli teraz już ta sukienka ci się podoba- będzie ok:) Tak się jeszcze zastanawiam nad opalenizną:)Uwielbiam mieć ciałko opalone, a w kwietniu, to wiadomo, szczyt bieli po zimie...Nie chcę być niewiadomo jak strzaskana, ale tak ciutkę przydałoby się podkręcić kolor;)Solarium, balsam??Też o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Witajcie dziewczyny:) Ja mam spory problem z butami , bo suknia koloru waniliowego , więc i buty chcę mnieć w tym kolorze. Niby jest spory wybór, ale ja mam dość szeroką nogę:( , a chciałabym ładne skórzane buty. Juro jadę coś kupić, bo w styczniu przymiarka sukni, gdzie muszę mieć buty. Może po salonach ślubnych się przejdę, tam powinni mieć jakieś buty. Jestem z Olsztyna, a u nas nie ma takich salonów z butami ślubnymi. Jak nic nie znajdę , to będę musiałą przejechać się do Warszawy, słyszała m , że na Chmielnej jest taki specjalny salon z białymi butami. A, co do opalenizny, to ja mam śniadą cerę, więc chodzę do solarium raz ma miesiac na 10 minut, aby opalenizna ładnie wyglądała, a przed ślubem pójdę 2 razy i mi starczy. Starr, myślę , że solarium jest lepsze, bo kolorek wszędzie jest jednakowy, a z balsamem to róznie bywa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opalenizna z solarium nie bedziesz miała plam i nie bedzie ci farbowac sukienki bo niektóre balsamy brudza ubrania. Ja kilka razy napewno ide do solarium przed slubem. a buty to nie wiem nie patrzyłam jeszcze ale chcę nie wysokie z paseczkiem na kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś obeszłam wszystkie możliwe sklepy z butami oraz salony ślubne i nie znalazłam żadnych butów dla siebie:(( Ale za to kupiłam kolczyki i łańcuszek (brakuje mi tylko przywieszki do łańcuszka). Powoli kompletuję cały strój, ale nie wiedzialąm , że to tyle czasu pochłania. A od stycznia będziemy się rozglądać za garniturem , ale z facetem to chyba już nie będzie takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvetinka
Ja tez biore ślub w kwietniu, dokładnie 28!!!! Jestem z Wrocławia, ale od ponad roku mieszkam w Anglii. I w związku z tym mam problem z załatwianiem czegokolwiek. Narazie mamy: sale, kucharki, zespół, kamerzyste. Teraz próbujemy załatwić jakiegoś fotografa, ale jest bardzo ciężko zdecydować się nie widząc jakie zdjęcia robi. I tak w kółko! Coraz częściej mam koszmary że nic nie jest przygotowane a ślub już za godzinę! Męczarnia! Suknię mierzyłam tylko jedna i wiem że to coś dla mnie. Wcześniej buszowałam po necie w poszukiwaniu inspiracji i nie pomyliłam się! Wiem czego chcę. Cieszę się że jest nas tak wiele! Pozdrawiam wszystkie Panny Młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akurat tym sie nie martw że męcza cie koszmary, ja bardzo czesto je mam że juz wesele a ja nie mam nic nawet sukienki , albo że gości nie zaprosiliśmy, to chyba jest normalna reakcja w końcu zmieniamy stan cywilny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejżehola
przypadkiem trafiłam tutaj i czuję się solidnie opóźniona. ślub 28. kwietnia, a mamy tylko termin zaklepany i to wszystko. ile miesięcy przed rozpoczęłyście przygotowania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
JUTRO MAM ODEBRAĆ MOJE ZAMÓWIONE BUTY TO WAM NAPISZE JAKA FIRMA BARDZO SZYBKO MI JE ZROBILI ZAMOWIŁAM W PIĄTEK A DZIŚ JUZ DO MNIE DZWONILI Ż EMAGĘ SOBIE ODEBRAC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade za tydzień po sukienke mam nadzieje że znajde taka w której bede dobrze wygladać :) z butami się wstrzymam bo na to zdąże, zapisałam się do fryzjera na próbna fryzurke ale nie mam pojecia jaka ona ma byc???? jak wy bedziecie się czesać kok? czy rozpuszczone??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
kupiłam buty są z firmy GRAF SHOES jak wpiszecie w wyszukiwarke to wam się wyświetli ta firma na pioerwszej stronie ASIA23 buty to też teraz bedziesz musiała kupić bo bedą ci potrzebne do przymiarki sukni to jak bedziesz chodzić za suknia patrz na buty jak chcesz to podaj mi swój adres mail to prześle ci fajny album z fryzurami ktory dostałam od jednej dziewczyny kora przesylała na tym forum zdjęcia jest tam kilka fajnych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaa bede ci wdzieczna za wysłanie mi tych fryzur może mnie coś natchnie :) mój adres to asiulka-buziaczek24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaa calkiem ladniutkie te butki, a jaki model kupilas? czy w sklepie maja szerszy asortyment?a ile kosztuja? a przeslalabys mi rowniez na maila asiaidas@onet.eu ten katalog z fryzurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
DZIEWCZYNY PRZESŁAŁAM WAM TE FRYZURY TO SPRAWDZCIE SOBIE POCZTE JEZELI CHODZI O BUTY TO W SKLEPIE BYŁ MNIEJSZY WYBÓR BUTY MNIE KOSZTOWAY 160 ZŁ. SA W CENIE JAK SIĘ NIE MYLĘ OD 160-260 TYLKO SĄ TROCHĘ ZBYT DOPASOWANE NA PODBICIU (A MAM SZCZUPŁA NOGĘ TO SIE DZIWIE) I MUSZE JE ROZCHODZIĆ JUZ DZIŚ CHWIELE W NICH SIEDZIAŁĄM ABY SIĘ ROZSZERZYŁY KATASTROFA RADA KUPUJCIE JUZ TERAZ BUTY ABY: 1. ROZCHODZIĆ JE 2. NAUCZYĆ SIĘ W NICH ŁADNIE CHODZIĆ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! To ja sobie zaraz wskocze na tą stronke z butami:) hejżehola, my zaczęlismy przygotowania w kwietniu tego roku. Zamówiliśmy salę i od tego czasu, jeśli jest możliwość, popychamy do przodu te sprawy ślubne które się da. Może ktoś powie, że to wcześnie, ale nie chcemy powtarzać błędu znajomych, którzy zostawili wszystko na sam koniec...I wtedy dopiero jest szaleństwo. My akurat musimu pogodzić życie zawodowo-uczelniane i generalny remont mieszkania, więc tak naprawdę czasu na załatwianie spraw zwiazanych ze ślubem jest mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejżehola
_---> Starr dzięki za odpowiedź mi właściwie na weselu nie zależy, zresztą i tak nie chcę naciągać rodziców, a ja wolę swoje oszczędności przeznaczyć na coś innego. Dziwi mnie tylko to poszukiwanie już teraz sukienek, butów itd. Serio nie da się tego później załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYLISMY WŁAŚNIE U KSIĘDZA ALE BYLO ZAMKNIĘTE. MÓJ MISIU JUZ MA ZAŚWIADCZENIE OD SWOJEGO KSIĘDZA. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELE OGŁOSZONE W JEGO PARAFI BĘDĄ ZAPOWIEDZI. COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE ON DOPIERO TERAZ CZUJE ŻE ŚLUB SIĘ ZBLIŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA23, już zapowiedzi???A nam ksiądz powiedział, że zapowiedzi to na miesiąc przed ślubem... Hejżehola, to zależy czego chcesz i jak szybko się decydujesz na kupno danej rzeczy. Sukienkę szyje się od 1 m-ca do 3-ech (zależy jak wiele zleceń ma krawcowa czy salon...)Ja zamówiłam sukienkę już w listipadzie bo po nowym roku ceny materiałów ida w górę i dzięki temu troszkę zaoszczędziłam. A co do bielizny, butów, to ja akurat szukam bardzo prostych rzeczy i nie mogę ich dostać. Albo źle trzymają stopę albo są, jak dla mnie zbyt ozdobne... Ale to nie znaczy, że spędzam całe dnie na zakupach, zagladam do sklepów jak mi jest \"po drodze\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam suknie!!!!!!!!!!! Do tego nie tą co wczesenij wybralam i co juz wszem i wobec pokazywałam na zdjęciu!!!!!! jest sliczna delikatna haftowana złotem....tylko nie jest...balowa. Zawsze marzyłam o obfitym dole sukni ,a ta jest raczej skromna na dole, spływająca delikatnym muślinem, na halce z kolem ale niewielkiej...mam nadzieję ze wybrałam dobrze...Chciałabym ją mieć juz uszytą a to za 3 miesiące. jej mam jej fotki ale na zdjęciu mi sie zbytnio nie podoba...ze zdjecia bym jej w kazdym rzie nie wybrała...ale chyba tak jest czasem prawda? Przy kupnie mialam bliskich mi Doradców:) Mówili ze super-dziewczęco, lekko,romantycznie... Ale tak naprawde to moja konkluzja z zakupów sukien: zbyt dużo jest pięknych sukien, zeby człowiek mógł byc przekonany ze to ta jedyna i niepotarzalna.... Chciałabym miec jeszcze i ta i tą i tamtą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA JADE ZA TYDZIEN PO SUKIENKE PEWNIE TEZ BEDE MIAŁA CO WAM OPOWIADAĆ, SŁYSZŁAM TEZ ŻE NIE POWINNO SIĘ KUPOWAĆ SUKNI DO KTÓREJ JESTEŚ NIE PRZEKONANA BO GDZIEŚ NWET W KĄCIE JEST TA KTÓREJ NIE MASZ OCHOTY ZDJĄĆ (NAWET W NOC POŚLUBNĄ;-)) A TAK SERIO TO ZOSTAŁO JESZCZE NIECAŁE 4 MIESIĄCE I JEST TO DLA MNIE TAKIE NIERZECZYWISTE JAK POMYŚLE O TYM DNIU TO WYDAJE MI SIĘ ŻE TO TAKI SEN . ZNOWU CODZIENNIE ŚNI MI SIĘ MÓJ SLUB ALE NIE JEST JUŻ TAKI DRASTYUCZNY JAK WCZESNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starrr mi tez sie wydawało że to wcześnie jak na zapowiedzi ale w jego parafi ksiadz powiedział że to odpowiedni czas bedziemy to mieli juz za soba i nie trzeba bedzie się dodatkowo strasowac przed ślubem. U mnie w parafi napewno bedzie duzo później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie macie juz jakies obrączki wybrane oglądaliście ? ja przymiarkę miałam ja mam rozmiar 13 a mój misiu 25 :) chcemy takie proste tradycyjne chociaż troche szersze i wewnątrz chcemy grawer z datą i imieniem na mojej jego imie a jego moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
a ja jestem załamana muszę dziś iść do sklepu w ktorym kupowałam buty zareklamować je jak kupowałam je były dopasowane ale jak przyszłam z nimi do domu i przez 2 dni probowałam w nich chodzić to się po prostu nie da są za ciasne i teraz nie wiem czy mi taka reklamacje uwzględnią :-( a ja chce dalej te buty tylko niech mi je poszerzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia23 wlasciwie to nie jest to ze nie jestem do tej sukni przekonana, bo tez mi szkoda ja bylo zdejmowac i chcialabym ja miec znowu na sobie:) ale tak mialam jeszcze z jedną piekną suknią... Trudny wybór... Ale ok.- jestem very happy ze wybralam taka a nie inna, teraz tylko mam stresa czy ta co ja uszyją bedzie idealnie taka sama jak ta w salonie, ze bedzie tak samo lezala itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaa koniecznie sprobuj wymienic na wieksze ,na pewno sie uda!! przeciez wiadomo ze nowe i nie uzywalas no bo gdzie bys je miala teraz wlozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaa koniecznie idź z rekalamcja w końcu przed toba cały dzień i cała noc a pozatym nie kosztowały 30 zł żeby je mozna było odstawic do szfy i kupić nowe ..... napewno się uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
nie udało sie wieksze byłyby za duże musza być szersze głupi babsztyl nie przyją reklamacji powiedziała ze w nich chodziłam (2 raz przez krótki czas w domu) powiedziała ze nie ma podstaw a jak chce to na mój koszt może mi przesłać do producenta jak przyszłam do domu to zadzwoniłam do producenta powiedział ze nie mam prawa płacić za przesyłkę ale kwestia reklamacji to musze załatwiać w sklepie a w sklepie wymyśliła ze mam kupić sobie frotową grubą skarpete i chodzić po domu jestem załamana dałam 160 zł. za buty i co teraz? zbyt pochopnie podjęłam decyzje o kupnie i taka sprawa nie chodzcie do sklepu nawet po odbiur rzeczy same bo sprzedawca wciśnie wam wszystko byle się pozbyć towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia, tak to bywa, że wydaje ci się, że suknia wybrana a jak przychodzi co do czego to kupuje sie zupełnie coś innego:)Wiele słyszałam podobnych historii:) kaaaaa, głupia sprawa z tymi butami. chyba faktycznie trzeba chodzić w nich w skarpetkach...Jeśli to cię pocieszy mnie się udało w taki sposób rozchodzić butki... A co do obraczek to my już mamy kupione- w Kruku, cena przystępna i fachowo wykonane. Wybraliśmy takie tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×