Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

ehh chyba ten suwaczek to mi dzisiaj nie wyjdzie :( pozdrawiam was i piszcie żeby temat nie wygasł... bo kwiecień tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przypomniałam sobie macie juz wybrany pojazd jakim pojedziecie do ślubu????? bo ja nie mam nic nawet na oku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja sie bałam ze za puźno szukam a wy piszecie ze planujecie w przyszłym roku musze teraz szukać bo po nowym roku bede mieć sesje egzaminacyjna na studiach i jak dobrze pojdzie wszytko to egz. z pracy mgr. czyli mase do załatwiania boje sie tez tego ze mi sie nic nie bedzie podobało a wiadomo ze nie wejde do sklepu i nie wezme pierwszej z brzegu wole troche popatrzeć na żywo a nie tylko na stronie internetowej bo to zawsze inaczej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
nad kwiatami się jeszcze nie zatanawiałam nad tym bede myśleć jak bede miała suknie bo do niej dopasuje bukiet ja mam inne zmartwienie kto mnie bedzie czesął bo mam ślub w świeta i zakałdy są pozamykane a nie mam znajomej fryzjerki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Dziś rozmawiałam z księdzem. Powiedział, że na kwiecień nie majeszcze zapisów, więc spokojnie możemy skompletować dokumenty. Bo ślub bierzemy nie w mojej parafi , więc trzeba będzie uzyskać zgodę na ślub w innej parafi. Może wiecia jakich argumentów uzyć aby proboszcz wydał takie zezwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja tam nie uwazam aby to było za wcześnie bo jak byłam w sierpniu u ksiedza tez mi powiedział ze za wczesnie a jak byłam w zeszłym tyg. to juz był 1 ślub ustalony na 16 całe szczeście my chcieliśmy na inna godzine ale co by było gdybyśmy chcieli na 16? a ksiądz nie ma nic do gadania gdzie chcesz brać slub ma ci wydać papiery i już i tak za wypis bezdiesz musiała zapalcic ja na zsczescie nie mam tego problemu bo oboje jesteśmy z tej samej parafi tylko musimy jechać po wyćiąg z chrztu bo mój luby był chrzczony w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Asia, w suwaczku wpisujesz datę ślubu. Powodzenia! Agagaguś, też myślę, że nie trzeba wymyślać argumentów, ślub bierzech gdzie TY chcesz... obawiam się natomiast, że to łączy się z wyższą opłatą. Tak było w przypadku moich znajomych, brali ślub w innej parafii niż Jej czy Jego i musieli podwójnie płacić. Ja jeszcze nie wiem jakie kwiaty, ale myślę, że jak wszystko, to będzie coś skromnego. Temat sukni spędza mi trochę sen z powiek, bo nic mi się szczególnie nie podoba, oprócz cosmobelli, ale czy na mnie będzie leżeć dobrze, to też inna sprawa, poza tym nie cierpię wszelkich przymiarek, więc już się denerwuję na myśl tych wszystkich wu=izyt w salonach, przymiarkach, itd. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwja dzieki ale chyba mi juz wyszlo z tym suwaczkiem:) a co do sukni cosmobella 7061 jest piekna. Ja tez chce bukiet skromny i delikatny dlatego zastanawiam sie nad margaretkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
WŁASNIE WIDZIAŁAM DZISIAJ PIEKNĄ SUKNIE ŚLUBNA ALE SPYTAŁĄM TYLKO O CENE NA PRZYMIARKE POJADE CHYBA W PONIEDZIAŁEK CIEKAWE JAK BEDE WYGLĄDAĆ CZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI BO TO DLA MNIE WIELKE PRZEŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja mam 28.04 i szukam sukienki. cie)kawa jestem waszych sukienek jeżeli juz macie moze mnie to zainspiruje. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Witajcie:) Dziś byłam podpisać umowę dotyczącą wynajmu sali i konsumpcji. więc koszt jest taki ; 110 zł od osoby razem z poprwawinami, a dzieci od 7 do 14 lat 25 zł.Chyba, to nie jest zbyt wygórowana cena menu wstępnie ustalone, ale wszystko i tak będę ustalala w lutym ( ale jedzenia jest sporo). W tej cenie , jest jeszcze 10 pokoji hotelowych, dekoracje stołów, owoce,kawa herbata rownież. Wymyśliłam jeszcze jedną fajna rzecz, a mianowicie ; wiadomo, że są goście palący , więc tam gdzie jest ordanizowane wesele z sali jest wyjś cie na palio, wymyślilam sobie tak , zeby na trawie położyć podesty, 2 stoliki i parasol, bo wiadomo, ze na sali nie będą palić. Więc nawet o palaczach pomyślałam, bo wiem , że z tym jest zawsze problem. Mysiaanga , uważam abyś pochopnie nie wybierałą sukienki, tylko kierowala się tym w czym ładnie wyglądasz i dobrze się czujesz. radziłabym abyś pochodziła trochę po salonach i zabaczyła w czym Ci jest najlepiej. Ja sukienkę mam szytą w profesjonalnej pracowni, co szyją tylko suknie do wypożyczalni.Koszt uszycia wynosi 1000zł, są 3 przymiarki i naprawdę polecam taka formę zakupu sukni ślubnej. Nie wiem skąd jesteś , ale jakbyś poczukała u siebie to pewnie też jest coś takiego:) Kaaaaaaaaaa będę trzymala za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaa i co przymierzałas suknie? wybrałas cos???? daj znac jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wam ida przygotowania???? coś cicho zrobiło się w tym temacie :( słuchajcie nie moze zniknać temat bo kwiecień tuż tuż :) piszcie babeczki nawet najdrobniejsze posunięcia w stronę slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia23!co do twojej wypowiedzi!!-\"WCZORAJ Z MOIM MISIEM WESZLISMY NA TEMAT DZIECKA KURCZE JEGO ZDANIEM JA MOGE ZAJSĆ W CIĄŻE PRZED SLUBEM JAK TO ON TWIERDZI NIE BEDZIE WIDAC A JAK BEDZIE TO TYLKO TROSZKE EHHH CI FACECI.\" Ależ sie usmiałam, u mnie było wprost identycznie:):) ta sama rozmowa te same słowa mojego przyszłego kochanego męża:):) A co do przygotowań- wybrałam suknię!! Calą jesien czytałam magazyny ślubne i siedziałam w necie na stronach oglądając suknię. Potem pochodziłam po salonach 2 dni, zmierzyłam kilka sukien-bylam SAMA i SAMA zdecydowałam sie na jedną suknię!dałam zaliczkę i nie moge sie doczekac nastepnej wizyty w salonie zeby ujrzec znów moją sukieneczkę. Mam nadzieję ze dobrze zrobiłam nie radziwszy sie nikogo. kiedys mi sie zdawało ze po salonach bede biegała z mamą siostrą kolezanką jedną drugą a tu sama sie porządziłam ;) A wy z kim kupowałyscie ..? mysliie ze to kiepski pomysł samemu tak sie zdecydowac? A suknia jest Eddy K.-znacie ta firmę...? Podobaja Wams ie jej suknie?:) pozdrawiam kwietniowe panny młode, juz tak nam czas leci!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia - uważam że to całkiem fajny pomysł iść samemu po sukienke wiesz jak się czujesz w niej no i wiesz jaka ma być, ja jade po sukienke chyba za tydzień ale z świadkową i siostrami nie dały by mi zyc gdybym pojechała sama ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
Adamisia dobrze ze poszłaś sama bo ci nikt nie doradzał, odradzał wymyślał itp.itd. ja byłam na zakupach z moją mamą kocham jąale mnie troche wk........ dlaczego? bo miałam w innym mieście niż moje upatrzoną jedna suknie ze sklepu natomiast moja mama jak ją zobaczyła to powiedziała ze mam takiej nie kupywać bo brudna itp.itd. w końcu zostałam przez nią zmuszona szyć suknie na miare u krawcowej troche się boję jak to bezdzie wyglądało ale mam nadziję że efekt wyjdzie superowy mam zamówiony gorset ze spódnicą kolor ecru a wy kupujecie szyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak sobie któregos dnia założyłam topik i od tamtej pory nie sprawdzałam czy jest jakiś odzew a tu tyle wpisów:) Co do naszego święta- mamy ślub 14.04 o g. 14-tej. Powolutku ruszamy z przygotowaniami;)Co do sukienki- przeszłam wszystkie mozliwe salony ślubne aż w końcu znalazłam panią, która szyje wszelkie sukienki w cenach od 900zł za skromne do 1500zł za takie bardziej wyszukane. Fajne jest to, że za sukienkę z Classy (2990zł) moja koleżanka zaplaciła 1400zł...:) a efekt był równie piorunujący jak w katalogu:)Warto szukać krawcowych z polecenia. Salony ładnie wygladają, ale nie zawsze efekt końcowy jest zadowalajacy;)Ale oczywiscie nie będę generalizować. Pozdrawiam was wszystkie, nie mogę się juz doczekać! Żeby tak jeszcze pogoda chciała dopisać tak jak dzisiaj w dzień św. Mikołaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i Sylwiu, no to mamy podobne podejście do slubu-> niech zyje wersja skromna. Ja właśnie strone kwiatową opieram na margaretkach:)Są baaardzo trwałe (wyjatkowo długo wytrzymują bez wody:)), świetnie się nadają do upiecia we włosy (sprawdzone przez koleżankę) i wogóle są b. ładne:) i do tego nie są drogie. Dziewczyny, którym sukienka spędza sen z powiek- przejdźcie do salonów! Wiem, że wymaga to trochę wysiłku, ale naprawdę warto- ja juz rok temu wybrałam sobie suknie marzeń i jak już ją przymierzyłam to się okazało, że taki fason kompletnie do mnie nie pasuje...Pomierzyłam to i owo i sama sobie zaprojektowałam sukienkę:) A co do cosmobelli-jest śliczna na zdjęciu, ale w naturze już tak ładnie nie wygląda...Ale to pewnie zalezy od osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka z allegro jest ładna, ale podziwiam dziewczyny, które decydują się na model bez ramiączek- ja bym cały czas panikowała, że mi spadnie;) A słyszałyście może jakieś opowieści ślubne?Moja krawcowa zaserwowała mi niezłą porcję:) Szyjecie może jakis płaszczyk/szal/bolerko itp.? W kwietniu w kosciele jest zazwyczaj zimno... Co z welonem? Na dziś kończę;)Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starr- zabezpieczeniem do tej sukni mają być dodane ramiączka- do przypięcia na wesele. Dodatkowo mam mieć bolerko koronkowe w odcieniu sukni- pasuje naprawde ladnie wygląda bo mierzyłam, zdecydowanie zdobi-zawsze chciałam miec suknię z koronkowym rękawkiem ale takich nie ma zbyt duzo do wyboru-dlatego zdecydowałam sie na gorset plus bolerko-przezroczyste delikatne i długi welon do ziemi-mgiełka..... ech oby nie tylko mnie sie podobała moja wymarzona suknia.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam nad diademem welon owszem ale skromny nie wiem tylko ja się czesac mam dłuższe włosy ale nie wiem szukam inspiracji w internecie ale nic nie znalałam ciekawego. wiecie czego boje sie najbardziej że w tym dniu się tak sestresuje że nie bede mogła z siebie słowa wydobyc a ręce beda mi drżec i boje się że zemdleje ze stresu.......kurcze żebym sobie tego nie wmówiła:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja szyje suknie ślubna bedzie mnie kosztowac 1500 w cenie mam dodatkowo welon (wybrałam taki do pasa),ozdoby do włosów, rękawiczki oraz bolerko. Tak więc musze kupić tylko buty, bielizne oraz naszyjnik. Ja wybrałam gorset który bedzie miał jedno ramiączko przez szyje zakładane (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi bo nie umiem tego inaczej opisać :o ) ponieważ mam duży biust dlatego wydaje mi się ze taka forma gorsetu bedzie w moim przypadku idealna bo bedzie ładnie podkreślać moje wdzieki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzięki za rady w sprawie sukini, jakp isałam cosmobella mi się bardzo podoba ale wiem że modelka a rzeczywistość to dwie różne sprawy, więc czekają mnie wizyty w salonach i przymiarki. Z tego wszystkiego dziś mi się śniła taka wizyta w salonie, ale pamiętam że z problemami było. ASIA23 ja też mam takie myśli, a najbardziej to boję się że się pomylę przy przysiędze, albo glos mi będzie drżał i w ogóle, tak więc chyba nas jest więcej, które mają obway. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, będzie dobrze! Co prawda mnie też się śni, że mówię: \"...i że cię nie dopuszczę aż do śmierci;), ale muszę wierzyć, że to tylko we śnie tak jest:) Właśnie jestem na etapie szukania bielizny i butów i tu wcale nie idzie tak łatwo jak myślałam...Wybór wielki, ale jakoś nic mi nie pasuje, i nie ukrywam, że finanse również mają znaczenie (ech ta studencka kieszeń;))Poszperałam więc sobie na internecie i znalazłam nazwy firm i modeli, adresy sklepów i teraz mam nadzieję bedzie łatwiej. A może możecie polecić jakąś firmę (głównie chodzi o buty...) adamisiu, koronkowe bolerka są sliczne więc pewnie będziesz ładnie wyglądać:)A ten welon mgiełka to też jest moje marzenie, ale ja mam bardzo śliskie włosy, które po spryskaniu na nie butelki lakieru nie chcą się trzymać a co dopiero z welonem...U mnie wszelkie wysoko upiente koki odpadaja, a w rozpuszczonych włosach bardzo lubie chodzić, ale na zabawach jest mi w nich za ciepło. Nie wiem co z tym zrobić...Moja znajoma, żeby obniżyc koszty długiego welonu (u mnie na Śląsku to koszt ok.120- 500zł... ) kupiła sobie tiul i grzebyk za grosze i sama zrobiła sobie welon:)Ten welon naprawdę niczym nie odbiegał od tych \"salonowych\":)Ja chyba też tak będę kombinowała. Przejdę się po hurtowniach z materiałami i zobaczymy. Wogóle to ja zawsze byłam przeciwna welonom, zwłaszcza tym długlm, ale jak zobaczyłam właśnie taką mgiełkę u koleżanki, byłam baaardzo zdziwiona efektem, że taki długi welon dodał jej lekkości. Może dlatego, że on nie był z tych wielgachnych, składających się z tysiąca warstw, ale taki zwiewny? dobra, kończę elaborat:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam historie o nieudanych weselach i trochę mi zmiękły nogi...Mam nadzieję, że to raczej wyjątki od reguły...A kiepskie wesela są zazwyczaj spowodowane alkoholem...Szkoda, że u nas z takim bólem akceptuje się kulturalne korzystanie z alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
starr ja jade jutro kupić buty jestem z jaworzna a ty? jak nie to zapytam co to za firma i czy mają strone internetową to ci napisze jutro lub w sobote co i jak krawcowa kazała mi na pierwsza przymiarke początkiem stycznia przyjść w butach i bieliźnie którą bede mieć do skuni dlatego tez jestem na etapie poszukiwań i kupywania :-) jutro ide po buty bo nie wiem czy je też przypadkiem nie trzeba zamawiać bo musze mieć ecru do sukni i chciałam na niskim obcasie aby bylo wygodnie a z tego co wcześniej się dowiedziałam to można dany model wybrać z 3 różnymi obcasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
zamowiłam buty ale sorki nie spytałam jaka firma zaplacilam 160 zl. jak na jeden raz to chyba drogo ale cóż tylko raz będe panną młodą :p odebrać mam po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×