Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość Agagaguś
Kaaaaaaaa, a która z nas nie musi się odchudzać przed ślubem?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
najgorsze jest to ze cały czas człowiek myśli o odchudzaniu a tragedia przed ślubem i byle żeby nie było tak ż eprzed ślubem się schudnie i fajnie jest a po ślubie znów nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabulka
Nawet te chude chcą swój ślub być jeszcze bardziej chude to na brzuszku to udka :) Nie wiem czy jest taka Panna Młoda, której wszystko się w niej podoba ;) U mnie nadszedł czas wątpliwości. Długo nad tym dumałam czy tego chcę tak na prawdę. Nawet zastanawiałam się czy naprawdę kocham mojego Misia! Doszłam do takiego momentu, że już sama nic nie wiem. Tak nie wiele miałam w życiu mężczyzn, na myśl o których miałam w brzuchu motyle. Od tak dawna znam Misia! Motyli już nie ma :( Jest za to oparcie, bezpieczeństwo, ciepło, dobroć. Ale gdzie są porywy serca? Pamiętam je gdy poznałam Misia, one były więc kochałam! I teraz kocham ale miłością dojrzalszą. Młoda jestem i brak mi tych motyli, porywów, zauroczeń :( Wdaje mi się, że nie będę zdradzać, jak będę miała motyle, będę zauroczona w kimś innym odległym nieznajomym, może nawet nieistniejącym...A Misia będę kochać dojrzale. Czy takie marzenia są złe? Chciałabym potrafić zakochiwać się wciąż i wciąż od nowa w moim Misiu, ale zakochałam się w nim tylko raz - na początku. PS. Ktoś mi skroił login i założył hasło :( No chyba że to ja lunatykowałam i nie pamiętam teraz hasła :) To ja Żabula będę od teraz Żabulką :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, to ja -z 29 kwietnia 2007 :) sly\\uchajcie mamy juz salę, zespół, fotografa, ja-fryzjera, księdza i godzinę Ślubu, teraz szukam pieknych zaproszeń. Ale...suknia!jeszcze nie byłam w salonie, chcialabym schudnąć zanim zmierzę tą wybraną zeby sie nie przestraszyć, czas sie kurczy, mi róznie wychodzi z tym odchudzaniem-raczej gorzej niz lepiej. A juz zaczynam sie stresowac ze z tą suknią to juz malo czasu-niby 5 miesiecy ale po drodze swięta-jak myslicie,kiedy najpozniej musze juz dokonac przymiarki i wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA23
ja też biore się za odchudzanie kurcze ja waże już 60 kg przy wzroście 164 cm. robie leniwe brzuszki (leniwe bo jest ich chyba z 5 :-) nie chce mi się wiecej) kręe na stacjonarnym rowerku .....ale te słodycze mnie rozbrajają...... a tu tylko 5 miesiecy i jak na złość 2 świeta Boże Narodzenie i Wielkanoc na stole tyle pyszności a ja musze myśleć kategoriami kcal. Trudne to bedzie bardzo...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
adamisia jak ja cię dobrze rozumiem czytajac twoją wypoeiedz myślałam ze ja ja napisałam tylko kiedy? tez waże 62 kg. taki sam wzrost 160 i pzrerażenie ze zostało 5 m-cy a ja nic nie chudne my jutro idziemy do kdiędza zaklepać godzine ale mamy nowego takiego spoko ksiedza to chyba nie bedzie grymasił jak mu powiem swieta wielkanocne to ta data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
i co znowu cisza????????????????? no dobra powiem wam co mi się wczoraj przytarfiło byłam z moim pierwszy raz u księdza wydawalo mi się ze to ja jestem panikara a tu sie okazało ze wiekszego pitra przed księdzem miał mój wybranek ha ha ha przerażony wchodził do gabinetu księdza a tu calkief fajny gość przed nami siedzi (bo w mojej parafi mamy nowego ksiedza z którym nie mieliśmy do tej pory do czynienia) a jak u was byliście juz u ksiedza my kolejną wizyte mamy na 5 grudnia i wtedy mamy u niego jakąś ankiete wypełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znać czy ktoś korzystał z pomocy firmy organizującej śluby i wesela. Ile to kosztuje i gdzie znaleźć taką firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA23
hej kaaaaaaaaa jak poszliscie do księdza to musiałas pokazac mu jakies dokumenty? bo ja nie wiem czy mam miec cos ze soba czy od niego dostane?. Wiecie co śniło mi sie dzisiaj że szłam do slubu w kościele było pełno ludzi a z nami slub brały jeszcze 3 pary :) ja strasznie sie trzęsłam z nerwów. a potem załozyliśmy obrączki ale moja była tak miekka że się wyginała....porazka..... a wesela nie było bo nie zaprosiliśmy gości... i musiałam wracac do pracy ;) a jak ubrałam suknie i welon to poszłam pokazać się mojej babci czy ładnie wygladam (dodam ze zmarła 25 lipca) bardzo się jej podobałam..... znów mnie męczą te sny :( . Boje się i zastanwaim się że w dzien ślubu bede musiała wziąść jakies tabletki ziołowe uspokajające.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareksonix
Zespół dwuosobowy Gosia & Jarek . New SONIX Oferuje usługi muzyczne w aranżacji WESEL,ZABAW, BANKIETÓW ,BALI SYLWESTROWYCH itp. W czasie wesela oganizujemy ciekawe konkursy i zabawy. Posiadamy w swoim repertuarze około 1000 piosenek.Od biesiadnej zaczynając do nowczesnej. WESELE DWUDNIOWE U NAS TO 1200 zł. ZADZWOŃ A WYŚLEMY CI NASZĄ PŁYTE GRATIS,OCENISZ NAS SAM! Tel. 508 278 315.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
jak byłąm u księdza to nic nie chciał tylko zapisał nas na termin :-) umówiliśmy się z nim na 05,12,2006 ze przyjdziemy z wszystkimi dokumentami tzn.: - musimy z moim jechać po wyciąg z jego mchrztu bo on był gdzie indziej chrzczony - mamy miec ksero skończenia szkoły a dokładnie religi - dyplomy z nauk - dowód osobisty do wglądu i jak dobrze pamiętam to już nic , no jeszcze kase na zapowiedz :-) tylko nie wiem ile........ bedziemy u niego wypełniać jakąś ankiete dosyć długo bo mówił ze spedzimy u niego ok.1,5 godz. a wy ile dajecie na zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki, ja planuję ślub na 21.04.2007. Mamy załatwioną sale, fotografa i orkiestrę. Suknie juz mam prawie wybraną. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Calineczka,ja też mam ślub 21 kwietnia.:)) Już mamy prawie wszystko ustalone i zarezerwowane, umowę na salę podpisuję w poniedziełek,suknia już wybrana i się szyje. Zostało mam tylko pójście do księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiądz nam kazał przyjśc na początku roku :( szkoda, bo juz bym chciała mieć zarezerwowana godzine i można wtedy zabrać się za wybór zaproszeń. Musimy zacząć chodzić na nauki ale ciężko z czasem. jakie planujecie zdjęcia studio czy plener?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
O nauki się nie martwię, bo w szkole ksiądz robił:)) A zdjęcia tylko w studio, bo w dniu ślubu nie będzie czasu na plener ,bo ślub na godzinę 17, a wcześniej fryzjer i kosmetyczka, więc i tak wszystko będzie spięte,więc na plener zwyczajnie nie będzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na plener, tylko myślimy o czymś pod dachem jako alternatywa. pogoda moze byc rózna choc mam nadzieję, że nam Wszystkim słoneczko zaświeci:) jak macie dziewczynki jakieś pomysły to poproszę o informacje. interesuje mnie coś w warszawie lub okolicach. W lipcu byliśmy na ślubie, gdzie młodzi zdecydowali się też na sesję plenerową i dało się to pogodzić. Ile kosztują Wasze suknie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA23
Hej no i nie byłam u ksiedza ciągle mi brakuje na to czasu:( a jeszcze teraz mój misiek leci do włoch wiec bede musiała poczekac do piątku. Sama nie moge iśc bo najpierw on musi wząść wypiś ze swojej parafii. A wiecie że to juz koniec listopada i juz bedzie tylko 4 miesiące :).....ale ten czas leci jak szalony:) moja suknia bedzie mnie kosztowac 700 zł bo wypożyczam znalazłam salon z nowymi sukniami ta którą chcę kosztuje 2500 a ja ja wypozycze taniej. Natomiast dodatki bede kupowac np bolerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma slub
w zcerwcu dokładnie 30 i nie wiem kiedy isć do ksiedza? a co do sukni to moja kosztuje z welonem 4100 zł sma welon 1100 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaguś, dokładniejak ja 21 kwietnia o 17:00 :) ale się złożyło... pozdrawiam wszystkich temat się rusza jakby ale nadal ciężko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA23
WELON ZA 1100 ??????????????? MUSI BYC PRZEPIĘKNY:), WCZORAJ Z MOIM MISIEM WESZLISMY NA TEMAT DZIECKA KURCZE JEGO ZDANIEM JA MOGE ZAJSĆ W CIĄŻE PRZED SLUBEM JAK TO ON TWIERDZI NIE BEDZIE WIDAC A JAK BEDZIE TO TYLKO TROSZKE:))) EHHH CI FACECI. a TEAMT DOPIERO ZACZNIE SIE ROZWIJAC IM BLIŻEJ BEDZIE KWIECIEŃ PEWNIE BEDZIEMY SIĘ WSPIERAC W TEJ STRESUJĄCEJ DLA NAS WSZYSTKICH SYTUACJI ... POZDRAWIAM WAS GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ja dopiero pierwszy raz bede oglądać i wybieac suknie w przyszlym tygodniu i mam nadzieje ze to nie jest za późno nazsukanie sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaa jeśli Cię to pocieszy, ja zamierzam zajść się suknią dopiero po Nowym Roku, konkretnie w ferie, bo wtedy będę miała więcej czasu czyli pod koniec stycznia i w pierwszej połowie lutego! na razie nie mam kiedy, więc tylko trochę szukam w sieci i czasopismach, ale nicmi się szczególnie nie podoba, jedynie cosmobella 7061, ale jeszcze do końca nie wiem w czym wystapią. pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA23
do mojego ślubu zostało 4 miesiące 2 tygodnie i 2 dni:) niby nie tak długo ale ja juz nie moge się doczekac. Ja sukienki jade oglądac w połowie grudnia, a uwazam że to i tak za wcześnie jade. Najwazniejsze że nie obchodzą mnie zakupy artykułów na potrawy jedynie składniki na ciasta i alkohol, w ten sposób odchodzi mi naprawde dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dobra juz iwem .... chcesz sprzedac :) ładne narawde super ja właśnie podobne bede miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie już jaki bukiet chcecie? ja zasanawiam się nad margertkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iwogóle to cos mi nie chce działac suwaczek:( jak wy go ustawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×