Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość katarineczkaaaaaaa
i macie za swoje-- a ile masz lat?? jesli nie chcesz dopuscic do tego zeby miec dziecko to nie kochaj sie wogole:) bo nic ale to NIC NIC NIC nie gwarantuje 100% zabezpieczenia :):):):) cytotec mozna uzywac do 9 tygodnia ciazy i pewnie nie wiesz ( bo dla Ciebie krwotok i powiklania nie istnieja) ze jesli miala bys krwotok i trafila bys na pogotowie to mogli by znalesc w pochwie resztki tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
tematem jest glupota gowniar ktore mysla ze jak sie ma 18 lat to swiat stoi otworem - i co niespodzianka doroslosc przytlacza jak widac bede sie smiala kazdej takiej panience z brzuchem w twarz za totalna glupote; boze a wystarczylo sie nie pierd....ic po krzach uzywaja przeterminowanej gumki i tabletek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
ej, naprawdę robisz z siebie idiotkę, przestań, bo to przykre jest. Śmiej się na zdrowie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
pewnie z mlodych puszczalskich bede sie smiala - ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczkaaaaaaa
i macie za swoje-.. juz raz tak pisalam wiec i napisze drugi raz... to ze Ty sie pierdolisz po krzakach i uzywasz przeterminowanych gumek nie znaczy ze kazda tak robi:O:O:O:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
no, to co, pośmiałaś się już? :) to spadaj, bo głupia jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczkaaaaaaa
no dobra.. to ja wam powiem.... nie wiem czemu ale lubie jak ktos robi z siebie kretynke i idiotke jak "macie za swoje" :P:P:P:P jakos tak fajnie sie posmiac czasem:D:D mam nadzieje ze mloda mama tez to sobie czyta moze sobie chumorek poprawi i umocni sie w tym ze pomimo iz ma tylko 18 lat ma racje w tym co robi;) chodzi mi o wychowywanie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
ja nie mam bachora nie mam rozstepow zwisajacego brzucha rozjechanej pi... tak ze tyko konia z wozem przepuscic (tak jest po porodzie) tak ze facet na seks nawet nie ma ochoty o ile mamusia wie kto jest ojcem i pretensji do calego swiata !!! wiec wybacz bede nadala sie smiala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccllaauuddiiaa
chyba ta laska "i macie za swoje" nie moze miec dzieci, albo jest stara panna. Probuje sie dowartosciowac ublizajac innym szczesliwym mamusiom. Nawet jak to tylko wpadka to nie znaczy odrazu ze trzeba traktowac ta dziewczyne zle! To nie tylko ona, ale takze jej partner jest winny. To nie chodzi o to ze ona jest mloda i glupia bo wtopila, ale jest odwazna bo zdecydowala sie urodzic i wychowac to dzieciatko! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
no to piszę po raz trzeci: to się śmiej na zdrowie! :D Masz kompleks na punkcie tego śmiania czy co? Piszesz o tym jakbyśmy miały zrobić 'ojejejej, nie, proszę, tylko sie nie śmiej, oj!'. Boże, no śmiej się jak chcesz, naprawdę, nie musisz mi tym grozić, bo mnie to zupełnie nie obchodzi czy będziesz się śmiała czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona hi hi
ale jaja! Jestem 19 letnia matka, nie mam ani jednego rozstepu, nie mam zwisajacych piersi, ani flaczka na brzuszku! Wygladam bardzo atrakcyjnie mimo iz urodzilam w wieku 16lat. Mam teraz wspaniala coreczke i najcudowniejszego meza, hajtlam sie dopiero rok temu z ojcem dziewczynki (nie z powodu dziecka lecz to jednak prawdziwa milosc). Chodze na studia wraz z mezem i dajemy sobie rade! Nie mam powodow aby zalowac cokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczkaaaaaaa
no to smiejmy sie na zdrowie:D:D wszystkie razem!:D:D z niej:P hihihihih:P bo z niej mozna sie smiac lub plakac z jej pustactwa ehhh glowa mnie boli po czytaniu postow tego czubka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pustaki tu siedzą
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i macie za swoje
mne tam rybka - jestem mloda mam zycie przed soba konto z pieniedzmi ...mlodosc mi nie ucieknie - nie bede tracila czasu na dziecko i zastanwiala sie czy jestem dla faceta atrakcyjna i czemu ludzie na mnie tak dziwnie patrza - patrza bo maja was mlode mamy za glupie puste dz... ktorym chec dania d... i zorbienia sobie i partnerowi dobrze przesllonila caly siwiat to moj ostatni post -wy mlode dzi.. macie za swoje - wasza kara jest bachor i wszystko to co jest z nim zwiazane nie mowiac a utraconej mlodosci tego nikt wam nie odda; wiec siedzcie sobie w smierdzacych pieluchach i wmaweiajcie sobie ze jest cudownie i ze jestescie seksowne - dobre samopoczucie to podstawa szkoda ze orpcz was nikt inny tak nie mysli ale zyjcie sobie zludzeniami bu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarineczkaaaaaaa
dobra ja uciekam Kobietki;)))))))))) ide ogladac expres reporterow na tvp 2 ;) wlasnie o takich debilach jak "i m z s" POWODZENIA MLODYM MAMA!! paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
paps paps. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie Lou
Ja tez jestem za tym, zeby- jak juz sie zaszlo w ciaze- dziecko urodzic. Jest to wyrazem odpowiedzialnosci za swoje czyny. I szanuje takie dziewczyny, ktore zdecydowaly sie nie usuwac. Ale z drugiej strony, jak widze nastolatke z brzuchem, to ciarki po mnie przechodza. Bo wydaje mi sie, ze czas na dziecko jest dopiero wtedy, kiedy potrafi sie temu dziecku zapewnic byt- a wiec ma sie ukonczona szkole, albo jeszcze lepiej- ma sie prace, ma sie gdzie zamieszkac... Same wiedzieci o co chodzi. Tak wiec jestem tutaj wewnetrznie rozdarta. Z jednej strony trudno nastolatkom zabronic seksu, a z drugiej strony trudno zalowac, jak wpadna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mama18
Dzięki za wyrozumiałość:):) wiecie ja niemoge zaprzeczyć że mam piekny brzuch po ciazy:( ale nie narzekam u mnie to rodzinne:( ja niepotrzebyje faceta do szczęścia tylko tego aby moja córeczka miała jak najlepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mama18
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydze się okropnie takich osób jak "Macie za swoje". Jak bardzo musisz być zakompleksioną osobą, że musisz wchodzić i wyładowywać swoje frustracje. Masz jakieś niepowodzenia? Nikt na ciebie nie zwraca uwagi? A co do tematu wątku to ja urodziłam w wieku 17 lat, brałam wtedy Cilest, który zawiódł. Dlaczego? Brałam regularnie, ale wowczas dość intensywnie trenowałam tenis i lekarz twierdził, że być może przez ten wysiłek fizyczny tabletki nie działały tak dobrze. Ciąża była dla mnie tragedią, nie da się tego ukryc, rodzice martwili się o moją edukacje gdyż u nas w rodzine wykształcenie jest bardzo ważne. Widzisz frustratko o dennym nicku "macie za swoje" nie jestem żadną patologią, mama wyklada na uniwersytecie, a tata jest dyrektorem banku. Ale wszystko się ułożyło, zdałam mature(dzieki corce mialam wiekszą motywacje do nauki) Teraz studiuje, jestem nadal z ojcem dziecka, powodzi mi się świetnie , nie mam rozstepow za to Ty masz ogromne kompleksy, ktore leczy sie u psychologa choć w twoim przypadku raczej u psychiatry Pozdrawiam wszystkie młode mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sola_r
To tylko siwadczy o tobie ze sie puscilas ale widze ze inni podzielaja moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w leb wam sie dostaje ale nie tylko na froum - u mnie na studiach asystenci pozwlaja sobie w chamski sposob komentowac jesli dziewczyna jest w ciazy (a jak sie jest na studiach to sie ma swoje lata) na przyklad padl taki test do dziewczyny ktra byla w ciazy \"tak to jest na studiach ze zamisat sie uczyc to zajmuja sie robieniem dzieci\" - bylo to powiedzinae bezosobowo - ale liczcie sie z tym ze na kazdym kroku beda wam doryzac i mlodzi i starzy i z tytulame doktora czy profesora i bez matury...no nie sa tylko pojedyncze przypadki wiec zamiast sie stroszyc zacznijcie sie przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osób ktore tak bardzo atakują autorke i młode mamy- o co Wam chodzi, przeciez to DZIECKO juz jest, czasu nie da sie cofnac, po co ta krytyka. Co to da? Pamietam, ze kiedy urodziłam wszyscy mnie dopingowali, abym dobrze zajmowała sie dzieckiem i skonczyla szkole. Gdyby mnie wszyscy krytykowali moze nabawilabym sie kompleksow i nieosiagnełabym tego co teraz. Dziekuje Bogu, ze mam takich fajnych znajomych i rodzine i ze nie spotkałam takich osób jak \"macie za swoje\". Młoda mamo18 nie przejmuj się, widzisz ludzie mają kompleksy i nie warto sie nimi przejmowac.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie puscilam? To ty seks nazywasz \"puszczeniem sie\"? w jakim Ty ciemnogrodzie zyjesz? A moze Ciebie nikt nie chce? bardzo szkaradna? nie martw sie bo jak napisalam kompleksy sie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sola_r
Rodzaj meski blacharo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdja_25
Truskaweczko ja nigdy ale to nigdy nie spotkałam sie z niczym nieprzyjemnym. Moj ojciec stwierdzil, ze raczej takie odzywki sa domeną ludzi niewyksztalcynych, ze wsi gdzie ciaza szczegolnie ta nastoletnia jest wstydem. Ludzie świati inaczej to przyjmują. Jakis czas interesowalam sie tym tematem i okazywalo sie, ze nieletnia matka, ktora pochodzila z wyksztalconej rodziny kontynuowala edukacje, dochodzila do czegos, natomiadt ta, ktora pochodzila z tej niewyksztalconej rzucala szkole, czasem rodzice sie od niej odwracali. Tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm znaczy sie jestes blacharą powiadasz? a co to takiego? to chyba jakis slang, ktorego uzywa sie w slamsach? nie znam znaczenia to prosze wyjasnij skoro obracasz sie w takim towarzystwie to musisz wiedziec co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mama18
Nieprzejmuje się nimi bo to nie warto jak kiedyś w przyszłości im coś podobnego się przytrafi to może zrozumieją:) oni uważają że najlepiej jest nie rodzić dzieci i nie uprawiać sexu bo zdaniem ich bo wtedy sie puszczesz nawet 18 letnia kobieta jak by zaszła w ciąże to też by było że się puściła:(:( A jeśli chodzi o tabletki to też brałam Cilest bo mówili że taki dobry:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to chyba sa starbe baby - takie dewotki; mojej kolezanki mama urodzila dziecko a moja kolezanka sie nim zajmowala - roznica miedzy nimi czyli miedzy rodzenstwem byla jakies 18 lat i jak szla po parku to wiesz kto ja najbardziej krytykowal i chamskie komentarze wyglaszal pod nosem ?! inne matki z dziecmi w wozku - tylko moze troche stasze Co ty na to?! chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
chodzi o to ze Ty jako młoda dziewczyna zamiast się uczyc to sie za przeproszeniem dupczysz, a co jeszcze z takich dupczonek dziecko przyniosłaś. Swiadczy o nieodpowiedzialności, ze nawet nie umiałas się zabezpieczyć ajk juz się bzykałas.Ze takie dzieciątko jest biedne bo musi je utrzymywac babcia i dziadek, bo młoda matka nie jest w stanie, bo albo chodzi do wieczorówki, albo jest bezrobotna, albo ma prace w biedronce na magazynie......ze taka młoda mama nie mysli, nie dorosła, konsekwencje sa jakie sa, a najgorsze własnie ze nie są w stanie same zabezpieczyc dziecku godnego zycia tzn mieszkania, nie mają pracy i wszystko spada na kark dziadków. a gdybydziadków nie było i ich pomocy za co byc wykarmiła dziecko? za co kupiła pieluszki i zabawki? za co chleb,.......a gdzie bys mieszkała? co taka młoda matka jest w stanie dac dziecku? sama jest dzieckiem. i to własnie jest odpowiedz na twoje pytanie.........tak mysli większośc niestety nikt w oczy tego nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×