Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia18

młode mamy

Polecane posty

Gość ale teraz się nie cenisz
Zachowanie złe, jeśli takie same serca, tylko współczuć. Ale jak mówię, w życiu wszystko wygląda inaczej. Internetowa krytyka to rynsztok, a tutaj w najbardziej odrażającym wykonaniu, w wykonaniu kobiet, po których człowiek spodziewa się więcej wyczucia. Każdy ma to, na co zasłużył, każdy. I kieruję słowa to osób najgłośniej krzyczących. Naprawdę. Każdy. Prędzej, czy później. Oby to były tylko słowa nieżyczliwych. Bo te nie mają wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie ;) prawda jest taka, że kobieta czy wpadnie czy zaplanuje ciążę to jest matką !! Co innego jeśli mówimy o odpowiedzialności za nowe życie i nieobciążanie rodziców wybrykami małoletnich pannic !!! Niestety młode matki ja wam nie zazdroszczę , bo nie mam czego !! W waszym wieku uczyłam się , pracowałam , balowałąm i używałąm życia stosownie do wieku ! Poznawałąm siebie ! Poznawałąm chłopaków ! Wyrobiłam sobie zdanie na temat tego jak chcę żyć w przyszłości! Dla mnie to było dobre i potrzebowałam tego ! Wy moze nie i dla was może dobrze że jesteście już matkami :P Ja w waszym wieku nie zdecydowałąbym się na ciążę i dziecko ! Ale to chyba kwestia dojrzałości emocjonalnej i racjonalne ocenianie moich możliwości finansowych w tamtych czasach :P wy poprostu przyniosłyście małe wnuczątko dziadkom i to oni w dużym stopniu pokrywają jego potrezby :P mnie byłoby wstyd obarczać rodziców swoim dzieckiem - ale to kwestia wychowania ! I nie mnie oceniać czy wasze wychowanie jest złe czy dobre :P o to trzeba by zapytać waszych rodziców !! W każdym bądz razie mam inne zdanie niż wy na temat wczesnego macierzyńswta :P Mimo to życze dużo szczęslia i radości z pociech ;) Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo sie nazbieralo, a wiecie, ze na gazecie.pl tez byla taka co wyzywala i wyrzywala sie w necie i zabrali sie \"za nia\" moderatorzy i policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czerwcowa doli:Jestes chyba faktycznie na etapie gimnazjum bo stwierdzenie,,nieprzyniosły wstydu mamie,,jest rozbrajające...Gupie z ciebie babsko jeśli obrazasz młode mamy które nadal umijea byc atrakcu\\yjne i sczupłe,które stac na wszystkie wygody.a ty pewnie chodzisz w barchanach ,zapusczona jestes do reszty i zadrosc ci dupe ściska jak widzisz zgrabną i śliczną młoda mamusie ,pieknie opalaną i super ubrana od stóp do głow która mając dzidzie ma czas by o siebie dbac nawet w najmnijeszym szczególe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina z kiosku
Obrazas zmnie nadija. Poczytałam sobie i smiem twierdzić ,że kazda nowa osoba jest traktowana przez ciebie jako jedna . Czy ty się dobrze czujesz? nie umiesz przyjąc porażki? nie umiesz nawet nic sensownego na obrone sklecić, tylko czekasz na nowa osobe , która zmiesza ciebie z błotem i zaraz piszesz ze to jedna i ta sama osoba. dziewczyny , nie ma co z nią gadac.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka 24
dziewczyny ale jestescie niesprawiedliwe i nietolerancyjne!!!! czy tzw mlode mamy sa gorsza czescia spoleczenstwa??? matka i dziecko to najpiekniejszy "obraz " na świecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linea ja juz musze isc ale pisz im dalel to beda odpowiadac p,s prokurator bedzie mial sporo roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
Linea nie nadążam juz was czytac. Witam nowe kolezanki(tak mi przykro ,że jestescie łączone ze mną)::). Linea , alez to nadija jest wulgarna. Tu zadna nie obraza, piszemy tylko tak jak jest to nazywane po imieniu. jak napisałam ze dziewczyna w wieku 18 lat przyniosła wstyd rodzicom i ze nie jest odpowiedzialna, to to jest obrazanie? bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadija 25 oj ty dziwna jestes
nadija ..nie umiesz sie widze bronic:) i przyjąc z godnościa tego co ktos ci w oczy pisze o tym jak się zachowałas w młodości - straszych policją. jestes więc słaba, nie umiesz rozmawiac i branić swoich racji. Oj słabeuszek i taka uległa w dodatku w młodości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj i po temacie
:O bronic się młode mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz się nie cenisz
Praca, szkoła i małżeństwo to jedyny słuszny scenariusz? A co powiesz na to, że dla mnie to nudne, schematyczne życie prowadzone pod dyktando tego, co inni uważają za słuszne? Nic czego można by Ci zazdrościć. Nic. Nie ma rzeczy, która pozwalałaby komukolwiek z Was się wywyższać. Boli małostkowość, śmieszy chamstwo w Waszych wypowiedziach. Czas jeszcze Was nie doświadczył, ale za mało ukarał. Życie na szczęście wieczne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj i po temacie
nadija a jak się nazywa kobieta która uprawia sex z facetami? no chyba nie prostytytka bo jej płaci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
nazywasz je również 'dziwkami' 'puszczalskimi' i 'kurwami'. A moim zdaniem to jest nie w porządku, bo uważam, że nikt nie ma prawa osądzać drugeigo człowieka bez poznania go. A jeżeli dziewczyna nie 'wpadnie' chociaż współżyje regularnie to się nie 'puszcza' i nie jest 'dziwką'? Tylko jeżeli urodzi dziecko? A jeżeli to był spontaniczny jeden raz, powiedzmy, że oboje tego nie planowali, ale stało się, więc się nie zabezpieczyli - to ona jest bardziej 'puszczalska' niż ta, która współżyje regularnie - bo ma dziecko? nie mówię tutaj o rozsądku czy odpowiedzialności, bo oczywiście niezabezpieczanie się jest wyrazem braku tegoż. Ale chodzi mi o twoje dosyć dostadne poglądy, szybkie osądzanie i wulgarne nazewnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadja - kochana ty prokuratorem nie strasz :P no chyba że masz na mysli swojego faceta, który uprawiał sex z nieletnią :D:D:D: to faktycznie jest powód aby wszcząć postępowanie lub chociaz dochodzenie :D:D:D:D:D:D Po za ty trochę luzu życzę i większej samokrytyki przyda się w dorosły życiu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
ty natomiast tez obrazasz wyzywając bardzo brzydkimi epitetami osoby , które mówią ci ze cytryna jest kwasna a nie słodka tak jak ty to uwazasz. popatrz na siebie co pisałas. faktycznie - sprawa do prokuratora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
chwila moment - ja nikogo nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka z kiosku
chyba ktos nie wie tutak ,że puszczalska to nie brzydkie słowo to okreslenie znane całemu światu, to kobieta która uprawia sex w nieletnim wieku z kazdym facetem który godzi się z nia chodzic(i potem zaliczy i zostawia), i tak co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
Siris to było do nadii bo ona wyzywała tak bardzo ze tryskała jadem. poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nazwałam jedną z was debilką i pustym łbem ale to jedyne brzydkie slowo , ktore napisalam, ale nie mozna tego nazwac oszczerstwem.Ty natomiast nazwałas mnie dziwką, kurwą i puszczalską, to jest wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
ale młoda mama napisała, że był to JEDEN stały facet. To nie jest puszczanie się co tydzień z innym facetem przy remizie. I dlatego uważam, że nazywanie jej 'puszczalską' nie jest na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
nikt nie nazwał ciebie presonalnie, ale ogólnie moze padło takie stwierdzenie. poczytaj całośc to zobaczysz. Ty natomiast nadija 25 prersonalnie wyzwałas . I to jest juz ponizej pasa cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz się nie cenisz
Dno. Jak mogą bronić się młode dziewczyny, które zostały porównane do kobiet lekkich obyczajów? Mają zaprzeczać? Przyjaciel i tak zna prawdę, a wróg nigdy nie uwierzy. Tutaj nie ma szans na dyskusję, więc i na obronę. Nie ma czego bronić. Na chamstwo nie nie odpowiada, chamstwo trzeba przemilczeć. Tutaj nie ma już nic do dodania. Same się Panie podsumowały i pokazały jedną wielką prawdę o ludziach. Żadna tragedia nie wyniszczy w człowieku tego, co czyni z niego najokrutniejszą istotę na ziemi. Potem z rodzin gdzie brak empatii i kultury wyjdą kolejne twory w postaci ludzi bez sumienia. Oby nie. Bo wtedy na dziecko się nie zdecyduję. Przynajmniej zachowam małe sutki i zgrabną sylwetkę, co uchroni mnie od prymitywnych szykan i pozwoli pod przykrywką "normalności" żyć nie martwiąc się o dobro własnego potomstwa. Inne=nienormalne. Złe=takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo do własnych pogladow. Sęk w tym, żeby te poglądy wyrażać kulturalnie. ktos moze uwazac mlode matki za niezbyt wartosciowe, a ktos zyczyc im jak najlepiej. Byc moze na ten watek weszla dziewczyna w ciazy ,ktora potrzebuje pomocy. Wole nie myslec co czuje po przeczytaniu wulgarnych opini na jej temat. Tak niepowinno byc. I internet nie jest anonimowy. Watpiei to bardzo czy ktos wykrzyczalby jej czy mi w twarz to co ma odwage tu pisac.Lepiej skonczmy tą dyskusje i taj jałowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż i żona
W kulturalnej rozmowie ni epowinno paś obrazliwe słowo . Tutaj są uzywane epitety do gółu młodych nieletnich matek, nazano je jak doczytałam puszczalskimi bo tak to wygląda przeciez. Nie odpowiedzialnymi, pasozytami, strupem na głowie rodziców. To prawa, ale nie padły chamskie teksty typu chamka, idiotka, głupia, suka, debilka- a podobnych własnie słów uzyła nadija25. Wsstyd bo gardze kobietami które uzywaja brzydkich słów i wulgaryzmów. Słowo: pasozyt, wstyd, patologia, strup na głowie,prostytutka, nie sa wulgaryzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz się nie cenisz
"puszczalska" to kolokwialne wyrażenie znane wśród ludzi, ale nie przez wszystkich używane. I z pewnością nie w stosunku do kobiet, których się nie zna, a których życie krytykuję się w najbardziej obrzydliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - w pewnym momencie i zagalopowalam i nazwalam ktorąś debilką. za to przepraszam, nie powinnam, bo wiem ,ze mi to nie przystoi,bo jak mowili moi rodzice takim trzeba potakiwac... za to ja i inne dziewczyny zostaly wyzwane od ku.ew i dziiwek. mam to wszystko zapisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż i żona
Młode mamy nie bronią sie bo wiedza co zrobiły,trzeba walczyć z sexem nieletnich, mówic o zabezpieczeniach, o nauce , a nie tylko aby sex i sex i to z kim? kazdy patrzy krzywo na matki z wózkiem w wieku 16-18 lat - i myslą sobie, dziewczyno sex ci był w głowie a a nie nauka? i najgorsze ze potem ida do mamy pod dach. Zero odpowiedzialności. Zrobiłas dziecko to sama wez odpowiedzialnośc a nie idziesz po pomoc do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siris88
nie chodzi mi o nazywanie kogokolwiek personalnie. ja nie jestem w ciąży, mam osiemnaście lat. Ale uważam, że z sensownej dyskusji robicie śmietnik - jedni wyzywają drugich bez większego sensu. I chodzi tutaj zarówno o Nadję jak i o ciebie. Poza tym moim zdaniem za bardzo uogólniacie. Nie każda młoda matka jest dziwką. Nie każda 25 latka która bierze przykładowy ślub nie 'puszczała' się w wieku 17 lat. Może po porstu tej się udało i akurat była lepiej zabezpieczona. Rozsądek rozsądkiem i oczywiście, że zachodzenie w ciążę w tak młodym wieku nie jest specajlnie odpowiedzialne i z tym się zgadzam. Jednak wyzywanie takich kobiet od puszalskich i dziwek, mówienie im, że się skurwiły nie jest w porządku, bo jak widać z wypowiedzi niektórych z nich to był jeden i ten sam mężczyzna. A jak wszyscy wiemy jest mnóstwo dziewczyn, które jeszcze w młodszym wieku uprawiały seks - i ich się nie wyzywa od dziwek, bo nie wpadły. Reasumując - chodzi mi o to, że wyzywanie kogoś od dziwek w momencie kiedy się nie zna jego właściwej sytuacji jest uwłaczaniem samemu sobie i robieniem z siebie pustej, wywyższającej się idiotki. Bo przecież sama dobrze wiesz, że nie możesz obiektywnie stwierdzić jak to wyglądało, podobnie jak ja nie mogę stwierdzić czy ty sama nie 'puszczałaś się' jak miałaś 17 czy 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×