Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKIZA35

ponawiam topik....dla myślących o dziecku....ZAPRASZAM

Polecane posty

Paulka, uwierz i nie załamuj sie!!! 🌼Twój Mis ma rację, uda się!!! :-) Niesiaa, oj daawno Cie nie było, co się z Toba działo!? :-) koniecznie napisz cjak zrobisz test i jaki wynik, no i po tym badaniu napisz co i jak. Niki.. rozumiem Cie doskonale, ja tez szukałam pracy przez dłuższy czas. ale wierze, to przez mój wrodzony optymizm, ze niebawem znajdziesz jakąs super posadke!!! kolejna rozmowa przed Toba, zatem!! jak juz Ci pisałam: glowa do góry... :-) a w południe obawiałam sie ze pomyliła forum :D, o jakiś meczach była mowa??? Słyszałam, ze i tak Portugalia wygra! :D która piersza przyniesie dobra wiadomośc, o powiększeniu sie obywateli? ja wczoraj jeszcze sie jakos odprężyłam i zrelaksowałam podejmując z mężem starania o dzidziusia, było miło. dzis kapitulije!!!dzien miałam koszmarny. długi. jestem wrakiem człowieka. po pracy musiałam kupic farby, wałki, pędzle, folie itp., karnisz do pokoju. a jutro remont zaczynam. musze jeszcze meble poodsuwac, firany pozdejmoiwac... och... chciałabym juz tylko cały wieczór siedziec przed TV i zajdac truskawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to forum miłośników Krakowa i okolic? to co ja biedna z pogranicza Mazowsza i Podlasia tu robie? ale byłam niejdenokrotnie w Krakowie,, a w zeszłym roku nawet przejeżdżałam jada cdo zakopanego. pozdrawiam wszystkie Krakowianki!!! i mieszkanki innych przepięknych miejsc w naszym pieknym kraju! dziewczyny, pewnie ze cud. zapłodnienie a potem narodziny człowieczka to istny cud!!! cud, zeby trafic na ten dzień, cud, zeby plemnik trafił tam gdzie trzeba ( plemnik, nazwa rodzaju męskiego, tak to jest z tymi facetami, nawet jak im sie mówi co i jak, to i tak cois sknocą!), cud, żeby zeby przedostał sie przez ścianki komórki, żeby komórka zah\\gnieżdziła sie, i dalej to same cuda! :D :D :D ale wierzmy w nie, moje drogie! :D mam nadzieje, ze trafiłam w owulcje... a jesli nie, to w nastepnym cyklu.. dzis nic z tego.. mąz juz w pracy, od jutra urwanie głowy.. na razie z rzutu karnego Zidane wygrywa Francja. :D koniec 1 połowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej babulki!! No i Francja wygrała... nie wiem czy cieszyc sie czy nie...w sumie mecz był mniej widowiskowy niz ten z wtorku :) Halo dziewczyny - nie poddawac się - starania są przyjemne, więc łączyć przyjemne z \"pożytecznyM\'..i nie wpadac w \"dołki\" w końcu każda z nas zobaczy dwie upragnione krechy!!!!! Ja dzis ide do tego mojego ginka.. i czuje jakis taki niepokój... oby okazało się ze nastapiło \"samoistne wyleczenie\"!!!! :) Ale obaiwam się ze takie rzeczy to... :) odezwe sie pozniej... Ściskam, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej..ja po wizycie u gina.. Cuda sie jednak zdarzają!!! Torbiel znikła, tzn zmniejszyła się tak, że już nie nalezy sie nia przejmować!! Czyli poodbnie jak u Pedagozka :) Jedynie mało pocieszające jest to, że gin kazała mi zwiększyc dawke bromergonu na prolaktyne... mam jeszcze rano brac.. szczerze mówiąc to nie wiem po co, bo wyniki jak na mnie sa bardzooo dobre!! :) 27,8 (norma max 25, wczensiej było ponad 100))!! A tu nagle kaze brac więcej..no nic..jak trzeba to trzeba... Co ciekawe pani doktor stwierdziła, z eja musz emiec krótkei cykle (mam 28-29), bo juz dzis , a jest to 6 d.c. na usg widac duży pęcherzyk.. więc u mnei chyyba dni płodne sa nieco wczesniej niz sie spodziewałam... Teraz trzeba zabrac sie za kuracje zapelenia - 16 dni, potem cytologia..i jest GIT!! Nastepna kontrola prl - dopiero za 3 miesiące.. A wizyta u gina po kuracji - cytologia.. Ale ogólnie jest very good!!!!!!!! Normalnie jestem cała happy!!!!! Sciskam was mocno i pozdrawiam, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Vall, ciesze sie ze jendak zdarzyl sie \"cud\" zaniku niemalże torbiela. ja jestem po całodziennym juz remoncie - etap 1, wymiana grzejnków i szpachlowanie pierwsze scian,. jestem wycienczopna, ledwo stukam w klawiature! ide sie połozyc. dlaczego remontu nie mozna robic tak raz dwa, np gdy sie spi, ekipa przychodzi i czyta w snach? pozdrawiam! ciekawe czy jutro uda mi sie wpasc do Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciąży :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 2-3 tydzien ;) robiłam betaFCG :) dowiedziałm się wczoraj hurahurahurahurahura 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiaa... gratuluje Ci z całego serca!!! ❤️ toi wspaniała nowina! to teraz uwazaj na siebie, odzywiaj sie zdrowo i pisz do nas czesto!!! bedziemy razem z Tobą - tylko musisz na sczęciej odwiedac. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia p.
Cześć dziewczyny. Chyba do was się przyłącze. Również z mężem planujemy dzidzię. Jesteśmy rok po ślubie i bardzo chcemy mieć dziecka. Ja jestem bardzo niecierpliwa i chyba trochę nerwowa. Współżyliśmy z mężem w dni płodne i po jakimś czasie dostałąm bóli brzucha tak jak przed okresem dlatego też zrobiłam test na 7 dzień i wyszedł negatywnie - dziś go właśnie powtórzyłąm po 2 tygodniach i wynik był ten sam. Jest mi trochę smutno, bo myślałam że to już jest ciąża- te bóle brzucha są takie nietypowe. Teraz to się zastanawiam czy wszystko jest ze mną ok. A i czekam do okresu. Nie wiem co o tym wszytkim myśleć. Pozrdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesiaa - Ściskam i gratuluje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dopiero przejście na nastepna strone spowoduje powórt do \"normy\" :) hehehe a musi byc chyba 30 wpisów na str :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla tych które juz zafasolkują (zapożyczyłam z innego forum ) CHIŃSKI KALENDARZ PŁCI: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 - + - + + + + + + + + + 19 + - + - - + - - - - + + 20 - + - + + + + + + - + + 21 + - - - - - - - - - - - 22 - + + - + - - + - - - - 23 + + - + + - + - + + + + 24 + - + + - + + - - - - - 25 - + + - + - + + + + + + 26 + - + - - + - + - - - - 27 - + - + - - + + + - + + 28 + - + - - - + + + + - - 29 - + - + + + + + + - - - 30 + - + - - - - - - + - - 31 + - + - - - - - - - + + 32 + - + - - - - - - - + + 33 - + - + + - - + - - - + 34 + - + - - - - - - - - + 35 + + - + - - - + - - - + 18-35 skończone lata matki w czasie poczęcia dziecka 1-12 miesiąc poczęcia + chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wy sie podziewacie?? Pewnie pierwszy wieczór weekedneowy i wszytskie gdzies szalejecie :) Bźki i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! cos kiepsko Wam sie w weekend pisało!!! 3 dzien remontu za nami! kurzu w domu , ze ho ho. na dodatek ten straszny upał, 40stopni i ani stopnia mniej! a z ta strona to faktycznie niezbyt wygodnie, ale, moze zaraz przejdzie na 22! seeetkatie - rzeczywiście przechlapane macie! :D 2 razy w miesiący to makabra... jak Wy wytrzymujecie takie napięcie! zwłaszcza, ze staracie sie o dziecko... ale, jak lekarz mówi , ze lepiej tak bedzie... coż, doktora sie trzeba słuchac! :-) a jesli chodzi o palenie, to bardzo dobrze, jestem zdecydowana przeciwnioczka palenia, zatem moze to bedzie dobry bodziec, do rzucenia tego zgubnego nałogu! pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co przeskakujemy na 22-ga :) Może to pomoże :) . . . * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . * . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . * . . * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . . . . . * * . . . * * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . * * . * . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . * * . . . . . . . . * . * * . . . . . . . . . . . . . * * * * *. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . * . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . * . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . * . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________.... |.|................|..| |.|..SOK.....|..| |.|........|...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na koneic słoń z traba do góry - na szcęscie :) ......................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo w poniedziałek..był jakis niedzielny przestój na forum :) Pewnie wszystkie gdziś nad wodą chowałyście sie przed upałem :).. Życze miłego dzionka i wpadne do was later :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetkatie - hehe... ja mam podbny porblem :)..z uwagi na moje lecznei wczensiej torbiela a teraz jakiegos zapelnia..mam zakaz przez prawie miesiąc jakilkolwiek \"action\" :)... Ja do chyba jakoś zniose, ale mój Pan :)hehehhe ale czego sie nie robi, żeby w końcu spełnić swoje marzenia :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ remont zakończyłam!!! :D dzis pomyłam okna, podłogi, szafki itp. jutro tylko powiesze firanki, bo juz nie mam sił ich prasowac dzisiaj. domyslam się, ze nie pisałyście w weekend zbyt wiele, z powodu tego niesamowitego upału. ja niestety niemiałam okazji ani sposobnosci wyskoczyc nad jakąś wode i poczuc bryzę... upał w mieście. za tydzień w czwartek zaczynamy urlopik. aż tesknie za jeziorkie, czytałam, że któras z Was tez wybiera sie nad Jez. Białe. my spędzamy tam, zawsze choćby kilka dni. te z Was, które są z okoic krakowa. nawet pewnie nie slyszały o urokliwamy jeziorzę na wschodniej granicy Polski koło Włodawy, woda czyściutka, cieplutka, atmosfera super i ... tylko tęskno jechać! :-) 🌼 no i oczywiścxie czekam na jakies objawy, że udało nam się w te upały spłodzic potomka!!! mam czekac az do planowanej @? jeju ja mam takie długoie cykla, jeszcze prawie 2 tygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błedy,wiem ze "nie" z czasownikami pisze sie rozdzielnie, tak jakos wyszło!!!! co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja własnie sie tak zastanwiam...czy nie zorbiłam głupio..bo nie zastosowałam się do wskazówek lekarza i było \"kochanko\".... AAAAAAAAAA..w sumie to chyba nic groźnego - cyt. II - dawniej nawet tego nie leczono... No a to był mój 11 d.c. , więc kierując się wielkością pęcherzyka w 6 d.c. to moglaby byc juz owu...no ale u mnei to jak w rosyjskiej ruletce :) 3majcie sie - bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny martwie sie o to nasze forum..chyba biedne spadnie w \'rankingach\" taka tu pustka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vall, ja równiez sie obawiam, moze jesienia, przy chlodnych ciemnych wieczorach bedziemy wiecej pisac! około 21:30 macie byc wszystkie, zrozumiano? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie niestety nie będzie :( ide na urodzinowa imprezkę do kumpeli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×