Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKIZA35

ponawiam topik....dla myślących o dziecku....ZAPRASZAM

Polecane posty

ufff...ja mam dzis cięzki dzien, jak zwykle na początku @...humory, migreny i wogole jedna wielka porazka :) No ale mam andzieje, ze szybko minie :).. Pogoda poprawiąłs ie, wiec mozna posiedziec na świerzym powietrzu :) Milej niedzielki...3majcie sie babuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie równiez piekna pogoda, plaża juz zapełniona od turystów,wpadam na chwilke ,dziewczyny wyjeżdzam dziś do Gdańska ,potem do mamy ,nie będzie mnie w domku przez cały miesiąc . Mam nadzieje że jak wrócę będą pierwsze fasolki, postaram sie do Was zaglądać jak gdzieś dorwę kompa. Ja od wtorku zaczynam 7 cykl starań ,może 7 będzie dla mnie szczęśliwa . Dzięki za zdjęcia niki Annette sweetkatie Super wyglądacie i macie fajnych facetów , dzidzie tez będą fajne. sweetkatie i Annette zaraz wyśle Wam moje zdjatka bo jeszcze do Was niewysłałam. Vall super jest to zdjęcie z nam morza (wasze twarze) napewno sami je robiliście ,my tez tak często robimy . Trzymaj sie i przetrwaj wstrętna @ ,ja też tak zawsze się czuję. We wtorek robie kontrolna prl to napiszę Ci jak moja prl czy skacze i czy bedę musiała wracać do leku. Tak bym niechciała ,niezabardzo dobrze je znoszę ,a teraz to nawet piwko mogę wypic ,bo nie piłam jak brałam 2 lata leki. A ty pijesz alkohol przy bromku? tak więc dziewczyny trzymajcie sie i niech ten słonik Vall przyniesie nam wszystkim szczęście czyli szybkie zafasolkowanie. Może jeszcze przed wyjazdem zajrzę tu ,a teraz lecę sie pakować. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti, zycze udanego wypoczynku!!! spędzasz go z Twoim facetem? mam nadzieje! jesli tak, to zycze owocnych starań!!! nie zapomnij o nas, i napisz! znajdz jakis komp z internetem i odzywaj sie! miesiąc to sporo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka, faktyczne baaaardzo dawno Cie nie było!!! nie martw sie! moze jednak nie przyjdzie! a jeśli, to kolejne dni przed Tobą! Solidaryzuje sie z Toba w staraniach ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witaj Niki! 🌼 dzieki! może dizś nie uda sie juz wieczorem, bo rano \"działaliśmy\", ale nie mam zamiaru zmarnowac kolejnych dni... jakos usilnie wierze, że w tym tygodniu - cyklu- musi sie udac!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc wieczorem też, jesli rano nie było sposobności, nie odmówie!!! przynajmniej od jakiegos czsu, gdy odstawilam tabletki, sprawia mi to wieksza radość! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti: no ja etz nie najlepiej znosz eleki na prl..ale juz sie oswoiłam :)..alkojolu długo nie piłam, teraz pozwalam sobei czasem na jakies piwko lub lampke wina..ale nei za duzo..bo po lekach \"upijam sie patologicznie\' :) 3majcie sie babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie najbardziej wczasy i spontaniczny seks, o róznych porach dnia..hehehe... Zawsze działa tak na mnie: słońce, plaża....ale niestety w roku nie wiele jest takich momentów :) ale trzeba sobie radzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Paulka wszystkiego NAJLEPSZEGO z okazji urodzin! przede wszystkim 2 kresek na tescie! 🌻 dla Was Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetkatieeetkatise
a ja umieram, bo mnie tak brzuch boli! help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, i ode mnie najnajserdeczniejsze zyczenia!!! jakie to przykre, ze akurat w taki dzien musisz tak cierpieć!!! Współczuje Niki, a ja to chciałabym tak troche \"fizycznie\" popracować, na świezym powietrzu, a nie tylko cały dzien w biirze, pote, droga do domu w ugrzanym samochodzie... obiad szykować i juz wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetkatie, rozumiemy ból i rozczarowanie... oby tylko ta @ jakas znosna była... wg wyliczeń powinnam zacząc dzis owulację... jeju, tak bardzo chciałabym, aby sie udało w tym cyklu nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieweczki! :-) co tam u Was? mój mąz spełnił swój męski obowiązek :D i poszedł do pracy... nocna zmiana w tym tygodniu... chociaz wysypiam się dobrze.. całe łoże dla mnie, nikt mi nie chrapie do ucha... tylko nie ma sie do kogo przytulić. ale cóz... jest nas więcej, kobiet starających sie o dzidziusia! moja sąsiadka także zaczęła starania! fajnie byłoby, gdyby \"zafasolkowała\" razem ze mną. razem chodziłybysmy na spacerki a nasze dzieci bawiłyby sie razem. Moja mam tak miala, a ja miałam wiele kolezanek.. i cioć! :-) no, dziewczyny trzymam kciuki, aby te które teraz przezywaja @ miały ja po raz ostatni - na najbliżesz 9 miesięcy!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejd ziewczyny, na początek spóźnione ale gorące życzenia wsyztskeigo naj, naj, najlepszego..i spełnienia marzeń!!dla Pauli oczywiście... wczoraj sie nie odzywałam, bo cięzko znosze @ więc polegiwałam cłąy dzień... Dzis juz jest lepiej..Pogoda fajna, więc może coś sie poopalam w ogródku :) Jak narazie spędzam pierwsze dni urlopu u rodziców - i nic nie robie :), ale chyba juz czas za cos się zabrać:) Poza tmy mam dylemat czy jechac do lekarza w tym tygodniu (miałam przykaz -\"zaraz po @\"), czy wystarczy po weekendzie... Jak myslicie - pare dni w tą czy w ta robi różnice?? Czy gin tylko tak rzucił, żebym wogole sie pojawiał :) hehehe 3majcie się, miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek!!! vall, to zalezy w jakim celu chcił Cie lekarz widzieć. i kiedy Ci sie @ skonczy. mysle ze nie liczy na to ze przybiegniesz zarz na drugi dzień! ale kilka dni po zakonczeniu nie zwlekaj lepiej. no i życze wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam isc do gina z moja torbiela, powiedizała, z edopieor po kolejnej @oceni co z nia robic - jest sznasa ze sie wchłonie, ale mzo etez no urosnąc..narazie nie zatsosowała elczenia na nia..no i wlansie powiedizała\"zaraz po\"..mysle ze do srody sie skoncyz wiec w sumei w czwratek moglabym pojsc, ale z jednej strony chce juz wiedziec i miec ot za soba, a z drugiej:)tak mysle cyz nie dac sobie jescz etroche luzu (a nóz cos złego sie dowiem, to lepiej pożniej)... Pomysle jescze i najwyzej jutro zdecyduje :) Dzis jade z moim bidulkiem kotem na zabieg (kastracja)... nie chciałam tego robic, ale nei daje nam spac..na miłosne spiewy go nabiera w nocy i to jest jakis koszmar..Mam andzieje, ze to dobrze zniesie :) 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall! czytam, ze masz torbiel! wiec nie zwlekaj tylko śmigaj kobito do lekarza! Fakt, ze torbile moze sie wchłonąć po zastosowaniu odpowiednich tabletek. Ale co bedzie jak bedziesz zwlekac a ona urosnie? wtedy tabletki nie pomoaga! wiem co mowie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Sporo stron przybyło i widze nowe kolezanki ;) Ja sie umowiłam na monitoring bo cykl mi sie rozregulował, zawsze co 28 dni a teraz 27-13 :( jutro ide na USG i zobaczymy co tam słychac ;) Jak Wasze staranka 🌼?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i za wasz arada umówilam sie do gina na czwartek -zdam was relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze Vall, nie ma co zwlekac, jesli jest jakies ryzyko i cos niepokojącego. jeju, ale miałam cięzki dzień. dopiero wróciłam z pracy, musiałam zostac prawie godzine dłużej, doctego jeszcze przgląd samochodu i stanie w korkach, koszmar. nie wiem czy bede miala dzisiaj sily na starania o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annette - opocznij, weż gorąca kapile... zrelaksuje sie a ochota na staranka sama przyjdzie :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dziewczyny. panowie rozumiem ogladaja teraz mecz, a Wy? także do towarzystwa Waszym mężom? tylko ja słomiana wdowa, której mąz do pracy musiał wyjść?! :-( ciekawe co teraz dzieje sie w moim organiźmie...czy jakis super sprytny plemnik :D dotarl na swoje miejsce... :D, pamiętacie film \"i kto to mówi\"? Niki, nie napiosałas jak tam dzionek w pracy na dniu próbnym? pewnie wykonczyli Cie tam, wszystkie siły zabrali i teraz odpoczywasz, regenerujesz sily na nastepne zmagania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja oglądam meczyk :) Mam dylem,at z akim kibicowac..ale chyba z aNiemcami, bo chciałbym zeby zagrali z Francja w finale..itam wygrała francja :) Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweatkatie - ja chodze do dr Kisielewskiej- ma gabinet na Urzędnmiczej..bardzo fjana, dobry sprzęt - wszytsko robi na miejscu w cenie wizyty - usg, usg ginekologiczne, cytolgie..naprawdę polecam. Ona rpzyjmuje tez w Klinice Zdrowie na Żabińcu... Ja jutro ide, licze na jakeis pozytywne wiadomości... Pozdrawiam, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ciesze sie Vall, ze sie umowwiłas na wizyte- bravo! Ja meczyk tez ogladałam bo uwielbiam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, trudno powiedziec... Nie chciałam na pewno by Niemcy weszli do finału i sie udało :) ateraz to nie wiem...Może Francji...Chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-go powinnam dostać okres, a tu nic :D dodam, że zawsze miałam co 28 dni-no ewentualnie 27 ;) w przyszłym tygodniu idę sobie zrobić badanie hormownu bhcg i wtedy się okaże czym jest w ciąży :) narazie nic nie mówię mężowi - bo jeśli nic nie wyjdzie, to się załamie a tak będzie pewność :) w ogóle piersi mam wielkie jak balony, troszkę pobolewa mnie brzuszek - tak jak na okres i wczoraj nawet miałam mdłośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×