Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARKIZA35

ponawiam topik....dla myślących o dziecku....ZAPRASZAM

Polecane posty

no ja niki staram sie jak moge, ale kurcze zwykle sie mijamy :0, ja za 30 min uciekam do domku z pracki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos, hejos..jestem :) no ale wiem ze pożno, wiec słodkich snów..i do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! jestem jeste- podczutuje Was. Nie pisze bo nie ma o czym. Jutro chyba wybiore sie do gina bo cos plamie... pewnie przez tablety albo @ chce sie juz wydostac. Mam tylko nadzieje ze nic złego sie nie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejsc w preferencja nad forum jest opcja...i tam sie ustawia suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , a u mnie moja kierowniczka idzie od poniedizłąku na 3 tyg urlopu, a nawet dłuzej i kurde za wszytsko uczyniła mnie odpowiedzalną...jest masa rzeczy które mozna by zrobic po jej powrocie, ael ewidetnie chce sie ich \'pzobyc\' i zrzucic na kogos..wiec dostałm rozpiske zadań dla działu - wszytskie do wykonania do 16 sierpnia..czyli do konca jej urlopu - Franca jedna!!Tym bardziej, ze jestem tlyko ja z koleżanka reszta etz na urlopach!!no ale po niej nie można było się niczego innego spodziewać!! aaaaaaaaaa..... Trzeba zacisnąc zęby...i prztrwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednej z prywantych szkół w dziale organizacji konferencji i pormocji.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w tej dziedzinie nei miałam..prowadziłam dorywczo (na umowe o dzieło) zajęcia i nagle nadarzyła sie okazja... potrzebowlai kogos..i uznali z eja sie nadaje, bo jestem bardzo energiczna i kontakotwa (wg nich przynjamniej). A ja wolalbym etat dydaktyczny -wiecej czasu miałabym na pisanie dr, ale cięzko go dostać jak się nie ma jeszcze d rprzed naziwskiem...Więc zdecydowałam sie i tak mija już ponad 1,5 roku... ale to bedzie chyba osoatni rok..jak obronie sie w czerwcu to wskakuje na dydaktyke !!! A ty po jakim kierunku jestes (bo wiesz, skleroza :) )?/ A mąż na jakie stuydia w jakim kierunku sie wybiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, no to dziwne ze w żadnej szkole nie ma etatu?? Z moich znajomych większosc któa konczyła anglistyke załapała sie dos zkoł..wiaodmo czasem w miejszych meisciach, musze dojeżdzać...ale są zadowolenie..tyle ze ja jestem neic starsza i studia konczyliśmy 3 lata temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moz ena wyzszych uczleniach, priv...tam zatrudniają mas elektorów..próbowałs wysłyłać?? czasem warto bo mzoe okazac sie ze potrzebują...a jak bed emieli cv to moz euda cie sie tka jak mi ze akurat beda potrzebowlai do czegos innego, a cv bedzie pod ręką - poszukaj w necie adresó kadr w szkołach..i po wysyłaj nci nei zaszkodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...ta pogoda jest wykańczająca...boże gorąc straszny, a jutro ma byc jeszcze gorzej... Ja po pracy padłam i spałam prawie 2 godziny - co mi sie nigdy nei zdarza.... normalnie jestem w szoku..i nadla by spała... heheh..kumpela smieje sie ze mzoe zafasolkowałam..ale raczej nie sądze :) 3majcie sie kobiałeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo - ja już w pracy na stanowisku, a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.... czylki przygotowałas sniadnko męzulkowi :) fajnie ma :) A ty co - kursujesz sie codziennie?? A kiedy jakis wypad wakacyjny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rodziców tzn. gdzie :)?? w górki, do lasu, nad wode, na wieś:)?? ja dzis chyba tez na weekend skocze do rodziców... 150 km, a zupełnie inne otoczenie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, a przy remontach dróg to co najmniej 3 h .... ale warto raz na jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niki czytałam to dzisiaj rano - porazka jakas!! ja nie wiem kto tam to wymysla, ale faktycznie beda nas teraz jescz ebardziej dyskryminowac z obawy ze zaciązymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do decyzji o starankach...jak tlyko czujesz pragnienie posiadania dzidiz, a mas zjescz etak komfprtowa sytaucje to do dzieła.. Moja siora zaszła w ciąze po 2 miesiacach od odstaiwnia tabletek..sama była zdoznwia, nie planowała..ale wsyztsko ejst w porządku :) ja niestety nie mam tak komfortowej sytacji z rodzina w poblizu i byłabym zdana na siebie...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!Witam Was sedecznie:) Byłam kiedyć obecna na forum przez moment. Później nie pisałam, ale cały czas Was czytałam. Jestem jeszcze w pracy, ale już nie mogę się doczekac weekendu!!!! ja też staram się o dzidziusia, jak na razie krótko, bo drugi cykl. Czas pokaże, jak bardzo się staraliśmy;) Pozdrawiam Was i życzę wspaniałego, aktywnego ;) wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - mówisz 14 w poniedizalek..hehe..dobrze z ejestem wtedy w pracy :) 🌼 Ja u rodziców wiec pewnei na dluzej bede dopiero w poniedzialek!! Miłego weeekdnu..buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - ja już u rodziców...dlatego wpadłam tlyko sie przywitać i już mnie nie ma :) Miłego weekednu :) Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce dziewczyny! 🖐️ jeju, ale mało pisałyście, to z tesknoty za mną :D ??? miałam cudowne 4 z kawałkiem dni urlopu! pogoda super, woda w jeziorze przecudowna, ciepła i czysta. atrakcji nam nie brakowałao, opaliłam swą jasna jak u córki młynarza skóre na piekna... czerwien! piecze. :D moze to przez te upały ale czułam sie dziwnie, cały czas \"jeździło\" moi cos na zoladku. @ powinnam miec w piatek - sobote... nadal nie ma... ale to moze zmiana klimatu i stylu zycia. zobaczymy. poczekam jeszcze 2 dni. no i padam ze zmeczenia, wrócilismy 40 minut, temu, bagaze na podłoge, wziełam prysznic i zajrzałam do Was. teraz poodpoczywam uwazając na moja \"podpieczoną\" skórę! :-) pozdrawiam! mama jeszcze 3 dni urlopu, ale juz na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Annette - jak po urlopie, jak tam wynkiki staranek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, robiłam dzisiaj rano test (dziś powinnam dostać @). No i wyszły 2 kreski!!!!! Rany jak się cieszę. Muszę później zadzwonić do mojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izwik! gratuluje z calego serca!!! :-) ja tez bym tak chciała!!! moze i ja zaraz sie po test pofatyguje, bo to juz 3 dzin opóznienia, no ale wiem, ze zmiana klimatuy, stylu zycia opóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anette, ja nie wytzrymałabym tak długo. Jestem zbyt ciekawska. Nie korci Cię zrobienie testu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZAWIK - GRATULACJE, GRATULACJE, GRATULEACJE 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×