Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Marieta1
Czesc dziewczyny! W weekend pofolgowalam sobie i mialam 3 dniowa przerwę.Zaraz ide sobie przypomniec o miesniach ;) Co do Bojarskiej daje wycisk,to plus.Minus,ze jest dretwa i dlugo gada.Z kartki szybciej idzie,a na plycie zanim pokaze czas leci ,w rezultacie cwiczy sie ponad godzinę :-/ Ale wiosna cieplutka.Zaraz pocwicze a potem rusze na dlugi spacerek. Janga mam rozumiec,ze juz nie cwiczysz? Witam nowe kolezanki🖐️ To lece😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam.dziewczynuy sćiągnęłam te pliki ale nie wiem czy ten czwarty plik jwst taki mały??czy mi sie cały nie ściągnął.jak to sie scala??prosze pomózcie.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
mam taka niebieską książke do callaneticsu z 90roku autorstwa callan picney. leżała 5 lat na półce zanim zaczełam cwiczyc. jest w niej napisane,ze ćwiczenia można sobie podzielić na 4 częsci i robić cały dzien. z takim samym efektem. tylko pamiętać o rozgrzewce. mi idzie coraz lepiej. dzięki guga dzis juz po 9 razach. wiecej warzyw, wody, mi\niej węglowodanów i na wadze już troche mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tez lece z dzieciakami na dlugi spacer do lasu-piekna pogoda -dzis cwiczylam i 6 stke-rano i callanetiks i 8 minut na posladki-mam nadzieje ze nie bedzie zakwasow ara-a ile cwiczen w tej twojej ksiazce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga efekty osiagnelam dobre nie pamietam w centymetrach ,ale najwiecej straciałm w talii .Ogólnie schudłam cała i gora brzucha mi sie zrobiał tka ładna nie tak jak na zdjeciach ,lae miesnie miałm tak delikatnie zaznaczone.Niesty doł brzuch pozostł wiszący po pordzie skora mi sie nie wstąpiła i mam lekki zwis chyba juz nic mi nie pomze procz operacji. guga oto przepis na błotko znalzalm kiedys w necie robie co drugi dzien i skora jest wyraznie gładsza i bardziej jędrna Mieszamy: -2 łyżeczki imbiru -2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, -1 –2 łyżeczek kakao -2 łyżeczki cynamonu, -Całość zalewamy 2-3 łyżeczkami spirytusu i 2 łyżeczkami oliwy, jeżeli jest za gęste możemy delikatnie dodać wody, lub jakiegoś balsamu do ciała. \" Po wymieszaniu wszystkich składników, nakładamy je na miejsca objęte cellulitem i delikatnie masujemy ruchami okrężnymi (pamiętając że zaczynamy od dołu (np. kolan) ku górze. Taki masaż ma trwać około 3 min, potem owijamy ciało folią przezroczystą (około 2 warstwy). Powinno stopniowo odczuwać się lekkie mrowienie , a następnie rozgrzewanie. Imbir w połączeniu z alkoholem (jeżeli nie posiadamy alkoholu - można ominąć ten składnik gdyż imbir i tak rozgrzeje nam skórę-tylko NIESTETY wolniej)wchłania się do skóry poprawiając jej mikrokrążenie ,w momencie rozgrzania skóry zaczynają w nią wnikać kofeina oraz mikroelementy i witaminy zawarte w pozostałych składnikach. Rozpoczyna się drenaż wewnątrzkomórkowy w pierwszej i drugiej warstwie skóry powodujący stopniowe rozbicie grudek tłuszczu Po 10-40 min (pierwszy zabieg lepiej wykonywać krócej-po to aby sprawdzić oddziaływanie składników na skórę),odwijamy folię i bierzemy prysznic (zmywamy maskę ze skóry-letnią wodą-zbyt ciepła może nas parzyć).Tradycyjnie możemy zakończyć zabieg zimnym strumieniem (jeśli nie cierpimy zimnej wody-nie jest to konieczne).Po osuszeniu skóry nie jest konieczne nakładanie balsamów(skóra powinna być natłuszczona), chyba że czujemy taką potrzebę-możemy posmarować ciało jakimś balsamem lub oliwką dla dzieci. Lekkie „grzanie”, mrowienie będziemy odczuwać cały dzień-oznacza to ,że składniki dobrze się wchłonęły i działają!!!. Jeżeli już osiągniemy nasz cel –gładkiej jędrnej skóry, wystarczy codziennie rano wetrzeć papkę masując ruchami okrężnymi przez około-3-5 min i spłukać-cały zabieg możemy powtarzać 1-2 razy miesięcznie. ajja dla mnie tez to cwicznie to katorga na pocztku jeszcze jkaos szło ,ae po 20 razach mam taki sam ból co Ty ,podbno trzeba przerwac i robic tylko tyle co sei da ,a z dnia na dzien bedzie robic sie coraz wiecej.W ksiazce byao napisane ,ze niedy początkujace nie sa w stnie wogóle podniesc nogi ,a co dopiero ruszc nia ,ale autorka pisze ,ze to normlnie i nie nalezy sie zniechecac tylko robic tyle na ile orgnizm pozwoli.W trakcie cwiczen na ksaecie tez jest moza o takim bolu podbno to zastłe miesnie i z czasem bedie corz lepiej.Wiec nie poddawaj sie. Ja z czasem tez chyba z karki bede cwiczyc ,bo tak ponad godzine schodzi ,a z karki ile Wam zajmuja cwiczenia?Plus cwiczen z bojarska jest tki ,ze przypomina o posladkach wciagnietym brzuchu itp. Ja dzis pocwicze jak mezus wroci z pracy zostne z mała i wtedy bede miec godzinke dla siebie .Najgorzej jak wraca pozno to wtedy cwicze koło 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta Alez nie , nie przerwałam ćwiczeń. Skoro pewnego ćwiczenia nie mogę to znalazłam sobie inne:-)))) zamiast a6w , mam teraz 8 minut na brzuch, 8 na biodra i posladki i 8 na nogi. Daje w kość. Z tym, że robię je teraz rano - zajmuje mi to 24 minuty, a jak tylu nie mam to robię tylko 8 na brzuch a reszte popołudniu czy wieczorkiem. Callanetics nadal cwiczę, ale z bojarską postanowiłam tylkow ,piątek lub sobotę - celem uwrażliwienia na postawę ciała. W pozostałe dni będę ćwiczyć z kartki. dałam sobie czas do 19 kwietnia na codzienne ćwiczenia - chcę porównać efekty. Co mi dal pierwszy tydzień ćwiczeń, a co dał mi drugi tydzień ćwiczeń. Potem zrobię malusia stronkę internetową, aby zmotywowała pozostałe koleżanki. No bo skoor ja mogłam osiagnąć zamierzony cel / zakałdam że go osiągnę/ to cóż dopiero młodsze dziewczyny. Wysłaąłm mężowi zdjecie swojego brzucha z początku marca, a z soboty ostatniej. Był pod ogromnym wrażeniem. I tak trzymać, i o to chodzi. Zaraz jadę z córką, więc nie zdążę poćwiczyć, więc dopiero około 18 callanetics i zostało mi 8 minut na nogi. Rano był brzuch i pośladki, biodra. To do roboty, do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga ja ,bym ne dała rady cwiczyc tego i tego po godzinie calaneticu moje nogi sa jak z waty.Podziwiam. Ja juz po cwiczniach na wizazu sa tylko 2 cwiczenia na biodra ,a na kasecie jest wicej o jedno czy dwa musze doładnie nastepnym razem zapamietać.Jak Wy cwiczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
po jakims czasie te cwiczenia nie sprawiaja juz takiej trudnosci-gorzej jest z 6 stka weidera -juz mam dosc-ale musze dokonczyc -zaczynam ja nienawidzic-ja cwicze caly czas z wizazu-mam nazieje ze jutro bede miala nagrany plyte Marcia-ja robie podobna papke na cellulit,ale bez kakao i spirytusu-dzisiaj tez sobie zrobilam ale bez kawy bo skonczyla mi sie rozpuszczalna-poza tym pomyslalam,ze przeceiez robie co 2 dni piling kawowy to kawa do balsamu niepotrzebna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Marcia za radę :) bo ja w zasadzie nogę mogę podnieść, ale po kilku ruchach to... ałć! :D ale będę próbować :) się nie poddam :P właśnie przymierzam się do ćwiczeń :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co podziwiac:-)) Zaczynalam od kilku razy, kilku powtorzen, roznie. Nie poddawalam sie teraz te na biodra robie na 2 razy tzn z jednej strony 50, potem druga i znow pierwsza i znow druga. 100 czasem mi sie uda, ale to zalezy od dnia. jak mam tzw leniwy dzien - wiecej za biurkiem, komputer a mnie ruchu to gorzej mi sie cwiczy. Rozwarzam ciwczenia z hula-hop. Nie jestem pewna czy bede jeszcze umiala, ale jutro kupie hula-hop i zaczne zabawe. Obym choc tydzien wytrzymala to juz powiniem wiedziec czy to jest to, czy tez nie:-) Hula nie ejst droga inwestycja, zreszta zawsze pozostaja dzieci, ktore tym sie bawia lepiej niz ja:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno mnie tu nie bylo ale jakos nie mam czasu... gratuluje sukcesow i zycze wytrwalosci:) ja niestety musialam przerwac callanetics na pare dni ale wracam do niego juz jureo... a6w mam dzisiaj 8 dzien bez przerwy ale nie widze jakos efektow:( no nic ide spac... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
🖐️ Ja dzis kolejny dzien cwicze,choc bola mnie miesnie-wczoraj na spacerze mnie przewialo 😠Mam nadzieje,ze dam radę. Widze,ze tylko ja cwicze tylko callana,a reszta dodaje inne cwiczenia na brzuch,posladki. Ja juz po callanie padam,wiec nie wyobrazam sobie dodac inne cwiczonka. Ara a ja mysle,ze robienie callana np.w 4 ratach chyba efektu nie dalo by.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam wczoraj wieczorem, że na razie pozostanę przy ćwiczeniach callenetics, chciałam od razu robic a6w na brzuch, ale jednak to dla mnie trochę za dużo. myślę, że ponownie spróbuję włączyć ją po ok. tygodniu callaneticsu :) żebym moje mięśnie troszkę przygotować... :P także, Marieta, nie martw się - wszystko w swoim czasie :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga 28 oj ja tez przy koncu 6 nienawidziałm klnełam pod nosem ,ale szłam robic ,bo szkoda byo mi przecwiczonych dni .Sprobuj do papki dodac spirytus bedzie bardziej grzało .Co ile nakałdsz sobie to błotko? ajja i jak cieczenia troszke lepiej posło ?Mi za 4 razem zaczelo mocno bolec przy cwiczeniu z wyprostowana noga te ze zgieta zrobiałm nawet 75 razy i ,az sie zdziwiłam ,ale te koncowe nie poszły tak dobrze z wyprostowana noga tylko policzyałm do 40. janga mam nadziej ,ze tez nidługo dojede do tylu powtórzeń Marieta1 , ajja ja tez tylko callanetisc cwicze na wiecej nie strczyałoby mi czasu .pozatym mam troszke ruchu na swiezym powietrzu ganiam za moim dwuletnim szkrabem ,zawsze to cos ,no nie Ja dzis dzien be z cwiczen i nawet miesnie po wczorajszych mnie nie bola ,super sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witajcie dziewczyny-super pogoda aja oczywiscie mam migrene-na szczescie jestem juz po cwiczeniach teraz 6 stke robie rano a reszte cwiczen po poludniu-po 18 powtorzen tej 6 stki mam dosc i czasu tez mi wiecej zajmuje Marieta-nie przejmuj sie ,ze my dolaczamy inne cwiczenia-callanetiks napewno wystarczy ,ja zaczelam 6 stke bo najbardziej mnie drazni fakt,iz przytylam w brzuchu,wczoraj i dzis zaczelam 8 minut na nogi i posladki-fajne te cwiczenia a posladki juz mnie boli-ale cieszy mnie to ,bo to znak,ze cwiczenia sa ok wogole ja mam ostatnio straszny zapal do cwiczen-wiec wykorzystuje sytuacje-tak mysle ,ze do konca kwietnia pocwicze codziennie a potem co drugi dzien Marcia-tez te 6 stke przeklinam ale szkoda mi by bylo teraz przerwac bo juz 29 dni za mna Madzia-efekty napewno beda,tym bardziej ze ty mlodziutka jestes i jak pisala Janga u jej corki sa lepsze efekty niz u nas kobiet po 30 stce Janga-jesli chodzi o hula hop to czytalam ze talie odchudza ale nie eliminuje wystajacego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam to forum i nie widzę nigdzie wzmianki o ćwiczeniach na ładny biust. W związku z tym mam do was pytanie drogie panie: Czy te ćwiczenia tzn. callanetics pomagają także podnieść i ujędrnić biust? A może znacie na to jakieś inne sposoby? PS. Zaczynam od dziś z a6w i callanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja jeszcze nie mam plyzki ale z tego co wiem te cwiczenai pomagaja wlasnie podniesc biust-w rozgrzewce jest drugie cwiczenie -to pomaga podniesc biust a reszta dziewczyn na pewno cos dopowie na ujedrnienie biustu pomaga tez prysznic-naprzemian polewasz piersi ciepla i zimna woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
mialo byc plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
Madzia gdzie jesteś????????prosze pomóż!!bo nikt inny chyba tego nie umie obsługiwać, bo nikt nie odpisuje??jak to sie scala??z góry dzięki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika scalaj programem total comander We wczesniejszych postach pisalam jak ja to zrobilam. Czesci 001,002,003 u mnie nie mialy rozszerzenia koncowego .avi. Tylko 001. Jak to zrobilam to w programie total comander najechalam kursorem an zcesc 001 i prawym podswietlilam na czerwowo. nastepnie w PLu znalazlam komende \"scala\" nacisnelam , zapytal gdzie zapisac is caloil wszytko sam, na koncu meldujac iz pliku z rozszerzeniem crc nie ma. niezrazona jednak tym weszlam do katalogu w ktorym zapisalam scalony film, tam znalazlam plik o anzwie \"przekonetowany fil\" albo jakos tam, zmienilam mu rozszerzenie na .avi i okazalo sie ze to ejst to, dziala Jestem dzis po callanie, rano po 8 na brzuch. Na wieczor mam 8 na biodra i nogi. Czy jest jeszcze cos 8 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga jeszcze jest 8 ABS ramiona i rozciąganie. kalisto tak te cwicznia takze mja pomóc w poniesieniu bistu. A ja dzi wykorzystłam sytuacje jak maz wczesniej z pracy wrocił to sobie pocwiczyałm.Mam pozyczona ksiazke o callaneticsie i zaraz biore sie za czytnie .chciałbym sobie taka kupic ,ale na allegro sprzedała sei ostnio za 75 zł.Troszke drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
jest jeszcze 8 minut na ramiona napewno-Janga ajak twoja dieta -nadal chudniesz? bo u mnie waga stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
dzięki Janga.spróbuje ale nie wiem czy mi sie powiedzie.ale dzięki za wsparcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga i kika - dziekuje za arz poszperam w sieci za tymi 8 na ramiona:-))) Chudne, chudne. Kolejne spodnie sa zbyt duze. Powiem Wam ze to cholernie miło pzrerażajace jak z tygodnia na tydzień ubuwa zbędnych centymetrów i optycznie figura wygląda coraz lepiej. Najmniej mi sie podoba okolica talii, niby jest duża różnica w centymetrach,a le czuję się tak jakbym nie miała żadnych mięśni z boku na wysokosci talii. Stąd mój pomysł na hula-hop. Okolice bioder są coraz lepszej kondycji, łydki - o raju jak pieknie zaczynaja wyglądać. Chudnę i nie głoduję, ba nawet wieczorkiem pozwoliłam sobie na bułeczkę z masłem - niebiański smak. W sobotę znów czas ważenia i mierzenia wiec myślę że znów będzie mniej :-)) Jesli chodzi o callanetics z wizazu to dziś - najmniejszego problemu nie było. Ze wzgldu na szyje brzuszki każde z cwiczeń tylko do 50 bo zaczyna mi mocno drżeć ciało i boleć. Ćwiczenia na biodra - super po 100 razy i reszta również. Nie moge powiedzieć że ćwiczenia robię bez wysiłku, czy bez odrobiny potu na czole. Wręcz przeciwnie odczuwam, ale nie drżę, mogę zrobić w ilosciach wymaganych. A poczatki przecież były bardzo ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
Czesc dziewczyny! :) dzieki temu topicowi zaczelam dzis cwiczyc.. tzn troche wczesniej nie o tej porze ;) heh i powiem Wam ze to sama przyjemnosc :) naprawde.pewnie że momentami boli ale to raczej normalne na poczatku co do cwiczen fizycznych to cwicze juz od jakiegos czasu abs na brzuch, nogi i posladki ..bo glownie te partie ciala chce wyrzezbic ale brakuje mi wciaz motywacji..ehh moze dlatego ze czasem zmuszalam sie do tych cwiczen i mialam problemy z szyja przy niektorych cwiczeniach ..mam nadzieje ze teraz sie to zmieni :) bardzo chetnie bede Was tu odwiedzala i relacjonowala jak moja sylwetka sie zmienia ( bo przeciez musi sie zmienic! ;) ) podziwiam Was za wytrwalosc ,jestem pewna ze osiagniecie to do czego dazycie :) tak trzymac a ja zajadam grejfruta na koneic mojego dnia ..dzisiaj pozniej niz zwykle.. ponoc spala tluszcz a i bardzo zdrowy jest - polecam :) ogolnie staram sie ograniczac jedzenie a wieczorem jedynie jakiś owoc ..moze wezme sie za jakas dietke ale to raczej po swietach .. lece na swieta do Polski do rodzicow -wiec same wiecie ;) bedzie pewnie rgzech za grzechem ,ale po swietach moge zaczac :) koncze bo juz bardzo pozno zajrze tu jutro ,trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
🖐️ Ja juz po snaidanku,syncia nakarmilam i wpadam,zeby byc na biezaco. Dzien za dniem ciagle w tym samym grafiku.Potem cwiczenia,obiad,spacer itd. Ciesze sie,ze wsrod tylu zajec znalazlam godzine na callanetics. Widze,ze nasz topik jest coraz bardziej popularny,moje kolezanki czytaja ten topik ;) Ide po kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
Witajcie laski Wczoraj miałam pierwszy kryzys,bolała mnie szyja tak ze nie mogłam obejrzeć sie za siebie i do tego plecy.Chciałam odpuśic sobie callana ale wieczorem ból minął i zrobiłam o 10 wieczorem.Chciałabym wytrwac miesiąc codziennych cwiczen a potem też co drugi dzień.Ćwicze od 15 marca więc juz mam 15 dni ,to i tak duzy sukces jak dla mnie.I zauwazyłam juz wyniki na nogach,nie sąjakieś oszałamiające ale jakby bardziej wysmuklone dlatego nie poddaje sie.Gorzej z brzuchem,niby z przodu robi sie bardziej płaski ale zostają oponki po bokach i nie wiem co z tym zrobic. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące i nie ćwiczące panie. ide meczyc callana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Ja juz po callanie -zrelaksowana,troche spocona ;) ale dobrze jest. zaluje,ze nie zrobilam pomiarow przed zaczeciem cwiczen ,czyli 4 tyg.temu.Nie wiem czy sa oszalamiajace efekty. Waga-2 kg w dol,1rozmiar mniejszy.To tyle.... Najbardziej zalezy mi na posladkach,udach i ramionach.Chyba jeszcze miesiac pocwicze,moze bede calkiem zadowolona. Dziewczynki-kiedy macie zamiar przestac cwiczyc?Za miesiac,dwa?Czy macie zamiar cwiczyc juz do konca zycia 2 razy w tygodniu? lece na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Kasica ja mialam kryzys na samym poczatku-kark mi wysiadal maxymalnie,w ogole wszystkie miesnie bolaly.Potem bylo coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
Marieta dzięki za słowa otuchy.Z tym callanem jest coś dziwnego,jednego dnia cwiczysz jakbys była na dopingu a drugiego nie możesz zgiąć karku,potem znowu luzik.Może za słabo sie rozgrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×