Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość jesssssica
sorki ,topici pomylilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalka - to na chwile obecną sięgnij bo callanetics z wizazu Tam sa po koleii rozrysowane cwiczenia i opisane, Link na tym topiku był wielokrotnie powtarzany, a ostatnio powyżej Ciebie napisala abelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie no wałscie na wizazu chyba nie ma wszystkich cwiczen na biodra i posladi sa tylko dwa ,a razem jest ich 4 . Ja juz dzis po cwiczeniach i dzis juz zrobiałm 10 godzine od teraz cwicze co drugi dzień .Najwieksza zamine widze w udach wewnetrzna strona wklesła mi sie i zwis co miałam bardzo sie zmniejszył ,a o to najbardziej mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77marcia Ooo, no to ja Ci bardzo zazdroszcze, bo niestty na moje uda od wewnatrz nic, a nic nie pdozialalo. Tam tyle centymetrow jak bylo tak jest, ani o jeden centymetr sie nie zmniejszylo. A moze to dlatego ze ja robie z wizazu, a tam tylko 2 cwiczenia? Myslicie ze to moze miec znaczenie, czy raczej to sprawy indywidualne? Tak mi zalezy na udach od wewnatrz. Bardzo lubie krotkie spodenki od bardzo dawna nosze tylko takie do pol uda, bo inaczej mi uda obcieraja o siebie i robia sie wrecz ranki bolace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikawka
Witam! Zamierzam z wami cwiczyc ten callanetics. Od jutra, razem z www.wizaz.pl . Dzisiaj przejrzałam cwiczenia, próbowałam ich, i jest dobrze. Jednak wydają mi się one trochę za nudne, i mało męczące, więc czy można robić więcej powtorzeń? Zamiast 100 sekund 120? Tak bym wolała. Być może dodam jeszcze biegi (tak ze 20 minut dziennie, po domu), trochę ćwiczeń rozciągających i może przysiady? Dieta będzie, ale słaba. Zero słodyczy, niejedzenie po 18:00 i zero tłustych potraw- tylko na to mnie niestety stać. Marzę o zgubieniu kilku centymetrów w udach i łydkach. Wyglądają tragicznie, przez zimę przytyłam. Mam nadzieję, że to pomoże, i że wytrwam... Trzymać za mnie kciuki! Proszę:). Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, To ja, cwiczeniowy teoretyk:) Przejrzalam stronke podana przez Abelie. Wyglada to bardzo podobnie do tego, co Calan proponuje. Roznica jest taka, ze na miednice (pozycja V) jest jeszcze jedno dodatkowe cwiczenie: tutaj podano tylko \"kolka\" biodrami, a jest jeszcze taka \"lyzeczka\". Opisywac nie bede, same zobaczycie. Calan takze mowi,ze cwiczenie VI jest na likwidowanie guzow tluszczowych na udach, a VII na wewnetrzna strone ud, wiec jesli Janga masz problem z tym, to moze powinnas skupic sie jakos wyjatkowo na tym ostatnim:) Kolejnosc rzeczywiscie, taka sama, ogolnie, porownujac plytke i stronke jest ok. Ja dopiero po lekturze topiku zrozumialam dlaczego tak trudno zabrac mi sie za te cwiczenia: zawsze cwiczylam z kaseta, bo tam jest podany czas, ale jak slyszy sie trzydzisty raz jak to moja pupa zmieni sie z \"dojrzalej gruszki w slodka scisla brzoskwinie\" to zbiera na wymioty:) Dziewczny, wy macie jakeis zegarki z sekundnikami, czy tak \"na oko\" robicie ogladajac na przyklad tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
WITAJCIE Dziewczyny ten calapitnik jak mówi moja siostrzenica naprawde dzaiała:)na początku nie byłam zbyt optymistycznie nastawiona ale robiłam co trzeba,teraz jade 3 tydzien i naprawde są efekty.Mieszcze sie w stare dzinsy,robiłam już przymiarki do materiałowych rybaczek w które nie mieściłam się od lata...i weszłam a nie.Także niech sie żadna nie zraża i nie poddaje bo to naprawde działa. Moje szczególne słoawa uzanania dla jangi,która tyle wytrzymała i dalej robi swoje.Zazdroszcze tali bo u mnie z brzuszkiem troche gorzej a u ciebie widać ogromne postępy.Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica - bardzo dziękuję. I o to chodzi w tym topiku, aby mozna było pisać efekty, aby ktoś czytał i wypowiadał się na ten temat. Netopia - masz rację powinnam więcej się skupić na ćwiczeniu VI i VII, nie zawsze mi się udaje. Mam wrażenie przy VI że nie pracuje tak jak nalezy, tj powinnam chyba pchać do góry i w dół udami, pupa a nie całym tułowiem. Powinnam czuć bardziej uda niż czuję. A przy VII ściskam mocno stopami, ręce ledwie sięgaja do podłogi wzdłuż tułowia / może mam za krótkie ręce?/ a tak jak u bojarskiej od 50 s połozyć dłonie na podłodze z przodu pomiędzy udami. No wtedy robię się garbata i puszczam uda, czyli nie ściskam tak stopami. Gdzie błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej , ale jestem paskudna nie napisałam nic do Pikawki Witaj kobieto wśród nas. Bedzie dobrze. jeżeli uwazasz że ćwiczenia są nudne i za mało męczące to faktycznie moze zwiększ sobie ilośc powtórzeń. Ja jednak uwazam że ćwiczenia dają w kość tak \"po cichutku, delikatnie aby nikt nie zauważył\" taka cicha woda co brzegi rwie. Sama zobaczysz. Przećwicz jeden dzień w całosci i daj znac czy Ci za lekko. Netopia Ja stawiam sobie zegar z sekundnikiem na linii oczu / często muszę go przestawiać z ćwiczeniami, bo są różne przecież/ , mam włączone tv. Jak zaczynam ćwiczenie to patrzę ile pokazuje sekundnik i zasuwam az będzie 50, albo 100:-)))) Czasem skończę wczesniej / bo nie ejstem w stanie/ czasem pójdę z tym dalej, bo zapatrzę się w tv:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Wiutam wszystkie dziewczyny-ja dopiero wrocilam -wczoraj sobie odpuscilam cwiczenia ale dzis musze,bo mnie sumienie gryzie-poczekam jeszcze troche bo niedawno kolacje jadlam-widze,ze coraz wiecej dziewczyn cwiczy i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
aha zapomnialam dopisac ze schudlam odkad cwicze callanetiks 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalka
Guga-jak długo ćwiczysz,że masz tak oszałamiające efekty?Pewnie zasuwasz kazdego dnia...Podziwiam i gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Guga zartujesz???? Jesli nie to ogromne GRATULACJE! Ja wlasnie pije herbatke.Dzis zrobilam sobie wolne,ale dlugo spacerowalam,wiec jestem chyba usprawiedliwiona? Do jutra!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga na wewnetrzną strone ud według mnie njlepsze jest sciskanie krzesła i to 1 i 2 cwicznie na nogi pod warunkiem ,ze wykonuje sie je ze złączonymi pietami.Taniec brzucha i to drugie tez czuc w nich prace ud. Pikawka witaj ja na pczatku ledwo co robiałm 30 powtorzen ,pamietaj ,ze wazna jest pozycja w cwiczniach miednica i biodra muszą byc wysunięte jak najbardzij do przodu . Netopia ale na biodra i posladki tez brakuje dwuch cwicen tu opisane sa tylko dwa ,a w sumie sa cztery ,a u ciebie na filmiku ile jest na biodra i posladki?Ja cwicze narazie z filmikiem ,bo nie cche mi sie liczyc no i w filmiku ciagle jest przypomnienie o wysunietych biodrach .Juz nie moge doczekc sei filmiku z Callan bede cwiczyc na zmine raz z callan ,a raz z Bojarska to nie bedzie wtedy tak nudno kasica35 super ,ze masz efekty i jestes zadowolona z wyników .Ja tez uwazam ,ze te cwicznia sa super .Popraiwa sie cała sylwetka. guga super wynik 10 kilo ,a ile juz cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
oj dziewczyny-to oczywiscie zart,bo dzis prima aprilis schudlam 3,5 kg-ale jestem po 30 stce to jakos wolno chudne,jednak sylwetke wyglada lepiej-lece cwiczyc-papa nie gniewajcie sie ze sobie zartuje-dzis mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalka
Jeszcze mam jedno pytank:czy to nagranie z Callan P.jest tłumczone?Bo u mnie,wstyd się przyznać kiepsko z angielskim.wiem,że wystarczy popatrzeć,ale niekiedy umykają cenne wskazówki jak się nie rozumie za bardzo;o). U kogo aktualnie jest płytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, ale z Ciebie żartowniś:-))) Dalam się nabrać i pomyślałam sobie - ok ona jest sporo młodsza odemnie, u mnie metabolizm jest już inny niż u dziewczyny po 30-stce:-))) Niemniej uwiezyłam, choć tylko dlatego że jesteś młodsza. Dla tych którym nie chce się czytać : obie stosujemy dietę, obie ćwiczymy callanetics regularnie, obie a6w / ja juz przestalam/ i mniej więcej w tym samym czasie. Róznica - wiek:-))) Wydaje mi się iż na topiku jesteście dziewczyny w wiku pimiędzy 20- a 30 lat. No z poprawką na kolezanke w wieku 18 lat - bardzo samodzielną, młodą damą:-)))) Płyta ma dojść do mnie - mieszkam w Elblagu, czy któraś z Was jest z mojego miasta - płyta byłaby dla niej równie szybko. Płyta dojdzie za około 10-14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia, tak, na plytce sa w sumie 2 na biodra (ta sama pozycja, tylko raz ze zgieta noga, raz z wyprostowana. Na kazda strone trzeba to zrobic, czyli kazde cwiczenie razy dwa. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Wiecie, ja w dalszym ciagu teoretyk:) Janga, Calan mowi, zeby wypychac biodra, a wtedy uda same ci sie wypchna. W zasadzie wysilek czuje sie w udach diabelnie no i ja jeszcze w szyi (cialo od kolan (kleczacych:) ma stanowic jedna linie, mi trudno sie szyje utrzymuje, ale w udach czuc taki okropnie przyjemny bol:)) Ostatnie cwiczenie, pani mowi, zeby sciskac z calej sily nogi krzesla, nie tylko stopami. Dla ulatwienia, mowi pani, wyobraz sobie, ze to krzeslo ci sie wymyka, a ty je musisz za wszelka cene utrzymac. rece sobie wygodnie \"siedza\' na wysokosci bioder (nie wolno sie wychylac i klasc rak za soba). NO i sciskaj, sciskaj:) Plytka jest z polskim tlumaczeniem (chyba nawet Czubownej glos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga ja nie jestem wiele od ciebie mlodsza-w tym roku koncze 36 lat ja tez mam callanetiks z Callan ale niestety po angielsku-aciagnelam z sieci-ale nie mam pojecia jak tlumaczenie sciagnac troche pocwiczylam-te 6 stke oczywiscie i callanetiks na nogi tykjo-jutro zrobie wszystko kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, drogie Panie sprawdzę jutro bo dziś callan oczywiście zaliczony przy tancu z gwiazdami. Wolałam Jamesa Bonda, ale corki wolały taniec. Ok przynajmniej w rytmie samby było:-)) Dobranoc Dziekuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie guga ja tez po 30 i tez kilogramy teraz bardzo wolna leca po pierwszej ciazy schudłam ponad 10 kilo w miesiac ,a teraz odchudzam sie od grudnia i jakies 8 kilo mniej . Netopia u bopjarskiej i w ksiazce sa jeszcze dwa cwiczenia na biodra na kleczkach ma sie wyprostowana noge i zgietą ,popołudniu bede miała troszke czasu to oipisze je z książki. janga ja jestem ze Szczecina dosc daleko ,ale gdyby nikogo nie było blizej moge byc nastepna i przesle oczywiscie płytke dalej. Zmyakm do małej .miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
janga ja jestem z elbląga wiec możemy spotkać sie.podaj maila albo gg to porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
podaje mój nr na gg 2218681 jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica dwa nie pokazane cwiczenia na biodra i posladki z ksiązki Callan \"Ćwiczenie na biodra i posladki 3 Uklęknac w pewnym odstepie od drązka-najlepiej podłożyc pod spód coś miekkiego i odchylic do tyłu na odległość wyprostownych rąk.Wciągnąć pupe i wychylić miednicę do góry.Jest to pozycja wyjściowa do tych ćwiczeń. Rozluznic i zaokraglic plecy w celu wyciagnięcia kregosłupa,łokcie pozostja wyprostowane.Dokładnie tak jakbyscie suneły na nartachwodnych.Niewazne czy rece trzymacie nisko czy wysoko,jeżeli mozecie sie odchylać do tyłu przy wyprostownych rekach i wychylonej miednicy.Kiedy bowiem zegniecie ręcewasze plecy automatycznie wygna sie do przodu ,a pupa do tyłu. Powoli podniescie lewe kolanow lewo w góre ,palce z obu stóp pozostaja na podłodze .Kolano podnieść możliwie jak najwyżej,aż lewa stopa oderwie sie od podłogi.W ten sposób ropocznie ćwiczenie wiekszosc z Was ,do chwili ,az nauczycie sie trzymac biodra prosto. Z tej pozycji uniescie lewą stope w góre,najwyzej na szerokość dłoni.miednica w dalszym ciagu wychylona ,a pupa wciagnieta.Ramiona pozostają zaokraglone,aby plecy nie wyginały sie do przodu.Kolano przesunąc 1-2 cm do tyłu ,nastepnie z powrotem równolegle do kolana prawego sprowadzić do pozycji wyjsciowej.Powtórzyć 100 razy z kazdej strony ,zmieniajac kolano jak tylko sie zmeczy.Jeżeli przy poworcie do pozycji wyjsciowej wyprowadzicie kolano za bardzo do przodu ,to rozluznicie kontrację miesni pośladków i obniżycie efekt tego cwiczenia. Ćwczenie 4 na biodra i posladki Uklekonąc jak w poprzednim ćwiczeniu ,twarzą do drążka ,biodra prosto,lewa noga wyciągnieta w bok .Nie prostować kolan!Odchylcie sie do tyłu na długość wyciągnietych rąk Obróćcie teraz lewą nogę do przodu w taki sposób ,aby kolano i górna część stopy skierowne były mozliwie jak najbardziej w strone podłogi .Rozlużnijcie sie i skierujcie całaą energię na wyciągniete części ciała .Lewą nogę poprowadzic z powrotem do prawej,nie zmieniając przy tym pozycji rąk na drążku i nie zginając kolana .Przesunąć ciężar ciała lekko na prawe kolano ,aby zmniejszyc ucisk.Wciągnijcie pupe i wychylcie miednicę do góry jeszcze troche bardziej niz wydaje sie Wam to możliwe .Ramiona pozostają okrągłe i luzne.Poruszajcie teraz nogą na szerokość dłoni w góre i w dół ,ale bez obracania jej do góry .nogę z każdej strony 100 razy podnieść i opuścić ,najpierw 50 razy z lewej ,następnie 50 z prawej i tak dalej.To ćwiczenie bedzie z poczatku trudne ,ale przekonujcie dobrze swoje mięśnie ,a napewno sie uda..Uprzedzam celem ćwczienia nie jest jak wysoko podniesie sei nogę ! Nie mozecie ,ani zginać łokci w kierunku drążka ,ani wyginac pleców do przodu i wypinać pośladków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
Czesc kobietki :) ale dzis sliczny dzien :) wiosna w pelni ,az chce sie żyć i .. ćwiczyć :)) wczoraj popoludniu byla godzinka callaneticsu ,chcialam jeszcze wieczorem dodatkowo cos poćwiczyc ale zmienily mi sie plany i juz nie bylo czasu i tak mi dala ta godzinka w kość ;] nie ta kondycja co kiedys mimo iz mam dopiero 21 lat ;P dzis bedzie i jedno i drugie plus dluuugi spacer nad morzem z moim mezczyzna ;) bylam dzis na zakupach i kupilam sobie fajne dzinsy ..moglyby byc troszke wieksze ..o jakies 0,5 rozmiaru ale wzielam je ,bede o nich myslala cwiczac :D aha i przymierzylam spodnie w ktore ostatnio ledwo wchodzilam ..sa juz luzniejsze wiec efekty powoli czuje :) a dlugo przeciez nie cwicze Co gdyby nie ten topic ..pewnie nadal bym nic ze soba nie robila :) Dzieki dziewczyny ! :) trzymajcie sie cieplutko i nie poddawac sie !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalka
Dzięki za informacje,Nektopia-Ty wysłałaś już pierwsza kopię?Ja mieszkam w Krakowie więc nie wiem kiedy bede się mogła spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
czesc dziewczyny-ja tez juz cwiczylam 6 stke i callanetiks za jednym razem -ja nie cwicze callanetiksu na miesnie brzucha bo wydaje mi sie ze codzienne cwiczenie 6 stki to juz wystarczz na brzuch,jednak jak te 6 stke skonczeto dolacze na miesnie brzucha cwiczonka dziewczyny a u was jak brzuszki po callanetiksie wygladaja? a caly czas sie zastanawiam ,ktore cwiczenia na posladki wplywaja bo moje jakos malo umiesnione-a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
guga na posladki polecam zestaw ćwiczeń - 8 min. ABS ..naprawde są efekty a po callaneticsie moj brzuszek jak już pisalam wcześniej jest w lepszym stanie wiec jestem dobrej mysli :) czasem ćwicze na brzuch rowniez te 8 min abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikawka
Niestety, ja z tych cwiczen rezygnuję. Okazały się one trudniejsze, niż myślałam. Nie wytrzymuję ich. Strasznie rwie mnie w kręgosłupie. Przerzucam się więc na bieganie i przysiady... nie mam wyjścia. Wiem, z czasem byłoby mi łatwiej, ale zapomniałam, ze mam problemy z kręgosłupem. Powinnam poradzić się lekarza. Te ćwiczenia na brzuch sprawiają mi wielką trudność. JUż kiedyś, 10 lat temu lekarz zabronił zwykłych brzuszków, a ja głupia o tym zapomniałam. Mam nadzieję, że bieganie mi pomoże... chociaż wątpię... :(. Nie pozbędę się tego cellulitu i tłuszczu na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki Kwestia 1. Z płytą jest malusi problem, Netopia jednak spróbuje przesłać części na mój adres e-mailowy i ja spróbuję toto poskładać i wysłać. Nie pamietam tylko w jakim rozszerzeniu ma toto być tak aby odbierało w dvd? kto wie? Kwestia 2. Płytkę przekażę kasicy bo jest z tego samego miasta Kwesta 3. Pikawka - to może daj sobie spokój z ćwiczeniami na brzuch, rób rozgrzewkę, te na nogi, na biodra. rób mniej, ale rób. Spróbuj hula hop - ponoć działa cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×