Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość aniula___
Hej to znowu ja! nie wiem czy niestety czy na szczescie dziecko jeszcze nie teraz! ale przyjdzie na to czas! wiec teraz biore sie do pracy,zaniechalam cwiczen bo troche sie tym wsztstkim przestraszylam i podlamalam. mam juz plyte z cwiczeniami, ale przeczytalam cos o a6 co to takiego? widze ze to cwiczycie i nawet linka widzialam, tylko niestety otworzyc nie moglam!czy to daje efekty i co to za cwiczenia?! u mnie pogoda tez okropna tak jak i u Was! buzka moje slonca i ciagle trzymam kciuki za wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) a tak stosowalam ten pilling - faktycznie daje dobre efekty, cellulitu mi nie likwiduje ale skora po nim jest niesamowicie glatka - aczkolwiek nigdy nie dodawalam do niego imbiru... Hmmm :) Do Janga - Jesli chodzi o 4 czesc to wyslalam ja w mailu do Ciebie bo to jest tylko niewielki plik tekstowy ktory konczy dzielo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Dziekuje Mam juz wszystkie czesci. Wlaczylam Total Comander, zaznaczylam plik z numerem 001, podalam miejsce docelowe scalania, pokazala sie tabeleczka z niebiskim tunelem uzupelniajacym sie w miare scalania pliku 001, ale na tym total zakonczyl bo kazal podac nowa lokalizacje. No i tu niestety staje z totalem. tzn co ja mu mam zrobic? Guga - zle napisalam przepraszam. Chodzilo mi o jakies proporcje, i o co chodzi z fusami do kawy. Mam zrobic kawe, wypic i uzyc zaparzonych fusow? Przepraszam ze sie dopytuje, ale nie pijam nawet kawy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ten link na 6 stke weidera podalam na 9 stronie jest ok i sie otwiera Janga-proporcje to musisz sama wyczuc-bo nie podali-fusy normalnie przecedzic przez sitko po zaparzeniu kawy po turecku- mozna nawet samymi fusami robic peling-lazienka bedzie brudna ale skorka po tym fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Guga - dziekuje, zaparze kawke i zrobie sobie dzis male spa:-))) Mam juz film Otoz tak, jak mi sie scalilo wszystko to plik zapisal sie "przekonwertowany_film.oo1.out" ja zmainilam nazwe na "bpjarska.avi" i moge ogladac callanetic Obejrze go popoludniu i wypowiem sie czy to samo czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie pijam kawy - mam taka dojrzala kawe ktora stoi u mnie w szafce od wiekow wiec nie szkoda mi jej marnowac - wsypuje do miseczki troche kawy i po rowno reszte produktow , pozniej zalewam wrzaca woda tak zeby tylko zakryc ta \"mieszanke\". Czasem dolewam tez oliwy z oliwek jesli mam akurat w domu, a jak nie to zwyklej oliwki do ciala. Czekam az ostygnie i do boju. Stosuje tez na twarz - fantastyczny efekt wygladzenia od zaraz - na prawde polecam. super dziala tez na lokcie - ja mialam strasznie poscierane - tu jednak musialam wykonac kilka zabiegow. ale tak jak mowi Guga - trzeba uwazac bo bajzel sie robi przy tym nieziemski Pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
O super, wielkie dzieki Poziomka. Zastosuje to rowniez na piety - bo to jest moja odwieczna bolaczka. Kremy, wygladzacze, pedicure, zywienie, oliwa i siatka foliowa. Czegoz ja nie stosowalam. A piety mam nadal OKROPNE!!!!!. Nie przesadzam, klasyczny przypadek niedoskonalosci Musze wyprawic corke na absen i wtedy nagram na plyte film i zaczne cwiczyc. Hurrra, mam film, mam film. porownam to z papierkiem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Przecwiczylam rozgrzewke. No coneico inaczej, inna ilosc powtorzen. Cwiczenie pierwsze inaczej cwiczy , rece z wyprostowania w dol, jednoczesnie lekki przykuc i rece do tylu, potem do przodu i zataczaja krag ponoszac sie do gory razem z tulowiem. ja tego tak z rysunkow nie rozumialam. i tego ejst 5 szt. rece do tylu w cwiczeniu 2 tak samo, i 100s. Potem opad w dol na wprost, do lewej, do prawej, chwile jeszcze na wprost i powrot do gory. Cwiczenia szyii i karku. Zataczanie kregu, ale nie pelnego.Podbrodek ma dotykac klatki piersiowej i w lewo i powrot, klatka dotykana i w prawo i tak 5 razy. potem cwiczenie z wygladaniem az za ramie to tak jak w kartkach i ta sama ilosc. Tyle ze to nie bylo ostatnie cwiczenie tylko przedostatnie. I nie zobaczylam co z brzuszkami, ale mysle ze tak samo. Jak zobacze to podam informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja moze tez skorzystam z tego przepisu... Janga wiem o czym mowisz... piety to moja zmora i nic nie dziala... juz jestem po callanie ale wczoraj niestety nie zdazylam zrobic wiec dzisiaj cwiczylam o 8 i poznym wieczorem bede cwiczyc jeszcze raz... brzuszki sa podobne tylko jak cwiczysz z jedna noga w gorze to druga tez jest wyprostowana i uniesiona lekko nad zeimia ale to dla tych bardziej zaawansowanych podobno.... jutro zaczynam a6w i po tygodniu opisze efekty o ile jakies beda... A Wam pomogla ta a6w wyraznie czy tak raczej srednio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giętka
filmiki mozna sobie sciagnac z e-mule ja tak robie, za darmo jak ktos chce to moge przeslac link do tego programu pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
gietka -podaj link do emula-moze sie przyda jesli chodzi o 6 stke weidera-jak najbardziej warto-ja mam wlasciwie polowe za soba-jest 42 dni a jutro mam 21 i efekty jak dla mnie juz sa-zarysowane miesnie iwezsza talia-nigdy przedtem nie mialam takich efektow-jest meczace ale fajna sprawa-dla mnie to najlepszy sposob na fajny brzuch pracuje nad plytka bo wole cwiczyc z plyty-narazie cwicze z wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wiecznie problemy z pietami - do tych wakacji kiedy skusilam sie na krem Scholla \"hell repair cream\". Dziewczyny, sprobujcie - jest niesamowicie skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez probowalam sciagnac na emulku ale niestety jest tak malo zrodel ze przez 3 miesiace sciagnelo mi sie niecale 5%... te linki dla mnie okazaly sie najlpeszym rozwiazaniem... wiec od jutra na pewno zaczynam a6w... nie wiem dlaczego ale zawsze wole zaczynac wszysko od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
NoSpa Stosowalam ten krem, ale niestety efekty po miesiacu bylow ciaz zbyt male do nakldu pracy. Cos skuteczniejszego mi potrzeba Guga fajne stronki znalazlas. ja niesttey nie mam czasu na szukanie o cwiczeniach stron. Dobrze ze mi sie z bojarska udalo, wydaje mi sie iz jednak latwiej sie z tym cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
dziwna sprawa z tym e-mule, ja dzis zaladowalam billy blanks tae-bo i mam juz 77% od popoludnia sciagniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
widze ze sciagacie filmiki-ja poprosilam meza mam nadzieje ze mu sie uda-poki co cwicze z wizazu dzis wstalam bardzo wczesnie -jestem w polowie 6 stki weidera i calanetiks pocwiczylam a orzed wyjsciem do pracy pod prysznicem zrobilam pilling o ktorym pisalam wczesniej-skora sie rozgrzala to fajnie i wygladzona -mam nadzieje ze przy systematycznym stosowaniu beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowie ze tak powoli sie callanetics z bojarska sciagala a nie jakies inne filmy bo wiem ze to dlugo nie trwa... ide cwiczyc... dzisiaj zaczynam a6w ale najpierw callan... Guga mam nadzieje ze w koncu Tobie tez sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Wiecie co koleżanki. Podoba mi się pomysł jaki w swoim poscie ma zawsze madzia 19. Popatrzecien adół posta wzrost, waga, cel. Alez to jest mobilizujące. Madziu jak na stałe toto wprowadzić, czy Ty za każdym razem wpisujesz? Może byśmy coś takiego wprowadziły, nie trzeba bedzie pytać, tylko człowiek popatrzy na treść postów oraz info i wszystko będzie jasne. czy coś chudniemy czy nie chudniemy. Info można kontrolowac i wpisywac raz w tygodniu zmiany - chyba ze ktoras ma ochotę na częściej. To fajnie motywuje i unaocznia czy daleko jeszcze ten mój cel czy już niedaleko. Co o tym sądzicie? Ja już wyleciałam z pracy, ale zaraz córkę wiozę, potem zakupy codziennie, potem po córkę, i po odrobieniu z nia lekcji czyli wieczór moge pozwolić sobie na ćwiczenia i ocene filmu z Bojarską. Niesttey wczoraj nie skończyłam, za dużo pracy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dobry pomysl-Madzia napisz jak to sie robi ja moze bede miala niedlugo film,bo widze ze wszystkie macie i nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to trzeba wejsc na strone glowna tego forum i zalozyc swoj proefil... gdzies tam jest taka opcja.... w czasie zakladaniu tego profilu trzeba wpisac tekst w okienku stopka i gotowe:) wydaj mi sie ze to dobry pomysl... tez musze pozniej zmienic bo odkad cwicze i wprowadzilam sobie taka lekka diete to stracilam 1,5kg:) a tak nawiasem mowiac to cwicze dopiero 6 dni:) wiez z efektow jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
O widzicie i to jest motywacja 6 dni = mniej 1,5 kg Madzia super, oby tak dalej Ja sie zabieram za kolejne cwiczenie, chwila przerwy wynikala z odwiezienia kolejnej corki na zajecia eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt odkad weszlam na wage to moja motywacja do dalszych cwiczen wzrosla i to bardzo:) juz jestem po dzisiejszej serii.. pierwszy dzien a6w nie byl najgorszy... ale wiem ze bedzie ciezko i to bardzo... dzieki Janga:* to zakladacie swoje profile z \"monitoringiem\" wagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Madziu ja jak najbardziej zakładam - alez to będzie motywacja Dziś miałam pierwszy dzień powtórzeń po 16 razy czyli dzień 23. jestem dumna z siebie, mam juz połowę za sobą. Było dośc dobrze w serii 1 i 2, przy 3 zaczęłam czuć zmęczenie, bolała mnie szyja. A na ćwiczeniu 5 wysiadły mi ramiona, dośc mocny ból, przy powtrzeniu 10-tym musiałam połozyc całe ciało i wyciągnąć ręce wzdłóż ciała, na 3-4 s. Pomogło i doszłam do finału. Zostało mi jeszcze 19 dni i będzie koneic Guga - powinnas mieć bojarską. tam do brzuszków to jest to samo, potem dochodzi z chyba 10 nowych innych ćwiczeń. Pani B. liczy conieco inaczej raz więcej wychdozi a raz mniej. Mimo tego warto chyba jednak cwiczyć przy bojarskiej, mocniej dopinguje, ma komentarze w trakcie wykonywania ćwiczenia, a to przypomina o biodrach, o brzuchu, o łokciach itp. Samokontrola się wtedy włącza. Jak chcesz to napsiz do mnie na gg, jakoś poradzimy na ten brak bojarskiej 3777043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz musze sprawdzic czy moja motywacja sie pojawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jak należy. czyli tak wejśc trzeba w preferencje, widoczne na górze strony. tam pojawi się tekst i w punkcie 1 informacja, jak nie masz swojego profilu. I tak wejść na to zdanie, jest ono podkreslone. No i do rpacy koleżanki, zanotować co się uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak wole sobie sama liczyc ale wlasnie slucham tych komentarzy... duzo jest tych cwiczen ale mi juz dzisiaj szlo bardzo dobrze:) czuje wyrazna poprawe! jestem bardziej rozciagnieta i bardziej wytrzymala. Janga podziwiam bo mi musi byc ciezko... pierwszy dzien niby nic a ja jednak cos tam czulam i az boje sie dalszych dni. no nic zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcyzny,mam pytanie ..czy to normalne ze podczas cwiczenia callaneticsu na brzuch -1 raz,bolaly mnie miesnie brzucha..i to bardzo odczuwalnie?? robie cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×