Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość guga 28
hej wpisuje sie chociaz jeszcze nie cwiczylam dzisiaj-rano obudzilam sie strasznie niewyspana i w kiepskim nastroju-dzien zamiast od cwiczen zaczelam od kawy by sie postawic na nogi-i tak zlecialo i nic nie cwiczylam -chyba wieczorem pocwicze bo kompletnie mi sie nie chce-musze chociazby ze wzgledu na te 6 stke bo ja trzeba cwiczyc codziennie a juz jeden dozwolony dzien opuscilam ja tez mam dzis jakies okropne zakwasy-na udach ,nie wiem dlaczego ,zaczelam skakac na skakance-moze od tego? odezwe sie jeszcze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga Chyba od skakanki masz Ja juz po a6w, ale chyba dam sobie z nia spokoj. poszukam tej 8 minutowki. Niesttey miesnie szyii daja o sobie bardzo bardzo znac. po cwiczeniach jst okropny bol, a przeciez to nie o to chodzi. Od przedwczoraj pobolewaly mnie ramiona, konkretnie w stawach barkowych. dzis to wrcz mi omdlaly, opadly. Bylam zszokowana jak to dziwnie jak rece odmawiaja jakiejkolwiek pracy. Nie bylam w stanie ich podneisc. dzieje sie tak an cwiczeniu nr 5. Chyba callanetics i 8 -ka zostanie Nie chodzi o katowanie sie dzis jeszcze przedemna callanetics. Specjalnie zostawiam duza duza przerwe pomiedzy cwiczeniam aby moje szyja i ramiona doszly do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja sie jednak przemoglam i zaczelam przed kolacja od 6 stki-kurcze ciezko sie robi te 16 powtorzen a co bedzie dalej? potem zaczelam cwiczyc callana i jak robilam cwiczenia na nogi to strasznie mnie zabolalo w lewej nodze od zgiecia kolanowego w gore-nie wiem czy skurcz czy sciegno i skonczylam -mam dosc na dzis cwiczen-bede jednak robic je rano bo po poludniu mi ciezko-mam nadzieje ze ten bol przejdzie-jesli o 6 stke chodzi to nie boli mnie ani szyja ani plecy-nie wiem czemu jednych boli innych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza30
Witajcie.śledzę wasze rozmowy od wczoraj.wszystko zaczęło się od poszukiwań Bojarskiej w necie i trafiłam krok po kroku na to forum.Icieszy mnieto,że jest tak wiele zwolenniczek tej formy gimnastyki. Mam za sobą tydzień oczyszczania,odpadło 2,5 kg.ale ciągle siebie w lustrze przerażam.... Callanetics ćwiczyłam ostatnio jako nastolatka,a spora lat już minęło od tamtych czasów.Myślę,że powrócę.Mam pytanko:czy żeby z Wami pogadać musze cwiczyć dzień w dzień?większość z Was tak czyni z tego co widzę.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witaj Mysza-jak masz ochote z nami pogadac to wcale codzien nie musisz cwiczyc-my tu sie wpisujemy i czasami wogole piszemy na inne tematy i fajnie ze jest nas coraz wiecej a jak kiedy cwiczylas to jakie mialas wyniki?jak cialko-zgrabne bylo? jak dlugo wtedy cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza30
Czułam się świetnie, choć ćwiczyłam nie systematycznie.Miałam mnóstwo energii.Wagowo utrzymywałam się w granicach 63-przy wzroście 167.Dziś mam prawie 70kg,koszmar,nie wiem kiedy to się stało :o) Ambitnie chciłabym wrócic do wagi z okresu karmienia piersią(59 kg!),ale na to chyba nie mogę liczyć... Tymczasem podjęłam wyzwanie,nie jem słodyczy ,pieczywa,makaronów,walczę z zachciankai i teraz kolej na soidną porcję ruchu.Zamierzam przypomnieć sobie Callanetics.Z Waszą pomocą.Pozdrawiam wszystkie wytrwałe i spokojnej nocki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wlasnie wrocilam od lekarza (z innego misata wiec zajelo i to caly dzien). dowiedzialam sie ze bede miala operowane to kolano i troche sie podlamalam... jestem wykonczon,. nie dam rady dzisiaj cwiczyc... zrobie tylko a6w... ach sama nie wiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja zaraz ide spac-Mysza to pisz jak ci ida cwiczenia-mysle ze warto Madzia-nie martw sie -zdrowie najwazniejsze-A co sie stalo? po operacji pocwiczysz-mam nadzieje,ze twoje plany wakacyjne zrealizujesz-kiedy operacja? dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
czesc powazne po waszych komentarzach chce sie cwiczyc,robiłam to przeszło tydzień a teraz jestem dzień przed miesiączką i totalnie mi sie nie chce,bolą mnie piersi,jestem gruba,brzydka i stara ale kiedy tu weszłam zabieram sie za to dopóki syn jeszcze w szkole.zazdroszcze wam ze macie juz jakies efekty,ja nie mam nic ,no moze oprócz tego ze troche zarysowują się mięśnie na ramionach i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Hejka! Wpadlam zyczyc milego dnia(choc leje za oknem). Coraz krocej moge siedziec przed kompem,bo brak czasu na wszystko,a male dziecko potzrebuje maxymalnej uwagi.Chyba w wadze zaczyna sie ruszac-1 kg mniej---malo ale zawsze cos :)Od razu humor lepszy.Ze tez nie wpadlam wczesniej na te cwiczenia :) mam nadzieje,ze do lata bede szczuplutka.Czego Wam i sobie zycze. 🌻 Mysza30,Kasica 35 🖐️ Spadam,papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Stesknilam sie za Wami :) widze, ze wszystkim swietnie idzie, ja ciagle walcze z cellulitem ale widze poprawe :) i czuje sie lepiej po tych cwiczeniach aczkolwiek nie daje rady zrobic wszystkiego tak jak trzeba :/ np. w tych cwiczeniach na brzuch - konkretnie tym drugim macie obie nogi proste? i daje sie wytrzymac te 100 powtorzen w takiej pozycji? mnie bola bardzo plecy, niestety nie daje rady :( Mam pytanie, moze ktoras z Was stosowala diete kapusciana, albo pija siemie lniane? Co prawda dieta nie dla mnie, ale kolezanka chciala znac efekty. 8 min. ABS daja podobne efekty co szostka. Niestety szybko znikaja, jak sie \"zapomni\" cwiczyc :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja dzisiaj rano cwiczylam ,bo balam sie ze jak odlozedo popoludnia to znow cos mi przeszkodzi-z 6 stka coraz gorzej -nie chce mi sie ,ale chce ja skonczyc-callanetiks ok,ale zastanawiam sie co by tu jeszcze dolozyc Kasica-nie przejmuj sie-po okresie minie ci chandra-cwicz i bedziesz mloda i ladna-masz 35 lat?-a u mnie na udach ladne miesnie Marieta-do lata jeszcze troche czasu-to napewno sie sylwetka poprawi Poziomko-ja tez walcze z celulitem-juz 2 razy sie foliowalam -cialko napewno gladze ,ale tak szybko mysle ten cellulit nie zejdzie-ja mam ciagle nadzieje,ze cwiczenia cos poprawia-no i opalenizna-czytalam ,ze jak cialo opalone,to cellulit mniej widoczny-cos w tym jest ja jak sie opale,zwasze sie lepiej czuje jesli chodzi o siemie lniane to napewno Janga stosuje-pisala o tym-ja tez kupilam ,w ziarenkach ale po ugotowaniu mialo konsystencje kisielu i nie moge przelknac-zrobilam tak-zalalam przegotowana ciepla woda-2 lyzki siemienia i po jkaims czasie zjadlam te miekkie ziarenka-gdzies przeczytalam,ze tak sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
znalazlam cos na temat siemienia - zmiażdżone i namoczone w wodzie nasionka lnu, zażywane rano i wieczorem po łyżce stołowej, służą jako środek rozwalniający; zmiażdżone i namoczone w wodzie nasionka lnu, zażywane rano i wieczorem po łyżce stołowej, służą jako środek rozwalniający;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien bede miec usg kolana i wtedy powiedza mi czy to jest pilne czy nie... teraz nie ma przeciwskazan zebym cwiczyla tylko nie moge kolana obciazac... niestety wczoraj musialam zrobic przerwe - zrobilam tylko a6w bo szkoda mi bylo zrezygnowac:) no ale dzisiaj juz wracam do callana i 8 minute... ale to pozniej bo teraz to sily nie mam... ide spac... chyba mnie choroba bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja tak bardzos zybko, bo wlosy mam mokre, ana 17 ide do kolezanki opijac nowy dom. Dopiero wrocilam z pracy, wiec cwiczenia w proszku totalnym. Zreszta ramiona daja caly czas znac ze sa i mam problemy z kierowaniem samochodem i psianiem na klawiaturze. A to moja min praca Siemie lniane kupuje mielone i pije rano i wieczorem. lyzka stolowa siemnienia do buzi, popijam woda, i lykam. Ma to dac uczucie sytosci, hamowac laknienie. To dodatkowo ma skladniki mineralne niezbedne dla zycia U mnie efekty pewnie jakeis sa, no oprocz zauwazalnych, kolejne spodnie zle na mnie leza, bo jak biodrowki moga byc udowkami czy co? Jak wroce z oblewania to cwicze mierze sie i daje Wam znac. Choc nie wiem co zrobic z ramionami, a dzis zaczynam po 18 powtorzen. brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewcyzny :) Ja zakupilam mielone - wlasnie slyszalam , ze oprocz tego, ze PODOBNO wspomaga odchudzanie to jeszcze jest zdrwe. ja cos z tym swoim brzuchem musze zrobic, eHH, juz kiedys go cwiczylam i efekty byly i \"po chwili\" zniknely :( w miare drobna jestem, a tu nagle brzuch taki , a odchudzac sie juz raczej nie będę, bo rece zaczne miec jak anorektyczka. Nie wiem jak moge spalic tkanke tluszczowa tylko z brzucha :/ cwiczneia zazwyczaj wyrabiaj miesnie , a pod tkanka tluszczowa i tak ich nie dojrze :(( Co do cellulitu to tez odczowam duze wygladzenie :) do tego uzywam od pewnego czasu taki srodek na cellulit everline 3D. nie wiem czy to on czy cwiczneia, ale troszke zmieniaja sie te moje uda i pupa :) do tego trzeba dobrze masować te miejsca... musze sie zaopatrzyc w ta specjalna rekawice :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Poziomka-jak dla mnie to ty jestes bardzo szczupla-ja mysleze tylko cwiczenia na zmiejszenie brzucha-ja to siemie mam z ziarnami to bede stosowac,bo ta moja przemiana materii nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
witam. Madzia narazie ściągnęłam 2 pliki i pisze na nich przekonwertowany film, tak ma być?? i napisz mi jeszcze skąd wziąść ten program total comander.z góry dzięki.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
zachecona entuzjazmem bijącum z tego forum ćwicze callanetics od jakichś 2 tygodni. nie mam czasu codziennie i do tej pory było 7 razy. widać poprawe! mniejszy brzuch, spodnie jakby lużniejsze... tylko,ze przybyło mi 3 kilo (których raczej nie widać) czy to możliwe,ze aż tyle mieśni?? jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ara-mi nie przybylo-ale ja stosuje diete south beach-moze powinnas sobie kupic taka specjalna wage -na tej wadze widac ile sie ma tluszczu i miesni-ja osobiscie nie mam ,ale slyszalam ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
dzięki. może faktyczne spróbuje. w każdym razie po raz pierwszy w życiu nie przejmuje sie wiekszym wskazaniem wagi. mieszcze sie prawie w poprzedniorozmiarowe spodnie z dna szafy. cwicze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja nie mam wogole wagi i waze sie u rodzicow-nie chce sie niepotrzebnie strsowac-najwazniejsze jak sie wyglada a nie ile sie wazy-miesnie tez waza przeciez-powodzenia i pisz jak ci idzie-masz plyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ARA-ZNALAZLAM TAKA WYPOWIEDZ NA FORUM WIZAZ aby mieć ładną sylwetke wcale nie trzeba mało wazyc i nie trzeba mieć też "genetycznie pięknej" figury.Chodzę od 2,5 roku na fitness i zauważyłam coś dziwnego-mam 3 kg więcej niż przed rozpoczęciem ćwiczeń, a moja figura jest całkiem niezła (pupcia boska)- coś Wam powiem -jak to mawia mój trener-nie ma niezgrabnych kobiet (ani brzydkich) są tylko niezadbane,a według niego przepis na dobra figurę jest taki:rozebrać się stanać przed lutram i chwile poskakać-to co się trzęsie trzeba dobrze wyćwiczyć-później chodzić na dobry fitness (siłownia, itd.)i po dwóch miesiacach sprawdzic efekty-to naprawdę działa!Ja nie stosuję diety- fakt nie objadam się słodyczmi i uważam, z ećwiczenia to jedyne rozwiazanie, bo tak naprawdę to duzo lepiej wygląda wyćwiczona dziewczyna, którą natura nie obdarzyła nogami do nieba, niż taka (według kobiet) "super laska", której sie wszystko trzesie.Zwróćcie na to uwagę!Powodzenia! kkarolinaa napisał(a):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
A TERAZ WKLEJE ODPOWIEDZ DIETETYCZKI -DZIEWCZYNA PYTALA ILE MOZNA KG SCHUDNAC NA WCZASACH ODCHUDZAJACYCH Ile można stracić na wadze w przypadku turnusu 2 tygodniowego? Ubytek wagi waha się w granicach 4-6 kg. Każdy organizm jest jednak indywidualnością. W programie wczasów jest uwzględniona dieta, ale również dużo zajęć ruchowych. Intensywny wysiłek fizyczny, może sprawić, że wskazówka na wadze niewiele zmieniła swoje położenie – a to za sprawą mięśni, które ważą więcej - jednak będą zauważalne efekty w obwodzie ciała. Mięśnie wzmocnią się, zredukuje się ilość tkanki tłuszczowej, ciało stanie się smukłe i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
NAJWAZNIEJSZE TO NIE POPADAC W PRZESADE Z WAZENIEM-NP NIE POROWNYWAC SWOJEJ WAGI DO GWIAZD ITP-NAJWAZNIEJSZE ZDROWIE-MOIM ZDANIEM CZLOWIEK WYSPORTOWANY JEST ZDROWY NO I LADNIE WYGLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki Guga :) ale wiecie jak to jest - same tu mowicie, ze waga nie mowi o wszystkim. Mi pani doktor powiedziala jak u niej bylam z bilansem gdzie wazylam 55 kg. ze mam niedowage, ale jak na mnie popatrzyla to nie mogla w to uwierzyc :P moze mam lekkie kosci ;) Nie moge powiedziec, ze jestem gruba, ale mam jakos tak dziwna budowe ciala przez co wydaje sie taka kwadratowa ;P Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Poziomko ja tak napisalam w pierwszej chwili,ze szczupla jestes bo porownalam swoja wage do twojej-ja 56 wazylam jakis czas temu-mialm 25 lat i bylam bardzo szczupla-jednak ara zadala to pytanie i zaczelam szperac w internecie i dowiedzialm sie wlasnie tego co wkleilam przypomnialam sobie moja kolezanke z okresu studiow ,ona byla podobnej budowy co ja ,ale wyzyla zawsze kilka kilo mniej i stwierdzila,ze ja bez sensu sie z nia porownuje,bo ona jest plaska a u mnie to kazda piers wazy kilka kilo-i badz tu madrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika261 to wpisz w wyszukiwarce nazwe programu i dodaj download i wtedy trzeba sciagnac ten programik... malutki jest... jak narazie to dobrze pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
czesc ćwiczyłam dzisiaj mimo tego ze dostałam miesiączke wczesniej a potem nawet zrobiłam 8 min na pośladki.Czy nie uważacie że ten facet z tej ósemki jest maniakiem wysiłku?To żart ,ale po skończeniu tych ośmiu min na pladki byłam wykończona i zlana potem a on jeszcze gadał -koncentruj się-myslałam że nie dam rady ale jakos poszło. Dziewczyny błagam tylko nie odchodzcie stad bo przestane ćwiczyc. Pozdrawiam wszystkie twardzielki,które postanowiły nabrac figury. Po 30 tez są fajne laski no nie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze po 30 tez sa fajne laski:-))) Zabiram sie do moich cwiczen, bojarska i jej wycisk. U ans sliczne slonce, ale paskudnie mocny wiatr - trudno sie mowi. Dzis w planach ogrod i mycie okien na swieta. Obym tylko sie nie przeziebila:-))) No id zis czas mierzenia i robienia zdjec. Choc to moze malo dobry pomysl uwzgledniwszy wczorajszy pozny wieczor i opijanie nowego domu kolezanki. Zarcia ogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×