Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

sheila88 i bardzo dobrze ,ze spodnie mniejsze bedziesz miałą dodatkową motywację. guga 28 u mnie brzuszek ok ,ale ja wczesniej cwiczyałm i 6 i potem 8 abs mam ładny ,ale nie mam kaloryfera ,brzuch mam ok.Mysle ,ze przy callaneticsie nabieze on ladnego ksztłtu ,ale bez wyraznie zarysownych mięsni. Pikawka zdrowie najwazniejsze janga moze wgrac tą płytke na \"wyslij\" to w kawałkach i kazda ,by sobie potem posciągłą i złozyała w całość?By odbierało w DVD musi byc jakis specjalny format mozna przerobic np. avi na dvd ,ale nie mam pojęcia jak. Ja dzsi mam dzien bez cwiczen cwiczyc bede co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka 34
marcia-mi zostalo jeszcze tylko 9 dni 6 stki -owszem miesnie czuje pod palcami jak sprawdzam ale glownieu gory a miekki brzuszek kolo pepka pozostal-chyba jak zrobie do konca to niewiele zmieni prawda?? jakos sie rozczarowalam -spodziewalam sie lepszych efektow-tyle czasu to wymagalo i jest meczace atu takie cos?potem bede cwiczyc cos innegoicallanetiks na brzuch oczywiscie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka 34 moj brzuch na dole tez nie jest za ładny zosto mi troche skóry po porodzie nie wchłoneła sie ona ,ale jzu nic z tym nie zrobie jedynie moge poddac sei operacji.Doł brzucha trudno wyciwczyc ,mi koło pepka 6 tez za bardzo nie pomogla przy callaneticsie sie bardziej ujedrnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
widze ze problemy z brzuchem to nie tylko moja przypadlosc- dziewczyny skoro macie problem z plyta z callan to moze ja wam wysle ,ale ja mam wersje tylko angielska jezyczna i nie wiem czy na dvd mozna ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka 34
ja sie niedlugo do was przylacze dziewczyny,narazie mam malo czasu ,sciagne plyte-mam nadzieje ze uda mi sie schudnac z pomoca tych cwiczen i wyrzezbic sylwetke-najgorszy jest moj brzuch-a czy boczkow sie pozbede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga 28 ja z angielskim na bakier umiem troszke niemiecki ,ale z angileskiego jestem noga. grazka 34 te cwiczenia rzezbia całe ciało tylko zalezy w jkim tempie u jednego szybko wyrzezbi sie brzuch ,a ma problem z czym innym.Napewno pomoga tylko trzeba czasu.Mi strasznie rece schudły ,a jak je napne tak jak kulturysci to mam mułą ,ale na codzien jak sie nie anpina tego nie widac mja aładny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ALE TU DZISIAJ CICHUTKO ja po cwiczeniach-6 stki mialam po 22 powtorzenia-myslalam ze umre-czytam ze wam nie pomogla jak mozna sie bylo tego spodziewac -no coz dokoncze i zaczne co innego Marcia-a moje rece wogole nie chudna-jakies sflaczale sa to piszcie ci u was -ja mimo byle jakiej pogody pojde na miasto -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja juz dzis po godzince callaneticsu guga 28 ja tez miałam takie wiszace wewnetrzne strony rąk u góry jak schudałm byało lepiej ,a teraz ładnei sie ujedrniły i nic juz nie wisi ,chciałbym ,by tak samo wyrzezbiły sie uda ,ale w nie jeszcze zapewne bede musiała włozyc duzo pracy .Wygladja juz lepiej ,ale ogłyby byc jeszcze dzuo ładnijesze. Ide z małą na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja juz wrocilam-zimno dzis sie zrobilo-ale zawsze to troche ruchu wiecej ja akurat z moich ud jestem zadowolona-widac miesnie ale delikatnie-sa smuklejsze a jak ubiore buty na obcasie to calkiem,calkiem ide robic kolacje bo ssie mnie strasznie dziewczyny moze ustalimy jakis dzien ,w ktorym bedziemy sie mierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
Witajcie Powiedzcie dziewczyny chyba guga i janga ćwiczą najdłużej czy wasza waga troche spadła?U mnie nawet nie drgnęła,ćwiczę już 19 dzień,dzisiaj rano ćwiczyłam ale mam zamiar wieczorem a tu kg nie ubywa.Owszem cm troche ale co z waga.Staram sie już od tych 19 dni nie jeść niczego po 17godz a tu kiszka. Wieje jak cholera a ja musze jeszcze wyjść z psem:( Marieta dzięki za te buzki,wkoncu załapałam o co chodzi bo juz mój syn umierał ze śmiechu ze mnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja schudla 3-4 kg ale ja stosuje diete south beach-zreszta slyszalam ze wyzniejsze sa wymiary i gubienie centymetrow niz waga gdyz jak sie cwiczy to miesnie sie posiada a one tez waza-to jesli masz mniej w obwodach to super dlatego wpadlam napomysl bysmy np wjakis dzien tygodnia pisaly wymiary-moze ktoras zrobi taka tabelke,w ktorej bedzie nik,obwod bioder,talii i np uda?ja nie umiem chcialam jeszcze napisac,ze tefusy z kawy tp rewelacja-widze efekty i co jakis czas robie sobie foliowanie z blotkiem cynamomowo imbirowym i skora jest lepszy niz po tych sklepowych balsamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga z warzenim i mierzeniem super pomysł.Zgadzam sie ,ze domowe sposoby na cellulit czy ujednienie skóry lepsze od kosmetyków. kasica35 pdobno waga przy canleticsie moze nawet wzrosnac mi po 6 dniach cwiczen ubyło kiogram ,lae nie wiem czy od cwiczen czy od diety na ktorej jestem od listopada .Waga sei tak nie przejmuj ,bo rozmiar napewno bediesz miaął mniejszy i sylwetka sie zmieni ,a o to chodzi chyba nam najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem Ja tylko an chwile wpadlam Ja sie mierze co sobote, jak rowniez fotografuje - zawsze w sobote, no chyba ze mam okres to nie robie tego Jesli chodzi o ubywanie wagi to wystrczy spojrzec na moja stopke Callanetics i dieta zurawinowa. Stracilam bardzo dzo kg i ponad dwa rozmiary. Jesli chodzi o biodra to ubywa mi z tygodnia na tydzien. Tak dla orientacji podam nosiłam rozmiar 42-44 na biodra a teraz 38-40 Uwazam ze to bardzo bardzo duzo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Ty to Janga chudniesz extra-ja mam nadzieje ze moja waga tez zacznie szybciej spadac-chociaz moja mama sie dzisiaj popukala w czolo jak uslyszla,ze ja sie odchudzam to moze bedziemy w sobote pisac o wymiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za :-)))) Zreszta prowadze stopke w miare na bieżąco, ale nie zaszkodzi dodatkowo pisać:_)))) Dopiero siadłam. Wykończą mnie zajecia domowe. nie mam siły na nic już. Dobrze że choć rano ćwiczyłam. Wstaję o conajmniej pół godziny wczesniej i cwiczę. Choć mam wrażenie że raczej ejstem sowa niż skowronkiem, ćwiczę:-)) Mam już dwie części callana od Netopii. Jak tylko bedę miała całość i poskłądam ją dam znać:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na moją stopkę i conieco skoryguję. kto czytał wszystkie moje posty to jest bardziej w temacie. Zaczęłam stosować dietę zurawinową w kwietniu 2006 roku - ważyłam wtedy niebagatelną ilośc kilogramów. Aż trudno uwierzyć , bo 87. Nosiłam rozmiar duże 44, choć gdyby nie biust to mogłabym pozwolic sobie na małe 44. Schudałam do 80 kg i taka waga była w styczniu 2007. W zasadzie z taką wagą weszłam w nowy rok. W lutym nadal taka waga, czasem porywy na 79. postanowiłam wrócić do mojej diety i rozpocząć ćwiczenia - kiedyś ćwiczyłam callana. Pewnie się orientujecie iż ćwiczę od 19 lutego / non stop prawie, pominęłam około 5 dni wliczajac iż było to po 19 marca/ Teraz ważę 71 kg i noszę rozmair generalnie 42, ale to ze względu na biust, bo spodnie, spódnice to rozmiar 38 -40. Mam nadzieję iż zdopinguje Was ta opowieść. Nie raz wątpiłam - pomagało pisanie na tym topiku i wypowiedzi koleżanek. nie raz złościłam się, nie miałąm sił. Opłaciło się dawać z siebie wiecej niż mogłam. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w srode przedwiateczna U nas pieknie wyglada slonce zza chmur, ale wiatr jest dosc mocny i chlodny Ja juz po 8 na brzuch i cwiczeniach na nogi. Czas na poranna toalete dosc szybka i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janga naprawde Twoj wynik imponujacy ,a ze wytrzyamłs tyle dwiczyc i to codzinnie naprawde jestem pełna podziwu .Jeszcze jestes na diecie czy tylko cwiczysz ?Fajnie ,ze masz juz filmik ,nie moge sie go doczzekac ,bo z Bojarska już troszke mi sie znudziło ćwiczyć. A mnie dopadło jakies wiosenne przelinenie jestem ciągle zmeczona i naprwede teraz musze ostro sie zmusic do ćwiczeń.Jeszcze męzus sie rozchorował ,a pisac Wam nie musze co znaczy chory mezczyzna w domu ,koszmar zanim wezmie lekrtwo przecyta cała ulotke i potem mowi ,ze da zuze reyko brania tych leków to ja do niego zaraz dam Ci ulotke od pigułek i zobaczysz jak ja ryzykowałm. Na szczescie przygotownia swiateczne zgodnie z planem bigosik juz tylko zostło pogotowac ,zrobic sałatke z dwa ciasta i wsio Żyucze wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tylko nie smiejcie sie z moich wymiarow,jestem nieproporcjonalna :-0 Nie mialam netu od pon.i bylam odcieta od swiata.Teraz jest juz git.Troche sie rozpisalyscie.Naszych topik chyba niedlugo bedzie w \"polecanych \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieta1 grtulacje zrzuconych 2 kilo Ja mirzyałm sie jak byałam po 5 godzinach callaneticsu ,zaraz posrtam sie to wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,choc wolalabym jeszcze z 8 kg zrzucic.... Dziewczyny przyznawac sie do wymiarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tangio
instrukcja co do adresów od SYLWUNIA24 są ok. , tylo czym te pliki otworzyć bo nie wiem w jakim formacie są i nie można niczym ich otworzyć. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
Witam :) nie bylo mnie wczoraj bo mialam duzo zajec, m.in. pakowanie w piatek lecę do Polski na święta ,już sie obawiam że znowu przytyję.Ale obiecalam sobie że bede ćwiczyla codziennie więc może nie będzie tak źle.Mama mi zawsze powtarza ,że w moim przypadku wystarczy jak ćwiczę ,nie musze się katować dietami a i tak są szybkie efekty..czy ja wiem ;) fajny pomysl z podawaniem rozmiarow co tydzien , ja podam w sobote bo nie mam teraz czym sie zmierzyć apropo filmu ..ja ściągnelam z pierwszej strony ,to filmik 58 minutowy z Callan Pinckney po polsku,może nie jestw najlepszej kopii ale mi to nie przeszkadza, wszystko jest dobrze wyjasnionejest dużo wskazówek jak prawidlowo wykonywać ćwiczenia itd Janga -jestem pod wrażeniem..rozm.38/40 wow ja nosze 36/38 ciekawe czy zmienie tego lata rozmiar ;) Marieta - super że juz zrzucilaś 2 kg, to mobilizuje do dalszej walki o szczuplutka sylwetke a z czasem ..schudniesz jeszcze i z 8 kg ;) 77marcia77 -ja tez sie momentami zmuszam do ćwiczeń ,zazwyczaj lubie ćwiczyć wieczorami ale jak wychodzę gdzieś wieczorem ze znajomymi to muszę poćwiczyć rano lub popoludniu a wtedy strasznie mi sie nie chce tangio - ja to otwieram w Allplayerze.. jeśli Ci sie w żadnym programie to nie otwiera to może brakuje Ci jakichś kodeków ide się pakować a później na spacer bo piękna dziś pogoda Milego Dnia Wam życze dziewczyny !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta ja miałm plan schudnąc do 58 ,ale waga zatrzymała sie przy 62 ostnio spadła do 61 ,ale teraz znowu wrociła do 62 i nie chce spasc ponizej.Mysle ,ze to moja optymalna waga ,bo jak byłam nastolatka to tez tyle wazyałam. tangio ja dopiero to zaczełam sciagac wiec nie pomoge ,jak sciagne to bede probwac . sheila88 czy sciagnełas ten pierwszy w trzech czesciach ?Bo callanetics AM i PM to mam tylko nie po polsku ,szukam wąłsnei czegos w jednym kawałku z Callan i po polsku byłby to idealny filmik . ja dzis mam dzien bez cwiczen to posprzatam popiore i poprsuje ,najbardziej obawam sie czasu kiedy maz zmini prace bedzie pozno wracał ,a na cwiczenia z mim brzdącem nie mam co liczyc.Mam nadzije ,ze dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
77marcia77 - tak ten pierwszy w trzech częściach :) fajnie mi sie przy tym ćwiczy, nie muszę co chwilę spoglądać w kartkę eh coś mnie plecy po wczorajszym callanie trochę bolą ,chyba się dziś jeszcze porządnie nie rozgrzalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheila88 wlsnie zaczełam go sciagac ,ale dzis nie ma szans ,bym wszystkie trzy czesci sciągneła ,bo zaraz bedzie ogrnicznie ,bede musiała zaczac sciagac jutro rano ,wiec jeszcze jutro pocwicze z Bojarską choc juz mnie troszke przynudza .Ten z Callen tez terwa ponad godzinkę?Mnie tez wczoraj polewały plecy a,ale pozniej przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
trwa dokladnie 58 minut ,ale samych ćwiczeń to tak ok.50 min ..reszta to wskazówki dotyczące ćwiczeń , przerywniki pokazujące jak zmieniają się poszczególne części ciala i na końcu trochę o Callan Parckley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila88
*Callan Pinckney , sorki za bląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia_27
tak czytam o tym callaneticsie i chyba tez zaczne cwiczyc trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
hej-juz sie nie moge doczekac konca 6 stki bo jej nienawidze-ale nastepny dzien przeszedl Janga-czytalam co pisalas i przestalam sie stresowac-po prostu jesli chodzi o diete musze sie uzbroic w cierpliwosc-bo od razu efektow nigdy nie ma-ciesze sie ze jest ubytek w centymetrach,nqwet w udzie 2 cm ubylo-ide na zakupy -do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×