Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kasica35
Acha ja mam zamiar ćwiczyc przynajmniej do lata bo potem wyjezdzam do pracy a tam nie bardzo bede miała czas,moze sie uda.Ale musze do lata bo nie mieszcze sie w swoje skórzane spodnie motocyklowe,w które w ubiegłym roku wchodziłam na luzie.Sezon tuż tuż więc chce jakos wyglądac . Marieta jak robisz te bużki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Buzki robi sie bez spacji : ) :) : ( :( : - 0 :-0 [ zly ] 😠 [ wsciekly ] 😡 [ spioch ] 😴 [ ziewam ] 💤 [ czesc ] 🖐️ [ kwiat ] 🌻 [ serce ] ❤️ [ kiss ] 😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
; - ) ;) : D :D [ cool ] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie janga ja mam wałsnie tak przy cwiczniach na biodra ,ale tylko w tych gdzie jest wyprostowna noga doliczm gora do 50 potem noga zaczyna drżec i czuje bol w biodrze . Ja ma zamiar cwiczyc codzinnie lub co drugi dzien dopki nie soiągne zadawalającego efektu,a potem albo 15 minut dziennie lub raz w tygodniu godzinke dla utrymania efektu . Wczoraj wyczytłam w ksiace Callan ,ze jest tak ,ze robi sie jakies cwicznie z łatoscia 100 razy ,a następnym razem nie mozna doliczyc nawet do 50 i to jest normalne dlatego ,ze wczesniej wycwiczyłysmy juz warstwe miesni i teraz cwiczymy głebsza warstwe miesni dltego trudno jest jakies cwiczenie zrobic 100 razy ,ale pozniej znowu nie sprawi nam to trudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Czytam wasze forum już od tygodnia i jestem pod wielkim wrażeniem Waszych wyników jak i przede wszystkim wytrwałości. Mnie niestety brakuje czasu na ćwiczenia. Przy dwójce małych dzieci same wiecie jak jest. A waga nie ta sama co sprzed ciąży. Chciałabym schudnąć przynajmniej 10 kg. no ale bez ćwiczeń to niemożliwe. Diet na razie nie mogę stosować bo karmię cały czas piersią, ale ruch to by mi się bardzo przydał. Od wczoraj ćwiczę a6w no a w miarę wolnego czasu może i callanetics będę ćwiczyć. Muszę pozbyć się tego brzuszyska do lata! pozdrawiam Was wszystkie i do usłyszenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
witam dziewczyny-troche jest do czytania jak sie nie zaglada pol dnia ja ja zwykle cwiczylam rano 6 stke i przed obiadem callana+abs na posladki-to jest jednak wycisk to fakt,ze czasami to sie naprawde zle cwiczy-kupilam sobie dzisiaj kurtke tozmiar S-jestem w szoku jakos ciagle sie nie czuje szczuplo ,ale po rozmiarach ubran patrzac nie jest tak zle-zreszta wiele kobiet w moim wieku jest strasznie ze tak powiem zapuszczonych-sa grube a cellulit jest widoczny nawet pod spodniami-ja nie chce dopuscic do takiej sytuacji i jak przez zimowe lenistwo i brak ruchu przytylam zabralam sie za siebie ja juz chyba bede do konca zycia cwiczyc-nie mowie,ze codziennie ale conajmnie 3 razy w tygodniu by zachowac mlodosc i zdrowie tylko ten cellulit ,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Mika wiem cos o tym,bo sama mam male dziecko(na razie jedno) i wiem jak trudno wygospodarowac sobie choc godzine.Owszem moge zostawic mezowi ale na wieczor,lecz na wieczor jestem tak padnieta,ze nie chce mi sie cwiczyc,wole pobawic sie z dzieckiem przy tv ;) A Ty przy dwojce dzieci...Ale damy radę.Jak moj nie chce spac biore go do pokoju,ja cwicze a on patrzy na mnie jak na wariatkę ;) Rzucam mu klocki i dajemy rade ;) Liczy sie silna motywacja! Ja chyba tez nie przestane cwiczyc,juz nie chce nigdy miec nadwagi,wiem jak trudno jej sie pozbyc.Obawiam sie tylko ciazy,ale zrobie wszystko zeby duzo nie przytyc i tyle. Maly na spacerku z tatusiem a ja ide posprzatac :-0 nie cierpie tego.Jeszcze fura rzeczy do prasowania.Brak mi czasu,godziny jak szalone leca. Narazka! :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Guga S?????? no niezle!!!Ja tylko moge pomyslec o M :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Marieta-ja mam rozmiar 38 ale czasami wejde w 36 tylko w biuscie sie wtedy nie dopne-a ta kurtka S sie dziwilam -myslalam ze bedzie za mala a na dodatek jest czarna to wyszczupla chcialam sie jeszcze pochwalic-sciagnelam z sieci callanetiks po angielsku z Callan Pickney-nareszcie bede mogla cwiczyc normalnie-jeszcze nie zdazylam calosci obejrzec ale sie strasznie ciesze Dziewczyna z malymi dzieciaczkami-ja kiedys tez cwiczylam przy dzieciach a moj syn zawsze staral sie mnie nasladowac-niestety nie moglam cwiczyc bo smiac sie chcialo-male dzieci sa takie zabawne jak nasladuja doroslych-powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja mam dwulakt w domu i trynasotolatke z dwulatka moge tylko pomarzyc ,by cwiczyc i cwiczewałsnie jak maz wroci z pracy,na poczatku strsza sie do mnie przyłanczała ,ale teraz jak zrobiło sie woli ganiac z koleznkmi.Mąz zmienia teraz prace i bedzie pracowal godzine dłuzej wiec czekaj mnie teraz cwiczenia koło 19-20 ,ale dam rade widzac efekty naprawde dostje sei motywacji do ćwiczeń guga gratulje rozmiaru S wiesz czesto jest tak ,ze doł jest 36 ,a u kobiet co mjaa wieksze piersi nie da rady zapiac sie w 36 .Ja przewaznie kupuje dół 36 zalezy tez od firmy ubran ,a gore 38 ,choc nie ma sznas ,by np. w resverd zmiesciła sie w 36 tam 38 . marieta zobaczys niedługo bedzie dla Ciebie norma kupowanie 38 ,a z czasem 36 musisz wierzyc i brac sei do roboty ,a do celu napewno dojdziesz. ja dzis sie wazyałm i sie troszke zdumiałm bo schudałm kilogram ,a cwiczyłam 5 razy dzis był 6 . Jutro czeka mnie reont i zebranie w szkole strszej ,ale mam nadziej ,ze uda mi sie poswiecic godzinke na cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
Guga możesz podac stronkę z której ściągnęłaś wersje z Callan P.Kiedyś miałam tę i bardziej mi podchodziła niż z bojarską. Z góry wielkie dzięki bo ile ja juz szukałam to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nalezy zrobic tak-wbic adres www.demonoid.com otworzy sie wyszukiwarka torrentow bedzie takie okienko do wypelnienia z napisem KEYWORDS to wpisz tam CALLANETICS i obok tego bedzie guzik Apply filters To kliknij na to Powinno znalezc 2 torrenty jeden 699,32MB i drugi 2,58 Gb -ja pobralam ten pierwszy z Callan Pickney-poszlo dosc szybko-do pobierania jest potrzebny specjalny program np Azureus-znajdz i pobierz a moze mozna innym niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
:)🖐️ Ja juz po cwiczeniach.Jemy obiad i Lecimy na spacerek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Gdzie wy sie podziewacie dziewczyny??? prawie nictylko Marieta 2 slowa napisala ja dzis mialam 20 powtorzen 6 stki-mam dosc callanetiks cwiczylam z autorka-wersja angielsko jezyczna -myslalam ,ze cos nowego tam bedzie ale to wszystko znam-jednak ciesze sie,ze mam wreszcie swoja plyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez dzis juz po cwiczniach nawet remont mi nie przeszkodził .Mła u babci wiec mogłak pocwiczyc wczesniej .Dzis byało troszke ciezej najwiekszy problem sprawiaja mi cwiczenia na biodra z wyprostowna noga te obydwa ,a reszte robie po tyle ile trzeba.Pozdrawiam wszystkich i zycze miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, po krotkiej przerwie Mialam wczoraj wizyte u stomatologa i niesttey dzien sie skonczyl juz po 20.-- Niestety jedyne cwiczenie to poranna 8 na brzuch. I jakos tak glupio bez calalnetics:-)) Dzis to androbie, bo rano nic nie pcowiczylam - nie zdazylam. Zaraz rozwiesze pranie i biore sie za cwiczenia Guga, probowalam sciagnac callan ale neistty wymaga to rejestracji, a to juz przekracza moje mozliwosci na te cwhile. Pozdrawiam Was Juz jutro pomiar i zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga na tej stronie demonoid nie trzeba sie rejestrowac to pomin jest taki pasek-torrents tam kliknij i dalej trzeba zrobic jak pisalam-callanetics wpisac i pobierac-ale w sumie te cwiczenia sa takie jak Bojarskiej to jesli juz masz to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witajcie ja juz po,próbowalam ściągnąc tę anglojęzyczną wersje ale musze jeszcze sciągnąć sobie ten program,ale to wieczorkiem.Wczoraj za to zanalazłam stronkę właśnie z callan pinckney tłumaczoną,fakt troche sfatygowana bo przegrywana z vhs i potem nie ma dżwieku tylko obraz ale i tak wolę to niz np.kartki. Weszłam w moje motocyklowe spodnie i nawet mogłam się zgiąć i usiąść w nich.Świetnie,coraz lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica - gratulacje podaj namiar na te stronke, zobaczymy guga - nie udaje mi sie, chce rejestracji i tyle. No trudno To co robie i takd ziala i tak. nie mozna byc zachlanna:-) Ja juz po callanie Jade na absen z corka a potem 3 x 8 minutek i bede sie czula jak nowo narodzona. Robie sobie cwizcenie na wewnetrzna strin uda - za 5 dni sprawdze miarka czy skuteczne, bo daja w kosc Lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
znalazlam takie cos w necie Typowym nieporozumieniem jest stwierdzenie, że musisz ćwiczyć brzuch kilka razy w tygodniu. Jednak może to tylko doprowadzić do przetrenowania. Musisz je trenować jak każde inne mięśnie. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć brzuch co najmniej 3 razy w tygodniu. dziwne to troche bo 6 stke trzeba cwiczyc codziennie-i badz tu madra... ja jutro cwicze normalnie a sobote robie sobie wolne bo wyjezdzam Janga-a ty zez chodzisz na basen? plywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
Idę znowu ćwiczyc bo chce mi sie jeść jak cholera a tak szybko zabije czas i pójde spać. pa dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, chce zacząć ćwiczyć callanetics ale aby zachować świeną formę i sylwetkę nie schudnąć czy to sie da jakoś pogodzić? jasne że troche moge ale nie chciałabym potem, wyglądać jak wieszak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja mysle ze odchudzaja wtedy cwiczenia jesli ktos ma z czego schudnac a u osob szczuplych modeluja sylwetke i efekty beda szybciej widoczne-zauwaz ze osoba ,ktora wymyslila callanetiks byla szczupla i Mariola Bojarska tez jest szczupla i nie jest chudzina -po prostu maja miesnie-w callanetiksie uzyskuje sie jedrne cialo a np na silowni cialo jest wg mnie za bardzo umiesnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Crazy-wklejam kawalek artykulu z neta Callanetics opracowała Callan Pinckney. Cieszący się dziś niesłabnącym powodzeniem callanetics najpierw zdobywał swoją popularność za Oceanem, a później dotarł także na Stary Kontynent. Głównym zadaniem zestawu ćwiczeń zwanego callanetics jest rzeźbienie idealnej sylwetki, ujędrnianie ciała i poprawa ogólnej formy oraz kondycji fizycznej. Callanetics składa się z prostych ćwiczeń o niskim poziomie złożoności, jednak poprawnie wykonywane figury i formy gimnastyczne cechują się wysoką intensywnością o umiarkowanej dynamice, dlatego też, w przeciwieństwie do wielu ćwiczeń aerobowych czy klasycznej gimnastyki, szybciej widoczny jest efekt - utrata zbędnych kilogramów i jędrne ciało. Mimo iż ćwiczenia te są intensywne, efekty przynieść może jedynie konsekwentne i regularne wykonywanie ćwiczeń, nieprawdą byłoby twierdzenie, że callanetics jest cudowną receptą, dzięki której po jednej sesji osiągnie się upragnioną sylwetkę. Skuteczny program callanetics przeznaczony dla osób podejmujących walkę z otyłością powinien być realizowany co najmniej dwa razy w tygodniu przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
mysle jeszcze ze szczuple dziewczyny,ktore chca rzezbic sylwetke powinny po prostu cwiczyc rzadziej nie codziennie tylko 3 razy w tygodniu i jesc wiecej np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję cie guga; po 22 skończyłam moją pierwszą \"przygodę\" z callanetics, jestem wykończona i moje mięsnie drżały wszystkie jak skończyłam; i chyba tak zrobie jak mówisz - bede ćwiczyć 3 razy w tygodniu a o jedzenie sie nie martwie bo wcinam jak szalona pozdrawiam dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja juz po mojej 8 na brzuch Teraz biegiem do rpacy Callanetics popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Ja tez po callanie(o 11 cwicze)Zaraz zjemy obiad i idziemy na spacer. Jutro robie sobie wolne,bo cos mnie miesnie ud bola,mam zakwasy(???) Wiecie co?Zastanawiam sie,czemu na kartce inaczej trzeba wykonywac cwiczenia a na plycie jest inaczej.Chodzi mi o cwiczenia na biodra.Na kartce trzeba poruszac noga w dol i w gore,a wg Bojarskiej do przodu i tylu,a z noga wyprostowana nic sie nie robi.Ciekawe czemu tak jest. Ok,idziemy jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie W ksiazce Callan napisla ,ze wyprostowana i uniesiana noge podnosi sie i opuszcza o 8 cm trzeba dojsc do 100 razy,choc mozna zrobic np. prawa noga 20 zminic na lewa i 20 wrcic na prawa i znowu 20 i tak dojsc do 100 w ciagu jednego cwiczenia..Natomiast w cwiczeniu na biodra z wyprostowaną noga ,ale w pozycji \"na klęczka\" takze leciutko sie podnosi w gore i w doł ,mozna robic po 50 na zmiane nogami i dojsc do 100 lub po 100 zrobic za jednym zamachem ,ale jesli poczujemy taki przeszywajacy bol w biodrze trzeba zmienic strone..Nie jest w tym cwiczeniu wazne to jak wysoko sie podniesie noge ,nie mozna zginac łokci w kierunku krzesła ani wyginac pleców do przodu i wypinac posladków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×