Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

guga w ksiazce sa p0kazane wszystkie ćwiczenia te cwiczenia wykonuje bojarska .Z 15-20 cm to chodzi o odstep jak usiadziesz ,bys w takiej odległosci siedziała od sciany czy mebla potem lapiesz sie czegos ,by nie stracic rownowagi ja łapie sie stołu nogi leżą proste potem je uginasz ciagniesz czubki palców po podłodzie jak juz przyciagniesz do brzucha i masz skulone nogi to podciagasz je do klatki piersiowej powoli prostujesz (nogi sa juz w powietrzu) rozchylasz jak najszezej chwilke wytrzymujesz potem złanczasz nogi kładziesz spowrotem na podłodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzieki Marcia-to widze ze jednak u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
u Bojarskiej jest wiecej cwiczen-tak pisalam ale zjadlo co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaga76
mozecie mi pomoc i zdobyc plyte z cwiczeniami callan? skad to zdobyc? jak? dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga tak u bojarskiej sa pokazane wszystkie jakie sa w książce Callan ,ale cwicząc z filmikiem Callan ona gwarantuja ładna figure wiec moze nie trzeba robić tych wszystkich tylko wystarczą te co pokazuje w swojej godzinie ćwiczeń?Już sama nie wiem . szaga76 mozna sciągnąc z pierwsej stronki tam pierwsze trzy linki to sa wąłnei cwiczenia z Callan tłumaczone na polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaga76
dzieki ale nie rozumiem jak sciagnac z pierwszej stronki czyli co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaga tam jest wszystko wyjasnine .Na perwszej stronce podane sa linki ,a wczesniej jest instrukca jak sciągnąć życze podzenia.Najlpeij sciagac w godzinach rannych wtedy nieraz nie ma limitów i nie trzeba czekać kilku godzin na kolejne sćiągniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77 marcia Mam złączone pięty, a kolana bolą. Tz dziś nie ćwiczyłam jeszcze - miałam conieco w kuchni do robienia, jeszcze musze posprzątać i na dziś koneic. Kobiety pracujące nie powinny przygotowywać świąt:_) Jutro wstaję około 6.30 jak zrobię rozczyn do baby to poćwiczę. A potem kuchnia, swięconka i ........jak zdążę ćwiczenia:-)) dziękuję za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
czesc dziewczyny Janga-a moze miesnie cie bola nie od cwiczen,ale od tej przedswiatecznej bieganiny?-to jednak jest sporo ruchu wpadlam na chwile bo sie zmierzylam i podaje wyniki Bylo:biust-98 Jest:biust:94 Bylo:talia-82 Jest:talia:78 Bylo:biodra:98 Jest:biodra:95 Bylo:udo:59 Jest:udo 57-mierzone w najgrubszym miesjcu kilka centymetrow ubylo a jesli chodzi o wage od rozpoczecia cwiczen schudlam 5 kg pozdrawiam-wpiszcie jak u was i od kiedy cwiczycie-jesli znajdziecie troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
czesc dziewczyny od razu składam wszystkim wesołych,pogodnych i ciepłych rodzinnych świąt. mam pytanie bo któraś z was juz nie pamiętam która jest na diecie south beach,troche czytałam o tym i postanowiłam ze po świętach ja też spróbuje.Powiedzcie czy jest ciężko i wogóle jak to jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica Guga chyba jest na tej diecie. Ja tez chcialam zlozyc zyczenia Wesolych i Spokojnych Swiat. 🌻Wesołego zająca, co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana, co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku. I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania🌻 Ja po salatce,ktora robilam na jutro ;) ide teraz cwiczyc,a w swieta robie sobie wolne.Mam nadzieje,ze nie przytyje mi sie :classic_cool: :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga ale imponujace wyniki gratuluje janga to moze jak dalej tak beda Cie bolec kolana poprostu na jakis czas zrezygnuj z tych dwóch ćwiczeń. Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją, budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącęj z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy Marta Ja jeszcze dzis nie ćwiczyałam ,lae juz mam wszystko zrobione wiec odczekam chwilke ,bo niedawno jadłam i zabieram sie za ćwiczenia choć strasznei mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica-to ja stosuje diete south beach-i z callanetiksem daje dobre rezultaty -chudne kilogram tygodniowo wiec jestem zadowolona i przyokazji cwiczewnia pomagaja zachowac forme dieta south beach polega na wyeliminowaniu przez 2-3 tygodni cukru,tlustego mleka,sera,tlustych mies,makaronu,ryzu,chleba-jak nie bedziemy przyjmowac tych produktow to nie bedziemy mialy ochoty na slodycze-podobno na 1 fazie mozna zgubic nawet 5 kg-ja tylko 2 zgubilam po2 lub 3 tygodniach wprowadzasz chleb razowy,platki owsiane,otreby i owoce w rozsadnych ilosciach i dalej sie chudnie-ja chudne-cukru nie mozna slodzik w 2 fazie fruktoze te faze stosuje sie tak dlugo jak chce sie schudnac-potem 3 faza -wszystko oczywiscie najlepiej zdrowe ja na poczatku sie troche rozczarowalam ze tych 5 kg w pierwszej fazie nie schudlam ale przeszlam na 2 faze i jest ok-dieta jak to dieta zawsze jak cos jest zabronione to cie ciagnie do tego-jednak tu sie nie glodzisz jesz tyle by sie najesc-wiec jest fajna ja jestem zadowolona, cera lepsza bo duzo warzyw wcinam wbij w google soutch beach lub dieta plaz poludniowych i jest mnostwo wiadomosci o diecie-to jest taki sposob na zycie bo nie glodzisz sie a chudniesz na kafeterii jest tez kilka topikow o diecie jakby co sluze rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
WESOLYCH SWIAT W GRONIE RODZINNYM I SAMYCH RADOSCI DLA WSZYSTKICH DZIEWZYN CWICZACYCH CALLANETIKS-POWODZENIA W OSIAGANIU IDEALNEJ SYLWETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich ćwiczących życzenia ślę Nie wiesz jak i nie wiesz skąd W czasie Wielkanocnych Świąt Zjawił się zajączek mały Wielce uśmiechnięty cały I Życzenia Tobie składał By Ci w Święta nie opadał! ...dobry humor Postanowień twardych , humorów wielkich i uśmiechu na twarzy nie tylko podczas świąt, ale w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej hej widze ze macie zajete swieta-mojego meza nie ma-gosci mam po poludniu wiec napisze kilka slow skonczylam dzisiaj 6 stke weidera-widze ze brzuch jest ladniejszy,ale po tak dlugimi wyczerpujacym treningu spodziewalam sie czegos o wiele lepszego-no coz-nigdy wiecej cwiczylam juz rano,bo ruchu malo-pogoda okropnau nas pada deszcz-jedyny ruch to wyjscie do kosciola i krzatanie sie po domu-callanetiks oczywiscie tez cwicze a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis juz po 8 na brzuch, po callaneticsie. Gosci na na ciasto i kolacje. juz wszystko przygotowane, reszta to sa sprawy na bierzaco jak salatka, wstawic kurczaki, rozlozyc na polmiskach to co mam. Cisata w piwnicznej izbie bo tam chlodniej. Na wieczor jak goscie pojda, a ja posprzatam planuje pocwiczyc osemke na posladki i nogi. Niestty kolana nadal sa kontuzjowane, to chyba nie przez cwiczenia, choc moze one obciazaja bardziej. Cwicze ze zlaczonymi pietami - kontroluje a problem powtarza sie. Wczoraj nie cwiczylam callana, bo mi nie starczylo czasu. tano tylko osemka na brzuch a potem byla goscina od 10 az do 22:-(((((( Dlatego nie zbyt lubie swieta, bo kazdy namawia zeby zjesc. A ja juz nie mogę;-)) U nas pogoda wybitnie dzis nie swiateczna, bo pada. Wczoraj bylo slonce, ale bardzo zimny wiatr jesli chodiz o a6w to corce mojej zostalo 2 dni. Chciala juz dac sobie spokoj, ale zrobilam jej dzis zdjecie i porownałysmy z tym które zrobiła na 5 czy 6 dzieć weidera. No róznica jest i to ja zmobilizowało do tych ostatnich dni:-))) Mięłgo goszczenia się dziś. I do kolejnego ............. razu:_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witajcie laski od dzisiaj zaczęłam diete sb.wczoraj tak sie najadłam ze nie mogłam zasnąć ale dzisiaj tylko 2 jajeczka na twardo i kawałek ogóreczka,na obiadek piers gotowana z surówką,wieczorem serek wiejski.ważyłam sie wieczorem po tym obżarstwie i przybyło mi aż 2 kg,tragedia jak to szybko mozna przybrac a potem jak ciężko zrzucić. w sobote odpusciłam calana bo byłam juz padnięta ale za to wczoraj ćwiczyłam.cholera odpuściłam juz 2 dni a miałam wytrwac cały miesiąc. guga-dzięki,jak cos to bede pytac bo tam jest troche inne forum niz u nas i trzeba troche poszukac.no to zaczynam I faze sb.zobaczymy jak pójdzie. pozdrawiam dziewczyny u nas tez leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alca-1
Witam Wszystkie Wytrwałe-znalazłam to forum przez przypadek i cieszę się, że callanetics działa :) Ja też się w niego bawię, tyle że co drugi dzień: na zmianę z bieganiem. Nie wiem, jak Wam się udało ściągnąć te filmiki, bo mi ciągle pokazuje, że pasmo zajęte, a chciałam zobaczyć jak sama pomysłodawczyni ćwiczy :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga ,ajnaga widze ,ze cwiczyałyscie ja sobie w święta odpusciałm .Jutro bede juz ćwiczyc. kasica nie waż sie wiczorem ,bo waga moze byc nawet 2 kg wyzsza niz rano najlepiej sie wazyc tego samego dnia tygodnia i rano po wstniu z łóżka.Ja jadłąm wszystko choc w małych ilosciach ,tesciowa mi gderała ,bym sie juz nie odchudzała ,bo wygladam jak szczy por ,a ja sie juz nie odchudam tylko cwicze ,by miec ładniejsze ciało i do szczypiora duzo mi jeszcze brakuje. alca-1 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
marcia wiem ze wieczorem jest najwieksza waga ale po tym obżarstwie chciałam sie przekonać jak stoję z wagą.zazdroszcze,o mnie juz dawno nikt nie powiedział ze wyglądam jak szczypior:)słysze tylko pytanie czy przypadkiem nie jestem w ciąży i szlag mnie trafia jak to słysze.trzeba wziąść sie za siebie bo po 30 są najpiekniejsze lata dla kobiety.pamietam jak kiedys wstydziłam sie nosic szpilki -chociaz byłam szczupła i wolałam martensy i długie spódnice i uważałam że mam jeszcze czas na takie babskie fatałaszki a tu czas mija i kiedy bede nosic sie seksownie?po 60 i pomaluje usta na krwisto czerwony:):):):) ide cwiczyc dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eblaszka
Cześć dziewczyny zaczęłam czytać to forum od początku, bo już od kilku miesięcy chcę wrócić do callaneticsu.Ale tak się rozwinęłyście, że powstały aż 22 strony, i w końcu przy ósmej odpuściłam. Dużo fajnych wiadomości. Ja miałam dwie przygody z callaneticsem, jedną na studiach około kilkunastu lat temu, a drugą trzy lata temu, zawsze bardzo dobre efekty. Teraz skończyłam 38 lat i w ciągu ostatniego roku przytyłam 5 kg. Powstały fałdy na brzuchu, talia zanika i na dobre mam kryzys wieku średniego. Nadal noszę rozmiar 36 i bardzo chciałabym przy nim pozostać. Jedno co mnie powstrzymywało, to nuda ćwiczeń. Kiedys miałam na to dobry sposób - nie ma oglądania telewizji bez ćwiczeń. Bardzo mnie zmotywowałyście, jesteście niesamowite. Od jutra zaczynam. Teraz przy 161cm ważę 58kg, chcę osiągnąć 53. Od tej pory trzymam się tego forum jak doppingu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) strasznie dlugo mnie tu nie bylo ale mialam strzaszna grype... trzymalo mnie do czwartku a pozniej juz swieta wiec czasu nie bylo... niestety musialam przerwac cwiczenia na te przawie dwa tygodnie.. jeszcze nigdy nie bylam tak dlugo chora... pewnie niezle przytylam i nawet boje sie wejsc na wage... tyle czasu w lozku i przed telewizorem... gratuluje sukcesow i ytrzymalosci:) ja wracam jutro do cwiczen i ograniczenie kalorii:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witaj Eblaszka-wg mnie twoja waga nie jest tragiczna,wiec jak zaczniesz cwiczyc to szybko zobaczysz efekty Kasica-jak tam -przechodzisz na sb? ja od dzisiaj zaczelam pierwsza faze,poniewaz po swiatecznym wcinaniu ciasta mam wrazenie ,ze waze 100 kg-na wage nie wchodze-po co mi stresy dzisiaj cwiczylam przed sniadanienm bo czuje sie strasznie ociezala Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
siemka dziewczyny witaj madzia po chorobie. guga zaczęłam juz od wczoraj,dzis 2 dzień i jakoś nie odczuwam specjalnego głodu co niektórzy pisali ze najgorsze są 3 pierwsze dni.mam pytanie czy można solić pieprzyć i przyprawiać dowolnie potrawy?kiedys byłam na diecie kopenhadzkiej,tam to masakra zero soli ,przypraw i tylko jedna łyżeczka cukru do jednej kawy dziennie,myslałam ze w sb tez nie mozna ale niektórzy przyprawiają normalnie.gorzej bedzie ze słodzikiem,po prostu nie cierpie tego smaku,dla mnie inny smak ma kawa lub herbata z tym świństwem ale jakos sie zmuszam.a co jadłaś dzisiaj?:) na swięta przyjechała moja siostra z która ostatnio widziałam sie miesiąc temu i.....spytała sie czy sie odchudzam bo troszke mi ubyło.super nie:) nie mam co robić więc ide ćwiczyć acha janga juz nie chce tej płytki,wczoraj scaliłam sobie wszystkie części i tylko przegram na płytke i juz bede miała swoja.to ja wypadam z kolejki może ktos bedzie chetny za mnie.to calann p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica-na sb mozna solic,pieprzyc i doprawiac do woli-nie utyjesz od tego-tykji nie uzywaj przez te dwa tygodnie cukru-i kpstek bulionowych lepiej tez nie-kryzys na slodycze czasami jest-to kup sobie np cukierki alpenliebe bez cukru,czy gumy bez cukru-ja np wtedy jem pestki dyni,orzeszki bo mozna-a slodzik to do deserkow uzywa, np-jogurt naturalny chudy,do teho 1 slodzik,aromat waniliowy-do herbaty i kawy nie uzywam bo zmienia smak-pije gorzkie a do kakao zwyklego dodaje tez bo lepsze -dasz rade-po 2 tygodniach mozna owoce,morele np suszone,platki,otreby itp wiec jest ok a ja chudne i po callanie mam lepsza sylwetke -to fajnie ze razem jestesmy na tej samej diecie a dzis na sniadanie zjadlam pomidora i 2 platry piersi kurzej bez panierki od wczoraj bo nie jestem glodna-skocze po zakupy na obiad-trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica35 tak jak pisałm do szczypiora duzo mi brakuje ja mam dzina figure ,bo mam dosc szerokie biodra ,a bardzo waska talie wiec jak złoze cos obcisłego to nie wyglada zle .Tesciowa tak gada od rolu u niej w rodzinie wszyscy waza powyzej 80 wiec dla nich jestem szczypior .Widzisz juz ktos zauwazył ,ze schudałs brawo teraz bedzie ci duzo lepiej motywacja tez bedzie silniejsza. eblaszka cwiczenia moze i nudne ,ale widzac efekty mozna sie zmuscic ,bo jak sie juz zacznie cwiczyc to zawsze jakos zleci.Przyłaczaj sie do nas i cwicz ,bo warto. guga ja dzis tez cwiczyałm rano wykorzystłam ,ze maz byał w domu i zajał sie mała ,lae nisty od jutro juz tylko wieczorami. Ja po świetachna wge jeszcze nies stawiałm zwaze sie w sobote i jak cos przybyało przejde na diete .Zachwycona jestem efektami cwiczen przy nogach robia sie wciete po wewnetrznej sttronie ud ,tylko ten cellulit nie chce zniknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po swietach. Ja mialam w callanie przerwe,ale juz pocwiczylam :) Troche sie przytylo :( ale od dzis walcze znowu o dobra sylwetke. Wpadlam tylko na chwile i musze znow wybywac. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, Kochane, zaczęłam od 6 weidera, przede mną stary dobry callan, nastrój się poprawia, wieczorem chcę jeździć na rowerze, naprawdę bije od Was wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×