Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość natttt
Witajcie, czy ja też mogę poprosi ć o ćwiczenia na maila? Jeśli to nie problem to bardzo proszę. nama27@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nattt-http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php to sa cwiczenia z pierwszych stron tego topiku.. gdy go przejrzysz od poczatku,to zauwazysz tam duzo wiecej takich.. np.a6w ,, oraz ktos nawet podal jak sie sciaga callanetics... duzo ,,duzo linkow,... ale musisz tam poczytac... ja z nich korzystalam na poczatku..:D witam panie.. u nas piekny dzien, skonce swieci .. zyc sie chce.. kupilam dzis polbuciki i torebke.. kurcze.. piecdziesieciolatka kolekcjonuje kapelusze a ja mam manie torebkowa... :P:P dzis planuje wieczorem cwiczyc... piksa,bipi,guga,piecdziesieciolatko,oagap-troche zgrzeszylam przez weekend... chodzi mi o smierdzielki... ale juz w tygoniu trzymam sie... :P:P coz-nie od razu Rzym zbudowali...:D:(:D:( niewiadomo czy sie smiac czy plakac.. Tymka-wracaj i opowiadaj jak bylo.... pewnie nie cwiczylas na urlopie... co?? buziolki TUNISIA I MARIETTA -chyba sie pozegnally z nami ,, ale tak bez slowa?? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie tez piekna pogoda chce sie zyc tanczyc i spiewac bombasti jak po imprezie nie grzesz jeu ze smierdzielkami tak dobrze ci idzie guga trzymam kciuki za nowa prce jesli lepsz to zmieniaj nie ma co sie ogladac do tyl ja tez cwicze tylko po lepkach moze jutro mi sie uda opowiadalyscie o myciu okien tez sie w poniedzialek wzielam wszystkie umyte wczraj nie moglam sie ruszyc ale posprzatalam w szafach milam jeszcze letnie rzeczy tyle fajnych ciuchowa zwlaszcza spodni mam ale nic z tego nie ta figura chyba je wydam bo nie wejde wni juz nigdy uda i brzuch u mnie katastrofa koncze co was bede zanudzac bzurami pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-jesli masz callanetics na kasecie ajednak magnetowid nie dziala.to wystarczy do fotografa pojsc. przegra ja na plyte.. ja tak robilam z weselem swoim.. nie bylo problemu..a kaseta 10lat wtedy miala.. 🌻🌻 ide na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa mowia ze na brzuch to tylko a6w.. aerobiczna szostka weidera...zdaje sie tak to idzie.. ] tez gdzies na poczatku jest link... ale ja znalazlam troszke inny.. lap http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 guga to zdaje sie cwiczyla.. moze cos wiecej powie.. ja jestem slaba na brzuch,, i tak sie ciesze ze callana robie.. takze to dodatkowo by moglo mnie zniechecic... moze kiedys.. :P choc nie zauwazylam jakis specjalnie RAZACYCH oczy faldek czy czegos tam na brzusiu twoim.... deprecha znow ...co?? wtedy wszystko widzi sie podwojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti nie jeszcze nie deprecha:) tak tylko jak ciuchy ktore nie nosilam od 4 latprzymiezylam ..... :( to nic 6stke cwiczylam za mocno obciaza kregoslup nie dla mnie przy callanie ledwo zipie i na nim pozostane martwia mnie bardziej moje umiesnione uda cieszo z nich schodzi tluszcz wiem marudze ale mi wybaczycie tesknie za Tymko nie wiem kiedy wraca mam nadzieje ze zaraz sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) wczoraj przeczytałam 57 stron topiku, jutro pewnie doczytam resztę :) piszecie dużo o a6w. ja ćwiczyłam dwa razy. i za każdym razem przerywałam między 14 a 21 dniem. potwornie mnie nudzi ten zestaw ćwiczeń, poza tym zaczął mi się robić kaloryfer na brzuchu (nie taki lekki zarys jak u córki Jangi na zdjęciach z jej strony, tylko taki podzielony kaloryferek.. z jednej strony fajnie, bo chcę taki mieć, a z drugiej - resztę trzeba tak poprawić żeby było wszystko symetrycznie ;) tylko a6w wyjątkowo nie jest zestawem dla mnie.. ja jestem bardzo szczupła, 165cm wzrostu, 45kg, rozmiar 34/xs. ćwiczę bo lubię, na razie namiętnie abs na wszystko z wyjątkiem rąk (ręce i klatkę ćwiczę sama na ławeczce hantelkami), teraz chcę dołączyć callanki. :) ściągam sobie z aresa jakiś filmik (na aresie jest podgląd filmów i jak oglądałam kawałek to tam baaardzo powoli wykonuję tecwiczenia, raczej wyglądają na rozciągająco-wysiłkowe..) wy też tak ćwiczycie? czy to jest bardziej dynamiczne? poza tym ćwiczę żeby poprawić rzeźbę i nabrać trochę masy, mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk ;) btw. co to są \"śmierdzielki\"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Padam na p--k................a moze ja już jestem taka stara ,że nie mam siły pracowac????????? Ja nie umiem zyć bez \"zaharowywania się\" Tak wyszło ........... Dojrzewam do redukcji \"moich prac\", ale boję się jednoczesnie............ Mój dom to hotel ..........nie najlepszej kat. ,bo nie jest sprzątany codziennie........... A jak nie dam rady ..............i moja rodzina \"zbankrutuje\"?????????? Nie mam siły na nic,nie chce mi się ćwiczyc,nic mi się nie chce ,swiat jest beznadziejny i tylko układy sie licza............. ja ich nie mam i chocbym się \"wynicowała\" nic nie zmienię mimo najlepszych intencj i Tak juz jest.............. Sorki za przynudzanie ,ale musialam to napisać ,nie chcę psuc atmosfery w domu...........bo wczoraj omal się nie wyprowadzilam \'w cały świat\" Napiszę potem Idę ogarnąc kuchnię Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa- nie wyrzucaj ciasnych ubrań, ja po 2 tygodniach sb i miesiącu ćwiczeń zakładałam ubrania sprzed sześciu lat , a byłam 3 miesiące po porodzie, teraz znow przybyło, ale jak wrocę do pracy nie będę miała czasu jeść :) guga- życzę powodzenia , na pewno się uda pięćdziesięciolatko- najgorsze jest to, że naprawdę nie wiadomo na kogo głosować maryśka- nie miej wyrzutow sumienia, my tu mamy rożne dni, na szczęście rzadko razem popadamy w zły nastroj, a wygadać się trzeba; nie martw się jurto też wstanie słońce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap:-)myślę,że wiadomo nakogo NIE głosować.Pan Kurski jest moim wrogiem nr 1.I już wszystko jasne.Maryśka,świat nie jest taki zły jak myślisz😘😘😘Chyba ,żę mówimy o polityce,gdzie jest wyjątkowo grząsko i śmierdzi niestety:-(Ale we mnie poziom optymizmu jest całkiem OK.:-))Mieszczę się w spodnie sprzed lat i humor mam przedni:-))A Bombasti za śmierdzielki uduszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh... ciekawe jak to zrobisz piecdziesieciolatko.👄..:P:P dalej nie pale... samanto-smierdzielki to papierosy.. ktore ogolnie smierdza ale czesto dla palacza sa mniam mniam...ale ja chce dolaczyc do grona osob silnych i z wysokim poczuciem wartosci -a umozliwi mi to praca nad slaba wola.. moze sie uda... poza tym-samanto,ciesze sie ze podchodzisz do callaneticsu tak ...powiedzialabym powaznie..tzn.czytasz nasz topik od poczatku,chcesz byc w temacie.. bardzo sie ciesze,bo teraz wiem ze plytka powedrowala w solidne i dobre rece... :):):):):) bipi-jak tam praca nad klockami? piksa-ja tez trzymam ciuchy w szafie juz sporo lat.. coz,nadzieja umiera ostatnia:P:P guga-ja chyba tez na wagary pojde w niedziele... a jak rozmowa?? zdaje sie dzis.. oagap-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🌻🌻🌻 witam samante bardzo serdecznie Maryska mam nadzieje ze ci lepiej moze odpusisz troche wykonczysz sie jestes zestresowana zastanow sie czy warto🌻 bombasti nie bede wyrzucac rzeczy ani wydawac zobaczymy ciesze sie ze nie ruszasz smierdzielkow idziesz na wagary oj oj nie ladnie kolezanko :p oagap cieszy mnie to ze tak szybko doszlas do siebie po porodzie u mnie zawsze ztym brzuchem i udami jest cyrk nie chudne tak szybko jak ty w koncu starsza jestem niz ty 50latka to co innego tyle lat cwiczy ze wchodzi we wszystko dzisiaj cwiczylam calego callana jest ok u mnie przeblyskuje slonce zapalilam lampki zapachowe cynamon pomarancza robi sie tak swiatecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na rozmowie-ale sie okazuje ze woleliby faceta bo to dzial zaopatrzenia i wogole trzeba by sie znac na rysunku technicznym i stali wiec jeszcze gorzej niz telefony nawet jesli sie odezwa to bez sensu nie ma sensu sie pakowac w gorsza prace-w tej ktora mam juz sie czuje bardziej pewnie kolezanka nie dokoncq rozgryziona ale co tam Piksa-a nie kontynuesz sb? prweciez pisalas ze schudlas-i tak wogole mialas mi zdjecia przyslac najnowsze Oagap i Piecdziesieciolatko-ja na te partie ktora macie na mysli tez nie bede glosowac:P Bombasti-jak sobie raz wagary zrobisz to nic sie nie stanie no i nie pal Samanto-ale ty szczupla jestes.chociaz mloda osoba z ciebie to tez waga ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga masz racje z ta praca nie laduj sie jak ci nie podchodzi ale uparlas sie z tym zdjeciem zrobie i wysle tobie starm sie jesc jak w sb ale nierz grzesze najlepiej by bylo jak bym gotowala sb dla siebie i rodzinki ale tak sie nie da i jeszcze jak najmniej przebywala w kuchni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti- płytka dotarła, bardzo, bardzo dziękuję; kochana zwolnij tempo; otrzymałąm płytkę z callan, szkoda że koleżanka nieuważnie przeczytała, poszukuję płytki z Bojarską , za tą dziękuję z całego serca , bo skorzysta moja mama, ktorej nie udało się uruchomić płytki ode mnie :), a jeżeli chodzi o śmierdzielki, to jak ja podpalałam kiedyś z młodszych lat, po prostu spisałam na kartce za i przeciw paleniu i z dnia na dzień stwierdziłam że nie istnieją dla mnie :) szkoda że ze słodyczami mi tak nie wychodzi; możesz znaleźć rownież jakiś super ciuch, ktory jest wart tyle ile przepalasz w miesiącu , idź i go kup, powieś w widocznym miejscu i patrz zawsze gdy zechcesz zapalić, może jakaś bielizna?, to tygodniowka wystarczy chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OAGAP-na plytce co dostalas sa dwa zestawy.. na poczatku CALLAN a zaraz po niej jest BOJARSKA... przesun z godzinke i zobaczysz ze jest... a jak nie bedzie to daj znak.. ale powinna byc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi mniejszymi ciuchami to tez tak robilam jak mowisz... po ciazy nie moglam zrzucic-wiec powiesilam moje fajne dzinsy na wieszaku w widocznym miejscu i tylko jak goscie jacys mieli przyjechac to je sprzatnelam... podzialalo...zmotywowalo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze mam takie fajne spodenki... ale o 2numery mniejsze.. ale teraz zima to...... :P:P ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też płytka dziś dotarła - DZIĘKUJĘ 😘 😘 😘 obejrzałam te ćwiczenia, takie bardziej wysiłkowe się wydają.. na pewno super rozciągające, dlatego zamierzam je poćwiczyć trochę, ale swoich abs-ów nie porzucę na pewno :) poza tym zaczęłam kecić hula hop (śmieszna zabawa:D ) oraz ćwiczyć agrafką/motylkiem - jak zwał tak zwał, bo wewnętrzna strona ud mnie do szaleństwa doprowadzała (ale to chyba moja osobista obsesja bo tylko ja widzę że coś mi tak się trzęsie itd) :) czytam topik od początku właśnie dlatego, że nie chcę pytać Was o coś, co pewnie było tysiąc razy maglowane, no i z szacunku do osób z którymi piszę. ja też nie lubię, gdy ktoś \"nowy\" wchodzi na jakiś z \"moich\" topików i nie zadaje sobie trudu przeczytania nawet dwóch-trzech stron wstecz, gdzie często jest odpowiedź na jego pytanie.. teraz czytam jak się wymieniałyście zdjęciami : ja jak nosiłam aparat i pisałam na topiku o aparatach orto to tam wymienialiśmy się zdjeciami naszych aparatów - tzn kolorków ligaturek itp. a teraz każdy ma ładnie w stopce link do jakichś fotek swego aparatu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti:-(nie mogę przeboleć,że nie da się już skopiować mojej płytki-matki,która Ci skopiowałam,a jedyne żródło w miarę bliskie bo na miejscu,moja znajoma której dałam kopię mało że nie ćwiczy,to ją gdzieś zapodziała:-(czyli trud poszedł na marne.Przekazała mi omyłkowo jakąś inną płytkę,jestem wściekłaObiecałam komuś na forum i nie da się.Szczerze mówiąc szlag mnie dzisiaj trafił z tego powodu,nie wiem jak ją odzyskać.Mało że musiałam na drugi koniec miasta a czasu mam raczej mało,to wszystko na nic.Nie mam już pomysłu,co dalej.Chyba że napiszę do innej znajomej aż w Krakowie,którą też kiedyś obdarzyłam...Hm,zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny, pomieszkuję z mamą wiec duzo czasu wieczorem jej poswiecam ale o Was myslę. CAŁUSKI!!!!!! Bombasti, jak mój mąż wróci we wtorek to zaczniemy dzialac z klockami. Nie uwierzycie. nie mogłam sie zmobilizowac do cwiczen w domu .... i poszlam na salę. na callanetics. Instruktorka wytknęła mi dużo błedów i widzialam sie w lustrze. Ale i tak najbardziej lubie callan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti- jesteś imienniczką mojej siostry, już wszystko rozumiem, ona też działą szybko, czasem zanim pomyśli :D 🌼 guga- i tak wyjdzie na twoje, nic nie dzieje się bez przyczyny :) samanta- witaj, podziwiam zapał, choć jak byłam w twoim wieku :P też miałąm go więcej, teraz to z czasem jest problem, wcześniej siłownia, basen, callanetics, biegi, byłam chora jak nie poćwiczyłam ; nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jestem teraz zmęczona , niewyspana, od trzech lat nie przespałam całej nocy, coż życie rodzinne :), trzymaj tak dalej piksa z tym wiekiem to nie przesadzaj, guga jest świetnym przykładem tego że można zacząć w każdym wieku i szybko schudnąć, a pięćdziesięciolatka i maryśka, że można wytrwać w postanowieniach i mieć świetną figurę i formę w każdym wieku; czy ja czytałam u ciebie coś o świętach, w końcu ktoś zaczyna je czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti- jesteś imienniczką mojej siostry, już wszystko rozumiem, ona też działą szybko, czasem zanim pomyśli :D 🌼 guga- i tak wyjdzie na twoje, nic nie dzieje się bez przyczyny :) samanta- witaj, podziwiam zapał, choć jak byłam w twoim wieku :P też miałąm go więcej, teraz to z czasem jest problem, wcześniej siłownia, basen, callanetics, biegi, byłam chora jak nie poćwiczyłam ; nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jestem teraz zmęczona , niewyspana, od trzech lat nie przespałam całej nocy, coż życie rodzinne :), trzymaj tak dalej piksa z tym wiekiem to nie przesadzaj, guga jest świetnym przykładem tego że można zacząć w każdym wieku i szybko schudnąć, a pięćdziesięciolatka i maryśka, że można wytrwać w postanowieniach i mieć świetną figurę i formę w każdym wieku; czy ja czytałam u ciebie coś o świętach, w końcu ktoś zaczyna je czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti- jesteś imienniczką mojej siostry, już wszystko rozumiem, ona też działą szybko, czasem zanim pomyśli :D 🌼 guga- i tak wyjdzie na twoje, nic nie dzieje się bez przyczyny :) samanta- witaj, podziwiam zapał, choć jak byłam w twoim wieku :P też miałąm go więcej, teraz to z czasem jest problem, wcześniej siłownia, basen, callanetics, biegi, byłam chora jak nie poćwiczyłam ; nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jestem teraz zmęczona , niewyspana, od trzech lat nie przespałam całej nocy, coż życie rodzinne :), trzymaj tak dalej piksa z tym wiekiem to nie przesadzaj, guga jest świetnym przykładem tego że można zacząć w każdym wieku i szybko schudnąć, a pięćdziesięciolatka i maryśka, że można wytrwać w postanowieniach i mieć świetną figurę i formę w każdym wieku; czy ja czytałam u ciebie coś o świętach, w końcu ktoś zaczyna je czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti- jesteś imienniczką mojej siostry, już wszystko rozumiem, ona też działą szybko, czasem zanim pomyśli :D 🌼 guga- i tak wyjdzie na twoje, nic nie dzieje się bez przyczyny :) samanta- witaj, podziwiam zapał, choć jak byłam w twoim wieku :P też miałąm go więcej, teraz to z czasem jest problem, wcześniej siłownia, basen, callanetics, biegi, byłam chora jak nie poćwiczyłam ; nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jestem teraz zmęczona , niewyspana, od trzech lat nie przespałam całej nocy, coż życie rodzinne :), trzymaj tak dalej piksa z tym wiekiem to nie przesadzaj, guga jest świetnym przykładem tego że można zacząć w każdym wieku i szybko schudnąć, a pięćdziesięciolatka i maryśka, że można wytrwać w postanowieniach i mieć świetną figurę i formę w każdym wieku; czy ja czytałam u ciebie coś o świętach, w końcu ktoś zaczyna je czuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się do mojej Krakowianki:-))Obiecała żę jak się opędzi z pilną pracą to prześle mi kopię płytki Callan:-)Humor mi się poprawił,bo jest to osoba poważniejsza niż ta pierwsza znajoma(obydwie są dojrzałe czyli \"moja półka\")Piksa, nie warto się dołować,że nie masz figury modelki,bo żadna z nas nie ma:-PCwicz i nie odpuszczaj,ja ważę conajmniej 4 kg więcej niż 4 lata temu,a wchodzę w spodnie:-PChyba mi się gęstość poprawiła:-Pale ćwiczę codziennie i Cwiczenia na brzuch to mały pikuś,choć jestem starocie:-PZyczę dużo wiary i optymizmu wszystkim callankom😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z netem to mało powiedziane.. przed chwilą wchodzę w ulubione, a tam wątek o calleneticsie ma postów ZERO i tylko pierwsza strona była.. kafeteria się sypie jak widać.. oagap31 - nie pozbawiaj mnie złudzeń :P może jednak mi ten zapał zostanie hehe ;) a co do płyty.. nie mam przegrywarki, tylko nagrywarkę, a płyta jest mocno źle nagrana pod koniec (do tego stopnia, że komp się wiesza bo się przegrzewa próbując ją odtworzyć) i nie mogę jej też zgrać na system.. już obiecałam kumpelom, że im zgram na płytki i du** za przeproszeniem :( pokombinuję jeszcze, może da się pociąć jakoś te nagrania.. a poza tym - ale mają laski na tym nagraniu z Callan MAKIJAŻE wypasione :D jakby miały maski do buziek poprzyklejane :D wiecie może z którego roku jest to nagranie z Callan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×