Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

witam wlasnie malego odwiozlam i wrocilam.. coraz lepiej ale nadal chce kierowac mna moj mally-tzn, ma ciagle nadzieje ze jak powie-MAMA nie jedz!! to ja zostane lub go zabiore.. ale nic z tego.. ale juz bez placzu wszystkie dni,takze bedzie ok... OAGAP-jasne ze nie ma problemu z joga!! ale jak mowilam,nie obiecuje czy uda mi sie wyslac w tym tygodniu..bo tam sa dwie plyty[bo mam to od piecdziesieciolatki]🌻 takze nie wiem kiedy ta moja siostrzenica znajdzie czas-a ma 14lat,to i szkola..ale mysle ze NAJPOZNIEJ w nastepnym tygodniu... ale-moze uda sie pod koniec tego jeszcze... ale na pewno Ci wysle... to nie ma problemu 👄 GUGA-a kto lubi byc obgadywanym za plecami... ??? no nikt!! tlumacz to sobie tym,ze jestes od niej jednak madrzejsza,i sprytniejsza.. i tym,ze ona ci najwyrazniej zazdrosci wszystkiego-mgr,kolejnych zaczetych studiow,dykcjii,kultury i urody... moze zauwazyla ze jestes lepsza od niej w czasie jak ona zaczynala... ja to widze tylko tak-wlasnie ZAZDROSC🌻 buziaki dla wszystkich... SAMANTA- przyslij adres bo za jakas dobra godzine wybywam na miasto takze bym ci wyslala la plytke.. i mialabys ja juz w srode.. :):) buzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-ja nie doczytalam... :P:P tez callan chcesz... nie ma sprawy... przyslij szybko adres... :):)maila mam wpisanego pod nickiem.. spoko.. w srode bedziesz miala... spoko maroko!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no-pocwiczylam sobie wreszcie Dzieki za wsparcie dziewczyny Oagap-boisz sie pewnie powrotu do pracy no i dzieciaczkow szkoda ci co?Ja tez tak mialam juz sie tak ta praca nie przejmuje bo przed chwila dzonili do mnie z duzej firmy w naszym miescie -kiedys tqm CV zostawilam -i pytali czy przyjde w czwartek na rozmowe-wiec sie zgodzilam-moze sie uda -a w razie czego mam te prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- trzymam kciuki , na pewno wypadniesz świetnie, szkoda ciebie dla pomarańczowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti - buuu :( u mnie teraz uczelnia od switu do nocy.. nie byłam on-line kiedy pisałaś :( ale mam nadzieję że nic straconego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto-nie ma problemu..jutro przesylke i dla ciebie tez wysle.. mialam zapasowa plytke na czarna chwile takze spoko... tylko adres mi zapomnialas podac... :P wiec przyslij adresik to bedzie ok... oagap-przesyleczka juz leci do ciebie....przed poludniem wyslana.. nie wysy.lalam priorytetem,ale pani powiedziala ze za 3-4dni powinnas dostac...:) uciekam... czas mnie dzis goni okropnie... na domiar zlego zlamalam kluczyk w drzwiach w samochodzie... dobrze ze mialam zapasowy,ale....oj duzo sie dzis dzialo.. a .... tipsy mam.. na swoje paznokcie.. zelowe...45zl... :):) wzorek wzgledny,ale spoznilam sie pol godziny i dlatego nie mialam specjalnie wyboru w wyborze...:P:P milego wieczorku moje panie... 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti - już wysłałam :) dziewczyny, jesteście tu NIESAMOWITE. super atmosfera, tak miło i rodzinnie.. aż szkoda że tak późno ten topik znalałam :) pozdrawiam i obiecuję pisać i ćwiczyć ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałoby się powiedziec: a nie mówiłam ! Samanto, jesteś w doborowym towarzystwie!!! Bombasti, ile zachwytów wzbudziałas:):):)❤️❤️❤️ to dla Ciebie za tę pozytywną energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest być w DOBRYM TOWARZYSTWIE miłych i życzliwych osób🌻 Widzisz Samanta?Cały dzień byłam zabiegana ale pozytywnie.Nie zmarnowałam dnia:-))Z tego się cieszę😘Warto jest zrobić coś ,co jest warte więcej niż ten jeden dzień😘😘😘Zycie jest bardzo pozytywne pomimo jesieni:-))Wszystkim przesyłam mnóstwo uśmiechów i ciepła,prosto z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana.. ciesze sie ze sie cieszycie:P zerknelam tylko po adres samanty bo wczoraj pozno wrocilam i nie chcialo mi sie nic wiecej-oprocz spania... samanto - po 9wysle ci przesylke,jak tylko malego zostawie w przedszkollu.. :D zycze wam milego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plytka wysalna wczesnym rankiem:P:P co tu tak cicho?? ja wrocilam niedawno do siostry,ktora robi maly remont,wiec jej pomagalam przez ten czas co maly w przedszkolu.... trzeba jakos odrobic te weekendy co zostaje z malym gdy ja jestem na uczelni.. 🌻🖐️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi-rzucilam sie na ten zalacznik z przepisami...i CHOLEWCIA!!! nie umiem go odtworzyc... nie wiem dlaczego... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie umiem otworzyć przepisów od Bipi,chyba dla mnie za mądre :-)))A tak poza tym,z trudem znoszę na każdym słupie wizerunek pana Jacka Kurskiego...Już się boję otworzyć lodówkę.Oglądanie tej buzi sprawia mi wybitną przykrośc,mam dośc kłamstw i bezgranicznej bezczelności:-(Jak mam wytrzymać ten tydzień,Jezus Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem dziś zadowolona z debat, wyścigu kto kogo przekona itd. :) bo na uczelni była dziś jakaś debata Borowski-Dorn i zwolnili mnie z zajęć :D bo ja mam 21lat dopiero i jestem na 3 roku :) czytam topik od początku w związku z tym, że dziś nie muszę siedzieć długo w szkole (a niby dzienne studia..) dopiero jestem na 6 stronie ale czytam wytrwale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam. a te pliki z przepisami czy czymś macie w jakim programie? może są spakowane w czymś dziwnym i jak się rozpakuje to da się otworzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też z zajęciem śledzę debaty,ale mierzi mnie ten styl kampanii,kopanie się po przyrodzeniu,festwal kłamstwa i oszczerstw.Elementarne poczucie przyzwoitości w zaniku:-( Jaki to przykład dla młodzieży,jaka moralność,obrzucanie się fekaliami brrr!Ciężko uciec od tego nawet w tym miłym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia111111
hej ,czy mogłybyście przesłac mi jakoś płytkę z callaneticsem albo może podac linka do ćiwczeń,mam to na kasecie i kiedyś ćwiczyłam ,super efekty,teraz się strasznie zapuściłam ,a niestety magnetowid nie działa futurewife@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga :-)zgadzam się z Bombasti,że motywem wrednej koleżanki jest ZAZDROSC,należy jej współczuć,bo może natura nie dała jej Twojej urody i Twojego bardzo miłego głosu,i paru innych rzeczy...Jaka to nowa praca Ci się szykuje?Oagap nie denerwuj się perspektywą pracy, choć to po przerwie normalne.Zobaczysz,że będzie super!🌻😘😘😘Mam nadzieję że napiszesz:-)Jangi i Tunisi-ani widu ani słychu,Piksa chyba też zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięcdziesieciolatko, co do debaty zgadzam się z Tobą. Mnie najbardziej jako wyborcę obraża ten sposób \"rozmowy\".Tak obraża. Tak nisko oceniają naszą zdolnośc postrzegania pewnych spraw. Moze nie kazdy zna sie na polityce ale to co w tej chwili robią to jest takie płytkie i niskie. Nie reperezentują sobą ani mądrości, ani obycia, ani sztuki dyplomacji, .... Takie czasy zamierzchłe czasy wróciły.... Ale nie będę Was zanudzac swoimi odczyciami. Dziewczyny, sprawdzie pocztę :) CAłuski. Idę do mami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem troche mam zaleglosci zaniedbalam was ale sie poprawie obiecuje bipi dzieki za przepisy mysle o was 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi-dzieki... teraz widze ze mam czytelne.... ale jutro poczytam bo wlasnie z imprezki wrocilam...kuzynka mgr przed nazwiskiem swietowala..a my-tzn cala najblizsza rodzinka z nia... ccccaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssssyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dzieki Bpmbasti i Piecdziesieciolatko za poprawe nastoju nie wiem czy cos wyjdzie z nowej pracy-ide na rozmowe jutro rano-ale zawswe lepiej na duszy jak sie ktos odezwie-wiem wtedy ze moze jeszcze cos znqjde lepszego Bipi-mi sie tez twoje przepisy nie otwieraja Piksa-malo piszesz a kiedy Tymka wraca? dzis bede cwiczyc.bo cp drugi dzien musze-wczoraj wogole za duzo zjadlam az mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bipi-poczytalam i obiecuje przyrzadzac jedzonka z twoich przepisow ale ci powiem lekko nie jest bo ide na latwizne jak chodzi o jedzenie dla mnie-dla rodziny gotuje a sama np przed chwila jajecznice zjadlam pocwiczylam wiec czuje sie psychicznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×