Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Guga - dziękuję za link, poczytam :) Bipi - też ścinałam włosy, ale nie dawało to efektów w postaci zmiejszenia wypadania Pięćdziesięciolatka - też stosowałam tę metodę :D tylko trzeba pamiętać, że jak dajemy naftę, to nie dłużej niż 20-30 minut trzymamy na włosach, bo bardzo wysusza. ale włosy po tej brei są niesamowite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło dziweczyny, w końcu mam co poczytać, drugi dzień dzielnie trzymam dietkę :P Mi też okropnie wypadają włosy. U mnie ma to podłoże hormonalne, ale po pierwszym porodzie wypadały miesiąc, a tu już trzeci leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spie dzis od 6 wiec pocwiczylam na czczo -nawet lepiej sie poczulam bo obudzilam sie z bolem brzucha ostatnio czesto mnie zoladek boli-chyba zrobie sobie test na helicobacter-piecdziesieciolatko czy ten test jest w 100 proc pewny? MOja mama miala te bakterie i takie objawy jak ja o nafcie kosmetycznej tez slyszalam ze bardzo dobre efekty-ale cos mi sie wydaje ze Wioletta W chyba ma peruke bo to niemozliwe by wlosy przez kilkadziesiat lat miec ciagle takie same-i dlugosc i kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, ja do znudzenia z tym szamponem, wiem :( ale wiesz co wypróbowałam wczoraj Joannę (parę włosów na sitku) , dzisiaj Pantin (masakra). DZiewczyny ten szapon Joanny kosztuje ok. 5,00 zł wiec to żaden wydatek. A wydaje się być dobry. Może spróbujcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie bede pisac co u mnie sie dzialo,bo bym was zanudzila,ale dzialo sie tyle ze nawet kompa nie chcialo mi sie wlaczac...] co do wlosow-to myslalam ze jak mi kiedys wypadaly to po ciazy a dokladniej po czasie gdy przestalam karmic... ale teraz juz po 3latach znow mi wypadaja takze nie wiem co jest.. moze to ten pantin jak BIPI pisze...hm... nie bralam tego zupelnie pod uwage bo od wiekow go uzywam i bylo ok...ale firma chyba sie zepsula... przy okazji kupie ta joanne.. czy wystarczy powiedziec ze chce JOANNE SZAMPON??? piecdziesieciolatko-szukalam dzis w vivie twojej corki-ale nic nie znalazlam.. moze mi sie gazety pomylily?? ale przejrzalam od poczatku do konca.. :( a tak chcialam ja obejrzec.. maly moj drugi dzien do przedszkola-po ponad 2tygodniowej przerwie i po prostu jestem milo zaskoczona bo super!! usmiechniety,zadowolony..macha mi na dowidzenia...szok.. ja mam sporo nauki.. moze ktos robil referaty z geografi turystycznej?? musze przygotowac... oraz prezentacje z zarzadzania .. ja robie na temat motywacji... meza mialam.. cale 4dni.. wyjatkowo dlugo bo o tej porze to zawsze przyjezdzal tylko na 2cale dni.. szef nagle stal sie wyrozumialy. no to buziaki dla wszystkich... ps.. pale:( nie cwicze:( schodze na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 jesli chodzi o wypadanie wlosow to akurat jest dobry okres ku temu ja biore silice od 3 miesiecy i pomogla przestaly mi wypadac wlosy paznokcie sie wzmocnily nie daje sie chndrze cwicze jak cwicze mam lepszy chumor nie chce mi sie slodyczy dziewczyny cwiczcie chociaz 15 minut naprawde to dziala❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti, weź się w garść. Z nami lepiej. Zaglądaj częściej i pisz. I NIE PAL!!!!! Jest Ci smutno? Wiesz, gdzie nas szukać :) Joanna z rozmarynem - wzmacniający, albo z miodem i mlekiem - do zniszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik cos opustoszal 🌻 bombasti sie uczy guga w pracy oagap co u ciebie jak w pracy 50 latka tez rzadko zaglada bipi ile wazysz nie ukrywaj sie ciesze sie ze schudlas i nie masz 7 z przodu❤️ jesien tak na nas dziala dziewczyny polecam domki z olejkami eterycznymi swieczki itd. piekne zapachy od razu chce sie zyc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaaaaaaaaaa
dziewczyny, juz mi sie odechcialo cwiczyc:O cwiczylam 2 razy, zaczelam 3 po 2 dniahc przerwy i przerwalam bo nie moge, nie chce mi sie i w ogole:O jestem zla na siebie ale chyba nie przeskocz tego.porazka, ale ja zawsze mam taki slomiany zapal do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Początkująca ja też mam chwile zwątpienia i lenia w sobie. Może zaczniemy się wspierać? Po wczorajszym fitness'ie mam straszne zakwasy... w pracy znowu częstowali ciachem a ja mimo ślinotoku odmówiłam no i jestem z siebie dumna :) dzisiaj poćwiczę to moje postanowienie. Zaraz jak córcia zaśnie zacznę robić brzuszki. Zapisałam się na basen...to już coś hehe. Kupiłam sobie ten cudowny Dax i wklepuję go w piersi (hmmmm w mój mini biust :D ) Dzisiaj u nas padał śnieg.... pogoda straszna. Postanowiłam, że kupię sobie nowy strój do ćwiczeń- jak zasłużę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- przyznam się że pierwszy raz jadłam twoją sałatkę, pyyyyyycha; dopiero teraz bo nie znoszę awokado, tzn. mogę śmiało powiedziać, że nieznosiłam; mąż moj obiada się nim tak często jak to możliwe, ja nawet nie chciałam probować, a dziś się przełamałam i żałuję że dopiero teraz, dzięki, dzięki, dzięki bomnasti, piksa miło was poczytać to prawda że z wami łatwiej, jak mam kryzys, a ostatni trwał dłuuugo, chodzi mi o dietkowanie, to wyobrażam sobie nasze spotkanie- szczupłe , wysportowane laski i ja z obwisłum brzuchem, wtedy się mobilizuję, dziś mam dzień ćwiczeń, a sterta wypracowań leży :(, ale poćwiczę a co co do wypadania włosow , to chyba maci e dobry trop, ja od długiego czasu używam tego samego szamponu, mam wrażenie że boli mnie skora głowy, a cebulki są osłabione, sprobuję zmienić, poczytam też o odżywkach, ktore proponujecie samanto- fajnie, że jesteś świeżością powiało, dotąd takim światełkiem była tu pięćdziesięciolatka i guga , ale gdzieś nam się zapodziewają dziweczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wszystko o czym pisałyście dziewczyny - co możńa brać/stosować na włosy - brałam i stosowałam z zerowym skutkiem.. ja naprawdę chyba jeszcze tylko z takich \"standardowych\" sposobów/leków jakie są dostępne tak normlanie, bez recepty itp nie używałam tylko vichy i ineov, więc wiele wskazuje na jakieś zakłócenia w moim organizmnie.. jutro mam usg więc częściowo się wyjaśni może.. :) Mari - gratuluję samozaparcia :) a strój to fajny pomysł.. chociaż ja ćwiczę w koszulce, majtkach i getrach i tak mi najwygodniej :P a podstawą wklepywania kremu jest masaż o którym pisałam, sam krem moim skromnym zdaniem niewiele da ;) choćby masować z oliwką - ja dziś szukałam w kilku rossmanach, drogeriach jakichś w warszawie oliwki w żelu/balsamie nivea i dopiero w Naturze znalazłam.. i to jedną sztukę - wycofują to czy jak? nigdzie nie ma.. dziś nie ćwiczę. od 11.30 do 18.30 siedziałam na uczelni, byłam u promotora (pisze licencjat) i jestem masakrycznie zła.. muszę się poważnie zastanowić nad jego zmianą.. szukałam tych ćwiczeń Lette Berk ale nigdzie nie ma, nawet na emule - nicnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
no, a ja mam lotte berk :P, 1 filmik.. no to wrzuce..wkrotce, moze jutro;) ma kilka cwiczen podobnych do callan, np. (nie znam nazw..) to ze staniem na palcach, krazenie bioder -na poslady, poza tym troche na rece z ciezarkami, troche na brzuch mnie dzis znajoma aptekarka polecila seboradin ampulki, ale ja juz w nic nie wierze... http://www.apteka-centrum.pl/seboradin-ampulki-regenerujace-p-2721.html nowy stroj do cwiczen to super pomysl ;) mnie zawsze uskrzydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikad30
hej, dopiero wróciłam ze święta zmarłych, mąż miał troche wolnego, jestem załamana przerwałam callanetics, zostawiłam rowerek, jest mi smutno, źle, wypadają mi włosy garściami, wszystko mnie denerwuję, jedyna pociecha, że po takiej dawce słodyczy jaką pobrałam nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asika - to masz teraz większą motywację aby znów zacząć :) Gietka - jeśli możesz wrzucić do pobrania to już w ogóle byłoby SUUUUUPER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikad30
właśnie wróciłam ze spaceru z moją 17-to miesieczną córcią, świeciło piękne słoneczko i chyba rozjaśnił mi się umysł, bo mam zamiar jeszcze dzisiaj wrócić do moich dobrych nawyków, rower, callanetics i delikatna dietka, w stronę słodyczy nie patrzę bo robi mi się niedobrze, dzięki Samanta za słowa otuchy i zachęty, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikad30
właśnie wróciłam z moją 17-to miesięczną córcią ze spaceru, świeciło piękne słoneczko i chyba mi się umysł rozjaśnił, bo mam zamiar jeszcze dzisiaj wrócić do moich dobrych nawyków: rower, callanetics, dietka, w strone słodyczy nie patrzę, bo robi mi się nie dobrze, dzięki Samanta za słowa otuchy i zachęty, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERRKA
Cześć wszystkim, czytam was i tak myślę. że chyba do was pasuję, bo też ćwiczę callanetics i też wypadają mi włosy. Jeśli chodzi o włosy to jedyna rzecz, jaka mi pomogła to była czrna rzepa, a właściwie to sok z czarnej rzepy, kupionej na targu i własnoręczniewyciśniętej. Fakt, że zapach unosił się nieciekawy i trzeba to trzymać ok godziny na włosach ale za to efekty były po 4 razie (robiłam to raz w tygodniu) A co do ćwiczzeń.............ćwiczę co dzień czasami co drugi z gazetą i p Bojarską, od jakichś 3 tygodni, i ostatnio trochę mnie martwi ból w prawym pośladku (chyba ścięgna) sama nie wiem, nie mogę wykonywać ćwiczeń rozciągających na prawą stronę, więc co? mam się rociągać tylko na lewo? poradżcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- kupiłam dziś szamon, ktory polecałaś, była też odżywka, wziełam, wiem że to nie to samo co fryzjerska, bo mam biolage, ale włosy muszą odpocząć od tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do terrki
Nie przejmuj sie tym bolem,to normalne.Ja juz dlugo cwicze callanetics i czesto po cwiczeniach boli biodro,miesnie posladkow samajuz nie wiem gdzie.Znaczy to,ze miesni dobrze pracuja i szczuplejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikad30
nie poddałam się wróciłam do callaneticsu i do jazdy na rowerze, muszę przyznać, że poszło mi lepiej po tej pięcio dniowej przerwie, zrobiłam więcej powtórzeń i odczuwałam mniejszy ból, może dlatego, że mięśnie trochę odpoczęły, zobaczymy jak będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och!widzę że muszę nadgonić:-D.Za długo mnie nie było.Bombasti nie pal!To naprawdę nie pomaga w niczym,a w nauce w szczególności.Test na Helicobacter mówi o obecności przeciwciał,ale nie mówi o aktualnym zakażeniu.Po wyleczeniu p-ciała utrzymują się jakiś czas,czyli badanie jest znaczące jak jest ujemne,bo znaczy że napewno nie ma zakażenia,naeomiast jak jest dodatni,informuje o takiej możliwości.Pewna jest tylko gastroskopia niestety:-(W Polsce Helicobacter jest na tyle częsty,że samo stwierdzenie go nie jest wskazaniem do antybiotykoterapii,chyba że są wskazania kliniczne czyli objawy choroby(zapalenie wrzód lub coś jeszcze).Ostatnio jestem strasznie \"zarobiona\",nie mam czasu na nic,ale CWICZE regularnie,nie odpuszczam🌻W tym nawale pracy mogę naładować się pozytywną energią dzięki ćwiczeniom,łatwiej znoszę przeciwności losu i depresyjną jesień.DOBRY SPOSOB polecam❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam spróbować tej czarnej rzepy ale jakoś nie wyszło.. byłam na usg, na razie PCO mi nie stwierdziła :D na razie, bo od 2 lat biorę tabsy i jajniki są uśpione i nie widać nic szczególnego, no ale skoro nie jest źle to już można powiedzieć że jest dobrze :D kazała mi zmienić tabsy na mocniejsze żeby wzmocnić włoski :) tak więc mam nadzieję że i z włoskami będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
samanta a jakie bierzesz? bo ja yasmin...i nie pomogly przez rok.. slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę logest a mam brać syndi-35 (trochę mnie przeraża duża ilość hormonów w tych tabsach, ale jeśli ma pomóc..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Piecdziesieciolatko za informacje-moja mama miala gastroskopie i mowila ze to cos okropnego-a ja sie czuje okropnie i nie wiem co robic-czuje takie pieczenie caly dzien a rano i wieczorem boli mnie brzuch ale pocwiczylam pol godzinki rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERRKA
Mnie nie bolą mięśnie pośladków, ten ból dobrze znam , to co mnie boli uniemożliwia mi rozciąganie się jak ćwiczę ból się nasila i wydaje mi się że zaraz mi cos pęknie-wkurza mnie to i trochę zniechęca, wczoraj ćwiszyłam na siłę i nawet nie doszłam do ostatniego ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam w urzędzie pracy no i co ? i oczywiście nic, to mnie przeraża brak pracy, studiowałam - nikt nie chciał mnie zatrudnić, bo jestem niedyspozycyjna, zrobiłam studia - tym razem brak stażu i miejc pracy w moim zawodzie, złożyłam podanie na podyplomówkę- inspetor bhp, może zmiana zawodu zdziała cuda. chyba będę dzisiaj dwa razy ćwiczyć callan, żeby jakoś się rozładować, spacer z córunią nie pomógł, a zakupy nie udały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×