Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Czesc Dziewczynki :) DZięki za gratulacje. FAjnie,że z Wami można się podzielić swoimi sukcesami. MAri, ćwicze tylko callanetics w domu i chodzę 2 x w tygodniu na salę ( tez na callana).Od wrzesnia cwiczę tylko callanetics. Wczesniej chodzilam na aerobic ale efekty były O!!! (zerowe znaczy). Oprócz tego jestem na diecie. Chyba tylko 50-latka i Samanta się nie katują :) Ja po ciąży ważyłam 8 kg mniej niz w tej chwili ale zakładam spodnie z tamtego okresu. Daleko mi do idealnej wagi ale efekty same mnie zaskoczyły.Cwiczenia, o których pisała ostatnio Samanta są bardzo fajne własnie na pupę. Ale jak na razie ich nie mogę sciąganąc :( Ćwicz wytrwale a zobaczysz efekty. CAllanetics naprawdę wysmukla. NAprawdę!!! Wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻 dawno mnie nie bylo przeczytalam wszysto bipi gratuluje zgubionych centymentrow trzmaj tak dalej❤️ guga mojego syna tez tak boli brzuch i glowa to jest ze soba zwiazane lmilam zrobic mu badanie na heliciobacter z krwi ale i tak nie podjeli by leczenia musi byc agstroskopia jeszcze mu zrobie badnie na lamblie zobaczymy co z tego wyniknie moze tez masz takie bole ze stersu zmian pracy istna rewolucja nie wim czy pomoglam ale badania musisz porobic ❤️🌻 ostanie dni mialam zabiegane i nie cwiczylam ale juto moze nawet wieczorem sie zabiore brakuje mi tego pozdrowinka oagap, 50 latka buziaczki, tymka nic sie nie odzywa szkoda ❤️ bombasti(pewnie kujesz ucz sie ucz 🌻 i nie pal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Piksa, rzeczywiście dawno Cię nie było. Odyzwaj się częściej :) Tymka to chyba zniknęła na dobre. Szkoda.... Chciałam ją podpytać o kuchnię regionalną. CAłuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERRKA
Mam pytanie do SAMANTY-jakie konkretnie ćwiczenia polecasz na brzuch tzn. na ten cholerny dolny wałeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam efekty po daxie przy 2 opakowaniu (po pierwszym, którego używałam ok miesiąca, zrobiłam też miesięczną przerwę ale masowałam nadal, potem znów miesiac z daxem i już były efkety - i tak dosć szybko w sumie, nagle przestałam się mieścić w staniki) fakt, ja się nie dietuję, chyba że w drugą stronę - aby przytyć co nieco :) miałam pić proteiny i ćwiczyć ale ciągle zapominam :P hmm na dolny wałeczek to musi być coś co szybko będzie spalać - takie szybkie brzuszki na przykład (bardzo szybkie) ogólnie nie da się tak tego spalić bez rozbudowania mięsni tam, a potem zmniejszyć miesień wcale nie jest tak łatwo.. dopytam się faceta jak wróci co jeszcze można by kobietkom polecić na ten wałeczek, bo ja wiem, ze te szybkie brzuszki na pewno, ale może jest coś jeszcze co tak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
50-ciolatko dostałam płytkę!Ale ekspres :) dziękuję!!! Samano ja to chyba musiałabym kontener kremu dax zamówić żeby było widać efekty... mam taki tyci biust ;) Bipi dzięki za info. Niestety callana muszę ćwiczyć w domu bo w naszej mieścinie nie ma takich zajęć w fitnes klubie. Dzisiaj nie ćwiczę źle się czuję. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam malo czasu bo ostatnio wiecie ile dni pracuje-6 wiec mam malo czasu dla rodziny-rano zaprowadzam malego do przedszkola i jeszcze mus\\e sie uczyc ciagle czegos.pozatym obiad zrobic i na 11 do pracy-nic nie mam z tego dnia teraz -nawet cwiczyc nie mam kiedy bo ciagle cos do zalatwienia musze sie wziac w garsc-poza tym jem tez niedietetycznie dzis tez nie mam najlepszego nastroju bo kolezanka mnie zdenerwowala-w pracy oczywiscie-nie chce mi sie nawet o tym pisac bipi-fajnie ze cwiczysz i chudniesz Piksa- co w twojej firmie? Piecdziesieciolatko-malo piszesz a oagap wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, nic sie nie przejmuj brakiem czasu. Zwolnij i zrezygnuj z czegoś. Niestety jak sie nie pracuje inaczej wygląda dzień. U mnie może jest inaczej:) Jak jestem w domu to z niczym nie mogę sie wyrobić. Jak mam obowiązki i zegar tyka to się sprężam. Nawet dietę trzymam w pracy, przestrzegam godz. jedzenia itd, w domu może zjem dwa razy. I oczywiście w pracy wypiję ze 2 l wody, w domu ledwie starczy mi czasu na herbatkę. Wszystko się unormuje z czasem :) Z tymi piersiami to tak właśnie jest... Jedne narzekają , że za małe (Samanta), inne że za duże (ja). JA idę w czwartek na usg, bo coś sobie wyczułam w lewej piersi. Martwię sie..... I teraz sobie myślę,żeby tylko było wszytko dobrze :( Samanto, wysłałam maila :) Drugiego :):) Oagap, pewnie zaraz wpadnie na forum i napisze, że ćwiczyła (hehehe) Mari, ćwicz wytrwale ! Życzę Ci samych sukcesów. 50-latko, opylasz trochę. Wróć na dłużej :):) Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy samochodem i mój niespełna 3-letni synek jedząc frytki mówi do mnie: -mamusiu, masz rączki? -mam (myślałam, ze będzie chciał się ze mną podzielić tymi frytkami ) -to zapal mi światło :) -proszę -dzięki mamo :) Ciągle się uśmiecham jak o tym pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi-fajny ten twoj maly-male dzieci sa smieszne -moj 6 latek tez czasami ma fajne teksty musze popracowac nad organizacja dnia ale najgorsze ze sie musze uczyc tych ofert a tak naprawde ciagle mysle ze trzeba myslec o zmianie pracy bo az tak super tez tam nie jest ja jutro tez mam wizyte u ginekologa i wlasnie chcialam jej powiedziec o usg lub mammografii bo juz po 36 roku jestem czasami mnie sutek w prawej piersi za bardzo boli-moze wyolbrzymiam ale leoiej sie zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że chociaż nie jesteśmy jakiś ciemnogród :) czasami jak słyszę wypowiedzi kobiet, to włos się jeży na głowie. Dlaczego kobiety nie robią badań cytologicznych. Odpowiedź jednej dojrzałej kobiety: bo nie są popularne. Spadłam z krzesła jak to usłyszałam. POPULARNE to są chyba takie papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, przetrwasz do końca roku a z nowym rokiem na pewno pojawią się jakieś ciekawe oferty. Zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cytologie robie regularnie -ale nei ejstem zadowolona z mojej ginekolog -musze sie o wszystko prosic i czuje sie jak intruz a pobolewanie sutkow to jest normalne?? Ja wiem ze przed@ to tak ale jak czesto to chyba nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bipi za pocieszenie fajnie ze tobie w pracy idzie dobrze i radzisz sobie z dietka i cwiczeniami-pamietam jak na poczatku bylas przygnebiona a teraz radosc widac w twoich wypowiedziach zmykam pod prysznic a potem wypiej cos mocniejszego z mezem milego wieczoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciliśmy z rodzinką do domu, jestem z siebie dumna, nie przerwałam callana, no oprócz dzisiaj, ale jutro odrobię. cały dzień w aucie. Nasza córcia jest wcześniakiem (2 miesiące wcześniej wybrała się na świat) i teraz mamy kontrole we wszystkich możliwych poradniach, ja się z tego cieszę, ale dla niej to masakra zrobić ponad 200 km i później przejść badania. Przeżywam to strasznie, na razie jest wszystko w normie, więc tylko się cieszyć. Pszepraszam, że odbiegam od tematu, ale to forum trochę traktuję jak swoją przyjaciółkę, mąż jest dobrym przyjacielem, ale to mężczyzna, jeżeli ja uważam, że jest coś nie tak, to on uważa, że powinnam wyluzować i z regółyły ma rację, ale ja jetem babką i muszę porozmawiać z kimś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciliśmy z rodzinką do domu, jestem z siebie dumna, nie przerwałam callana, no oprócz dzisiaj, ale jutro odrobię. cały dzień w aucie. Nasza córcia jest wcześniakiem (2 miesiące wcześniej wybrała się na świat) i teraz mamy kontrole we wszystkich możliwych poradniach, ja się z tego cieszę, ale dla niej to masakra zrobić ponad 200 km i później przejść badania. Przeżywam to strasznie, na razie jest wszystko w normie, więc tylko się cieszyć. Pszepraszam, że odbiegam od tematu, ale to forum trochę traktuję jak swoją przyjaciółkę, mąż jest dobrym przyjacielem, ale to mężczyzna, jeżeli ja uważam, że jest coś nie tak, to on uważa, że powinnam wyluzować i z regółyły ma rację, ale ja jetem babką i muszę porozmawiać z kimś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dziewczyny że robicie badania,a nie jakiś ciemnogród.ćytologia to podstawa,piersi też trxeba badać.Bolesność piersi czyli tzw.mastodynia zdarza się nierzadko i najczęściej ma podłoże hormonalne,ale trzeba wyjaśnić.szukać pod hasłem mastalgia lub mastodynia w googlach.Siedzę cicho bo mam trochę więcej problemów i gorsze samopoczucie,czuję się permanentnie zmęczona,więc nie mam się czym dzielić:-))Ale macie cudowne maluchy rezolutne:-DTymka nas porzuciła,Maryska tez przytloczona problemami ABY DO WIOSNY!!Ciekawe czy otrzymam namiar na te cudowne ćwiczenia Samanty🌻CZuję się stara i pomarszzona,dobrze że chociaż ćwiczę,więc z figurą jako tako.Ale czasu nie można zatrzymać niestety buuups czekam na wynik mammografii hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - wszystko ok :) wy piszecie, że ciemnogród bo się kobiety nie badają.. ja pisze licencjat o sporze wokół aborcji i jak czytam jakie dziewczyny TERAZ obecnie mają poglądy na temat antykoncepcji (że na przykład zajdą tylko jeśli będą kochały się w czasie okresu, albo że tylko pierwszy wytrysk u faceta ma \"zdolności\" zapładniające..) i to nie głupie małolaty tylko dorosłe babki.. normalnie ręce opadają ja teraz zmieniłam lekarkę i jestem super zadowolona z jej usług :) co prawda mam do niej trochę daleko,ale opłaca się jeździć u poprzedniej o wszystko musiałam się prosić, wizyta 80zł trwała 5 minut wraz z badaniem, cyto nie było mi potrzebne itd :o a tu za tę cenę mam usg, badanie, tyle czasu ile potrzebuję i wszystkie dodatkowe badania od ręki mogą zrobić, nie musze się nigdzie plątać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięcilatka - ja sobie ściągnęłam (wpisałam w google nazwę programu) Aresa i w wyszukiwarce Aresa wpisałam \"callanetics\" - i tym sposobem ściągnęły mi się ćwiczenia - pełny tytuł to \"callanetics - it\'s not callanetisc\" czy jakoś tak, ale zestawy fajne. fajne na mięśnie, odczuwają swoją pracę potem kilka dni :) mi się ściągał ten film (52minuty) ok dwóch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystycznie co dziesiąta kobieta w Polsce zachoruje na raka sutka,najczęściej te które nie karmiły i mają obciążenia rodzinne;alkohol i tłusta dieta też sprzyjają,o tabsach nie wspomnę więc zachowajmy czujność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuję codziennie, nie mam czasu pisać, codziennie zostaję w pracy do 15 , żeby nie brać zeszytow do domu, potem obiadek, bawie się z dziećmi, zapisałam sie na angielski, bo aż mi wstyd że tak mało pamiętam, a planujemy wakacje gdzieś dalej, nie chce dzieciom obciachu robić bipi- he he i poćwiczyłam :D ; znalazłam lukę w ciągu dnia, po położeniu mniejszego szkraba mam godzinkę i tu czas dla mnie, nie jestem jeszcze wtedy bardzo zmęczona, no i udało sie i sie nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z płytką to na priv. mogę wysłać jak zakupię płyty, więc wkrótce :) w ogóle wrzuciłam w wyszukiwarkę \"aerobic\" i ściągam teraz zestawy aerobikowe, w tym jeden jest jakiś callanetics (podpisany porządnie \"callanetics\" :D) więc zobaczymy co z tego wyjdzie.. ja nie mówię, że sobie wymysliłaś ;) tylko zaciekawiło mnie jaki to ma związek - niekarmienie z nowotworem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, nie wiem co ma nie karmienie z nowotworem ale też niejednokrotnie spotkałam się z taką opinią. Mam jeszcze pytanie odnośnie Tamilee :) Wybacz za namolność. Każdy rodzaj tych ćw. trwa ok50 min?? Na pupę, brzuch. Dobrze myślę? I dowiedz się jeszcze o wałek w dolnej części brzucha :) 50-latko, smutno Ci bo za mało z nami piszesz. NIe jestes wcele stara ani pomarszczona. To tyko wpływ jesieni i braku słońca. Brakuje tu Ciebie, więc nie opadaj na kanapę wieczorkiem tylko zajrzyj na topik :):) Już niedługo wpadniesz w wir przygotowań świątecznych i będzie lepiej. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×