Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość TERRKA
Dzięki SAMANTO za odpowiedź ale czekam niecierpliwie na więcej na ten temat, chociaż tak mi się wydaje , że same ćwiczenia nie pomogą, mam ok 10kg nadwagi i przydałaby się chyba jakaś głodówka,hę, jak myślicie? Te kilogramy zdobyłam przez ostatnie ok 1,5roku odkąd mam siedzącą pracę(10 godz codziennie przy biurku) ale też po tabletkach (seroxat-przeciwdepresyjne).Cóż, na razie dzielnie ćwiczę callanetics, czasami nawet codziennie, i zauważyłam że dzięki temu czuję się też lepiej psychicznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - Tameele trwa cała 52 minuty, to są 3 programy (myslałam że 4 ale jednak 3) TYLKO na pupę i nogi ewentualnie ściągam teraz inne zestawy ćwiczeń, aerobiki - może coś będzie na brzuch, jeśli możesz poczekać kilka dni (bo tyle mi się będzie ściągało) to poprzeglądam i dam znać co mam, ewentualnie wrzucę wszystko razem z Tameele na jedną płytę.. :) Terka - mój facet mówi, że jeszcze wahadełka są dobre - wahadełka \"proste\" - kiedyś opisywałam, leżysz na płasko i podnosisz proste nogi od podłogi do 45st, trzymasz chwilę, opuszczasz, i powtórka może po 10-12 razy w serii, odpoczynek - ja tak ćwiczyłam czasami i wahadełka \"skośne\" - ta sama pozycja, podnosimy proste nogi jakby na boki - nie umiem tego opisać - jak mój facet wróci z pracy to go poproszę żeby jakoś po ludzku to opisał :) jeśli masz troszkę do zrzucenia to dietka nie zaszkodzi (nie głodówka! z czego będzie żył organizm jeśli nie będziesz jeść i będziesz cwiczyć) ale jakaś rozsądna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam jeszcze chwilę wolną to coś naskrobię Piędziesięciolatko mogę się założyć, że nie jedna nastolatka mogłaby Ci pozazdrościć, nie łatwo jest się zmobilizować i dbać o własne ciało i napewno nie jest tak źle jak myślisz, to tylko zły wpływ jesieni tak na Ciebie działa, głowa do góry Terrka ja schudłam 22 kg i zaczynałam od diety kopenhadzkiej, jest rygorystyczna, ale zgubiłam na niej 8 kg, jedni ją chwlą inni nie, ponieważ wyniszcza organizm, nie zauważyłam różnicy, poleciłam ją swojej siostrze i ona też zgubiła 8 kg, ale może ktoś doradzi Ci coś lepszego, ja jestem niecierpliwa, więc duża utrata wagi w 13 dni bardzo mnie zmobilizowała do walki z otyłością idę poćwiczyć, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam wieczorkiem bo do poludnia nie mam czasu od jutra musze cwiczyc bo sie zapuscilam:P Asikad-ja polecam diete south beach ,jest zdrowa i schudlam na niej 11 kg-ale nie jest to dieta cud Samanto-czytam co piszesz i widze ze propagujesz zdrowy styl zycia-to fajnie-bo takie mlode dziewczyny z tego co widze sa leniwe ostatnimi czasy pozdrowienia dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mój facet mówi, że może pokazać jak zrobić te wahadełka skośne ale opisać słowami tego nie umie :D to jest tak, że leży się na BOKU jednak i nogi podnosi do przodu jakby..można się podtrzymywać czegoś rękoma żeby było wygodniej no i takie drugie - leżymy na plecach, nogi pod kątem prostym do podłogi, opuszczamy utrzymując tę pozycję do podłogi raz na jedną stronę (powiedzmy 10-12 razy) i potem na drugą stronę, nie odrywając pleców od podłogi do tego na brzuch on mówi, że dobre jest kręcenie na przyrządzie - na siłowni lub na takim czymś w domu: http://allegro.pl/search.php?string=twister&category=3919&country=1 przytrzymując się czegoś (na siłowni to kółko ma od razu takie rączki do trzymania) a najlepsze są ćwiczenia \"ja chcę mieć taki brzuch\" z moją Tameele właśnie :D są na dvd jak wpisałam w google, ale próbuję sobie ściągnąć, jeśli to będzie to, to wrzucę gdzieś na serwer bo są w miarę krótkie najlepsza moim zdaniem (osoby, która nigdy się nie odchudzała :D) z obserwacji - dieta MŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia102
Dołączam doWas.Kiedyś ćwiczyłam -rezultaty były świetne.Od kilku dni zaczęłam znowu- lubię te ćwiczenia.Nie codziennie mogę ćwiczyć ze względu na zajęcia.Rano przed posiłkiem robię -RYTUAłY WIECZNEJ MłODOśCI-gorąco polecam.Callannetics jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta masz rację dieta, którą proponujesz MŻ jest nailepsza mam prośbę może ktoś zaproponuje mi ćwiczenia na wew. stronę ud i dolną partię brzucha, byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta masz rację dieta, którą proponujesz MŻ jest nailepsza mam prośbę może ktoś zaproponuje mi ćwiczenia na wew. stronę ud i dolną partię brzucha, byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta masz rację dieta MŻ, którą proponujesz jest najlepsza mam prośbę, może ktoś zaproponuje mi ćw. na wew. stronę ud i dolną partię brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi:-))Nie mam czasu opaść na kanapę,mam tyle spraw i problemów że hej!W pracy problem z obsadą, a roboty huk,od wczoraj moja mama leży w szpitalu,więc mam o czym myśleć.Chciałabym się spokojnie wyspać, a tu nie ma jak.Tyle spraw moich i cudzych,że dostaję już zadyszki.Dostałam maila od Maryśki😘 a nie mam czasu kaszlnąćW końcu ten pęd mnie dopadł ebrew wyznawanej przeze mnie filozofii,jedynie Callan daje mi czas na myślenie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - oj tak, okropne są teraz młode laski.. ciągle słyszę \"tobie to dobrze taką masz super figurkę\" itp w tym kontekście, a jak mówię, że ćwiczę żeby dbać o tę sylwetkę i modelować jeszcze ciało to się w głowę pukają.. ojej one nie mają czasu (mieszkając pół godz od szkoły i nie pracując przeważnie) ;) no i oczywiście są non stop na diecie, a na małojędrne ciało kupują stosy kremów ;) zamiast się poruszać.. ciekawe jak będą za parę lat wyglądały.. no fakt, część stać na naciąganie i podciąganie skóry, ale tego w nieskończoność nie można powtarzać :D Asika - na wewnętrzną stronę ud to ostatnie ćwiczenie z callanu - z krzesłem. nie ma nic lepszego, można zamiast krzesła używać agrafki: http://allegro.pl/search.php?string=agrafka&category=3919 Bipi - na brzuch ściągam bellydance fitnes czy takie coś, ogólnie coś jak taniec brzucha jak sprawdzałam na podglądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam właśnie bajerancką kurtkę narciarską rozmiar 38.Leży super:-DJEST DOBRZE.Szukam jeszcze obcisłych spodni na narty do tej kurtki,ale ciężko dostać,wszędzie są ocieplane grube,a ja chcę obcisłe sexy.Czyli jednak trochę czasu jest,a życie jest piękne😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Samanta robię to ćw. z krzesłem i muszę powiedzieć, że jest różnica (oczywiście nie wizualna bo na to za wcześnie), ale przypomniałam sobie jeszcze jedno ćwiczonko: lężymy na prawym boku, podnosimy głowę, łokieć na podłodze dłonią przytrzymujemy głowę, lewą nogę zgiętą w kolanie przenosimy nad prawą nogą i kładziemy na podłodze, prawą nogę wyprostowaną unosimy w górę i robimy szybkie ruchy góra -dół , zmiana nóg. kiedyś zrobiłam 50 powtórzeń i noga mi więdła, a wczoraj 100 razy i pełen luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Żabcia. Witamy w klubie :) 50-latko, już widzę, że jestes w lepszej formie :) FAjnie, ze kupiłaś sobie kurtkę. Może w Go Sport coś znajdziesz ze spodni na swoją zgrabną dupcię :) Nie wątpię, że jestes zabiegana ale chciałam, zebyś wiedziała ze myślimy o Tobie ciepło jak Cię nie ma :):) Samanto, z tymi młodymi dziewczynami własnie tak jest. Na sukces trzeba sobie zapracować. Podpięłam się wczoraj pod Tamilee. Zobaczymy czy mi się ściągnie. Są różne tytuły Tamille (ja chcę miec..... albo ty możesz mieć....) Ale myślę, że to jest to samo. Bardzo bym chciała jakieś superowe cwiczenia na pośladki. Zawsze mi się podobały takie krągłe, jędrne pupy :) I w ćwiczeniach przywiązywałm do tego wagę. Dzisiaj idę na zjęcia to sobie poćwiczę. Potem mam masaż to się trochę rozluźnię. Nareszcie coś dla siebie. Miłgo dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie przywitac dzis bede napewno cwiczyc Piecdziesieciolatko-trzymaj sie Samanto-tak mysle ze wiekszosc kobiet narzeka na swoja figure a jedyne co robia to zajadaja swoje smutki slodyczami wogole malo osob cwiczy mam pytanie do Piecdziesieciolatki-moj maz idzie do pracy na 7-wstaje o 6 i nie je przez pol dnia-dopiero obiad o 16-nie bierze kanapek bo uwaza ze nie jest glodny-ja tego nie rozumiem bo ja do 16 mam 3 posilki za soba-co ty o tym myslisz z punktu widzenia lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, miłego dnia Ci życzę! Całuski też dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cala moja wypowiedz ktora napisalam szlak trafil powiem krotko jestem z wami bipi nie martw sie napewno wyniko beda ok❤️ 50 latko zakupy jednak czynia cuda🌻 guga u mnie firma w rozruchu dlatego ani nie cwiczylam ani nie pisalam meble juz sa kom tez musze ja zarejestrowac ruszma od grudnia oagap odezwij sie czesciej jak tam w pracy bombasti tymka gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa-to super ze firma rusza ja dzis pocwiczylam po tygodniowej przerwie i bylo mi ciezko -musze wrocic do regularnych cwiczen wlasnie gdzie Bombasti i Tymka milego dnia-zajrze po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Hej Kobitki :) Od rana mam cudowny nastrój... wszyscy w pracy wcinają słodycze i mnie częstują a ja... nic, dziękuję i zajadam owoce :) jak mnie tak bardzo mocno namawiają to biorę i wkładam do szuflady. Po pracy lecę na fitnes (zajęcia z piłką). No a basen znowu odpada bo w weekend pracuję. Ja nie stosuję żadnej diety ale nie jem po 18 i ograniczam słodycze, mam nadzieję że efekty będą... psychicznie już czuje się lepiej :) Samanto ja też się wkurzam jak gadają że mam nie przesadzać z tymi ćwiczeniami i jedzeniem bo mam super figurę... taaa dzięki temu że się ruszam (a pracę mam siedzącą przy biurku) więc muszę być aktywna fizycznie po pracy. Pozdrawiam cieplutko! Terrka ja nigdy nie miałam nadwagi (tylko w ciąży :d ) ale wiem, że ćwicząc callana waga nie spada - przynajmniej na początku bo kształtują się mięśnie - ale sylwetka robi się smukła więc się wagą nie zrażaj. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Bipi- bardzo się cieszę, że wszystko gra :) Żabciu witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - z tego co wiem, to z Tameele jest cała seria ćwiczeń, na brzuch (ja chcę mieć taki brzuch), na nogi (analogicznie), ręce.. mi się coś ściąga, ale że wrzuciłam dużo na raz to wooooolno idą. teraz to jeszcze jakoś, ale pod wieczór to tragedia.. nie ma to jak radiowy internet :o ale zawsze lepszy taki niż żaden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - z tego co wiem, to z Tameele jest cała seria ćwiczeń, na brzuch (ja chcę mieć taki brzuch), na nogi (analogicznie), ręce.. mi się coś ściąga, ale że wrzuciłam dużo na raz to wooooolno idą. teraz to jeszcze jakoś, ale pod wieczór to tragedia.. nie ma to jak radiowy internet :o ale zawsze lepszy taki niż żaden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia102
Witajcie dziewczęta.Dzięki za miłe przyjęcie.Dziś czas nie jest dla mnie łaskawy.Gonię w piętkę.Muszę lecieć.Baj, baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga powiedz mężowi,że lepiej jest jeść często i mało,nie robić długich przerw dopuszczając do wygłodzenia i potem trudno kontrolować dietę,większość otyłych jada 2 razy dziennie.Ponoć łatwo jest utyć jak się za krótko sypia:-D Więc śpiochy górą!Myślę że winne jest kompulsywne podjadanie,co przy nerwowym trybie życia nie jest rzadkością.Warto więc spać 8 godzin bez wyrzutów sumienia z korzyścią dla linii i urody:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Pięćdziesięciolatka, chłopak mi tłumaczył dlaczego dokładnie tyle trzbea spać, ale nie pamiętam więc nie będę pisać żeby nie pomylić. 8 godz to właśnie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dzisiaj szczescie znowu mi odpowiedz szlak trafil jest ok po cwiczeniach jestem dotleniona 5 godz na ogrodzie ostatnie porzadki przed zimma na ogrodzie jesli chdzi o sen to min 8 godz dla zdrowia i urody gdzies wyczytalam bipi odbierz meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu mezowi tlumacze ze nie mozna jesc raz dziennie albo dwa razy ale do niego nie dociera- w weekendy je normalnie a w dni robocze bez sensu-twierdzi ze nie jest glodny-ja tego nie rozumiem bo ja bym nie wytrzymala Bipi-super ze wszystko gra Samanto -tak z ciekawosci ile placisz za radiowy internet i jaka to predkosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×