Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

ok :) niektóre części mi się powtarzają, różnica jest taka że Tamilee jest na jednych młodsza a na drugich starsza, ma fajniesze kostiumy i powięszony biust :P :D ale zestawy się nie różnią za bardzo :) kiepsko idzie ta częśc na nóżki, myślałam że już dziś dojdzie całe ale nie.. ściągnęłam za to jeden film z carmen electrą - aerobic striptise - i wymiękam :D jeśli to jest aerobic to badzo ciekawie, ale jeśli to ma coś wspólnego ze striptisem, oprócz obecności carmen electry, to ja sobie zawsze inaczej striptiz wobrażałam :P stroje, makijaż, fryzurki i przede wszystkim minki carmen - wypas :D a myslałam, że kto jak kto, ale ona jest specjalistką w tej dziedzienie - przecież jej cała \"kariera\" opiera się na rozbieraniu ;) zawiodłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia- jeszcze pytasz?!!!!!!!!!!!!!!! tęskniłyśmy za tobą; natychmiast opowiadaj co u ciebie, martwiłyśmy się, złościły na przemian :) Piksa- nie zrozumiałąm , oferujesz płytkę czy zdjęcia swoich pośladkow i nog :P, zdjęcia chłopaczkow podeślę oczywiście guga- przykre, że doba to tylko 24 godziny, nie wiem jak poradziłabym sobie bez mojej niani; znow nie ćwiczę pięćdziesięciolatko- to że średnia wieku na topiku spada, ma sprawiać, że mamy czuć się młodsze, a nie przypominać, że dla nas na wiele żeczy jest za poźno, bo to nie prawda, ale jeżeli chcesz, to przypomnę, że marzę o tym żeby wyglądać, jak ty 👄 bipi- czyżbyś tak była zajęta klockami, że cię nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia- jeszcze pytasz?!!!!!!!!!!!!!!! tęskniłyśmy za tobą; natychmiast opowiadaj co u ciebie, martwiłyśmy się, złościły na przemian :) Piksa- nie zrozumiałąm , oferujesz płytkę czy zdjęcia swoich pośladkow i nog :P, zdjęcia chłopaczkow podeślę oczywiście guga- przykre, że doba to tylko 24 godziny, nie wiem jak poradziłabym sobie bez mojej niani; znow nie ćwiczę pięćdziesięciolatko- to że średnia wieku na topiku spada, ma sprawiać, że mamy czuć się młodsze, a nie przypominać, że dla nas na wiele żeczy jest za poźno, bo to nie prawda, ale jeżeli chcesz, to przypomnę, że marzę o tym żeby wyglądać, jak ty 👄 bipi- czyżbyś tak była zajęta klockami, że cię nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie cwicze bo nie wiem co sie stalo ale spuchła mi lewa stopa i jest zaczerwieniona-stało się to we wtorek po południu i nie przechodzi-nie wiem co to jest tez mam w pracy nawał zajęc -niestety Tunisia -fajnie ze zajrzałas-napisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Tunisiu, co się z Tobą działo? Jak mama? Napisz koniecznie! SAmanta, pod wrażeniem jestem :) Ile jeszcze nowych ćwiczeń przetestujesz? :) Jestes rewelacyjnie zorganizowana. Oagap, klocki doszły? Bombasti juz dostała wczoraj :) Bawię się z synkiem codziennie. Tak mi sie podobają. Chodzimy na spacery teraz i padam bardzo wczenie. Guga, ta terminologia z Twojej pracy jest straszna. Dasz radę! Martwi mnie tylko Towja noga. Tak poprostu się to stało? Ja się szykuję do trzecich urodzin mojego dziecka :) Muszę coś wymyślić takiego, żeby się nie napracować. Ogarnęło mnie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - ściągam jeszcze Cindy Crawford :D nie mam czasu sprawdzić wszystkiego co już ściągnęłam, strasznie się nakręciłam na jeden z aerobików i jak na razie do callana i tamilee skaczę sobie do jednego (Pump it up - the ultimate dance workout) - naprawdę fajne. ale te laski co ćwiczą to chyba sterowane komputerowo duże lalki barbie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - ściągam jeszcze Cindy Crawford :D nie mam czasu sprawdzić wszystkiego co już ściągnęłam, strasznie się nakręciłam na jeden z aerobików i jak na razie do callana i tamilee skaczę sobie do jednego (Pump it up - the ultimate dance workout) - naprawdę fajne. ale te laski co ćwiczą to chyba sterowane komputerowo duże lalki barbie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - ściągam jeszcze Cindy Crawford :D nie mam czasu sprawdzić wszystkiego co już ściągnęłam, strasznie się nakręciłam na jeden z aerobików i jak na razie do callana i tamilee skaczę sobie do jednego (Pump it up - the ultimate dance workout) - naprawdę fajne. ale te laski co ćwiczą to chyba sterowane komputerowo duże lalki barbie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - ściągam jeszcze Cindy Crawford :D nie mam czasu sprawdzić wszystkiego co już ściągnęłam, strasznie się nakręciłam na jeden z aerobików i jak na razie do callana i tamilee skaczę sobie do jednego (Pump it up - the ultimate dance workout) - naprawdę fajne. ale te laski co ćwiczą to chyba sterowane komputerowo duże lalki barbie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie do południa mozna bezproblemowo pisac na kafe a wieczorem wiele razy sie przymierzalam ale moja cierpliwosc ma granice w przyszlym tygodniu nie bede pisac bo jade w poniedzialek na szkolenie zdałam test i moge jechac w weekend mam jeszcze studia ale pocieszam sie ze po tym szkoleniu bedzie juz troche spokoju no i wreszcie zaczen spowrotem regularnie cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, jeszcze mnie pamiętacie! Miałam małe zamieszanie z mamą, a obecnie mam ze sobą. Opuściłam się w ćwiczeniach, że aż wstyd się przyznać, no ale od czego ma się grupę wsparcia:) Przyznam, że trochę się też zaczytałam, wsiąkłam w piękną literaturę, a na dodatek miałam szansę poznać autorkę książki, jestem pod wielkim wrażeniem. No to co? Od dziś zaczynam znowu? Ufffff.... trzymajcie kciuki ;) Przesyłam buziaki dla wszystkich forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nam Ciebie brakowało Tunisiu:-))tak jak brakuje nam Tymki,która całkiem o nas zapomniała:-(🌻Dobrze że z mamą jest dobrze,moja też się lepiej czuje,więc fajnie jest! Masz zakwasy po ćwiczeniach?{cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam jednak nie sugerować się \"poziomem\" carmen electry i spróbować poćwiczyć ten jej zestaw. na poczętek część pierwszą - \"kocie ruchy\" :D myślę, że ona cała jest z silikonu albo innego tworzywa i nie ma stawów.. skubana - nieźle powyginana jest.. ale jak mój kolega stwierdził - ma za sobą lata ciężkich praktych, więc możliwe ze dlatego :D w każdym razie ćwiczenia są superśmieszne.. ale przy rozciąganiu szyi coś mi w niej pyknęło i myślałam że już tak zostanie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIęćdziesięciolatko - spróbuj napisać do Asi na asiczka30@vp pl - mi zdjęcia nie chciały pójść na ten drugi mail a na ten poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie wróciliśmy z rodzinką do domu, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej Piędziesięciolatko dostałam Twoje zdjęcia i oczywiście uważam, że przesadzasz jesteś uroczą osobą i Twoja osoba odzwierciedla Twój charakter nie myliłam się jesteś ciepłą osobą Samanta to co Ty wyprawiasz nie mieści mi się w głowie, tylko uważaj na siebie pozdrawiam, \"przesyłam całuski i dwie rybie łuski\", hahaha... jestem z Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria!!W końcu udało się wysłać tego maila do Asikad:-DChyba coś z moim kompem:-P.Coś dziewczyny mało piszą🌻Zajęte pewnie mocno hm...Maryśka całkiem zamilkła,Guga chora?A Bipi i Piksę całuję❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem chora-bylam na studiach:D na szkolenie jade w przyszlym tygodniu to tu troche pomecze was od jutra cwicze macie jakis pomysl na gwiazdke dla 10 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez bylam na studiach,, weekend we Wroclawiu nocowalam.. guga-tez sie zastanawialam nad prezentem dla 10-latka i wymyslilam MP3..ale to chrzesniak mojego meza takze dlatego taki troszke z wyzszej polki.. (moze zbyt drogi):( potem przychodza mi do glowy gry planszowe.. lub do komputera jakas.. moga tez byc sluchawki do komputera.. pozdrawiam was wszystkie.. u nas za oknem szaleje zima.. widocznosc zaslonieta przez geste platy sniegu 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bombasti-nareszcie sie odezwalas u mnie snieg lezy ale mokro jest niestety Mp3 juz ma ,gry tez-ciagle gra-nie wiem co kupic bo n ie chce zeby ciagle przed komputerem siedzial albo pleystation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat ma 11lat i też \"wszystko\" ma - tragedia, co za konsumpcyjne czasay, szczeniaki już mają \"wszystko\".. ehh jak nie chcesz aby siedział w domu to kup coś \"na dwór\" ;) jeśli uprawia jakis sport (mój brat na przykład karate) to coś związanego z tym sportem.. Pięćdziesięciolatko - Tamilee się nadal ściąga - ta osoba od której ja to ściągam włącza komputer tylko popłudniami i bardzo mało i wolno idzie, ale idzie ;) Asika - wcale nie szaleję, jednak carmen jest bardziej porozciągana ode mnie (ale nad tym pracuję :P ) i już mi całkiem spoko idzie :D ćwiczyłam w sobotę pierwszy raz wreszcie lotte berk - strasznie mi było ciężko. z 1kg ciężarkami nie dawałam rady.. zaczynam pracować nie tylko nad pupą ale i nad nogami całymi - wymiękają mi nogi przy ćwiczeniach, więc chcę wzmocnić mięśnie :) poza tym zaczęłam pić koktajle proteinowe :) i tak się walają w domu bo kiedyś mama przy okazji jakiejś diety je piła, wię c korzystam ;) pozdrawiam :) u mnie też snieg pada ale się rozpuszcza i jest brzyyydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymy 🌻 ja jak zwykle z doskuku u mnie za oknem snieg deszcz slonce nie wiadomo co jeszcze ....teraz snieg w koncu to listopad 💤 Bombasti kobieto gdzie ty sie podziewalas tak dlugo cie nie bylo ❤️ Tunisia tez tak dlugo cie nie bylo witaj w naszym gronie 🌻 Samanto jak moge sciagnac Tamilee na nogi tych cwiczen nie mam sa jeszcze inne oprocz brzucha posladkow i ciala 🌻 Tymka milczy szkoda wielka szkoda dla pozotslych dziewczyn❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa - ja ściągam przez Aresa - jest tylko jedno źródło i idzie jakby chciało a nie mogło (bo to się ściąga tylko kiedy ta osoba ma włączony komputer i włączonego aresa) wszystkie części poszły super, a te NOGI tragedia.. przez tydzień mam 60proc mam jeszcze coś na uda - THIGHS, ale jeszcze nie ćwiczyłam (widziałam kawałek, na pewno na nogi, ale trochę inne ćwiczenia niż na NOGI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×