Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość spranka
hmm te T-Tapp wydaje mi się jakieś podobne do callanu... Callan ćwiczycie codziennie czy co drugi dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
przez to że dopiero zaczynam ćwiczę codziennie przez ok.50 minut...na wizażu znalazłam artykuł..piękne ciało w dwa tygodnie..na temat callaneticsu..dlatego przez te 14 pierwszych dni będę ćwiczyła codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
6 godzina za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spranka
reve82--> czy my się przypadkiem nie spotkałyśmy na wizażowym wątku o callanie??:D 49h za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
tak, wczoraj go wynalazłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wrocialam do codziennych cwiczen ,widze juz efekty i na brzuchy mam miesnie jednak przy pzpku za miekii brzuch , no nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!JA cwicze wytrwale co drugi dzien,ale w tym tygodniu bede tylko dwa razy za to troche dluzej.Tylko musze zorganizowac sobie czas na to,bo z dzieckiem to ciezko znalezc wolna chwilke :-/ I zaczynam nic nie jesc po 18,moze to cos da...Miesnie troche widac ale objetosciowo i wagowo ciagle tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laudia
weszłam, na tą stronę i po przeczytaniu nabrałam ochoty na te ćwiczenia. Kiedyś (z 15 lat temu ) ćwiczyłam callanetics i przyniósł mi świetne rezultaty. Niestety nie mam już płyty. Czy ktoś mógłby mi pomóc i ją udostępnić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska85
Ćwiczenia naprawde dają świetne efekty, ćwiczyłam kilka lat temu i chyba dp nich wrócę. W końcu wiosna idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez znalazłam te ćwiczenia wiec zaczynam od jutra:) mam nadzieje ze się uda coś zmienić:) u mnie największy problem z udami i biodrami i w ogole z całymi nogami niestety. A właśnie jak z efektami? Długo ćwiczyłyście zanim było mozna coś zauważyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakumbaje
Na efekty trzeba troche poczekac,wiadomo... Ja cwicze 3 m-ce i tez mam problem z udami i biodrami :( Jesli moge cos doradzic,lepiej cwiczyc 2 razy w tygodniu,nie czesciej,bo uda sie rozrosna za bardzo...przynajmniej na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peligrosa
Jeśli o mnie chodzi to jak ćwiczyłam kilka lat temu to dosyć szybko widziałam efekty. Pamiętam że byłam zaskoczona. Teraz wróciłam do ćwiczeń, jestem po 4 godz. Na początku idzie ciężko, przynajmniej u mnie bo trochę się zaniedbałam, zero kondycji. Ale z godz na godz idzie łatwiej :) mnie motywują zdjęcia z książki :) staram się łączyć z innymi ćwicz na brzuch bo to u mnie największy problem :( ale troszkę wytrwałości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Fajnie że ćwiczycie dziewczyny, czytam Was często, czasem tu piszę, ale ćwiczę cały czas. Jeżeli mogę Wam coś poradzić, to nie rezygnujcie z callaneticsu, utrzymuje ciało, samopoczucie i kondycję na fantastycznym poziomie, ćwiczę go już prawie 19 lat (mam 42) i strasznie lubię tą gimnastykę. Te ćwiczenia dają cudowne efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikita
czesc dziewczyny moge dolaczyc??? w tym tygodniu postanowilam wziasc sie za siebie w koncu mam jescze czas do lata, zciagnelam wszystkie mozliwe callaneticsy z internetu i juz ciezko pracuje:) narazie nie daje rady z cwiczeniami bioder. wchodze tu czesto i poczytuje sobie i w sumie teraz w koncu jak zaczelam cwiczyc mysle ze potrzebuje dolaczyc do kola wsparcia. wspomne tylko ze mam do zrzucenia cale 9 kilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ani66
Gratuluje i podziwiam,ze tak dlugo cwiczysz.Powiedz mi czy cwiczysz czesto,2 razy w tygodniu czy raz?Czy trzymasz diete?Czy bez diety da sie schudnac cwiczac 2 razy w tygodniu po godzinie?Ja mam 7 kg nadwagi,znam te cwiczenia,bo kiedys cwiczylam,ale mialam mniejsza nadwage i zauwazylam zmiany w wygladzie.Teraz zaczynam ale przy dwojce malych dzieci naprawde ciezko znalezc czas :-( Jesli mozesz to jakies porady odnosnie cwiczen napisz :) Pozdrwaiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Staram się ćwiczyć przynajmniej dwa razy w tygodniu (ten program 1 godz.), dosyć szczegółowo napisałam o tym na str. 148 i trochę dalej, więc nie chcę się powtarzać. Diety też jakiejś szczególnej nie trzymam, jem w miarę normalnie, chyba najważniejsze, żeby się nie ,,obżerać". Jeśli chodzi o czas na ćwiczenia, naprawdę doskonale rozumiem, co to jest ćwiczyć przy dzieciach, ja nigdy nie miałam jakiejś stałej pory, przeważnie robiłam gimnastykę, jak dzieci spały, czasem b. późno albo jak sobie ,,wygospodarowałam" godzinkę w ciągu dnia. Ale to, jak się czuję po takiej godzince, warte jest zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
u mnie zaliczona dziś 21.godzinka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaa
hey dziewczyny:) czy jest szansa żeby któraś nagrała mi płytkę z ćwiczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) czy jest szansa żeby któraś nagrała mi płytkę z ćwiczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) czy jest szansa żeby któraś nagrała mi płytkę z ćwiczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
skąd pobrać ćwiczenia.. zalogować się na konto na www.tlen.pl użytkownik: callanetics.pl hasło: callan są tam pliki do pobrania...po pobraniu scalić je na swoim komputerze...i gotowe..można ćwiczyć z samą Callan proszę tylko nie kasować plików z poczty, by inni też mogli skorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reve82 bardzo dziekuje:) a to jest ten godzinny program ćwiczeń?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reve82 bardzo dziekuje:) a to jest ten godzinny program ćwiczeń?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
tak, to jest godzinny program w wykonaniu Callan z polskim lektorem.. jak ktoś zna angielski to lepiej wsłuchiwać się w komentarz oryginalny, bo polskie tłumaczenie jest troszkę miernawe.. a w ćwiczeniach na brzuch ma być ruch 1-2 cm górą tułowia a nie 10-15 jak zostało to przetłumaczone...(to tak na marginesie jeśli dobrze pamiętam) a dziś przede mną 23. godzinka ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reve82 jak bys jeszcze jakies takie niescislosci wychwycila to prosze zebys to napisala bo moj angielksi to tez mierny:) o kurcze 23 godzinka.... niezle... a efekty zadawalajace?:) ja od dzis albo od jutra zaczynam:) do tego chodze jeszcze na Rolletics :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
natka-23 ... zwracaj uwagę na to jak oni tam prezentują te ćwiczonka..najlepiej to sobie za pierwszym razem całość na spokojnie obejrzyj..ja przynajmniej tak zrobiłam i to mi potem pomogło kiedy już sama zaczęłam ćwiczyć...ważne jest skupienie ćwiczeń na odpowiednich mięśniach a przy tym rozluźnienie innych...jak obejrzysz to załapiesz o co mi chodzi a ja już po dzisiejszych ćwiczonkach:) efekty zadowalające bo żadne inne ćwiczenia nie podziałały na moje otłuszczone biodra tak dobrze..ale jeszcze sporo pracy przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reve82 nawet nie wiesz jaka jestem Ci wdzięczna za ten filmik:) no to niezle też już bym chciała byc po 23godzinie:P ja potrzebuje ujędrnić ciałko przede wszystki uda:P ale moja siostra ma troszke większy problem dlatego pytalam czy jestes zadowolona:) a polecam tego rollena kolezanka przez to schudła 14kg w 2 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
spox..a co to takiego ten rolletics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×