Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość niunia_87
Cześć, Ja chciałabym dostać ćwiczenia Callanetics na płycie. Co muszę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypa29
GLUSIA : "jednej osobie moge wyslac prawdziwa callan i bojarska na plycie, na RAZIE JEDNEJ - ZOBACZE JAKMI POJDZIE..." Jestem po drugiej ciąży i najwyzszy czas zrobic ze soba porządek, nie bardzo wiem i mam skąd wynaleźc te cwiczenia bardzo zalezy mi na takieej płycie dogadajmy się na maila justypa2@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!\' Pamieta mnie ktos tutaj? Gdzie sie podziala Guga,Janga? Ja bylam namietnie cwiczaca callanetics.Dzieki temu wyraznie poprawilam figure,przez jakis czas stosowalam diete SB,bylo super. Teraz wracam znowu do cwiczen-takie mam postanowienie noworoczne ;) Na razie zaczelam od krotkich cwiczen,nie wytrzymuje 100sekund :( Mam nadzieje,ze z czasem bedzie coraz lepiej i kondycja mi sie poprawi :) Pozdrawiam wszystkie cwiczace 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marieta ja tak jak zapowiadalam od Nowego Roku cwicze, co prawda ciagle mi cos przeszkadza, a to przeziebienie, a to migrena, ale sie staram, do wiosny daleko, a co u ciebie? Waga jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wprawdzie nie piszę ale ćwiczę systematycznie,bo tylko to daje efekty:-))Forma jest super,ciało twarde i rozciągnięte:-))Bez tych ćwiczeń wyglądałabym okropnie,o samopoczuciu nie wspomnę.Tylko systematyczna praca przynosi efekty,w tym roku na nartach formę miałam godną pozazdroszczenia,pomimo moich 56(za chwilę czyli miesiąc57)lat...Czuje się dużo młodsza:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wprawdzie nie piszę ale ćwiczę systematycznie,bo tylko to daje efekty:-))Forma jest super,ciało twarde i rozciągnięte:-))Bez tych ćwiczeń wyglądałabym okropnie,o samopoczuciu nie wspomnę.Tylko systematyczna praca przynosi efekty,w tym roku na nartach formę miałam godną pozazdroszczenia,pomimo moich 56(za chwilę czyli miesiąc57)lat...Czuje się dużo młodsza:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga u mnie z waga niezaciekawie :( 64 kg,chcialabym znow 57 buuuuuu😭 Ale dwa tygodnie cwicze 3 razy w tygodniu...co prawda jeszcze 100 s nie robie ale 50,rozciaganie cale 50s-zajmuje mi to 50 minut.Brzuch mam duzy i te uda :( Przy plycie(zreszta gdzies mi sie zagubila)nie cwicze tylko z pamieci,a w tv leca bajki dla synka(zeby dal mi pocwiczyc ;) ) Piecdziesieciolatko super,ze nie przestajesz cwiczyc i motywujesz nas :) Tak trzymac! A czy jakas diete trzymasz? Moja zmora sa slodycze :( Uzaleznienie jak nic :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skibka
Cześc dziewczyny! Poszukuję płyty DVD z callanetics Callan Pinckney tłumaczoną. Kiedyś cwiczyłam z kasety ale to było jakieś 15 lat temu a kaseta przepadła teraz znów chciałabym powiczyc ale wszystkich cwiczen nie pamietam Jeżeli któraś z Was byłaby tak miła i mi ją przegrała i wysłała za pobraniem byłabym wdzięczna, oczywiście nie za darmo zapłacę za przegranie i koszt wysyłki. Moje gg 8120521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka654
Dziewczyny, ale mnie zmotywowałyście! dopiero zaczynam, mam literaturę, chciałabym płytę... czy któraś ma dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spranka
Siemka!! Ja mam za sobą już 43 godzinkę i naprawdę polecam te ćwiczonka!!!! Mimo że na wadze ubyło mi tylko 2kg ale ciało przeszło niesamowitą przemianę. Przedewszystkim jest jędrniejsze i mięśnie są delikatnie zarysowane. Wogóle to czuję świtnie. Moje mięśnie są rozciągnięte i złatwością dotykam głową kolana. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc witam ponownie :) Ja jak zwykle kolejny raz zaczynam i mam nadzieje, ze tym razem juz nie przestane, wczoraj byla 2 ga godzinka, jutro kolejna. Postanowilam, ze bede cwiczyc co drugi dzien, aby miesnie mialy czas na odpoczynek, a takze jako ze jestem w 6 miesiacu ciazy nie chce za bardzo przeginac. Po zaledwie 2 godzinach czuje sie naprawde rewelacyjnie!!!! Nie boli mnie kregoslup i nie potrzebuje \"rozruchu\" tak jak to bylo wczesniej, zawsze jak wstawalam z lozka czulam sie jak zardzewialy robot:) W spodniach tez czuje luz!!!! Nie wiem czy to mozliwe, czy tylko mi sie wydaje, moze sie rozciagnely???Ale uczucie jest fantastyczne :) I uda jakby mniej sie o siebie ocieraly!!! Mam slabe kolana i w zwiazku z tym opuszczam cwiczenie z kolyska przy barierce a z reszta lece sobie spokojnie :)) Do uslyszenia i wpisujcie swoje spostrzezenia, bo to naprawde motywuje do dzialania!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
hej...o callanetics rozmyślam już od dawna...jakiś rok temu już próbowałam tych ćwiczeń, ale to były może raptem dwie godziny...a teraz chcę do nich wrócić...tak sobie wymyśliłam że będę wstawała godzinkę wcześniej i przerabiała te ćwiczonka... no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.. a ćwiczenia ściągnęłam z sieci eMule'm..i mam oryginalne z Callan a także z M. Bojarską....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee3455
a z Bojarską dobre są te cwiczenia? bo nie wiem czy ściagnać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do ćwiczeń - odezwe się jak opracuje jakiś konstruktywny plan działania czy wezme się do roboty 🌼 ale coś mało się odzywacie kobietki 👄pozdrawiam cieplutko ♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Bojarska sa ok cwiczenia Ja troche za malo cwicze ale regularnie napewno zaczne cwiczyc wiecej jak mi chorobska mina Piecdziesiocialtka jest super przykladem ze warto cwiczyc Marieta , ja tez mam podobna wage do ciebie 62 , tez przez slodycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uparcie dalej cwicze, dzisiaj mam za soba 4ta godzinke i czuje sie super!!! Mam wiecej energii i dolegliwosci w plecach i kolanach mijaja. Najbardziej widac roznice na nogach, szczegolnie uda, sa troszke szczuplejsze i jedrniejsze!!!! Trzymam kciuki za wszystkie cwiczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Chciałam skromnie przypomnieć, że ja też ćwiczę cały czas, tylko jakoś nie piszę. Staram się przynajmniej co dwa dni i czuję się wspaniale. A kiedy pomyślę, jak bym wyglądała, gdybym tego callaneticsu nie miała, ogarnia mnie zgroza. Dziewczyny, naprawdę nie rezygnujcie, bo to naprawdę fantastyczne ćwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypa29
no ja juz mam dvd z Callan i z Bojarską, jezeli tez chcecie gg9723054 znajoma mi załatwiła po 3 godzince dowiedziałam się o mięśniach o których istnieniu pojęcia nie miałam, samopoczucie poprawia się, zaczynam czuc luz w mięśniach czytałam wasze wypowiedzi i postanowiłam się za siebie wziąc pozdrawiam cwiczące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypa29
witam cwiczące ja juz mam plyte z Callan i Bojarska jezeli chcecie gg 9723054 ja cwicze 5 godzinke czuje miesnie o ktorych istnieniu nie wiedzialam czuje sie swietnie chociaz poczatek byl cięzki ale mam wiekszy luz w ciele polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypa29
5 godzinke, cos mi komp siada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
przypominam się wam...:) dziś mój drugi dzień - już zaliczony... ćwiczenia zajmują mi 50 minut, a ćwiczę z płytką Callan... bolą mnie trochę mięśnie pleców, chyba się spinam za bardzo...jakoś jeszcze nie potrafię się rozluźnić...ale będę ćwiczyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spranka
Gość reve82
u mnie dopiero 3 godzinka zaliczona...zatem jeszcze za krótko aby o efektach pisać..ale jak przyjdzie czas to się na pewno pochwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
niezłe te fotki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeliiaii
kurcze motywujace te fotki sluchajcie nie znam angielskiego czy te kobiety schudly tylko dzieki cwiczeniom czy stosowaly jakas diete? Bo jakos bez diety ciezko mi w to uwierzyc a jak czesto cwiczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja w zeszłym roku ćwiczyłam, ale tylko około 10 godzin wytrwałam, potem jakoś straciłam zapał. A efekty były, nie powiem. Od dzisiaj zaczynam ponownie. Mam bliźniaki 15 mięsięczne i w ciągu dnia za bardzo nie mam kiedy poćwiczyć - mam nadzieję że mi się uda. Idzie wiosna i fajnie by było dobrze wyglądac. Do tego - nie jem po 18 stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spranka
Chciałabym żeby takie efekty przynosiły same ćwiczenia...ale to ,powiedzmy sobie szczerze, nie możliwe:/ Nie czytałam tego forum chociaż coś tam kumam po ang:D może jak będę się kiedyś nudzić to doczytam co i jak... beti26-->życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
hej...4 godzinka za mną... co do tego forum po angielsku...to te babeczki konkretnie nie piszą co i ile jedzą..ale przy ich avatarkach stoją pewne oznaczenia typu " styl odżywiania" i tam mają powpisywanie różne dietki: Atkins, niskowęglowodanowe, niskotłuszczowe...ogólnie zasada jest taka: "nie jedz jak świnka, jedz jak człowiek, z głową i zdrowo a robiąc te ćwiczonka będziesz wyglądać tak jak my":) he he jeśli coś konkretnie mam przetłumaczyć to dajcie znać.. aby było jasne: każda skupiła się tam na opisie ćwiczeń...oprócz callaneticsu niektóre też robią cardio z reguły 3*w tygodniu, i jeszcze jakiś program ale nie orientuję się po jego nazwie co to takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reve82
...T-Tapp już wiem co to...wrzućcie w you tuba...i będziecie wiedziały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×