Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Ania66
Diznev, ja ćwiczyłam callanetics w ciąży, jednej i drugiej, przez cały czas, od początku do końca, z tą różnicą, że ćwiczyłam już długo wcześniej i po prostu w ciąży nie przerwałam. Rzeczywiście czułam się rewelacyjnie, zero jakichkolwiek dolegliwości, gdyby nie brzuch to nie czułabym w ogóle, że jestem w ciąży, potem też raz dwa wskoczyłam w swoje dawne ciuchy. Myślę, że ta gimnastyka jest naprawdę bezpieczna, zresztą znasz ją i wiesz, jak wygląda, ale jeśli chodzi o te ćwiczenia na brzuch to chyba nie zaczynałabym je od razu na początku czwartego miesiąca, nic na wariata, porób sobie trochę na inne partie ciała i zobaczysz, jak będziesz się czuła. Wszystko powoli. Pozdrawiam, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ania66 Zrobie tak jak radzisz na poczatku rozgrzewka i troche nogi, porozciagam kregoslup, a na brzuch pomalutku bede wprowadzac gdzies za miesiac moze :) Tez mi sie samopoczucie napewno poprawi i bedzie latwiej przetrwac przez ciaze :) Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafw
Jatez jestem fanka callanetics i jestem w 5m-cu ciązy, ale co znalazłam w necie-cytuję:,,...Za zdecydowanie niebezpieczne i przeciwwskazane w czasie ciąży uważa się następujące formy sportu: * jogging ponad 3 km dziennie * jazda konna * narty wodne * nurkowanie w basenie i skoki do wody * nurkowanie głębinowe * biegi sprinterskie * jazda na nartach zjazdowych * jazda na nartach biegowych powyżej 3000 m n.p.m. * jazda na rowerze w pozycji wyścigowej oraz na nawierzchniach stwarzających duże ryzyko upadku * ruchowe gry zbiorowe (ryzyko urazu) * pewne typy callanetics: ćwiczenia polegające na rozciąganiu mięśni brzucha, ćwiczenia grożące wprowadzeniem powietrza do pochwy ("rowerek", stanie na rękach, ćwiczenie z przywodzeniem kolan do klatki piersiowej), rozciąganie mięsni wewnętrznej strony ud, ćwiczenia z pogłębianiem zgięcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa (skłon w tył) oraz inne wymagające znacznego zginania i prostowania stawów (skoki, gwałtowne ruchy lub zmiany kierunku ruchu, balansowanie) ..."-a przecież callanetics bazuje na rozciąganiu i naciąganiu,więc nie zostaje dużo do ćwiczeń.Ja nie chcę ryzykować ,wolę chodzić na basen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryneczka
hejo, dziewczyny mogę się do Was dołączyć z callaneticsem, chciałabym zacząc go ćwiczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta28
Witam dziewczyny:)Jestem w piatym miesiacu ciazy i callanetics cwicze od jakis 3 miesiecy,dodam ze juz kiedys wczesniej cwiczylam.Czuje sie swietnie i ta forma cwiczen mi w ciazy nie przeszkadza.Oczywiscie odpuscilam sobie cwiczenia na brzuch,dla bezpieczenstwa.Mam do Was pytanie,czy Wam rowniez sie zrobil wokol pasa,bioder taki "zgrubialy pas" sa te miejsca ujedrnione ale wczesniej tego nie mialam.Nie wiem jak to opisac,mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa_1980
Hej dziewczyny,chętnie zakupię płytkę na dvd z callanetics gdyż ja z kolei chcę zrzucić pozostałości po ciąży,też kiedyś ćwiczyłam i były super efekty włącznie z samopoczuciem ale płytki niestety nie mam.Mój e-mail monikaa25@gazeta.pl będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Cwiczylam kiedys callanetics i schudlam kilka kilogramow,bylam tez fantastycznie rozciągnięta.Chcialabym wrócic do cwiczen ale zgubiłam gazetke z cwiczeniami.Czy ktoras z Was moglaby mi przeslac płytke dvd.Mój nr.gadugadu 10317739.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa_1980
Niestety żadna się nie odezwała ale rozumiem pewnie wszystkie ćwiczą;) na allegro od dłuższego czasu nie było płytki za to są dostępne na ebayu już zamówiłam i zaczynam jak przyjdzie,mam nadzieję że do lata będą jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) tak czytam i czytam i też postanowiłam zacząć ćwiczyć. Już jakies 4miesiące nie ćwiczylam. Mam nadzieję, że uda mi się i będę systematyczna jak kiedyś;) a wtedy z dietą schudłam ok 10kg:) teraz chciałabym wysmuklić i ujędrnić ciałi i myślę, że to najlepszy sposów. Pozdrawiam Callanowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że forum ucichło, no szkoda... Ja drugi dzień z Mariolką, zakwasy mam bolące. Nogi mało ale klatka piersiowa, rece, boczki... ehh cierp ciało coś chciało;P Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Ja już od dawna jestem zwolenniczką callaneticsu, tyle tylko, ze ostatnio bardzo się zaniedbałam. Nie mam na tyle siły, żeby zebrać się do ćwiczeń. Miałam dużo problemów osobistych i jakoś cieżko mi było.Doszło do tego, że ważę 90kg przy wzroście 174cm. Muszę zaznaczyć, że callan jest rewelacyjny!!! Mam też orbitrek w domku i też nici z ćwiczeń! Ja w ciąży nie ćwiczyłam, bo nie zdążyłam, poroniłam w 10tc. Ale lekarz mi zabronił, powiedział, że mogłam ćwiczyć jak nie byłam w ciąży. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
witam moze ktoregos dnia bedziesz miała ochote na profesionalny masaz jestem dyplomowanym masazysta dojezdzam tez prywatnie z własnym łózkiem do masazu wykonuje masaze relaksacyjne energetyczne ,ujedrniajace,odchudzajace polecam sie Rafał 668-854-816 do usług do wgladu certyfikat i dyplom masazysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
witam moze ktoregos dnia bedziesz miała ochote na profesionalny masaz jestem dyplomowanym masazysta dojezdzam tez prywatnie z własnym łózkiem do masazu wykonuje masaze relaksacyjne energetyczne ,ujedrniajace,odchudzajace polecam sie Rafał 668-854-816 do usług do wgladu certyfikat i dyplom masazysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
witam moze ktoregos dnia bedziesz miała ochote na profesionalny masaz jestem dyplomowanym masazysta dojezdzam tez prywatnie z własnym łózkiem do masazu wykonuje masaze relaksacyjne energetyczne ,ujedrniajace,odchudzajace polecam sie Rafał 668-854-816 do usług do wgladu certyfikat i dyplom masazysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FraniuMaj32 współczuję Tobie z całego Serduszka i trzymam kciuki za Ciebie:) Widzę, że nikt już sie nie chce udzielać oprócz masazysty;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
przepraszam, że się nie odzywam ale zaglądam tu regularnie i jakoś tak dziwnie się czuje bo w sumie to nikt nie pisze - mogę się pochwalić małym dużym sukcesem - kiedy zaczynałam walke z sobą ( 3 miesiące temu) różnymi metodami -ważyłam - teraz już chyba moge to powiedzień 88 albo 89 kg - już nie pamiętam - przy wzroście 164 cm - (to jest dopiero porażka haha) w tej chwili waże 74 kg i zaczynam pomalutku czuć się jak kobieta, chociaż wiem że to dopiero początek - ostanio z ćwiczeniami faktycznie u mnie coraz gorzej ale obiecuje że od jutra..... :), pozdrawiam cieplutko i napiszcie coś optymistycznego - w końcu idą Święta i Nowy Rok i wszystko na pewno będzie dobrze i na pewno wszystko nam się uda, niezależnie od tego co by to miało być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jejku gratuluje takiego spadku wagi i wytrwałości:) miło słyszeć, że tak Ci sie udalo:) Czasami trzeba odpocząć od ćwiczeń i sie troche wyluzować, ale ja sie wyluzowalam za bardzo na jakies 5 miesiecy i 5 kg na plusie;/ teraz z tym walcze... Trzeba się komtrolować niestety i szybko wracają te niechciane kig:( ja jestem jeszcze niższa niż Ty Majamajeczka, mam 160 tylko, każdy kg widać, nóżki króciutkie;P na wszystkich z dołu patrze. Ale pamiętak \"Małe jest piękne\" :):):) Zgadzam się, że wszystko będzie dobrze:) trzeba się tylko do wszystkiego dobrze nastawić:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 4 dzień dzisiaj już. Zakwasów już nie mam. Ale nudne są te ćwczenia strasznie... Nie wiem jak wytrzymałam 3 miesiące ćw kiedyś. Może miałam większą motywację...? Ciężko mi przychodzą te ćwiczenia oj ciężko... Mam nadzieję, że się przestawie i będzie to przyjemność:) no nic, ide na uczelnie:( Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 4 dzień dzisiaj już. Zakwasów już nie mam. Ale nudne są te ćwczenia strasznie... Nie wiem jak wytrzymałam 3 miesiące ćw kiedyś. Może miałam większą motywację...? Ciężko mi przychodzą te ćwiczenia oj ciężko... Mam nadzieję, że się przestawie i będzie to przyjemność:) no nic, ide na uczelnie:( Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja mam tez czwrty dzien cwiczen za sobą.Nic mnie nie boli,no moze troszke w bioderkach ciągnie.No i tez mi nudno,probuje właczyc muzyke,ale nie działa.Macie jakies pomysły?Cwiczycie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, widze ze niektore wytrwale nie tylko w cwiczeniu ... przygode z callan zaczelam dobrze ponad rok temu, cwicze codziennie i zostalo mi to do dzis (od pol roku naprzemiennie z pilatesem). schudlam dopiero stosujac diete - wazylam 47kg przy wzroscie 168. Troche juz przytylam - choc wcale nie uwazam ze ponizej przyjetego BMI czlowiek jest za chudy/kwestia gustu. Co do pory cwiczen, wstaje codziennie o 5 rano, mam godzine dla siebie na cwiczenia. nie oszukujmy sie - musi byc czas na to wyznaczony - staly nie ruchomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram się ćwiczyć codziennie rano, ja zazwyczaj przy porannym programie typu \"dzien dobry tvn\", szybciej czas leci, albo jakiś serial, jakaś akcja to się zapomina o ćw;) oj jak ja bym chciała mieć taka motywację żeby codziennie tak raniutko wstawać, staram sie zawsze przed zajęciami. Ja też przez pewnien czas wazyłam 47 ale mam160cm;P chciałabym wrócić do tej wagi... To racja, że trzeba mieć czas wyznaczony, to staje się takim rytuałem:) od jutra wczesniej wstaje i do roboty:) pozd i trzymam kciuki za wszysstkie Callanowiczki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
podziwiam samozaparcie - ja nie dam rady wstawać tak wcześnie i ćwiczyć, w ogóle ostatnio jakoś mi nie idzie, może faktycznie potrzebne mi jakieś urozmaicenie bo na Mariolke już nie moge patrzeć (Mariolu wybacz). Niby znam ćwiczenia na pamięć ale jak coś oglądam to się gubie, ciągle ktoś mi przeszkadza, telefony, dzieci, kot który myśli że jak się kłade na plecy to chce się z nim bawić - masakra -jak to teraz wszyscy mówią. Ale nic to, pomalutku aby do wiosny.... pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam i się przeraziłam:Tymka,czemu jesteś taka chuda?To niezdrowe,co Ty robisz?Ja oczywiście cały czas konsekwentnie ćwiczę,a nawet więcej:2 razy w tygodniu chodzę jeszcze na 2 godziny ćwiczeń :Z piłką i na jogę.Bardzo mi to służy,Skórę na głowie wygoiłam całkiem i mam mnóstwo błyszczących chociaż krótkich loków😘Robię już szpagat!!!Tymko, napisz do mnie na maila:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanillaSkyy
Dawno nie zagladalam, ale od Nowego Roku bede cwiczyc obiecuje Najserdeczniejsze życzenia pięknych, niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia, które przyniosą radość i wzruszenie, oraz wzajemną życzliwość i optymizm w nadchodzącym Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
jednej osobie moge wyslac prawdziwa callan i bojarska na plycie, na RAZIE JEDNEJ - ZOBACZE JAKMI POJDZIE... pozdrawiam serdecznosciowo, Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×