Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

hey dziewczyny :) jakis czas temu pisałam chyba na tym forum odnośnie filmu, ze pilnie potrzebuje :) i bodaj właśnie tu mi odpowiedziała na błagalna treść dziewczyna, która pomogłam mi dostać film:) pomogła mi zainstalować program, bo bez niego nie przesłałaby mi go:) i nie powiem, bo sporo ćwiczeń żle robiłam patrząc na zdjęcia z neta :) no i zaczełam ćwiczyć z filmem, niestety bez tłumaczenia, ale prznajmniej mi na ekranie czas tych 100 sek wyskakiwał i widziałam jak robia :):) efekty piekne:) nie odrazu, ale samopoczucie i wstawanie z wyrka rano bez strzelania w stawach, poprostu bomba :D teraz udało mi sie znaleźć film z polskim lektorem:D jeśli chcecie, to skrobnijcie na maila, to Wam podam link, bo teraz bede zamykac już kompa, a musiałabym znaleźć link:) jak cos to dajcie znać:) ewentualnie wskoczę może jeszcze :) chyba, że juz ktoś w postach wcześniej coś napisał :) i juz wszystkie macie, ja kiedys długo sie naszukałam, ale warto:) no może jak póżniej wejdę, to poczytam Wasze posty, ale pewnie wszystkie jesteście zadowolone z efektów, bo jak może byc inaczej :D pozdrawiam Was :D i miłych ćwiczeń życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Ja już nie ćwiczę trzeci dzień :( brak czasu :/ Ale jutro nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
farciara mogłabym prosic callan z lektorem polskim? :) hm. ja juz po 34 godzinie. efekty są ale ja chce wiecej i WIECEJ. :) bo i tak dalej jestem grubasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=64828475 to jest link do tego filmu. nie wiem czy znasz stronki z chomikiem:) jesli nie, to poczytaj troszke o tym, ewentualnie skrobnij do mnie :) no i ja juz mam tam od jakiegos czasu konto, bo fajne rzeczy mozna tam znaleźć na każdy temat:) i jak klikniesz na ten link to wyskoczy ci film, ale on bedzie leciał tylko ok 8min, i żeby miec cały na kompie musisz załozyc swoje konto i zasilic swoj transfer za chyba 2zł, bo film jest duzy i tak o sobie go nie sciagniesz. ja mam go juz dosyc długo na kompie, ale zeby przerzucić go tak z kompa na kompa, to nie wiem jak:) jak wiesz jak to pisz :) chetnie sie podziele :) pozdrawiam :) mail mam widoczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
Przyszłam się tylko pochwalic że idę robic 4. godzinkę :). I mam zamiar połączyc to [nie wiem jakim cudem] z nauką historii, bo mam juto sprawdzian :/ :/. pzdr kochane:*. :) o fajnie, że ktoś znalazł filmik, ja jednak sobie radzę, jestem zdania: odchudzanie to nic co kosztuje! ;)). I w kewstii zarówno finansowej, jak i wyrzeczeń ;). Choc z tym drugim to oczywiście zawsze troszeczkę trzeba, ale jak jest samozaparcie to damy rade :). Mykam buziaczki słodkich snów :* PS> Dzisiaj śpięna piętrze w nowym pokoiku jupii! chcę zapamiętac ten sen ;>> hehe;)). Nareszcieee koniec remontu mmM:) :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
nie mam konta na chomiku i nie specialnie mam jak wykupic to pozwolenie za 2 zł. no trudno. ja dzisiaj 35 godzinaa. pamietaj sen pamietaj. :)) a w jakim kolorze pokój? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że masz jakiś pomysł na przesłanie, to chetnie pomoge :D tylko wiem, z przez maila nie pójdzie a przez gg w sumie nie próbowałam. jak znasz jakąs opcje to pisz :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaa29
Witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy i bardzo spodobał mi się ten temat. Czy ktoś mógłby dać mi jakieś namiary na te ćwiczenia? na chomiku nie wypaliło. Będę bardzo wdzięczna, także chcę rozpocząć te ćwiczenia...i skończyć oczywiście:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
farciara niestety nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
kinia, pokój w kolorze zielonym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znalazłam sposób:) kinia jak mozesz to mi potwierdz :D lub napisz tu na forum :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ kinia podałas złego maila:/ chciałam ci posłac maila, ale ten, który widnieje w opisie jest nieprawidłowy:) podaj więc dobry, to popróbujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. jednak nie wiem jak to zrobic :D cóz, no trudno :D ale może napiszecie mi cos jeszcze więcej na temat innych ćwiczeń , bo w sumie fajne sa te callanetics, ale może jeszcze cos mi poradzicie :))) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Wreszcie wróciłam do ćwiczeń, zrobiłam 15 godzinę. Miałam się uczyć, ale świadomość tego, że koniecznie muszę poćwiczyć nie dawała mi spokoju. Dlatego najpierw poćwiczyłam, teraz pół godzinki odpocznę i ruszam do ksiązek :) Ale i tak mam mega lenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
farciara dziekuje za checi ;* no nic.jakos damy rade.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
echh a ja nie mam siły na callanetics już.. a ile wam zajmuje czasu callan z wizazu? bo mi to zajmuje ok 35-40 min max, a robię wszystkie cw. zasadnicze, tylko czasem rozgrzewkę sobie olewam [to na talię tylko, bo strasznie mnie nuudzi], a z rozciągania to 2 cw., w tym ostatnie bo juz mi sie nie chcee :]. to ile wam to zajmuje, nie wiem, moze robie za szybko? ( ale wszystkie cw. robię po 100 sek, 50 sekund czy wymaganą ilosc powtórzeń.. nie wiem czy nie przerzuce sie na jakies cw. na uda ;]. tyle ze przy callanie najmniej się męczęę a jak na to nie mam sily to masakraa. juz sie nie łapię, ale podejrzewam że dzisiaj wypada 6 godzinka :]. Jeszcze nie wiem czy zrobie, bo zazwyczaj zaczynam przed 11 a koncze po 11 ;p. A jutro trzeba wstac przed 7 bo wyjazd znow do Zg. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Mój filmik z Callan Pinckney trwa 56 minut. Już przewijam jej wskazówki do ćwiczeń i zdjęcia z rezultatami więc same ćwiczenia zajmują mi średnio 45 min? Jakoś tak będzie. Morela, nie zniechęcaj się. Poćwicz jeszcze trochę i najwyżej jesli nie będa Ci ćwiczenia sprawiały przyjemności to rzeczywiście lepiej będzie znaleśc inne. Bo po co się męczyć? Trzecie ćw z rozgrzewki - dziś zrobiłam tylko po 50. Nie nawidzę go. Do tego doszedł mi ból w "boczkach", kiedy się w tym ćwiczeniu rozciągają. Nie wytrzymałam :/ Mam nadzieję, że szybko się to skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Farciary85...Ja też ćwiczę callanetics,ale trochę mi się nudziło,więc na zmianę ćwiczę PUMP IT UP i TAE BO (ściągnęłam z chomika).Dają niezły wycisk.Pierwsze dni nie robiłam całych programów,bo nie dałam rady.Teraz callana robię z przyjemnością,bo wyciszam się przy nim.Polecam taki zestaw osobom,które mają dużo energii.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Wystarczyło, że nie ćwiczyłam callana cztery dni i teraz po obudzeniu się czuję zakwasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
mnie callan zajmuje 45 minut. przewijam gadanie i pokazywanie callan, fotki postępsów i tyle wychodzi :)) ja juz po 37 godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona858585
dziewczyny amcie jakies dobry linkie na calle z bojarska ,te które sa na poczatku tego topicu nie działają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
poziomka*20, po prostu jak się pytam koleżanek z internetu, czy po 20h są efekty, a one mi tutaj że nie za bardzo, no to wiesz, to może trochę dołowac :D. Bo jednak codziennie sobie odkładam ok. godziny snu, a dla mnie to dużo :D. Hehe, dzisiaj callan rano robiłam, i nie wiem, moze zrobię wieczorem też jak będzie czas ;p. a wczoraj to jakoś nie było czasu na callanetics.. Dzisiaj wcześnie musiałam wstac więc wczoraj od razu do łóżeczka mnie posłali.. :p No to po ciemku robiłam, szybko poleciałam całą serię na brzuch [no ale wiadomo po 100sek. ;)] a później to czesc cwiczeń na nogi i biodra, czesc rozgrzewki i na koncu kołyska bioder i skłony bo zapomniałam :p. Jednak jak się robi bez kartki to idzie dużo szybciej, mi wczoraj zajęło jakieś 30 minut. [[Robiłam jeszcze ze 2 cw. ze stretchingu, naprawdę fajna sprawa, poczytajcie na Wizażu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Callanetics to moje drugie takie długie przedsięwzięcie ;) Wcześniej tylko udało mi się biegać regularnie przez 1,5 miesiąca, ale zrezygnowałam, bo nudno mi było samej. Przy callaneticsie mam Callan i jej uczniów :D mam za sobą 15 godzin i nie widze efektów, ale dziwnym trafem wierzę w te ćwiczenia, dlatego wciąż walczę i wierzę, że i u mnie będę za jakiś czas efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zaciekawiona858585 znalazłam link, oczywiście na chomikuj.pl :) jakos sie przyzwyczaiłam do tego źródła :) więc jesli o ten filmik Ci chodziło to prosze, ale jak chcesz poznać całość to wiesz musisz sie zalogowac i ściągnąć:) http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=6125306 miałam go kiedys na kompie, bo ściagnęłam go jako pierwszy, ale nie spasował mi. nie wiem w sumie dlaczego, ale wole jednak ten \"oryginalny\" callanetics ;) i w sumie ćwicze juz dosyć długo z tym filmem, ale nie przeliczam na godziny :) wczesniej cwiczyłam codziennie, ale wystarczyło mi, ze jadąc na weekend zapomniałam poćwiczyć i kicha, potem ciezko mi sie wraca:/ teraz musze schudnąc, więc znów sie zebrałam na ćwiczenia :D i o wiele lepiej sie czuję wstając rano :) a do tego jeszcze śmigam na rowerku do pracy odkąd zrobiło sie cieplusio :D i nie dość, że ćwiczę co 2 dzień, to dziennie na rowerku robie ok12 km :) i mam juz szczuplejsze udka :D tylko musze jeszcze przejść na dietę ŻM :D żrweć mniej;) hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow..ale się wpisów pojawiło...i tyle nowych nicków że tego nie ogarniam.. witam wszystkich u mnie dziś 60 godzinka:) ale miałam przerwę wielkanocną i powielkanocną i dopiero co wracam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Przy okazji dzisiejszych ćwiczeń przypomniała mi się bardzo ważna sprawa. Otóż przy ćwiczeniu u Callan, kiedy nogę kładzie się na drążku i pochyla do niej klatkę piersiową, ja się DUSZĘ! Wcale nie przyciskam zbyt mocno klatki do nogi, nawet jeszcze tego nie potrafię, więc nie wiem, jak mam to skorygować. Próbowalam oddychać jeszcze głębiej i wypuszczać powietrze przez usta, trochę pomogło, ale tylko na kilka sekund. A tych sekund ma być, o ile dobrze pamiętam, 50 :( Wcześniej tak nie miałam. Dopiero jakoś przy 10 godzinie dostałam takich ataków duszności i dziś myślałam, że przerwę to ćwiczenie, bo było mi bardzo ciężko. Myślicie, że to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
A jeszcze jedno mam pytanko: skoro nie ćwiczyłam cztery dni i potem miałam zakwasy to znaczy, że wróciłam tak jakby do początku? Czy te moje zrobione 14 godzin zmarnowało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że sobie obliczamy godzinki...to tylko ze względu na jakąś naszą ludzką skłonność do wyliczeń... nic się nie zmarnowało...a niby czemu miało...14 dni trenowałaś, więc jak się mogło zmarnować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
echh, ostatni dzwonek mam - już maj się zaczął i niedługo wycieczka, a efektów nie ma i już chyba nie będzie do wycieczki. Nie dość, że bd musiała zmobilizować się jakoś do dalszych ćwiczeń z callaneticsu, to jeszcze chyba dodam na pośladki, zapożyczone z modelingu.pl [ale tylko wybraną część], no i obowiązkowo muszę znaleźć jakieś przyjemne ćwiczenia na uda! bo one są okropnee. :( no i jeszcze łydki.. i wymieniać tak w nieskończoność.. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×