Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witajcie moje piękne szczuplejące :) wita Was zakwaszona TF :) Zaczełam TF jeszcze raz bo okazało się że miałam wersję dla początkujących błłllee .. Jestem po 2 dniach i jednym dniu przerwy dzisiaj jade dalej i chciałam Wam powiedzieć że mam takie zakwasy na łydkach że ledwo łaże :/ euforycznadobólu - weekend chyba zgubny jest dla wszystkich.. u mnie zgubne są wizytki u mamusi:/ Mój mąż się śmieje z tej samej pozycji co Twój mówi na to "na Małysza" :) ale u Ciebie pingwin jest zdecydowanie lepszy :) musze mu o tym powiedzieć :) Uda może i dczko lepiej wyglądają ale dla mnie to poprostu za mało chce czegoś więcej :( Mój wężowy niestety reaguje tylko na komendy.. dawno nic nie wyszło samo od niego:/ Nie mów mi o sprzątniu bo ja normalnie sprzątam bez przerwy juz normalnie szlak mnie trafia bo nie wiem skąd się to do licha bierze.. Nie tylko Ty powinnaś pisać blog :) milka100 - często się spalam muszę wtedy odreagowywać .. czyli biorę wolne i siedzę w domu ładując bateryjki :( Zazdroszcze Ci tego uczucia w sklepu jakie musiałaś czuć kiedy babka zza lady Cię wykomplementowała :) Pobiegała i się naładowała :) ryża - mam nadzieję że Twój leń minoł no dziewczyno niedługo wiosna lato i jak się ludziom pokażesz? Ćw. do szpagatu? Hmmm poszukam :) Nie rezygnuj z callana.. ja nie ćwicze jakiś czas ale smutno mi bez nich i mam w planie oddać się w sobotę goleniu nóg i callanowi :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wiosnie... niestety,m od wtorku przeciągnęło sie do dzisiaj, ale tylko do dzisiaj, aura fatalna a mnie coś chyba rąbnęło...nie tylko samopoczucie, ale i wszystko inne odmówiło posłuszeństwa, ciesze sie ze w ogole nie poddałam się Jeszce....JESZCZE TRWAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia p.
Witam serdecznie. Podziwiam szczerze ale i zazdroszczę, też tak chce........... Czy można prosić o podpowiedz gdzie znajdę filmiki z calan a jeszcze lepiej w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Była wiosna... i znów zima!! Może, to lepiej, ze snieg spadl. Brudow nie widac chociaz;) Choc u mnie temp ponizej zera, poranne sloneczko szybko zgonilo mnie z lozka. Chyba wraca mi chec do dzialania. Odprawilam swoja godz na rowerku i godz c. Wieczorkiem planuje od nowa BBL. A! I sciagnelam sobie evolution:D Chyba od poniedzialku zaczne te cwiczonka. Jesli uda mi sie nagrac plyte... Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przyłączam się do grona cwiczących. Nigdy nie cwiczyłam systematycznie callaneticsu, ale czas robi swoje - spacerki rowerowe oraz sezonowe sporty nie wystarczą już na utrzymanie sylwetki w dobrej formie. Pora sięgnąc po coś bardziej efektywnego. Osobiście spotkałam się z przypadkiem dojrzałej kobiety, która dzięki systematycznym cwiczeniom i diecie osiągnęła niesamowite wyniki. Mam na myśli nie tylko utratę kilogramów, ale i ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała. Mam nadzieję, że dzięki obecności na forum znajdę minimum motywacji do systematycznych cwiczeń czego i wam życzę. Napiszę za kilka dni o postępach:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołamopomoc
Błagam Was, czy ktoś z Was może mi pomóc-potrzebuję ćwiczeń z Calan tych pryginalnych prowadzonych przez nią-odpiszcie w jaki sposób mogę je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOŁAOPOMOC - chomikuj.pl - wszelkie callaneticsy, a jak ty bys chciala zdobyc? pozdrawiam cwiczace, umnie prawdziwy kryzys, trosze przez walantynki........................................ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołamopomoc
jestem załamana, bo po pierwsze: moja siostra miała kasetę vhs, po drugie miała płytę dvd, po trzecie miała zgrane na komputer, po czwarte nie ma kasety, dvd, a z komputera zostało wykasowane przez dzieci. Wszystko zginęło, wpadło w czarną dziurę!!! I pytam wszystkich, gdzie to wszystko jest???!!! czy to nie jest pech???!!! mam calan ale z bojarską a nie lubię jak ona to prowadzi. Najlepsze są z Calan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, wołająca... :) ty to potrafisz panikować... zamiast tego wejdź na chomikuj.pl, załóż konto i za grosze ściągnij sobie wszystkie callaneticsy, polecam ćwiczyć mix: callanetics classic - 10 h+ callanetics evolution od 26minuty, i juzzzz Ja kiedyś tez nie byłam samodzielna w tym zakresie, ale wszystkiego można się nauczyć, co więcej - mowie to ja, euforyczna, z dużą skalą reakcji! LOVE YOU :)) wiec chomikujmy, ćwiczmy i już - w ostateczności nawet z pamięci można ćwiczyć jak się chce. WOŁAJĄCA rozczula mnie dodatkowo, ponieważ tak jak i ja nie lubi Bojarskiej :) ;P :] a ja jakoś się zbieram, ale coś niesamowitego mnie spotkało, chyba nerwy mnie wzmożone dopadły, naprawdę ciężko było, i jeszcze walentynkowe rytuały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiarka
Hej:) Mam takie pytanko czy jak będę robić raz w tygodniu cały callanetics a codziennie te ćwiczenia na brzuch to będą jakieś efekty? Bo właśnie u mnie brzucch to jest masakra jakaś taką oponkę mam i chce się jej pozbyć schudłam już 6 kilo ale też brzuch mnie denerwuje.Niechce się już odchudzać więc biore się za te ćwiczenia bo słyszałam że dobre:) Proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyaaaa!! UU ja cwicze, cwicze, systematycznie, codziennie, dla wlasnej przyjemnosci:D Pieknie sie czuje, choc nadal moje oczy w lustrze nie widza tych upragnionych efektow. I kregoslup mnie nie boli, to dobre... Wczoraj zobaczylam moje upragnione liczby na wadze, dzis ich wartosc byla wieksza(ale minimalnie) :/ Ciekawe jak szybko powrocilabym do wagi sprzed roku gdybym zaczela jesc to co kiedys?? Straszne... cale zycie na diecie... Albo lepiej, dogadzanie sobie przy posilkach a potem spalanie rownowartosci pozartych kalorii.. Jak by nie bylo czeka mnie cale zycie liczenia kalorii:( Pisiarka a moze hula hop dodatkowo do tego sprobuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA i przypomnialo mi sie: trzeba byc wytrwalym i systematycznym, bo nie u kazdego efekty sa juz po miesiacu. Czasem trzeba znacznie dluzej pocwiczyc. Napewno pomoze Ci to poprawic figure, oponke zwalczy ,nozki uksztaltuje itd ale musisz byc bardzo cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiarka
Dzięki za odpowiedz:)No bym musiała kupić ten hula hop:) Bo nie mam za bardzo dziennie czasu żeby robić te ćwiczenia, a w ogóle strasznie boli mnie kark gdy robie te ćwiczenia na brzuch, ale staram się robić dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie duzo osob narzeka na bol karku. Nie wiem wg czego cwiczysz, czy Bojarskiej czy Callan bo tam chyba jest miedzy nimi roznica w zaleceniach. Czy musisz brode schylac do kl piersiowej i zaokraglac cale plecy, czy moze kierujesz wzrok w gore i nie sciskasz brody z kl piersiowa?? Ta druga opcja nie obciaza tak karku:D O pracy m. brzucha nie musze wspominac;) to tez pozwala zmniejszyc bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiarka
No ćwicze od Bojarskiej bo tylko to znalazłam, ale te cwiczenia robie patrzac w sufit, staram sie nie sciskac głowy do klatki piersiowej. Może powiecie mi po jakim czasie widać efekty? i czy sie chudnie bo tych ćwiczeniach lub traci troche tkanki tłuszczowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiarka
Milka, a powiesz mi może jeszcze po jakim czasie widac efekty?? tak jak mówiłam zależy mi na tym brzuchu najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka gratuluję wytrwałości i życzę dalszych sukcesów w osiąganiu celu:) Ja pomimo deklaracji nie mogę się zebrać do systematycznych ćwiczeń. Pisiarko, może lepiej zmniejszyć liczbę powtórzeń dopóki mięśnie brzucha się nie wzmocnią. Ja tak zawsze robiłam i efektem callaneticsu było wrażenie rozlużnienia spiętych mięśni karku.Na zrzucenie brzuszka, tak jak wspominały już poprzedniczki, najlepsze są aeroby - w dowolnej formie, zawsze można wybrać coś co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj:) ostatnio zaczęłam szukać jakiś fajnych ćwiczonek, i znalazłam c. czytając opinie postanowiłam też spróbować :) figury nie mam złej ale oczywiście przydałoby się wyszczuplić trochę to i owo, tym bardziej że ciepełko się zbliża :D no i natknęłam się na Wasz temacik, troszkę poczytałam i super mieć takie wsparcie w "ciężkich" chwilach:) chciałabym się przyłączyć bo zawsze razem raźniej no i motywacja o wiele większa :) od jutra zaczynam c. i zobaczymy jak mi to pójdzie... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak sobie pogadać i pozwierzać się ze swoich małych sukcesów i porażek :) bardzo miło mi się czytało Wasze wypowiedzi :) więc dlaczego nie dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż właśnie. :) Nie mówiąc o tym, że wg mnie jest to małe magiczne miejsce w internecie z niszowymi ćwiczeniami oraz fajnymi, poszukującymi, pracowitymi dziewczynami. Szczerze mówiąc (lub pisząc ;) ) nie wierzyłam, że uda mi się tak schudnąć. Z niewiarą ciężej działać. Myślałam, że skoro starzenie się, metabolizm, ciążoporody i leniwiec zanadto oswojony :P, to naprawdę zostanie mi 42 rozmiar, no, może 40. A tu wchodzę w piękne dżinsy noszone 6 lat temu, tylko na razie marnie się dopinam :( no cóż, jeszcze podziałam ;) Czyli to bzdura, że trzeba się godzić na nieuchronne kapcanienie. Jeszcze przede mną maratony i szpagaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×