Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witajcie Przeczytałam co popisałyście już wczoraj i skrupulatnie odpisałam każdej z osobna i zawiesiła mi się strona no myślałam że szlak mnie trafi Witam dziewczyny które już kiedyś kiedyś budowały to forum :) Zdrówka życzę bo widzę że coś zasmarkane jesteście :D i chciałam sie zameldować do postu :) Milka dziękuję że tęskniłaś.. miło okrutnie🌼❤️ A u mnie.. hmm Turbo fire.. niestety nie codziennie opuściłam około 4 dni :( powinnam być już na trzecim tygodniu jestem na drugim... Callan zaplątał sie pomiędzy czasie więc 36 h za mną.. postanowiłam też że zamiast rozciągania TF będę robić callanka :) Dziewczyny czy wy zaczęłyście mieszać evolution z callanem podstawowym że się tak wyrażę ?? Jestem na diecie.. waga ładnie leciała a dzisiaj się zjechała i podskoczyła o 0,3 ale troche mnie boli brzuszek więc przeczuwam @ :) Ogólnie chyba wstałam lewą nogą... znowu się troszkę dołuje sobą.. piszeie o cudownych efektach a ja jak biodra i uda miałam tak mam.. jeszcze zauważyłam że brzuszek większy wczoraj i dziś.. wiem panikuję.. ale już siebie nie mogę.. Chce wiosnę.. w końcu rzucę się na rower.. może biegać zacznę .. po TF poprawiła mi się kondycja.. nie będzie wstydu że dobiegne za blok i "umrę":D Tęskniłam za Wami.. jesteście cudowne babki.. żebym ja miałam tutaj takich fajnych ludzi jak mam gdzieś w świecie :) ale pocieszam sie tym że jesteście sobie.. istniejecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah...., to terraz Dobreńce zaladowało promocyjnie.... no i ja jestem dzis jak burak czerwona ze złosci: u lekarza z dzieciakami, w chałdach czegos białego działajacego oprnie na kazdego smiałka, spozniłam sie, pani w okienku bo co ja sobie wyobrazam, dzieci zamiast zachowywac sie jak na chore przestało to radocha od ucha do ucha - bo udało sie z domu wyrwac - wiec....ledwo doczekalysmy sie na zła pania lekarke, ktora ze zlosci na nas i choroby wymierzyla kolejnym antybiotykiem - chyba sie nie skusze - i.....najchetniej uciekłabym do norki....i porzeczekała na lepsze dni....kolezanka z pracay taka kochana, siedzi i pomaga mi zamiast zarabiac swoje pieniadze, i jeszce mi mówi, ze tak czasem musi byc, czy to jest normalne????❤️ bliska kresu...euforyczna dzis zupełnie inaczej...ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech taka koleżanka to Skarb! ja dzisiaj też do lekarza musiałam zawitać, jakieś okropne paskudztwo mi się na dłoniach wywaliło (nie mam pojęcia od czego) i tak niemiłosiernie swędzi :/ a jutro bal... a ja nie dość że nos czerwony od kataru to jeszcze dłonie jak u trędowatej, aaaaaaaa jak ja mam się ludziom pokazać!!! ale nadzieja że już dzisiaj wieczorkiem troszkę poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKO moja przygoda z c. zaczeła sie w lasnie z powodu kompleksów na wf! no, proszę jaki swiat jest maly... no i teraz wyjdzie na to , ze ze mna sie nie da dogadac! obiecuja, a nie wysyła - to jakies moce chyba, normalnie nie udaje sie zadziałąc nalezycie...koszmar! co do linku, to ja serio tak sie bawiłam, ale skoro juz znalazłas, to dalej...poszukam i ja, ale łapką machac nie bede, OBIECUJE - NIECH BEDZIE TYLKO TWOJA ! a tearaz jestem tak zajechana, ze mi wszystko jedno....makabra! facetów i imprez pustych mądra kobieto strzez sie i unikaj - tylko do niepowodzenia skieruja sie twe kroki, zaiste..! Fajnie tak wszsytkie tu piszecie, ciesze sie bo na tym forum niczego nie daje sie sprzedac, oprócz bezcennych treningów! ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforycznadobólu cholera nie wiem czemu tak zrobiłam z tymi postami .. wysłałam jeden potem sprawdziłam i nie było więc pierdyknęłam jeszcze raz Dziekuje temu na górze za taka koleżankę jak masz w pracy.. ja nie mogę na swoją powiedzieć złego słowa jednak wiem jacy są ludzie.. dlatego może mam tak mało znajomych z którymi się spotykam Wiesz że przeszło mi przez myśl jak pisałam ta litanie przedwczorajszą żeby to skopiować.. a weź mnie nawet nie denerwuj Jak tam dzieciaczki.. co im właściwie jest? iwcia:) jak wygląda to co masz na rękach może pomogę? Cos kiedyś miałam milka100 może przemywaj to oko maślanką czy czymś kwaśnym.. a na mrozik kup sobie oliwkę Johnson & Johnson taką w żelu albo po prostu masło do smarowania.. a słyszałam że ten balsam czerwony Garniera dobry.. Ja jeśli chodzi o mydełko używam tego w płynie ziaji polecam mocno.. mój wężowy zawsze się drapie po mydłach a na to wyjątkowo nie krzyczy;) Hahahahhaa chyba wczoraj miałyśmy dzień lewej nogi.. ja też się wkurzałam ogólnie.. już myślałam nawet że to @ ale nie Mam nadzieję że z kręgosłupem już ok. Nie zastanawiałaś się nad pisaniem.. Bo wiesz jeśli coś napiszesz i to wydasz to ja obiecuję że to kupie i będę Twoją największą fanka🌼 Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILKA, ja tez kupie, mnóstwo tego, sobie zostawie do czytania wciaz od nowa, a reszte rozdam znajomym!!! Dobrenka, jak dla mnie wklejej do wolil, tez moge czytac, poza tym na moja zakreconosc ostatnimi czasy jest wskazane czytanie po kilka razy tego samego :)))) wczoraj zerwałam sie i poszłam na sałątke włoska z parmezanem, i niestety, pifko i skuteczki sa, 2gi dzien bez cwiczonek, ale dzisiaj musze to zmienic, bo inaczej bede sie toczyc jednak, a nie isc.... jak tez czas szybko biegnie....a wciaz i tak jest biało, przynajmniej tu u mnie w tych kniejach.... dzieci moze zdrowsze...odrobinkę....ale noce bezsenne...chociaz dzisiaj bylo ciszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa11
Chyba coś wisiało w powietrzu, widzę, że nie tylko ja łapałam dołka. Nie należę do osób, które wpadają w nastroje (jeżeli już to w frustrację), ale dzisiaj rano wstałam i "coś" mnie gnębiło. Złapałam za odkurzacz... itd., popołudnie zakończyłam cwiczeniami :) Mam przed sobą jeszcze dwa, trzy ciężkie tygodnie - praca i myślę, że po tym okresie się rozruszam. Poza tym jedno jest pewne - wiosna przyjdzie i już jest tuż tuż, ja ją czuję już przez skórę :) bez względu na to czy będzie trzeba na nią jeszcze poczekac miesiąc, czy dwa. Pozytyw z tego jest taki, że mamy jeszcze trochę czasu aby się przygotowac, żeby wskoczyc w nowe mniejsze kiecki lub te czekające w szafach. Trzymam za was kciuki i za siebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :))) własnie z mezem obliczalismy mozliwosci wczasowe w tymroku, sluchajcie - on jestniepoorawny, wciaz ta Polska, chyba zbankrutujemy na te ejgo fanaberie, bo to nie od dzis wiadomo,ze w polsce moze nby drozej, jak sie chce po ludzku....heh...! a co dokiecek, to mojajedna taka tez sie ładnie kreci, o dziwo, bardziej wokól bider nic oponki na brzuchu, ale coz mona wymagac po takiej swawoli jaka ja odprawiam ...bedzie dobrze... MILKA rozsmieszasz mnie do rozpuku z tym wyliczeniem inwestycji, ale miło, ze doceniasz tak niewiele, ja nie moge sie doczekac, zeby sie dowiedziec, co bedziesz myslec o tym całym EVELUTION dzis piekna słoneczna MROOZNA ZIMOWA AURA, ....oby do wiosny, a moje dzieci chodza po scianach, sufitach, naszych głowach, tudziez ...sobie samych...dobrze, ze maja siebie nawzajem, bo nie wiem co robilisbysmy z nimi. o cwierkajacych kurczaczkach sopbie snie, a poki co to .....cos trzeba wymyslic, zeby dom w posadachs ie ostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, efekty zawsze mogą być lepsze, ale 20 cm mniej to jest efekt powalający, może ty juz MILKO nie masz czego zrzucić??przecież te normy sa wydumane, zwyczajnie - moim zdaniem...centymetr i obwody, oraz - jak wg callan - uniesiona linia pupy to najlepszy dowód na ulepszoną sylwetkę. u mnie 5 stopni powyżej 0 ( w cieniu!)- ja miałam nadzieje, ze w tym roku chandra pro-wiosniana mnie nie dopadnie, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) ja wczoraj w końcu poćwiczyłam, i fakt nie można dać się leniowi, po trzech dniach bez ćw ledwo się wczoraj ruszyłam, ale jak już się trochę pobujałam to od razu było lepiej :) katar powoli mija, uczulenie ginie więc jest lepiej :) imprezkę z moimi "pięknymi" dłońmi jakoś przeżyłam więc też sukces :D słońce pięknie świeci i coraz bliżej do wiosny!!! :D normalnie dzisiaj widzę same pozytywy (dla odmiany:P) nie dajmy się chandrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×