Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Ania66
Armata2011 - ja od lat (b.długich) ćwiczę z książką Callan, opisy ćwiczeń (plus zdjęcia) są b.dokładne, jeżeli chcesz mogę Ci to przepisać, chyba, że zależy Ci tylko na Bojarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Aniu, bardzo dziekuje za pomoc, ale chcialabym te Bojarska. CP uwielbiam babka jest swietna, ale czuje, ze robie cos zle, bo nic nie czuje cwiczac. Wszystko mi sie ujedrnia oprocz tylka, ktory sobie lezy na udach. Milko a jak sie robi te cwiczenia stojac, bo to miedzy innymi pytalam? To dodala Bojarska, wiec na plycie Callan niet. Czy spinacie mocno posladki przy tym czy tylko skrecacie biodro do przodu? Tak sobie mysle, ze skoro ja zmieniam te nogi i robie po dwie serie a niektore z Was zaczynaly od lezacej nogi to na bank robie cos nie tak, za bardzo nie boli i spokojnie daje rade. Dziekuje za odzwe i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
I juz dzieki Wam sie czego dowiedzialam pozytecznego - ja staralam sie moja noge wyciagac i chyba to jest blad. Wiec rozumiem, ze mam jej nie usztywniac i spinac? Pamietalam, ze Bojarska miala wyciagnieta stope, albo sobie cos wymyslilam albo w z innych cwiczen kojarze te naciagniete kopyto. Jednakze, jesli ktos napisze o Bojarskiej biodrowych to bede wdzieczna. Aniu podziwiam za determinacje z ksiazka. A pamietacie po jakim czasie Wam sie pupa podniosla?Wiem kazdy ma inne predyspozycje, ale chociaz tak orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobreńka
Hallo hallo 24 h zaliczona :) nie wiem o co chodzi wszystko mnie boli ostatnio :( armata 2011 0 - nie wiem szczerze powiedziawszy jak to jest z moim tyłkiem, wiem że boli :) ale jak pisałam wyżej mnie ostatnio cały czas boli :( Może jak sama nie dasz rady ściągnąć tej Bojarskiej to ktoś Ci pomoże i to zrobi co? Tu masz link http://chomikuj.pl/bzwp/Callanetics tam masz bojarską to ten filmik 3 od końca patrząc.. masz tam też plik w pdfie i ćwiczenia jak ściągniesz to powiem Ci jakich ćwiczeń brakuje :) Co Ci się już ujędrniło? Pozaglądam sobie w te same miejsca i zobaczę wyniki :) Wiesz jak robię te ćwiczenia na biodra to wszystko mi się samo spina :) Jesli chodzi o usztywnianie i spinanie nogi to ja ją spinam bo poprostu bardziej czuje efekt w tyłku :) znaczy boliiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobreńka
Milka 100 - myślałam ze tylko mi chciało tyłek urwać przy ćwiczeniach:) Nie wiem czemu boli ale normalnie jak ćwiczę to tak jakbym miała do wszystkiego kamienie "dowiązane" i jak wcześniej nie miałam zakwasów nagle mam :( wiem wiem mówiłam że lubie :) ale cholera trudniej mi sie robi te ćwiczenia niż do tej pory.. Mnie boli w pośladkach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Dzieki wielkie za wparcie i za wytlumaczenie. Dzisiaj probowalam troche inaczej i rzeczywiscie bardziej czuje te wieksze policzki. Dobrenko gdybym mogla to sciagnelabym natychmiast ale moj internet niestety nie uciagnie. Bardzo chcialabym polaczyc Bojarska z Callan ale ciezko zdabyc bez sciagania. Nic nie piszecie o jej cwiczeniach dodatkowych widzialam na okladce kasety gdzies w necie, ze ona kleczy przed krzeslem i noge wyciaga czyli tak samo jak przy siadze. Dobrze mysle? Co do ujedrnienia to na pewno nogi- uda z przodu to wrecz natychmiast to samo z ramionami brzuch rowniez. Ogolnie wyszystko ma sie lepiej gorzej z pupa. W sumie i u mnie juz troche wiosenek nalecialo ale zawsze cos tam cwiczylam i mysle, ze nigdy nie mialam az takich problemow z tylkiem. Nie wiem co mi sie stalo. Szybko sie rowniez zawsze umiesnialam. Moze to po ciazach takie zmiany? Milko poczytywalam, ze biegasz a biegi swietnie rzezba pupe, wiec masz dodatkowe wspomaganie. Ja niestety musialam niedawno zarzucic wiekszy wysilek z uwagi na kryzysowa sytuacje stawow. Wiec nawet po takim c mnie pobolewa. Te rotacje i wypychanie do przodu najgorsze. Jednak sie zapieram, bo mysle, ze jak przy trzydziestce sie nie rusze to pozniej bedzie tylko gorzej. Cwicze okolo 20 godzin i moge powiedziec, ze te cwiczenia sa obledne a z sama Callan ma tyle energii, ze az milo na nia patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Dobrenko jestes Aniolem wlasnie sciagam cudem z chomika i juz czytam sobie instrukcje, SUPER i WIELKIE DZIEKI. Posciagam sobie co moge i dam znac o nowych efektach. Juz z samej instrukcji wiem, jak robic Bojarskkai co z tymi biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Czolem cwiczace, probuje troche zmienic te swoje cwiczenia bo jednak jak dotad robilam je zle. Rzeczywiscie wszystko inaczej boli i mysle, ze efekty beda. Dam znac posciagam jeszcze sobie z tego chomika. Poczytalam troche i jak sie okazuje, ze ten sam problem ma wiele innych osob. Dobrze wiedziec, ze nie jest sie jedynym malo ogarnietym. Mierzyc to ja sie nie mierze, bo nie mam za wiele tluszczu raczej blizej mi do sylwetki suchotnika. Jednakze nawet wysuszniki maja obwisy, zwisy i galaretowate cialo. A tylek jak armata troche jest;)). Tak jak pisalam zawsze cwiczylam ale jednak przerwy typu ciaze nawet jak sie cwiczy w trakcie swoje robia. Wiec u mnie niestety cialo zmieklo i tylek padl. Biust rowniez, ale zrobil sie mniejszy i nie wisi a raczej jest ok. Wiec pomimo, ze c lacze z Cindy czy TA to mysle, ze on dal mi najwiecej w zakresie ujedrnienia. Od razu praktycznie zrobilam sie jak dawniej twarda. Dupa nadal lezy ale widze, ze na gorze wzmacniaja sie jej miesnie. Wiec juz cos sie dzieje. Milko co do zwiazkow, to ja wiele bym dala za wspolne biegi z moja mezata polowa. Jak dotad biegalam z wozkiem musialam jednak przestac, bo te cholerne stawy mi padly. Wyglada to tak, ze ja cwicze,a ta cholera lezy lub sobie pyka na pilocie zmiane kanalow. Jest to niestety moja bolaczka, bo jestem z domu aktywistow ruchowych a niestety wybralam dowodzce pilota od telewizora. Rower odpada, bo pala go miesnie nog, biegac nie bedzie, bo pali fajki, plywac to owszem ale z dwa metry i najllepiej to sie polozyc na na plecach na wodzie, narty nie bardzo, bo zimno itd. Zal wielki, bo dzieci wszystko robia ze mna, a on nie ma sily i energii. Wiec z calego serca zycze znalezienia drugiej biegajacej polowki, bo to naprawde jest wazne. I oczywiste jest, ze zaslugujesz na jak najlepszy zwiazek. Nie poddawaj sie, ja rowniez mialam za soba rozne i myslle, ze pomimo nieruchawosci malzonka jestem spelniona. I jeszcze raz dzieki za instrukcje, buzka armata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Witam Slodka Milke, swoja droga wlasnie sie jedna zajadam;))). A jak dllugo cwiczysz c.? Z tego co widze po sobie to nawet jak cwiczylam wczesniej to jednak c daje tak jak piszesz (przytakuje pelna geba) jest techniczny i powoduje prace innych miesni. Lacze wiec z TA ktore ma podobne efektyi rezultaty sa dosc szybkie w postaci ujedrnienia. Cwiczylam joge i pilates ale dopiero c daje szybka twardosc i niesamowite wyciagniecie cialka. TA jest bardziej zywiolowa wiec znudzic sie nie sztuka. Jednakze po przerobieniu wiekszosci plyt z cwiczeniami c wedlug mnie jest pierwszy. Biust mi sie podniosl migusiem, a zaczelam sie bardzej prostowac chyba po dwoch godzinach. Reszta tez zyskuje poza tym zadem ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Pisalam wczesniej o trzydziestce i mysle, ze wiek nie tyle dziala na skore co rowniez na zmiane figury a to coraz trudniej zmienic. Widze po sobie, ze tak jak kiedys umiesnialam sie szybko to niestety obecnie zaplon mam spowolniony. Wiec nalezy napocic sie wiecej i czesciej. Ja dzisiaj mam ekkiego kaca (babskie podgaduchy mnie dobily), i myslalam, ze odpuszcze ale mnie zmobliizowalas. Wiec rusze swoja armate;))). Z reguly cwicze rano, ale co tam ... Co do facetow, to u mnie z TZ jest tak, ze my sie bardzo lubimy i potrafimy ze soba spedzac czas i gadac godzinami. Wczesniej tak nie mialam owszem moglam biegac ale mialam poczucie samotnosci jakiegos braku,. Wiec obecnie mam odwrotnosc, czasami cholera mnie bierze na kanapowe nawyki ale sa inne zalety. Staram sie zatem nie marudzic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od jakiegoś czasu ćwiczę callanetics i nie powiem jestem zadowolona z efektów lecz non stop powtarzanie tych samyc ćwiczeń już mi się znudziło. Co byście zaproponowały jako urozmaicenie, fajny przerywnik między kolejnymi sesjami z Callan? Chodzi mi o coś szybkiego i mniej schematycznego. Wiem, że jest tego masa ale trudno mi się w tym rozeznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrummer
Ja polecam cwiczenia z Cindy Crawford-sa rewelacyjne i daja wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacznecwiczyc
WitAjcie! Mam pytanie do Milki- jesli zbyt osobiste to nie odpowiadaj :) jaka masz wage i wymiary, szczegolnie obwod uda i jak Ci sie to zmienialo przez callana. Dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobreńka
Witajcie Tęsknił tu ktoś za mną? 32 h zaliczona :) armata 2011 - kurcze a you tobe może dasz radę załadowac jakis filmik i zobaczyc jak to wygląda.. Cieszę się że udało Ci się coś ściągnąć :) Ja i anioł :)) :)) No ale dziękuje :) Nie wiem czemu dupka Ci się nie ujędrnia swoja drogą to ja u siebie cudów tez nie widziałam chociaż ostatnio ubrałam jedna opinającą tunike i getry i powiem że chyba się myliłam ale na golasa nie widzę cudów :( mamy chyba podobą suchą budowę.. ni mniej ni więcej bo nie wiem jak naprawdę wyglądasz ale cholera ja jestem "cierpiaca" na biodra i mogło by być mniej w udach dlatego "walcze".. jeszcze niedawno wazyłam 57 kilo (teraz jestem w przedziale 60 w porywach do 62 kilosków przy 173 cm wzrostu) przy 57 z cycków wyszło "powietrze" zapadły mi się policzki i wklęsł brzuch (w sumie to mogło zostać)... ehhhh Co to Cindy i TA? W sumie wpisze w google i pewnie sie dowiem :/ ale działa chociaż? Mój "wężowy" też ćwiczył tak samo jak Twój ale o dziwo ruszył tyłek może i Twój "ruszy do boju" zmotywuj go i schowaj pilota chociaż do telewizora będzie musiał sie podnieść :) Niestety na bieganie go pewnie nie namówię zresztą znająć życie padłam bym po chwili a on pobiegł by dalej hhahhhaaa w chodzeniu jest na pewno lepszy odemnie :) Cudowne jest to że po latach bycia ze sobą nadal chce sie ze soba rozmawiac i jest o czym :) milka100 - zmalał Ci tyłek? Cholera u mnie nic nie maleje tzn "ciskam" się o te moje biodra.. nic nie leci z centymetrów :( Nie ulega wątpliwości że jesteś warta super związku bo jesteś "zajebiaszczą" babką :) Czekam na te szarawary :) Mam nadzieję że przeziębienie minęło :) W jakim sensie nie poznałaś się w przymierzalni? Masz rację powinno sie uczyć na błędach i na doświadczeniu.. ale cholera w moim przypadku to chyba nie jest tak.. kiedy moje doświadczenie chciałam przelać na wężowego okazało się że niestety on nie jest przykładowym typem których miałam do tej pory i na nic mi sie nie przydało jeśli chodzi o błędy to jestem zbyt naiwna za szybko ufam i zakładam że ktoś jest "dobry" potem sie parzę i tak w kółko ale może faktycznie już nie tak często jak kiedyś.. hmm.. Też czekam na wiosnę.. zamierzam kupić rower (w tamtym roku mi ukradli normalnie ryczałam pół dnia.. mój pierwszy rower "własny" za całą wypłatę) teraz musze uzbierać na nowy właściwie "musimy" bo będzie ich 2 mój wężowy lubi jeździć na rowerze :) 6 cm mniej w biodrach ...... Bogini Ty moja ... Coś uczyniła? Zdradź tajemnice.. truskawa007 - nie urozmaicam więc nie pomogę.. telewizor oglądam albo słucham muzyki :) hrrummer - co znaczy rewelacyjne? Cóż Ci uczyniły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Witam cwiczace, Dobrenko to chyba my rzeczywiscie jestesmy podobne. Budowa prawie taka sama tyle, ze ja jestem troche nizsza dwa cenymentry. Ja rowniez ostatnio juz juz bylam przekonana, ze z tylkiem jest lepiej (jak spojrzalam nan w ubraniu jednak na golasa zero poprawy). Zaczne sie mierzyc, bo jak do tej pory to robilam zadu fotki. Ach cwicze, choc juz nie codziennie ale staram sie przynajmniej trzy razy w tygodniu. Jednakze, obiecalam sobie to naprawic i to jak najszybciej. Jak chodzi o inne moje cwiczenia to Cindy Crawford oraz Tracy Anderson to jest to tajemnicze TA. Tracy ma cwiczenia troche podbne zasada do callana, bo nie robi zbednych bullek i rozciaga. Nie sa to jednak zadne proste cwiczenia mozna sie niezle napocic. Mam jej plytke po ciazowa i cardio z tancem. Tak na marginesie dodam, ze przy dietach i cwiczeniach centymetry w udach czy tylku nie maja znaczenia, bo sylwetka sie zmienia i ujerdnia. Pobudzone zostaja inne miesie i moze byc tak ,ze objetosc bedzie taka sama a udo szczuplejsze. Sama wiem cos o tym. Wiec mysle, ze dokladne mierzenie siebie nie jest tak potrzebne. Dziewczyny musimy sie motywowac bardziej, bo jak tak dalej pojdzie to lato nas przywita. Dobrenko ja zazdroszcze moj sie jednak nigdzie nie ruszy jedyne co to mozemy chodzic i to dosc sporo. Buzka p.s. do milki Dobrenka ma racje super z Ciebie babeczka i nie poddawaj sie z chllopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wprost trudno uwierzyc, ze tu wciąz nowe osoby cwiczące - to moze swiadczyc tylko o wciąz trwajaemu przekonaniu o skutecznosci cwiczen. Wrociłami ja bo juz dluzej sie nie dało....jestm po 3 tyg cwiczen, mniej wiecej codzinnie....ughhh, ale znowu stwierdzam, ze warto :))) sciskam was wszsytkie i nie opuszczajcxie mnie tutaj ps. kiedys nie umiealam, a dzisiaj juz umiem i MOGE WYSŁAC CD z cwiczeniami, jesli ktos nie umie sciagana z chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×