Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Dobreńka
33 h zaliczona... sylwusia 84 nie wiem gdzie to mozna ściągnąć.. troche grzebałam ale głównie znajdowałam na chomikach.. Nie wiem czy jest ulepszony..ma dobre opinie jednak powiedziałabym ze około 90% osób z tej strony co podałaś uważa że "stary" jest lepszy.. armata2011 - no niestety goły tyłek wygląda dalej nie tak jak powinien :( Niestety nie mam fotek swoich na nagusa :) prosiłam "wężowego" ale nie zrobił :( ja staram się ćwiczyć codziennie ale fakt czasem nie daje rady z jakiegos tam powodu :/ np. wczoraj obżarłam się potem opiłam brendy i nie mogłam :):) Musze zerknąć na te TA może wygrzebie tam jakieś ćwiczenia na moje biodro-uda :( Myślisz naprawde że udo będzie szczuplejsze mimo braku ubytku w centymetrach.. o jak ja bym chciała żeby to była prawda.. Jak Twój lubi chodzić to wyciągaj na spacery :) Mój kiedyś też nie miał motywacji ale ja zaczęłam "machać", schudłam i chyba to go zmotywowało :) milka 100 - cholera myślałam że tylko mnie tak boli w wiązadłach i ścięgnach.. Nie znam Pań o których napisałaś ale to pewnie inne dziewoje z forum musze ich kiedys poszukac na forum :) Niestety moja waga pokazuje ni mniej ni więcej to samo cały czas.. ubrania też (chociaż moje spodnie dzisiaj wydały mi sie nieco ciaśniejsze niż zwykle ale to może po tym plackach po wegiersku wczoraj - wzmożona dawka) Jakie pompki robisz, te damki? Oj jednak będę trzymać kciuki żebyś się nie zaraziła od syna bo to jednak daje wycisk nieziemski... Teraz jest "okres" wirusowy na te sprawy:( Wiem że troche minęło od momentu jak ukradli mi rowerek ale dalej mi cholernie smutno .. Strasznie mi przykro z powodu Twojego związku.. napewno jest Ci cięzko ale jestes silną kobietą szybko zapomnisz... i będziesz mądrzejsza... Hahhhahhhahhaa rozbawiłas mnie tym opisem dziewuch z okładki.. moja siostra wiecznie mówi mi to samo co tak ładnie opisałaś :) Mozliwe kochana że jesteśmy nawet ładniejsze :) Też jesteś bledziuch o jak miło :) Niestety ja trochę robię to wszystko bo jestem brzydka itd. :( ale też w dużej mierze dla siebie (niestety to zrozumiałam po jakims czasie najpierw była brzydkość) Wiosna wcześniej :) ale mnie uradowałaś :) jak się uda może pojeżdżę już na rowerze :):):) Nigdy nie próbowałam jogi.. Co ona Ci daje? euforycznadobólu - no mam nadzieję ze sa skuteczne :) nie opuścimy :) walczymy razem o lepsze zycie:) może masz cos fajnego na biodra i uda mianowicie na wyszczuplenie to troche mój konik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mogę wypalić i przesłac na wskazany adres: callanetics - old and new with CALLAN p PILATES - CWICZYŁAM JESZCZE NIGDY serii, jedynie wybrane cwiczenia wplecione w c. oraz c. am/pm z callan P. nie posiadam z Bojarską - znowu mi odfrunęła, niesy=tety - pozyczyłam, prawdopodobnie bezpowrotnie....coz.... Ja tez kiedys wyprosiłam u 50.-latki i BARZO JEJ DZIEKUJE WCIAZ !!! Pozdraiwam, z zasniezonego małego miasteczka... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobreńka
Dzień Dobry :) 34 h zaliczona + I seria 6 Vadera i dwa i pół ćw. na biodra (wężowy mnie juz pogonił:/) milka100 - cieszę się że już lepiej się czujesz.. jednak jak człowiek porusza tym czy owym :) to samopoczucie się czasem potrafi zmienić o 360 st. Wiesz co nie wiem jak to jest tak naprawde z tymi moimi mięsniami.. mam wagę która mi mierzy ile mam tłuszczyku ile mięści ile kości takie tam.. Kupiłam ją pare lat temu firma Łucznik i ona nie pokazuje mi żeby moja masa mięśniowa sie zwiększyła ;( czy ona źle pokazuje (chociaż nie wydaje mi się) czy poprostu "się nie zwiększyła" :( Zastanawiam się nad Pilates ale czy on pomoże mi na mój "złoty środek" w ciele .. Oj żebys widziała wklęśnięty brzuch rano jest super :) żeby mi tak uda wklęsły :( Nie wie co stracił.. ten którego juz nie ma.. oj nie wie.. Jak to mój węzowy mówi "każda potwora znajdzie swego amatora" :) on myślał że juz nigdy nikogo nie będzie miał i ma mnie.. sama sobie znalazłam, sama zdobyłam numer.. i sama dałam pierwszy znak :) Oj mylisz sie bardzo.. kiedy przysłam na to forum i szukałam czegoś o c. to Ty tu byłaś :) kiedy pisałam nastepnego dnia nie koniecznie o c. Ty zawsze byłaś :) kiedy mnie coś demotywowało :) Ty swoich słowem i jestestwem ... juz chyba wiesz co ..byłaś :) JESTEŚ MOJA NAJWIĘKSZĄ MOTYWACJĄ!! i nie wyobrażam sobie że Ciebie tu nie ma.. Niestety życie układa nam się czasem tak a nie inaczej i sa okresy w których nie jest nam łatwo ale wszystko mija i znowu pojawi się lepszy słoneczny dzien z uchą droga do biegana :) :) zobaczysz :) Czy ja mam te cechy które wymieniłaś.. hmm nie wiem.. ale może kilka płatków chociaz będzie dla mnie :) na to licze :) euforycznadobólu - cholera nie widze zdjęć pewnie trzeba sie .. mogłabym Ci wysłać Bojarską tylko nie wiem czy pójdzie taki duzy plik ..zalogować.. jak ja tego nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Tak sobie czasem podczytuję, co piszecie. Dobreńka, muszę Ci powiedzieć, że callanetics plus 6 Weidera daje naprawdę wspaniałe rezultaty. Oczywiście callanetics na pierwszym miejscu, tu nie ma żadnych dyskusji, ale jeżeli dołączysz do tego ,,6-stkę" (na przykład w te dni kiedy nie ćwiczysz c.), to efekty są super!! Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co po wielu "grzebaniach" stwierdzam że cholera nie wiem czego chce.. tych "pilatesów" jest tyle że ja znowu nie łapie :/ ile tego jak mam szukać?? :( Ania 66 - no mam nadzieję tylko ja walcze ze swoimi biodro - udami tam mi "wadzi" najbardziej :/.. Wiesz co ja callana ćwiczę codziennie jak tylko mogę ale mam zamiar to zmienić i pprzeplatać czyms na biodra myslałam zastosować jeszcze pilates ale jak juz pisałam gubię się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie jestem dość otyła....i wiem, jak sie do tego doprowadziłam bojarską jakoś skręcę, nie widzę wysyłania mailem giganta.... a6w mnie intryguje, szczególnie w taki dzień jak dzisiaj, kiedy wiem, ze nie bede cwiczyc, bo mi jest trudno zdobyc sie nawet na wylaczenie telewizora po całym dniu w pracy.... Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie we środownik :) juz pół tygodnia i weekend w sobotę mam wolę więc się ciesze :) Wczoraj callanka nie było ale były ćwiczenia na bioderka że tak powiem wstepnie i rozpoznawczo:) oraz II seria Vader :) milka100 - myślę że sytuacja taka nadejdzie w dogodnym czasie może nie będzie całkowitym zaprzeczeniem ale usatysfakcjonuję Cię :) Terminator ..hahhahhaaa nawet wczoraj się lekko mój wężowy zdenerwował bo twierdzi że albo ćwiczę albo siedzę w kuchni i coś modzę (ostatnio spodobał mi się Dukan.. ne tyle dieta co przepisy) http://mikser.kulinarne.info/temat,2034,dieta-proteinowa,48,nobleva.html normalnie kupie ten rower i skupiam sie już tylko na "żerowaniu" :) Streching powiadasz.. coś troszkę czytałam na jego temat.. ale nie wiele jednak musze zagłębić sie bardziej.. Udka w mojej rodzinie baaardzo rożne.. ja kiedyś ni miałam ani ud ani bioder ani tyłka :/ ważyłam 48 kilo i wyglądałam jak szkieletor potem coś nabrałam masy jak wyszłam z 3 letniego chorego związku.. chyba wysysał ze mnie wszystkie soki.. w każdym razie zaczęłam wyglądać normalnie i wtedy się sobie podobałam.. wazyłam wtedy 58 kilo teraz mogę schudnąc do max 59 i to max bo znowu uchodzi powietrze nie stąd gdzie powinno.. Nie wiem czy wreszcie trafie na ćwiczenia które "poradzą" mojego "środkowi" ale puki co próbuje i walcze z tym dziadostwem jak tylko mogę.. Zazdroszczę Twojej mamie :) fajna babka musi być zresztą na pewno jest bo córka jest niebywałą kobietą ;) Ciąża ... kiedy na mnie przyjdzie czas.. czy wystarczy nam w ogóle czasu żeby zarobić na jakiś dom i byt dla naszego dziecka.. a latka lecą.. Hahahhahaaaa możliwe że wczoraj o tej samej porze oglądałyśmy brzuchy w lustrach :):) Jestem na kilku forach... lubie zapytać bezpośrednio kogoś co gdzie i jak ..czytając artukułu czuję się jakby czytała bajki wyssane z palca (chociaż lubię bajki to jednak nie takie :)) Też cieszę sie że callanetics mogę ćwiczyć w domu :) szybciej uzbieram na rowery :) i cieszę się że udało mi się porozmawiać z tak wieloma wspaniałymi osobami :) nie koniecznie o ćwiczeniach.. eufrotycznadobólu - co znaczy otyła? Napisz ile wazysz i ile masz wzrostu? Coś wiem na temat tego "nie chce mi się już nic".. Kiedyś chodziłam na siłownie ale tak mnie przypiliło w pracy że musiałam przestać.. Teraz przychodze do domu po tych 8 h czasem 12 h (mój rekord 14 h ale na szczescie raz na jakiś czas) i potym jak ogarnę mieszkanie (bądź nie) zrobie jeść sobie i jemu (o ile on nie wróci wcześniej i juz tego nie zrobi) kumuluje siły "rozkraczam" się na podłodzę i dogadzam sobie callanem jak to milka mówi :) Nie wiem skąd u mnie teraz takiej zawziętości.. chce się sobie podobać.. chce się dobrze czuć.. chce być zdrowa... może to to.. sama nie wiem.. puki co utożsamiam się z milka (znowu :)) sprawia mi przyjemność uczucie rozgrzanych mięśni.. czuję że robie coś dla siebie :) Pooglądałam zdjęcia ze str. która podałaś. hmm wiesz nie mam tych ćw. na Bojarskiej na pewno i nie widziałam ich puki co nigdzie.. nie pomogę.. jak natrafie to się podzielę info jak sama znajdziesz tez daj cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Czolem Cwiczace, widze, ze sie nie poddajecie, ja rowniez;))). Podpisuje sie, ze u mnie rucz lekarzy nie mogl i spocenie z drzeniem miejscu to najlepszy sposob na wspaniale samopoczucie. Ja rodzillam blizniaki w pol godziny kazdy, nikt nie mogl w to uwierzyc. A plaski brzuch i wage to mialam w tydzien. Tyle, ze ja za wiele nie utylam i do utytych nie naleze. Fakt jest taki, ze w trakcie ciazy cwiczylam i sporo przed nie callana lecz Cindy i streching plus joga. Brzuch jest plaski ale skora przy pociagnieciu idzie za reka. Jak sie objem to niestety lubi sie wydac. Rodzilam ponad trzy lata temu, a przyznam, ze jeszcze sie nie przylozylam odpowiednio do cwiczen. Tzn. nie tak jak wczesniej moglam biegac godzine, czy tez rower z dystansem 100 km. Mam nadzieje, ze wroce do tego. Nie wiem o co chodzi jak cwicze callana,m jesli zrobie te cwiczenia na biodra to raz czuje, ze mi dupe urwie a nastepnego dnia znowu mniej odczuwallne. Ciagle cos. Milko dziekuje za piltes, ale ja stawiam na inne formy pobudzenia miesni. Szczerze to chyba przerbilam wiekszosc dvd i obecnie przemawia do mnie TA, bo twierdzi, ze wszelkie inne ciwczenia z obciaznikami powoduja powstawanie bulek. Jej metoda opiera sie na wyksztalceniu sylwetki drobnej tancerki z ubitym wyciagnietym cialem. I po dlugich latach cwiczen z obciaznikami i silowymi to mi sie najbatrdziej podoba. Ona nie zaleca wiecej obciazen na rece niz pol kilo. Twierdzi, ze w przeciwnym wypadku, skora bedzie wisiec i zrobia sie bulki. Na youtube jest sporo jej filmikow. Wendery sa na tylek i swietne,bo pobudzaja dupe i uda w kazdy m kierunku. Ona twierdzi, ze cialo mozna zmienic i na nowo uksztaltowac podobnie jak autorka c. Cwiczenia sa podobne i daja w kosc. TA ma rowniez cardio jest to taniec, bo babka tanczyla w balecie, ale utyla wiec zajela sie cwiczeniami. Efekty po jej sa i to swietne leci sie dosc szybko z rozmiaru, ale wykonac te tance to juz inna bajka. Nalezy przez ponad tydzien cwiczyc instrukcje, a potem dopiero wziasc sie za program. Ja niestety musialam przerwac, bo mi stawy wysiadly. Robie tylko jej mat program lub po ciazowe. Milko czytaam, ze chcesz callana z Callan jesli tak to ja moge Ci podesac plytke na wymiane z Bojarska. Moja niestety jest po angielsku. Jak mi sie uda skopiowac TA to moze rowniez dorzuce. Jest dosc dobrze zabezpieczona, ale probowac zawsze mozna.;))) Bardzo mi zalezy na Bojarskiej, a jej niestety nie mam. A i mam jeszczee super joge z gosciem, ktory byl trrenerem jednej z spice girls. Dobrenko joga wyciaga i niesamowicie rozluznia - uspokaja. Pobudza cale cialo jak c. i czujesz sie swietnie. Ja w swoim programie cwiczen z uwagi na te chllerne stawy stawiam na c a potem cala reszta. Tylek niestety nadal mam w dole, a ..... Pozdrawiam armata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata2011
Przepraszam za tekst z bledem, cos mi sie linijki przestawily, mialo byc ruch i spocenie nie wiem skad sie lekarze przyplatali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 76 kg, wzrost 164 nie widziałąm własnie nigdy tych cardio, ciekawe - bo to własnie dzieki nim tłuszcz się pali.... Bojarskiej nie znosze, to w ogole callanetics nie jest z tymi jej fitnesssowymi hasłami, nie ten klimat..... lubie c. za brak upsów upsów i to uczucie rozciągniecia po.. szkoda, ze tłuszczu nie wypala, jestem teraz taka .. walcowata hihihi...ale co tam.... nie jestem przekoana, ze uda mi się zmniejszyc do 40-42, ale moze bardziej wydolna się stanę fora fajne są tak, niepowiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kolejnej godzince - chyba znowu odkryłam coś niesamowitego - przy cwiczeniu na brzuch a rączkami do przodu (hihihhi) postarałam sie wyciagnac te rece jak najdlalej i faktycznie rozluxnic barki i plecy, udało sie i nie boli szyja az tak bardzo jak bywało ze bolala. ja jednak nie powinnam cwiczyc codziennie, co drugi dzien wystarczy - zwyczajnie jestem silniejsza po jednodniowej rpzerwie... ale wy róbcie jak uwazacie, oczywiście... przejrzę jeszcze pilatesy sciagniete, bo cos z biodrami rzeba porobic... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cardio callanetics, with Sarah....jakastam - beznazwiskowa, wraz z MacenZee( hahaha) and with Caren...wydaje sie fajne, ale trudno bedzie sie cwiczyc bez ciagłego zerkania na video - odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam cardio dokładniej, posłuchałam, podoba mi sie, zle bardzoooo trudny, a Callan przesyła pozdrowienia - bardzo miłe dziewczyny :] jak my jest mozliwosc zamieszczenia zdjęc na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloł :) 35 h i III dz. Vaderka zaliczony :) armata 2011 - masz bliźniaki to super :) jedno czy dwu - jajowe? Jestem w szoku że prz bliźniakach za wiele nie utyłaś.. chyba większość ma z nas taki problem że niestety "skóra idzie za ręka" ja jestem płaska ale denerwuje mnie własnie to najbardziej i dlatego próbuje tego Vaderka :) Tez mam tak z ćw. raz czuję mocno a raz wcale.. może się raz przykładamy bardziej a raz mniej.. sama nie wiem.. Musze poczytać na temat tego TA.. i ta Joga.. Ja teraz wchłaniam wiedze o http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/turbofire.do milka 100 - wiesz mi c. nie zmienił wiele w brzuchu zreszta nie skupiam się na tym jak juz wiesz :) nie znosze ćw. z ciężarkami opadam z sił natychmiast.. ja rozstępy mam bo jednej "pseudo: Pani doktor która kiedy miałam około 13-14 lat zapisała mi na tarczyce hormon 100 a powinna 25 i z kilkunastu kilo które przy setce mi skoczyły a 25 spadły schudłam chyba z dyche w ciągu około miesiąca.. ja wiem ciało młode było ale i tak nie wydoliło i rozstępy zostały do dziś.. euforycznadobólu - moja siostra ma tyle wzrostu co Ty i waży 60 kilo.. jest bardzo szczupła.. a ja przy 173 cm waże obecnie 61,5 i wyglądam gorzej.. jaka tu sprawiedliwość.. Waga nie jest adekwatna do wyglądu (niestety sie o tym na własnym przykładzie przekonałam) No to działamy :) Ja lubie Bojarską i z nią ćwicze bo ma "wygibasy" na bioderka :) TEż bym "wypaliła" mój tłuszczyk.. szczerze myślałam że c. mi pomoże.. nie odbieraj mi wiary :( Oświecić Cię z a6w?? :) Nie wiem jak z pilates ja mam tylko powierzchowne info chyba nie da się zamieścić zdjęć ale można zrobić takie cos że tworzysz strone ze swoim zdjęciem a potem podajesz link ale nie wiem jak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooops...nie odbiorę nadziei bo poniewaz mianowicie: DZISIAJ WIDZIAŁAM MOJĄ ZNAJOMĄ PO GÓRA 10 GODZINACH - WYGLĄDA REWELACYJNE!!! - zauwazylam natychmiast: podbródek, nogi do pleców, spojrzenie - iscie callaneticsowa przemiana!!! - ALE PO MNIE NIE WIDAC.... :((( nic anic, to niesprawiedliwe... z pewnościa powiedzialbys, ze jestem raczej z bardziej napuszonych... dzisiaj znowu na chomiku szperam i zaraz ide do domu cwiczyc, mimo wszystko - ten skarb miedzy łopatkami - to jest ono!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a raczej witaj gdzie kuna reszta? 36 h i IV dzień Vadera noi w planach ten BBL i TF ale to tylko w planach :) euforycznadobólu - po 10 h? wiesz co ja po tylu nie widziałam kompletnie nic :/ u siebie :/ więc po prostu są szczęściary którym łatwiej przychodzi to i owo :/ Może się odchudza? Słuchaj a Ty nie chcesz zrzucić pare kilo? Mogę Ci podrzucić fajną dietę i watek z ni ą związany :) Ja schudłam u nich około 15 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety ćwiczące:) Wracam do callana:) Obiecywałam sobie juz to od dluzszego czasu, ale zawsze cos wypadalo, a to pochlonely mnie inne formy cwiczen, a to dopadla grypa. Teraz juz nie ma zmiluj, zaczynam znow cwiczyc systematycznie:D Dorzucam do tego BBL wlasnie i rowerek stacjonarny. Coraz blizej do lata wiec trzeba intensywniej ruszac tylkiem:) Pozdrawiam!! I ciesze się, że znów mogę do was dołączyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, jakby tu poweidziec... nie histerycznie i nie dietą mogłabym zrzucic pare kg chetnie, ale to przy okazji.... kiedys owszem schudłam 14kg za pomoca diety i c. własnie, i o ile do c. tak, to do diety absoolutnie WRACAC nie chce, obenie waze wiecej niz przed nia, i nie wierze, ze w moim przypadku wszelkie postanowienia moglyby cosa wniesc. Mam taki charakter,, ze jak nie poejm tego i owego to zwuyczajnie nieszczesliwa jestem, wiec juz wole swoj kg, c. i pozostac soba. Nie ukrywam, ze obserwuje pewne niepotrzebne zmagania moim zdaniem z kg, bo w koncu pojecie piekna jest wzgledne, i w czasie i w przestrzeni. Ja jestem po jakiejs 20tej - 25h c. co smutniejsze, robie postepy w wykonywaniu cwiczen, sa coraz łatwiejsze - nie powiem- ale jakos zauwazalnych efektów nie ma, poza mna nikt ich nie dostrzega - moze jakby inne ciuszki wlozyc. z dietami precz, intryguje mnie a6w ale mgliste pojecie me o tej sprawie wciaz - czasu nie mam bo w pracy przesiaduje i splaszczam skutecznie czesc cialal pewna. RYZA - to czynnie cwiczaca sie stajesz? a spróbuj tu nie zajrzec i nie powiadomoic o sukcesach - wytropię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie na jakim kalkulatorze wagi naliczylam sobie 20kg, mogłabym smiechem zabic, i wylac wiadro wody na tą, która dązylaby do zgubienia 20!!! przy takim wzroscie.... 63 jak same piszecie tez moze byc....\\\ jakos bede zyc z tymi 76....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×