Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Batwoman
Maczek i Fiołek Ćwiczyłam fat burning przez jakiś czas i to był zestaw ćwiczeń, gdzie się dużo skakało i też mnie czasami bolały stawy w kolanach i ćwiczenia były baardzo męczące.. Ale znalazłam taki zestaw, gdzie te ćwiczenia są takie..spokojniejsze i po nich na pewno nie bolą żadne stawy. http://www.youtube.com/watch?v=XOMtF6irGNg Może mniej efektywne, ale zawsze coś ;p Teraz ćwiczę to i Callanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batwoman
Maczek i Fiołek Ćwiczyłam fat burning przez jakiś czas i to był zestaw ćwiczeń, gdzie się dużo skakało i też mnie czasami bolały stawy w kolanach i ćwiczenia były baardzo męczące.. Ale znalazłam taki zestaw, gdzie te ćwiczenia są takie..spokojniejsze i po nich na pewno nie bolą żadne stawy. http://www.youtube.com/watch?v=XOMtF6irGNg Może mniej efektywne, ale zawsze coś ;p Teraz ćwiczę to i Callanetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Witam wszystkie callanki. Mam zamiar powrócić do ćwiczeń, a tym samym wzięło mnie na wspomnienia i po 4 latach wyrywkowo odświeżyłam sobie rozmówki z topiku. I tu jak zwykle same optymistyczne laseczki pełne werwy nad dalszym kształtowaniem ciała, ale i duszy. Wątki Milki sprzed lat od razu wskazały, że to Maczek i Fiołek. Ten sam dystans do siebie i poczucie humoru. Fajnie. Co prawda zabrakło mi Ani 66 i jej pełnych życzliwości i fachowości wskazówek. Ania wracaj..... zawsze potrzebna jest siła fachowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaga
Dobry wieczor.Zradoscia cztam wasze forum Z Callan cwicze od 20 lat , oczywiscie z przerwami . Mam 46 lat, ale dzieki tym cwiczeniom mysle , ze jest OK. Ostatnio po dluzszej przerwie ponownie wzielam sie do roboty.Wasze forum mocno mnie modilizuje .Cwicze stara Callan i obecnie c. Ev. razem 2 godziny mimio przerwy nie mam problemu z cwiczeniami.Organizm lidzki posiada podobno pamiec miesm Niowa , wiec nawet gdy mamy dluga przerwe, to po powrocie i tak jest duzo latwiej,Teraz cwicze od 2 tygodni. Waga bez zmian.rozmiar 1 mniej.Hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaga
Dobry wieczor.Zradoscia cztam wasze forum Z Callan cwicze od 20 lat , oczywiscie z przerwami . Mam 46 lat, ale dzieki tym cwiczeniom mysle , ze jest OK. Ostatnio po dluzszej przerwie ponownie wzielam sie do roboty.Wasze forum mocno mnie modilizuje .Cwicze stara Callan i obecnie c. Ev. razem 2 godziny mimio przerwy nie mam problemu z cwiczeniami.Organizm lidzki posiada podobno pamiec miesm Niowa , wiec nawet gdy mamy dluga przerwe, to po powrocie i tak jest duzo latwiej,Teraz cwicze od 2 tygodni. Waga bez zmian.rozmiar 1 mniej.Hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Witajcie Kobietki! Pozdrawiam wszystkie. {kwiatek] Dzisiaj po godzince, jej, ale mam twarde mięśnie! Zdziwiłam się, co to za cegła wbija mi się tu i ówdzie? 🌼 Kalaga - gratuluje efektów. Jeden rozmiar mniej, zazdroszczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta :) w piątek byłam na wrotkach - masakra jakaś ! Taka stara baba i na wrotki się pcha, śmiech na sali... inni śmigali, a ja jak pingwinek w miejscu hehe 2 godziny wytrzymałam, mój śmiga jak mistrz na rolkach, może ja się kiedyś też naucze...może w sobotę basen, wczoraj zjadłam trochę ciasta (z racji moich piatkowych urodzin) i dziś znów callanetics, Mel B i 50 min hula hopa mierzyłam się i: - w talii - 3 cm - w biodrach - 1 cm - w udzie - 0,5 cm (tu mogłoby byc więcej wrrr) - waga - 5 kg mniej :D:D:D:D to mnie motywuje do dalszej walki o lepsze ciałko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Kunta, jaka tam znowu stara? Nigdy nie jest się za starym na zdrową zabawę. Straciłaś 5 kg? Gratuluje. 3 cm w tali. Sama zrobiłaś sobie prezent na urodziny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, pięknego ciała, pięknej duszy i szczęśliwego dnia, niech każdy będzie coraz lepszy od poprzedniego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wisienka, przy których ćwiczeniach bolały Cię kolana? Mi na kolana pomagało picie pokrzywy i ćwiczenia oraz ciepłe ubieranie stawów. Ponoć powinna nam pomóc herbata ze skrzypu, ale nie próbowałam albo nie pamiętam. Ja dziś robiłam c. zaaw. na klęczkach i dało radę, nawet łatwiej niż w innych ustawieniach. 🌻 Batwoman, ten link to taniec brzucha, chyba część na ramiona, Wisienka i ja lubimy to. Chwilami potrafią zapiec ramiona. 🌻 Witaj, Agatko :) Mi też brakuje Ani 66, to wspaniały, ciepły i mądry człowiek. Odzywałam się do niej i niepokoję się, co z nią :(( 🌻 Cześć, Kalaga :) To ćwiczysz podobnie jak ja, bo też miałam przerwy, chyba po to, by od nowa docenić te ćwiczenia ❤️ Joł, nieźle dajesz popalić z ćwiczeniami.Oczywiście gratuluję efektów :) 🌻 Wisienko raz jeszcze! ❤️ Też mam odczucie jakbym pośladki miała z żelbetu, a brzuch formuje się tak, że niech aerobiki się schowają. 🌻 Amosowa, jesteś za wysoka na pingwina ;) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!! [kwiat 🌻 🌻 😘 5 kg mniej??? Jak mogłaś! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskutek wspaniałego samopoczucia po ćwiczeniach robię je codziennie. Czuję się fantastycznie, podnoszę sobie poprzeczkę i widzę efekty, nawet po 4 godzinach. Brzuch nie ten sam. :classic_cool: Chciałabym mieć specjalny drążek, przy części ćwiczeń odczuwam jego potrzebę i przydatność :( Mam wreszcie wrażenie, że moje ciało wraca do mnie. Wczoraj przy końcowych pelvisach tak się zgrzałam, że rumieńczyk wysiłku jeszcze z godzinę trzymał po zakończeniu ćwiczeń. :D Dobrze jest i dobrze będzie. :classic_cool: Amosowa, nie doczytałam, że oprócz tych 5 kg na poczet sukcesów masz -3 w talii. Zielenieję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję DZIEWCZĘTA KOCHANE za życzenia bardzo miło mi :D:D:D nom, jak widać sama sobie prezent zrobiłam hehe, a jak się cieszę :) moze juz do nastolatek nie należe, ale duchem czuje się na 20 lat :) i tego bedę się trzymać ! to 3 cm w talii to zasługa hula hopa z masażerem a 5 kg bo stosuję diete MŻ (mniej żrę) :D piję więcej wody i herbaty i oszukuje żoładek :) Maczku - nie zieleniej Kochana! Chociaż to znak, że wiosna tuż tuż ! A ja chcę juz wiosenkę :) mniej ciuchów, a nie codziennie jak bałwan obwiązana szalem! I u Ciebie też widzę efekty - brzuszek zaraz będzie jak deseczka, jak pisała Callan w swojej książce - położysz sie na brzuchu i będzie mega płaski jak decha :) jeszcze troszkę i sama tak powiesz :) pozdrawiam Was dzielne Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczku, dzisiaj nie bolały mnie aż tak kolana, ale za to czuje twardość mięśni, może wzmocniły się po prostu? Brałam w poprzednim roku tabletki ze skrzypem i nie było różnicy, wykrzywiają mi się kolana, to chyba wpływ wady kręgosłupa. A ten link to są ćwiczenia takie, na całe ciało. Przynajmniej ja tak to nazywam, takie ogólne. Macku, taniec brzucha to jest to, te ruchy bioder brzucha, to bardzo kobiecy taniec, emanujący seksem. Dzisiaj zerknęłam w lustro i mam naprawdę ładnie uniesione pośladki, brzoskwinka jest. :D Schudłam znów w łydkach, a biustu nie ruszyło. P.s też chciałabym mieć specjalny drążek. Maczku nabierasz kolorków na wiosnę, niedługo zaczną polować na ciebie trutnie. :D 🌼 Kunta, też chce wiosnę, najbardziej lubię taka późna, gdy jest ciepło, ale nie gorąco i wszystko rozkwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaga
Czesc dziewczyny. Wlasnie zabieram sie za cwiczenia. Dzisiaj tylko stara Callan.Ja zawsze cwicze po prysznicu.Chyba tak mi lepiej.Cieplejsze miesnie czy co?.Od lat tak mam.Troche jestem zawiedziona , ze waga nie idzie w dol, ale postanowilam godnie to przetrwac.Moze z wiekiem tak jest.Dzis kolega z pracy zauwazyl ,ze jakos inaczej wygladam.Lepiej. Bylo mi bardzo milo. Dzieki o wielka nieobecna juz niestety Callan.Nawet ze starszej pani potrafisz zrobic dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wybieram na cavi lipo i elektrostymulacje na brzuch (po ciazy :(, i jeszcze endermologie sobie umowie, do wiosny bedzie sylwetka marzenia :) o i oczywiscie zdrowie odzywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wisienka, proszę, nie strasz mnie trutniami, ja już miałam możliwość kontaktu ze specyfiką gatunku :( Ja chcę zielenieć jak modliszka, po stosunku "am" i już gościa nie ma, tylko przedtem uregulowane sprawy prawne :D :classic_cool: Mnie też metryka niekoniecznie określa ;) 🌻 Amosowa, co to za wynalazek hula hop z masażerem? To chyba osobne sprzęty? Cieszę się, że zima dość łagodna i śnieg lekki do odśnieżania. Źle znoszę mrozy rzędu -8. Już usypiając czuję inne ciało, bardziej komfortowo układają mi się gnaty :), ale szoku dostałam wczoraj przy pilingu: jadę ręką po zewnętrznej, 'bryczesowej' stronie ud, a tam twardziutkie ciało. Przy aerobiku też było nieźle, ale róznica jest na korzyść callanetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka, jesteś pewna, że biust musi Ci zmaleć? Co do tańca brzucha - uwielbiam go, lubię chwilami błysnąć na imprezie nagłym machnięciem biodra. Najpiękniejsza szkoła kobiecości jaką znam :) Co do pupy - powinnysmy założyć stowarzyszenie Brzoskiniowych Pośladków :D Dziś nie poznałam własnego kupra wystającego spod kurtki :D Inna sprawa, że wczoraj go zaprawiłam 400 preclami i 200 nadupniczkami na stojąco. I tak skóra wygląda gorzej niż po aerobiku, ale póki co godzę się z tym, bo mam nadmiar tłuszczu i to będzie widać. Najbardziej jątrzy mnie to przy ramionach: od spodu ok, a na wierzch paskudztwo wyłazi. Widocznie ma z czego. Już ja mu pomogę w ewakuacji. 🌻 Cześć, Kalaga ;) Czasem ćwiczyłam po przysznicu - nasennie, a czasem przed, ale mi zawsze najlepiej ćwiczyło się wieczorem. Ciesz się, że Ci wagi nie przybyło, kochana, bo mogło przez dobudowanie mięśni i niespalenie tłuszczu, a Ty i tak wychodzisz na 0. Mi też szkoda, że Callan zeszła. Może ma lepiej w innym świecie. Zaraz zaraz, Ty o sobie piszesz "starsza pani" ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Kalaga, niech spadają cm, kg nie zawszę są dobrym miernikiem efektów. :D Wybacz Maczku, nie chciałam cie straszyć. Taki klub byłby naprawdę ciekawy, sama nazwa pobudza wyobraźnie, w dodatku towarzystwo bardzo miłe i jakie widoki, fiu fiu. Chyba ostatnio źle się wyraziłam, biust nie miał mi zmaleć, dlatego ciesze się, że nada się pręży zadowolony i nawet nieznacznie się powiększył. Niby 1-2 cm więcej, ale jaka radość . Nie wiem czy on tak sam z siebie czy od ćwiczeń. :D :D Ćwiczyłam dzisiaj i kolana prawie nie bolały. Właściwie to jedynie przy jednym ćwiczeniu, lekko mnie bolało, ale zgięłam lekko i nawet pupa wtedy bardziej "wrzeszczała". :D Naprawdę dobre, intensywne ćwiczenia, chociaż nie męczą, nie sapiesz, nie pocisz się, jesteś przyjemnie rozgrzana, uśmiechnięta i efekty są, tworzysz pancerz z cegieł. :d Nadal pije siemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, chyba dziś nie poćwiczę - późno, poza tym boję się, że przetrenuję sobie brzucho. 🌻 Droga Wisienko, co rozumiesz pod pojęciem "truteń"? Mi owe slowo kojarzy się z Guciem , kolegą pszczółki Mai. Był to koleś nieco nieprzytomny i nechętny do pracy. Zasięgnęłam języka w Gooogle'u: 🌻 http://pasieka24.pl/wszystkie-nr-pasieki/44-pasieka-32008/388-co-ma-trute.html 🌻 Azaliż chodzi Ci o to, że wskutek zzielenienia wabiłabym trutnie, by mnie zapładniały? Biust Ci się pręży zadowolony 😭 Znowu zielenieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, abyście mocno trzymały za mnie kciuki bądź wysyłały dobrą energię , by mi pomóc w rozćwiczaniu starego urazu. W wyniku znacznego wychłodzenia mięśnia albo nie wiem czego jedna z nóg ma krótszy mięsień z tyłu uda. Podczas rozciągania boli straszliwie i prawie zmusza mnie do ustawiania nogi w nieprawidłowej osi :( Wiem, że muszę to rozćwiczyć, nie ma innego wyjścia. Po wczorajszym rozciągnięciu po raz pierwszy od dwóch lat nie boli mnie noga. Dlatego proszę o wsparcie, abym umiała nie napinać nogi, nie unikała ruchu nią, abym miała tak samo siły jak wczoraj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam ten temat
Hej, nie chce mi sie wszystkiego czytac, bo prawie 300 stron napisałyście :) Ja dziś odbieram płytę z callanetics z Mariolą Bojarską i szukam informacji na temat efektów- kto ile schudł, po jakim czasie i czy zauważyłyście inne pozytywne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
hej wszystkim, tez jestem fanka callanetics od lat i cwicze co jakis czas po pare tygodni, poki zpalau starcza:); na forum tez bywam od czasu do czasu i nawet Milke zdazyłam kiedys poznac:) fajnie , ze ciagle to forum jest ''zywe'' powiedzcie mi co to sa te slawetne ''pelvisy'', po ktorych tak chudna nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Foka, ja Cię dobrze pamiętam :) ❤️ Pelvisy to ćwiczenia na biodra i uda, w wersji podst. są przedostatnie, a w c. evolution dopadają nas znienacka co jakiś czas. "Po prostu" kręcisz tyłkiem w siadzie albo masz jakiś dziwny przysiad na piętach i uskuteczniasz 75 wzniosów. Bardzo skuteczne, ja po nich jestem w stanie żabką skakać po pokoju. 🌻 Noga póki co nie boli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczku, z tymi trutniami chodziło mi o nieszkodliwych adoratorów, którzy obejmą wzrokiem twoje zgrabne ciało, patrząc z podziwem na piękną linie i kształty oraz bijący seksapil od twojego wnętrza, niektórzy nawet zaproszą na kawę itp. Tych zapładniaczy i typów ala Gucio, to nawet trutniem nie nazwałabym, to po prostu "narząd męski". Maczku, a mnie przestały pobolewać kolana i już nie strzelają jak Niemcy w 39, sukces. :D znalazlam ten temat, :D Działanie callanetics: lista przed kilku stron moja ocena: :D - likwidują naprężenie karku - prawda - wydłużają szyję - prawda - likwidują napięcie między łopatkami - prawda - zwiększają wydolność płuc dzięki rozciągnięciu klatki piersiowej - prawda - podnoszą biust dzięki naprężeniu mięśni klatki piersiowej - prawda - usuwają tak zwaną podwójną brodę - prawda - rozluźniają i wyciągają całe plecy aż do kości krzyżowej - prawda - łagodzą bóle menstruacyjne - prawda - działają kojąco na system naczyń wieńcowych - trudno ocenić - regulują ruchy jelit - trudno ocenić - podnoszą świadomość własnego ciała - prawda - poprawiają koordynację ruchów - prawda - uczą rozluźnienia się - prawda - osłabiają apetyt - ja akurat jem więcej :D ale mam mniejszą ochotę na słodycze - zwiększają popęd płciowy - prawda - pośladki zaokrąglają się i podnoszą, odzyskując jędrność, znikają zwisające fały tłuszczyku - prawda - wewnętrzne powierzchnie ud ulegają wzmocnieniu - prawda - Poprawa postawy ciała - prawda - Smukła, młodzieńcza sylwetka - prawda - Wzrost elastyczności mięśni - prawda - Wzrost siły i energii - prawda - Płaski brzuch - prawda - Szczupła, smukła talia - prawda - Likwidacja cellulitu - trudno ocenić - Likwidacja bólów pleców - prawda - Wzmocnienie mięśni dna macicy - prawda - Poprawa samopoczucia - prawda - nie obciąża stawów ani kręgosłupa -prawda :D :D Po 10 godz tarci się od 1 cm do 3, w zależności od miejsca. :D pelvisy - to są ćwiczenia gdzie wykonujesz ruchy miednicą, tak w skrócie. :D Pytanie: Czy ktoś zauważył wpływ ćwiczeń na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
Milka, to bardzo mi miło:) I dobrej nogi zycze!:) A jak to to, to znam oczywiscie, tylko nie wiedzialam, ze tak sie wymyslnie nazywa:) Na cellulit swietna czerwona herbata, sprawdzone. A tym co chca zrzucic kg moge napisac, ze na jesieni schudlam przeszlo 10kg biegajac najpierw okolo 30-40min, a potem zaraz callanetics, tak srednio 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta, jesteście już weteranki callaneticsu dlatego proszę o poradę: - jakie ćwiczenia na wyszczuplenie ud i w jakiej ilości najlepiej robić, żeby był efekt? będę wdzięczna za odpowiedź :) ja 6 kg mam za sobą, sylwetka się pomału kształtuje, ale jeszcze długa droga przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musza mi brzuszki wystarczyc...NIE ZBIORE SIE DO CCS, lodowe cos u podnoza mych nod przenika glebiej do duszy...brrr ale brzuszki tez na chwile podtrzymuja czlowieka w formie, jednak nie na dlugo, o bwiem, ze ccs górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musza mi brzuszki wystarczyc...NIE ZBIORE SIE DO CCS, lodowe cos u podnoza mych nod przenika glebiej do duszy...brrr ale brzuszki tez na chwile podtrzymuja czlowieka w formie, jednak nie na dlugo, o bwiem, ze ccs górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforyczna, witaj znów, Skarbie! :) 🌻 Foczko, dziękuję Ci za myslenie o mojej nodze. Pomogło! Myślałam, że do końca życia będę żyć z tym bólem :( O bieganiu piszesz 😭 😭 😭 🌻 Amosowa, Pajączkowi (jednej z forumowiczek) pomogły wlaśnie ćwiczenia z wersji podstawowej, czyli sporo rozciągnięć. Wg mnie wyszczuplisz uda, gdy rozciągniesz mięśnie. 🌻 Moja Ty Wisienko na torciku! O narządzie mi też nie wspominaj, pliz 😭, są tacy, co mylą toto z żądłem 😭 Własnie dziś miałam wrażenia ortopedyczne podczas ćwiczeń: kości chrumkały i strzelały. Zawdzięczam to chodzeniu na koturnach, niewielkich, ale i tak nie jest to wysokość zdrowa dla fizjologii. Tym bardziej cieszę się ❤️, że u Ciebie są właściwie nasmarowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Wisienkowej weryfikacji: - mi serce pracuje lepiej - mi też trudno ocenić kwestie jelitowe -też jem więcej, ale mam mniejszy ciąg do słodyczy, uff :) - z cellulitem nieźle ,tyle że mi wylazł ostatnio na strefy, na których nie był, a ewakuował się z innych. Wg mnie na cellulit pomoże Ci różna herbata (pokrzywa też) ,mniej kawy i liściaste jedzenie :) 🌻 Jestem po wieczorowej porcji przyjemności pt. ćw. zaawansowane. Pochwalę się Wam, że robię je prawie wszystkie z tymi zgrabnymi sylfidami z filmu :) Wymiękam jeno przy brzuszkach wykonywanych z bardzo podniesionym tułowiem, wtedy tęsknię za Sandrą Hanną i jej nieco łagodniejszym sposobem na to ćwiczenie. Boję się bólu przy ćwiczeniach ,więc ustawiam nogę bardzo delikatnie, bardzo pilnuję rozluźnienia mięśni. Uwierzycie, że ślicznie kładę głowę na nogach przy końcowych rozciągnięciach? [bardzo szczęsliwa] Tyle przyjemności i tyle skuteczności w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×