Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość NIebieska wiśnia
Ćwiczenia na biodra: - wewnętrzne mięśnie ud - pośladki -rozciąganie kręgosłupa - biodra :D *Rozciąganie(ćwiczenie pojawia się w AM) Usiądź plecami do ściany, oparcia sofy, komody albo biurka. U dołu odstęp 12-15 cm. Oprzyj plecy, podnieś ręce nad głowę i uchwyć się górnej krawędzi. Wysokość mebla jest nieistotna. Nogi trzymaj złączone, ugnij je w kolanach i podciągnij na palcach do piersi. :D Przytrzymaj się mocno obiema rękami drążka, krawędzi mebla, ramiona i szyja pozostają rozluźnione. Nogi wyciągnij jak możesz najwyżej przed siebie. Im wyżej trzymasz nogi tym szybciej widać efekty. Jeśli czujesz ucisk w dolnej partii pleców, opuść głowę łagodnie do przodu i oprzyj brodę na piersi. Nogi rozchyl teraz na boki i ponownie złącz nie dotykając podłogi. Uważaj, aby szyja i pozostała rozluźniona. Oddychaj normalnie. Możesz tez lekko ugiąć nogi w kolanach. Powtórz 4-5 razy, a potem coraz częściej. :D -klatka piersiowa - górna część pleców - ręce - brzuch - podbrzusze - uda :D Rozciąganie :D - rozciąganie mięśni, ścięgien :D ćw.2( raz prawa raz lewa noga) - wewnętrzna powierzchnia Ud -kręgosłup -ścięgna kolan - łopatki -plecy -boki tułowia ćw 3(złączone obie nogi) - kręgosłup -łopatki -ścięgna -kolana -łydki ćw 4 - rozciąganie dolnej partie pleców - górna cześć pleców - kręgosłup - łopatki -mięśnie piersi - pośladki - biodra - zewnętrzna powierzchnia ud ;D *ćwiczenie ( z PM) Połóż się na wznak. Wyciągnij szyje i unieść w gore brodę. Skup się na tym, aby rozluźnić ramiona. Następnie podnieś lewą nogę i chwyć dłońmi z tyłu za kolana lub za łydkę. Nie zmuszaj nogi do wyprostowania się! łokcie ugiąć na zewnątrz i utrzymaj pozycje przez 30 sekund. Następnie ostrożnie przyciągnij podniesiona nogę 1-2 cm do piersi i wykonaj nią 50 powolnych i łagodnych ruchów do przodu i do tyłu. Powtórz to samo prawą nogą. :D - kolana - kręgosłup -kark -łopatki :D Ćwiczenia miednicy - uda -miednica(wzmacniające doznania seksualne) - wzmocnienie pleców ćwiczenie 3 - rozciągnie ud(na gródki tłuszczu na udach) - uda - kark - mięśnie piersi - kręgosłup - brzuch ćwiczenie na wewnętrzna powierzchnie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem , Natalia: to Ty przy callanetics skaczesz? :O 🌻 Wisienka, za uśmiechnięte paszcze uwielbiam Cię! :D :D :D Dla Nianiusi : 🌻 i pytanie: jak talia? Wszystkim: fajnego weekendu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wklejam link do bloga bardzo fajnej dziewczyny. Podoba mi się, że ma dystans do siebie - mówi o sobie "kura domowa, ale jak WYPASIONA!". To nie blog o callanetics, tylko o daleko bardziej męczących ćwiczeniach: http://malywielkiswiatewla.wordpress.com/category/moja-przemiana-p90x/ Nie miejcie mi za złe, że wklejam od czapy. Gdy zobaczycie, jakie grubasy tam męczyły się z pracą nad SOBĄ, jak pięknie zmieniali siebie i z warzyw leżących na wersalce stawali się pięknie zbudowanymi, atrakcyjnymi, szczęśliwszymi ludźmi- to aż chce się coś dla siebie i ze sobą robić! I ta dziewczyna jest fajna, prawda? 🌻 Nawiasem c. ćwiczą nawet osoby niepełnosprawne :) Mocno pozdrawiam, MiF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) w czwartek i dzis cwiczyłam callana i krecilam hula hopem wydawalo sie (jak patrzyma na cwiczenia z bojarską i sama callan) ze one sa banalne...ale dzis ledwo zyje, miesnie palą, bola mnie posladki i takie miesnie o których istnieniu nawet nie wiedzialam :D dla mnie masakra to cwiczenia na biodra...ledwo unosze te noge nad ziemią....a jaki ból. To chyba oznacza, ze jestem baaardzo słaba bede pisac o moich efektach, ale jak na razie nie moge sie niczym pochwalić. Wymiary mam tak straszne, ze nawet nie bede tu pisac :P pozdrawiam ćwiczące i czytające :) Maczek i Fiołek fajny ten link, dziewczyna jest świetna, az zazdroszcze i tez tak chce :) dobra motywacja, dzieki :) pomysle o niej jak bede jęczała, ze dalej mi sie nie chce juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, ja Cię pamiętam, Ty tutaj kiedyś pisalaś ❤️. Jesteś super osobą, pamiętam jakie miałaś samozaparcie i jak potem posypało Ci się zdrowie. Teraz już jest lepiej, mam nadzieję? Pewnie, że warto zacząć powoli i nic na siłę, to potem się mści. Trzymam za Ciebie kciuki. 🌻 Do Pani Kunta-Kinte: qrczę, Twój nick nie przechodzi mi przez palce, za bardzo pamiętam scenę biczowania tego człowieka za to, że odmawia pozbawienia siebie swojej tożsamości, :( Mogę przez to do Ciebie pisać "Pani Amos"? Dzielna babka jesteś, już 2 dni za Tobą, brawo! Te ćwiczenia tak niewinnie wyglądają, a są pomyślane jako jedne z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych jakie w fitnessie istnieją. Proszę mi tutaj się nie wartościować czy jesteś słaba i czy wymiary są straszne. Tu celebrytki z trenerami osobistymi nie pisują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Amosowej : ok, że mięśnie Cię palą. To naprawdę normalne na początku. Ja miałam tak nieludzkie zakwasy, że nie byłam w stanie iść, a także biec do autobusu (nawiasem gdy dobiegłam, kierowca zamknął mi drzwi przed nosem). Te ćwiczenia dzięki pracy mięśni na oporze (czyli jak w balecie) angażują bardzo głębokie warstwy mięśni, sama widzisz, ile poruszyłaś ;) Super! Poza tym przy nadupniczkach nie wolno nogi unosić wysoko, nie w tym rzecz ! :) Ja też nie piszę wymiarów ;) Są moje osobiste, chociaż może gdyby były 90-50 - 90, to tak osobiste by nie były :D :D :D Zobaczysz jeszcze fajne zmiany ;) 🌻 Nianiusia, jak Twój czas i samopoczucie? Ściskam Cię mocno i chucham w kciuki za Twój dobrostan :) 🌻 Mam nadzieję, że dziś - tak jak w tym blogu - "I'll go for yourself", czyli postaram się wygrać/ powalczyć o siebie. Miałam upiornie stresujący piątek i powoli odpuszczają mi nerwy, a kochane ciało już upomina się o porcją głasków pt. callanetics :D Choiciaż tyle dobrego na dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja [wstydzi się] Gdy popatrzyłam na ten blog ,wrażliwość, dzielenie się sobą i energię Eweliny, niemal momentalnie wyrwałam na super spacer z psem. Wspaniałe, że dzięki internetowi można takich ludzi doświadczać, prawda? Wszystkiego dobrego! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczku też Cię uwielbiam, bo jesteś naprawdę pozytywną osobą.🌼 Jak czytam twoje posty to sama buzia uśmiecha się szeroko od twojej energii. :D Nie pogardziłabym wymiarami 90- 65-90, bo pewnie na 60 cm nie ma co liczyć. Wizualnie , aktualnie chudnę w udach. Ostatnio pobolewało mnie w plecach, nie mam pojęcia co jest powodem, bo samoistnie minęło po pierwszym dniu picia siemienia. Brak witamin? Z powodu pogody? Od 3 dni pije siemię, może za 4 dni pojawią się efekty? Ewelinę podziwiam. Ma ładne, wysportowane ciało, ten plaski brzuszek ehh. Zachęca aż do ćwiczeń. kunta_kinte Jak masz problem z podnoszeniem nogi, to nie przejmuj się, bo jak większość ludzi masz słabe mięśnie pośladków. Nie mogę doczekać się twoich efektów. Głowa do góry, dzisiaj masz takie wymiary, a już niedługo, sama na swój widok zaczniesz piszczeć, niczym nastoletnia fanka gwiazdora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Maczku i Wisienko :) jestescie mega super, dzieki za motywację :):) aż chce się ćwiczyć, chociaż przy takiej pogodzie to ksiązka, kocyk i ciepła herbatka :) ale nie ma mowy, popołudniu znów się biorę za siebie :) na razie wyszywam obrazek (hehe) dla kumpeli na urodzinki :) fajnie, ze mnie wspieracie, na pewno Was tak szybko nie opuszcze, bo chciałabym na wiosne ubrac mniejsze spodnie :D i poczuc się w koncu dobrze w swojej skórze :) Pozdrawiam CIEPŁO mimo sniegu :) ps. to prawda, Maczek zarażasz pozytywna energią :D:D:D yuupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ależ Wy kochane jesteście ❤️ Akurat dzisiaj mam dół :( . Pewnie to normalne po nerwach, trzeba ładować się od nowa; tym bardziej jestem wdzięczna za oznaki wsparcia i sympatii. 🌻 Wisienko, obecnie w pasie mam 83 cm i odnoszę wrażenie, że wyglądam jak Depardieu grający Obelixa. No, może mniejszy nos mam i warkoczyków nie noszę. Mnie też bolały plecy :O One teraz w ogóle szczękają, bo za mało oliwiłam je ćwiczeniami. 🌻 Amosowa, jesli nie podobają Ci się zakwasy pupiaste, to popatrz ile ludzi ma płaski, klapnięty tyłek, włączając w to nawet szczupłych i młodych facetów. A my będziemy mieć inaczej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc jestem dziennikarką i jest mi bardzo trudno znaleźć pracę w swoim zawodzie. Dlatego chciałabym zrobić internetowy magazyn dla kobiet, ale nie taki, że zamieszczam kostiumy za 15 tys zł i szminki, których 1,5 g kosztuje 140 zł, tylko taki, który będzie o życiu współczesnych Polek. W naszym kraju także ze względu na prawodawstwo i krótkowzroczność polityków źle się dzieje względem rodzin i nie tylko. Co roku Polska jest upominana przez Komisję Europejską za dyskryminację praw kobiet. Nie chcę się z tym godzić. Nie chcę swoim pisaniem przytakiwać kolejnym rządom czy redaktorom naczelnym. Jeżeli założyłabym taki magazyn, czytałybyście mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za post nie na temat, ale mnie boli i ssie na pisanie - da się odczuć, co? ;) Ja też dziś odpalam c. evolution i nie ma zmiłuj, nie będę wyglądać jak połykacz beczek. Nie będę mnożyć zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maczek i Fiołek nie wiem, czy Ciebie pociesze, ze mam więcej w talii :P i nie czuje sie jak Obelix :D:D więc nawet tak nie pisz a co do magazynu, z miłą chęcia bym coś takiego czytała, taki zyciowy magazyn - ewnie, suuuper pomysł ja jestem od zeszłego roku nezrobotna, juz cały rok minął (sorki, ze nie na temat, ale jak Maczek napisała, ze jej trudno znależc prace, to ja niestety to potwierdzam, a nie mam jakis wielkich wymagan, szukam juz czegokolwiek) wczesniej zajadałam stres, teraz postanowiłam zmienić chociaz coś w swoim zyciu. Nie mam wpływu na znalezienie pracy to moze chociaz zmienie swoje ciało...oby! WSPIERAJMY SIĘ DALEJ :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczku, chętnie wpadnę i poczytam. Ba, nawet mogę pomóc, w miarę możliwości. Przyda się taki głos, życzę sukcesu strony i dużo samozaparcia, gdyż znając życie wraz ze wzrostem popularności zaczynają się ataki sfrustrowanych. wyobraźcie sobie te audycje, te pochody, te wpisy w internecie sfrustrowanych fanatyków. Zobacz Kochana jaka z Ciebie pozytywna osoba, aż się zastanawiam czy ta energia nie poszerza twojego ciała, a nie zbędne warstwy tłuszczyku. 🌼 kunta_kinte Widzę kochana, że masz zacięcie artystyczne, z pewnością obrazek spodoba się, sama chętnie zerknęłabym na pracę. :) Kochana, jestem pewna, że nie tylko ubierzesz nowe spodnie, ale będziesz wyglądać tak rewelacyjne, że nie jeden mężczyzna zgubi oczy, spotykając się w konsekwencji ze słupem, a zazdrosne baby połamią paznokcie zazdrości. :D Niestety w obecnych czasach bardzo trudno o prace, kobietom ciężej o posadę, pracodawca woli mężczyznę, bo nie zajdzie w ciąże, nie pójdzie na urlop z powodu choroby dziecka, a dla niego to koszty, problemy, nikt z polityków nie pomyśli o tym aby coś zmienić, po co? Ludzie mieliby zbyt dużo czasu, zbyt dużo pieniędzy, gorzej takimi się rządzi. Ja nie widzę ani jednej partii, która mogłaby dostać mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc, ekhm, ja jeszcze przed ćwiczeniami. Z tym, że ja je traktuję jak usypiankę :D 🌻 Najpierw Amosowa: podziwiam dokładność, cierpliwość i talent. Lewek dla Izy ma przesympatyczny pysio, a bukiet z origami to naprawdę kawał dobrej roboty - i kolorystycznie, i kompozycyjnie, i w pieknie wykonania. Oj, Ty do Wisienki adresowałaś :( Ale chociaż sobie popatrzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amosowa, mnie nie pociesza, że masz więcej w talii :( Jestem kurduplem i obecnie moje samopoczucie, a raczej wygodę ratują tuniki, princeski oraz spodnie na sznurek. I naprawdę nieobce są mi proporcje Obelixa, zwłaszcza że mam cienkie nogi i pękaty brzuch. Obelix był równomierniej otłuszczony. 🌻 Gdy mi rozum zaczął ostatnio wracać, dotarło do mnie, że ja zawsze miałam z aerobikiem tak że waga efektownie, szybko spadała - wow! - a potem od razu jeszcze szybciej wracałam do wyższej wagi. Z bieganiem i callanetics tego zjawiska nie było, hmm. Przy ukochanym c. wolniej spalałam, ale to było na dłużej, a nogi pocienił mi na stałe :D Szkoda, że tylko nogi. Tak więc Amosowa szykuj spodnie o rozmiar mniejsze :) Za miesiąc mogą być jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o pracy: mój stres piątkowy wynikał ze spotkania z sądem. Usłyszałam od niniejszego, że nie mam grupy inwalidzkiej. Cóż, taka państwa kultura. Wszak po co urzędnik ma mieć wiedzę na temat położenia obywatela? I po co państwu obywatel, który śmie wytykać władzy nadużycia? Nie po to głosowałam w 1989 roku. Nie daję moim głosem prawa do takiego traktowania ludzi. 😠 Tak więc boleśnie mi słyszeć, że Ciebie, Amosowa, też zabija brak pracy. Szukałaś miejsc pomagających znaleźć pracę? Nie chodzi mi o agencje pośrednictwa, tylko o miejsca, gdzie pomagają i wspierają bezrobotne kobiety. Ja też czasem zajadam stres :( Staram się nad tym panować, ale np. teraz, gdy idzie ochłodzenie, jestem tak samo bardziej głodna jak mój pies. 🌻 Wisienka, dzięki Ci za uświadomienie co czeka w przypadku "sukcesu". Ja już to trochę znam, wystarczy spotkać kogoś o skurczonej duszy, a i tak będzie miał Ci za złe, że masz ładniejsze włosy, piękniejsze paznokcie czy też fajnego dzieciaka. Podzielę się cytatem z książki Shirley Mac Laine, gdzie pisze o tym, że nie mogła dostać pozwolenia na emisję swego dokumentu o życiu kobiet w Chinach. Pyta szefa filmowców: - Dlaczego tak postanowili? - Ponieważ w twoim filmie kobiety mówią prawdę, tak jak ją widziały.Żaden rząd tego nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ćwiczeniach: kiedyś w sieci wyszperałam udowadnianie przez ćwiczącą, dlaczego c. jest skuteczny. Otóż jednym z dobrodziejstw tych ćwiczeń jest odprężenie. Człowiek zestresowany na ogół je więcej, stąd przy tych ćwiczeniach apetyt nieco maleje :) Gdy ćwiczyłam po świętach c., zauważyłam, że odruchowo wysoko trzymam barki, po tych ćwiczeniach trudno utrzymywać niezdrowe pozycje. Poza tym ja po nich czuję się wypieszczona, odprężona, nooo, po aerobach tak nie było :O 🌻 Co do magazynu: po co tworzyć kolejną fikcję i porady jak wyglądać? Przecież ani nie jesteśmy głupie, ani nie jesteśmy kukłami, żeby ktoś nam wciąż radził albo żebyśmy były tylko zewnętrzem. He he, wyobraźmy sobie, że zaczynamy być siłą liczącą się np. opiniotwórczo, jest nas dużo i mamy wpływ na to, co nas dotyczy, a przecież polityka ekonomiczna państwa dotyczy nas jak najbardziej... I godne stanowienie prawa, a nie dla kolejnych grup interesów... Właśnie jest tak jak pisze Wisienka: na co daję swój głos? Jaki użytek i kto z niego czyni? I nie chodzi o frustrację, nasze stany, tylko o stanowienie za nas ze szkodą dla nas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeway cola
witam wszystkie Panie :) dieta rozpoczeta, z ćwiczeniami gorzej :/ do tego odstawiłam papierosy, więc wszystko naraz. Dziś już był efekt tego w postaci nagłego niekontrolowanego wybuchu płaczu, pochlipałam sobie i chyba się pozbierałam. I dieta i fajki out i zero słodyczy i zbliżający się okres :/ spróbuję chociaż troszkę pocallanować, przecież chyba nie muszę od razu wszystko pyknąć po 100 i na wysoki błysk, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
kunta_kinte Podziwiam, naprawdę podziwiam, wspaniałe prace, pracochłonne, a bukiecik przecudny :) Myślę, że na bank teraźniejsze prace skradną serce koleżance. 🌼🌼 Maczku, nie oceniaj siebie tak surowo. Z pewnością masz w sobie coś ładnego, piękne oczy, ładną buzie, zgrabne nogi. :) Zdaje sobie sprawę z tego, że masz świadomość reakcji frustratów, niestety mentalność naszego społeczeństwa jest bardzo naganna, zamiast cieszyć się z sukcesów innych, staramy się ich zniszczyć, zamiast czerpać mądrość z czyjegoś sukcesu i szukać motywacji wolimy dokopać innym. Nie napisałam nic odkrywczego. 🌼🌼 "Ja już to trochę znam, wystarczy spotkać kogoś o skurczonej duszy, a i tak będzie miał Ci za złe, że masz ładniejsze włosy, piękniejsze paznokcie czy też fajnego dzieciaka." 🌼🌼 Prawdę mówiąc nie rozumiem tej zazdrości, jeśli spotykamy kogoś, kto ma ładne włosy, to zamiast zazdrościć, czy rzucać klątwy przy pełni księżyca, tańcząc przy unoszącym się zapachu kociej krwi, można pochwalić i spytać o sekret ich piękna. Możemy coś zyskać. 🌼🌼 Nie lubię magazynów, które wciskają mi komercyjne głupoty o tym co muszę mieć, a czego nie. Czytając te "artykuliki" można dostać kompleksów, wszystko reklamują piękne, zgrabne, pełne obróbki kobiety. Wielki Kult Piękna i Wielki Kult Głupoty. Poziom spada na łeb i szyje w każdym aspekcie życia, zaczynając od pożywienia, kończąc na programie telewizyjnym. Ten balon pęcznieje i w końcu pęknie, cóż, może tworząc stronę, uda Ci się Maczku zdobyć widzów o podobnych poglądach i coś ruszy w dobrym kierunku, czego życzę tobie, sobie i wszystkim. 🌼 Ciesze się, że odkryłam Callana, bo dla samego samopoczucia, rozluźnienia, nie mówiąc o efektach, warto spróbować. Wstaje rano, patrze w lustro i się uśmiecham, chociaż nie jest idealnie. Dotykam skóry, jest jędrna. :D Wybaczcie, ale napiszę sobie na forum: Wcieraj balsam! Może mi pomoże, bo ciągle o tym zapominam! :D 13 wielkie mierzenie - może przyniesie mi szczęście i znów parę cm spadnie, byleby nie w biuście. ;) :D Kobietki idę czytać książkę i kładę się spać. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Kochana freeway cola, nawet nie powinnaś na siłę wykonywać po 100 powtórzeń(chyba, ze z przerwami), to jest bez sensu, przeciążysz mięśnie, naciągniesz coś i koniec ćwiczeń. Dla ciebie 🌼. Postanowienie godne pochwalenia, będę trzymać kciuki, za dietę, za ćwiczenia, za rzucanie palenia i oczywiście za zmniejszenie do minimum dolegliwości przed okresem oraz okresowych, tak nawiasem, to ostatni okres miałam zadziwiająco spokojny, lekki, jeśli masz z tym problem, to może ci pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Najpierw porcja aktywistki :D: Amosowa, a jeśli my naszą sytuację ogramy tak: no dobra, JESZCZE nie mamy pracy,ale mamy czas. Kwestia jak go wykorzystujemy. Można wykorzystać internet jako źródło wiedzy - np. nauka języków obcych (za darmo). Można określić tę sytuację, że skoro nie mamy pracy czy pieniędzy, mamy dobro zwane czasem. Możemy więc mądrze zadbać o siebie, wypracować styl życia który nie będzie powodował zmarszczek goryczy na twarzy. Każdy kryzys kiedyś się kończy. :) Ty masz np. sporo cierpliwości, kreatywności i dokładności, skoro stać Cię na robienie takich cudeniek 😘 Mnie zaś życiowo nosi z misjami społecznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeway, fajnie, że się odezwałaś :), bałam się, że zniechęcisz się po zakwasach mięśni brzucha. Żeś sobie Sajgon, niewiasto, zrobiła: tyle rzeczy nadal odstawić. Skoro przestałaś palić, mogą prześladować Cię napady wilczego głodu. Dieta w miarę miłosierna dla stosującej? Płacz potrafi cudownie pomagać. Za zero słodyczy przed okresem masz ode mnie złoty medal uznania, bo zrobiłaś sobie dużo zmian - każda zmiana to stres - hej, a może Ty jesteś dzielna i twarda sztuka, tylko o tym nie piszesz? :classic_cool: Co do ilości powtórzeń, Matka Założycielka rzecze: "Róbcie na początku częste, krótkie przerwy. Gdy po 25 lub 30 powtórkach poczujecie w mięśniach piekący ból, należy przerwać i rozluźnić się, nawet jeśli napisano, że ćw. trzeba powtórzyć 100 razy. Może to być znak, że wasze mięśnie nie są jeszcze wystarczająco silne. Niech pracuje inna strona ciała, aby te mięśnie mogły odpocząć. Albo połóżcie się płasko na kilka minut na podłodze dla odpoczynku". 🌻 Na wysoki błysk to będzie wtedy, gdy tak opanujesz technikę, że bezwiednie będziesz dobrze robić :) A tak będzie, twarda sztuko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amosowa, co do ćw. na mięśnie pośladków: (czy przeszkadza Wam, że nazywam je naduponiczkami??) 🌻 one są pieruńsko trudne w układzie 10h (czyli podstawowym). Fantastycznie rozciągają, ale ustawienie się do tego to masakra. Dlatego piszę wersję tego z zaawans. - jak zrobisz, tak zrobisz: 🌻 Stoisz przodem do drążka (krzesła, stołu itp.). Stopy razem. Podnosisz lewą nogę w lewo tak, aby kolano wskazywało w górę , a stopa do tyłu (wtedy pupa się bardziej napina :D, mądra Callan), Napinasz pupę i obracasz miednicę do góry (czyli na sztywno podwijasz ogon). Ramiona odchylasz w stronę uniesionej nogi (odciążasz wtedy kręgosłup i miednicę). Biodra trzymasz prosto. Poruszasz kopytkiem nieznacznymi, dokłdnymi ruchami w przód i w tył, przy uniesionym kolanie. Nie prostuj zanadto nogi , na której stoisz (domyślam się, że chodzi o nieusztywnianie kolana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II ćw: Stoisz przodem do drążka, biodra równolegle (zawsze tego pilnuj), lekko ugnij prawe kolano. Lewą nogę wyciągnij w lewo i wyprostuj. Plecki proste, głowa do góry, ramiona w dół i luźno. :classic_cool: Teraz wdzięcznie przyciągasz lewą nogę do prawej stopy, odchylasz się przy tym, na prawo. Napinasz pupę i wychylasz miednicę do góry (czyli znów akcja z podwijaniem ogona). Ramiona pochyl w lewo i ROZLUŹNIJ - tylko zadek ma być napięty!!!. Następnie poruszaj lewą nogą w górę i w dół, nie powinnaś móc unieść stopy na więcej niż 12 cm :) :) 🌻 🌻 Te ćwiczenia są o wiele łatwiejsze w c. evolution, tam wykonujesz je w leżeniu. Lezysz na boku, pilnujesz: biodra równo, ciało luźno, ogon do przodu, tylko pupa ma być napięta :) naprawdę jest wtedy cudownie odczuć, jak potężną pracę wykonują mięsnie pośladków, a kręgosłup i mięśnie bioder są luzacko wypoczywające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do miesiączki, to dzięki rozciąganiu z Callan są takie łagodne i bezbolesne :D :D Dziewczyny z balet.pl dopiero po jakimś czasie na to wpadły, a i tak nie wszystkie, chociaż sporo z nich jest czynnymi tancerkami :D Mądra ta Callan, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka, Ty jesteś zacny człowiek :) Miło mi tu Cię spotkać ❤️ 🌻 Ja wczoraj poćwiczyłam, hurrrrra!!!!! Jako że telewizor był zajęty, poszłam po niebieską książkę, nader ambitnie sięgnęłam po wersję zawansowaną i co się okazało: rozkosznie jest ćwiczyć nie w tempie filmu :) :) mogłam iść do kuchni i pozmywać pójść po wodę i napić się podejść do syna i pogawędzić i wrócić do ćwiczeń nie musząc się nigdzie i do niczego spieszyć. :classic_cool: Mimo że ćwiczyłam c. przed Nowym Rokiem, czułam się jak stara guma od majtek. Mimo to niezmożona trudem ładnie układałam się do jakże zdrowych wygibasów a nożyce w powietrzu - robiłam 50 powtórzeń, potem 30 i 20. Szkoda, że w wersji z Callan tych nożyc nie ma, dobrze, że u Mariolki są. 🌻 Jak wspaniale czułam się po tych ćwiczeniach! Nogi jakby ustawiły mi się w prawidłowej osi :D, plecy odetchnęły, a kolana zamiast trzeszczeć zaczęły mlaszczeć. Kiedy układałam się do snu, wreszcie nie czułam się jak Pinokio, tylko jak kłębuszek mięciutkiej, moherowej włóczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do artykulików: dziennikarki w części pism dostają kosmetyki , o których piszą. I weź tu źle o nich napisz :D :D Tak samo jest z maściami na cellulitis :D :D 🌻 Wisienka: aby biust nie padł - a potrafi po c. paść, bo tracisz jednak tkankę tłuszczową, warto ćwiczyć pompki czy łączenie łokci przed sobą - wtedy nawet jak nam biust zmaleje, to mięsnie pod spodem ładnie go pompują :D WCIERAJ BALSAM!!!!! :D 🌻 Ekhm, a co do stresu w sądzie - i tak wygrałam tę sprawę, a co :) Nie chodziło o pieniądze dla mnie. Dziś dotarło do mnie, że to, z jaką niechęcią sędzia mówiła o mojej inteligencji (że za bardzo inteligentna jestem :D :D ), mogę potraktować jako pełen niechęci komplement :) Więc dziś już mówię sobie: kochana, niewygodna jesteś i ciesz się, że lękają się Twej inteligencji :D To zobowiązuje :D :D UDANEGO TYGODNIA!!! 😘 😘 😘 P. S. Jaga, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×