Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

ja nie umiem meilem wyslac filmikow-sa za duze moze ktos potrafi-ale chyba na pocatku topiku sa linki do sciagania oagap-masz moj meil to wzslij zdjecia ja oczywiscie tez wysle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się już, jestem więc osobą poważną i mam nadzieję, ze uwiarygodni to moją prośbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge albo ściagnąć tych plików (bo trzeba ciągle czekać )albo w drugim przypadku nie moge ich otworzyć, a teraz juz nie wiem czy je zle ściam czy nie mam zainstalowanego odpowiedniego programu, wymaganego do otwarcia tych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja rowniez tak samo jak emilkafw79 nie moge tuch filmikow z podanych stron sciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Witajcie, jestem kompletnym antytalentem komputerowym i wszystkie moje próby ściągnięcia ćwiczeń to fiasko. Czy któraś z dziewczyn zechciałaby mi przesłać płytę? Będę bardzo wdzięczna. Odkąd ćwiczę zdecydowanie lepiej się czuję. Miałam w życiu chwile, kiedy już nie chodziłam. Po pół rkou znów stanęłam na nogi jednak bez wiary w siebie. W tym roku mój mąż (jesteśmy razem 2 lata) zabrał mnie w góry. Przywróciło to wiarę we własne możliwości. Chciałabym rozćwiczyć ciało na tyle na ile to możliwe. Z podziwem czytam wypowiedzi 50 latki, która jaest moją niemałą motywacją i dowodem że można wiele. Chciałabym wykonywać te ćwiczenia prawidłowo, czy któraś z Was mi pomoże? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkliop
total comander do scalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUGA dzieki co do adresu wlasnie wyslalm tobie i dziewczynom zdjecia oagap1 przysli swoje ja tez tobie wysle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odzew spróbuję wieczorem scalic te pliki które udało mi się ściągnąć programie w total commander.ma m nadziej ę że to nie żart i się uda .odezwę się wieczorem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka
Guga, tak wracamy, tylko nie wiem jeszcze kiedy. taki jest plan by tu sie nie zasiedziec. Musze to napisac - wracalam ze sklepu i myslalam o tych samotnych z dziecmi bo mezczyxni daleko zarobkuja. Są dzielne. Ale Oni tez maja ciezko, z dala od domu ... przypomniala mi sie moja rozlaka, i to wszytsko z tym zwiazane. Takze Guga podziwiam Cie, ale sory ze w pierwszej notce zapomnialam o Twoim mezu. A zarcie tu jest ciekawe, to tradycyjne moze i zdrowe, ale ja utylam. jutro wykopie jakies fotki i przesle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymka ja mam plyte ale po angielsku i podzielona na dwie czesci AM i PM po okolo 25 minut czekam na 50latke ona ma mi przyslac plytke callan to wtedy tobie podesle ale musisz poczekac🌻 guga ty chudzino jedna nie sciemniaj ze nie jestes laska ty i bombasti hm..... tez tak bym chciala wygladac🌻 50latko czekam na twoje zdjecia dostalas moje odezwij sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutsztyska i emilkafw tak jak pisalam do tymki moge pomoc ale musicie troche poczekac chyba ze inne dziewczyny wam podesla wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jg
mam pytanie. czy callanetics, rower stacjonarny pomoga oprocz ud, lydek i posladkow wyszczuplic mi kolana??? kolana u mnie, to istne buly:( cwicze od paru dni. miesnie wzmocnily sie, ale nadal otoczone sa tluszczem i zwiotczala skora. nie chce duzo schudnac, bo nie chce zeby chudla moja gorna czesc ciala, bo nie ma za bardzo z czego. chodzi mi tylko o nogi. dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jg mysle ze jak bedziesz cwiczyla calana na nogi to napewno je mysmukliszjesli nie musisz na inne czesci ciala to cwicz tylko nogi rozgzewka mozesz je zaczac to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ide spac-Piksa-ty tez fajnie wygladasz a jak bedziesz cwiczyc to tym bardziej bedzie super-bo masz wszystko na miejscu i wystarczy tylko sie wyrzezbic Piecdziesieciolatka dzis nie pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka
Piksa dziekuje ci z calego serca. jasne ze poczekam. zajrzalam tu by zobaczyc czy Bombasti zarywa nocki . Ja z butla pod pacha (tez pijecie wode jak ćwiczycie?) ide cwiczyc. Jg - kolana mozesz sobie szorowac szczoteczka (tylko nie za twarda) - z przodu, z bokow i z tylu, biorac wieczorem prysznic. Moja mam ma piekne nogi i wiem ze robi tak od lat (no ale tez cwiczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecdziesieciolatko.. dzis faktycnie tu nie pisala..sory.ale dzis zamilkne.... musze sie wyciszyc.. piska-wiessz co.. brzuch to masz taki jakbys byla stalym bywalcem na silowni.. rany.. ogolnie dziewczyny powiem-dzis nie cwicze. moze to nie na to forum-ale zaryzykuje.. czuje sie psychicznie fatalnie. poklocilam sie z ...byla przyjaciolka;// > jestem wypita i wszytko mi wali!!!!!! przepraszam.. relacjonuje swoje cale zycie. .. i.../ i wlasciwie na tym skonacze.. ogolnie mam wszystko w.... nosie .. dzis dzien bez cwiczen/// bez neta.. ide beczec.... ale spoko...jutro tez jest dzien.. z doswiadczenia wiem.ze raczej kazda z nas takie dni miala... a jak nie]] to jednak malo przezylam ....na tym swiecie... caluje wszystkie stare i nowe osobki... na tym forum fajnie ze dochodza coraz to nowe postaci... cmokk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Bombasti każda z nas ma takie dni :) Na szczęście przychodzą kolejne, które nie muszą być tak przykre, głowa do góry. Zaglądaj na to forum to Cię podniesie na duchu. Ja tu przychodzę, bo widzę, że dziewczyny w różnym wieku, z różnych stron świata spotykają się tutaj i nie użalają się nad sobą:) Wprost przeciwnie, wzajemnie się wspierają. Ty również taka jesteś. Do przodu! Idę teraz pofikać kończynami, mój maluch zasnął:) Po tych samych superlatywach jakie o sobie piszecie zaczynam mieć kompleksy hahahahaha. Pozdrawiam wszystkie callanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻bombasti mam nadzieje ze juz nie placzesz(moja mama zawsze powtarzala placzesz bedziesz mniej sikac;) nie przejmuj sie prawdziwych przyjacol nie traci sie z dnia na dzien wszystko sie dobrze ulozy zobzczysz a co do mojego brzuch to wszystko przez te cesarki madralko a nie silownie ale dowcipna :p 50latko gdzie jestes ..........czekamy za toba 🌻 guga dzieki za dobre slowo jeszcze mi daleko do takiego wygladu jak ty masz :) ale pracuje nad tym ❤️ jestem po callanie wykapana i pelna energi rano cos glowa mnie bolala cos z cisnieniem ale jeat lepiej ide dziewczyny opopracowac odezwe sie wieczorem pa pa[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa-nie jest zle Tunisia-widze ze nabralas zapalu do cwiczen ja akurat dzis mam wolne od callana Bombasti-trzymaj sie-wyslalam ci meile Milego dnia kobietki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Guga ćwiczę jakieś 3 tygodnie, trudno mówić jeszcze o zapale :) ale podoba mi się to. Jak mi się nie chce ćwiczyć to wskoczę tu na forum i mnie to mobilizuje. Piksa witam w klubie "pocesarkowych" :) Pochlastane mięśnie brzucha to masaka, callanetics jednak mozolnie to naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka
witajcie dziewczyny, dzis okropnie jestem wymeczona, padam, ide spac. faktycznie to forum mobilizuje do cwiczen. Bombasti - z tymi poprawkami do tych kartek, bralam je pod uwage, przy rozgrzewce bylo trudniej, ale reszta nie, z rozluxnionymi nogami nawet lepiej. ide spac dziewczyny, oczy same mi sie zamykaja. do jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. u mnie spoko.. wczoraj mialam tylko chec wygadania sie ale nie mialam nikogo pod reka to sie tak na was wyzylam:P coraz bardziej utrwalam sie w przekonaniu,ze nalezy liczyc tylko na siebie i nigdy nikomu nie nalezy ufac bezgranicznie bo moze to zostac wykorzystane przeciwko nam o wadach tez zbyt glosno nie mozna mowic,bo stana sie wkoncu widoczne dla innych.. jest ok. ale wczoraj nie cwiczylam i w nocy jadlam duzo ... i nie mialam wyrzutow sumienia.. wrrr. czlowiek to dziwna maszyna.. buziaki.. ide malego polozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyło o tym,że (dla Tymki)warto ćwiczyć nawet po kilku operacjach brzusznych i mieć brzuch jak deska(sprawdziłam).Natomiast mam całe życie grube nogi i tak już jest ale nogi są silne i bez celulitu co zauważyła GUGA.Mini nie nosiłam i nośić nie będę.Nie będe miała nóg jak Bombasti która ściemnia i udaje grubą.Kształt moich nóg nie wpływa na kulistośc ziemi i niewiele mi przeszkadza :-))Bo nie w tym rzecz..,przywykłam.Natomiast z niepokojem widzę że niektóre dziewczyny decydują się na życie z dala od męża.to oddala,brak wspólnej codzienności,w końcu nie ma o czym ze sobą rozmawiać.A to początek końca,mówię to jako najstarsza mężatka w tym gronie.Nie dajcie się sprowadzić na manowce,bo szczęście pryska:-( Piksa przyślij maila z adresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pośladki Callan jest bezkonkurencyjna:-))podnoszą się w bardzo widoczny soosób ale nie są płaskie(bo chyba nie o takie chodzi)Ale trzeba ćwiczyć dośc długo,robi się taki murzyński uniesiony tyłek:-))twardy i bez celulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piecdziesieciolatko-niektore twoje porownania i teksty mnie rozbawiaja.. np,to ze ksztalt twoich nog nie wplywaja na kulistosc ziemi..cha cha.. dobre... skad ty bierzesz takie teksty...:D:D:D;0;0 a moje nogi sa grube-bo powinny byc lluki pod lydka,pod kolanami i luka miedzy udami.. tak to jakos callan pokazywala.. no a u mnie tej najwyzdzej luki brak-i spooooroooo brakuje by wogole sie przeswit zrobil... a moze to wlasnie przez nasze kobiece nogi sa ostatnimi laty takie anomalia pogodowe.. nie pomyslalyscie o tym..???:P:P:P:P:P cha cha... od razu lepiej.. :D:D SZALONA NASTKA-cwicz callanetics a w twoim przypadku nie trzeba bedzie dlugo na efekt czekac.. ale wiesz,na cuda nie licz,bo nic od razu.. wszystko to kwestia systematycznosci.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że polecimy do Peru.Biuro do którego mam zaufanie zapewnia że nie ma niebezpieczeństwa(?)że program zwiedzania będzie realizowany bez przeszkód.Mój mąż twierdzi,że jeśli pojedziemy razem,to nic nam nie grozi,bo ja przy moim szczęściu będę robić za polisę ubezpieczeniową i nic nie może się wydarzyć.Mam chyba jednak pietra:-o,ale zobaczymy:-oBedę się zgłaszać i meldować.Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedźcie mi bliżej, co to jest te callanectis bo ogolem to ja nie wiem, co to Ciemna masa ze mnie :D jakie cwiczenia na posladki byscie mi radziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×