Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

z tego co pamietam to w filmie jest mowa o ćwiczeniach raz na tydzien;) ale nie jestem pewna, bo teraz jak ćwicze to juz sie nie wsłuchuje w to co ona mówi:) ja teraz ćwicze co 2dni, jeżdzę czesciej na rowerze i dreptam na steperku:) no i jest ok:) czasami nawet udaje mi sie namówic mojego chłopaka i ze mna ćwiczy:) wczesniej sie ze mnie smiał, że sa ćwiczenia banalne, ale jak poćwiczył, to docenił moje wysiłki;) i co jakis czas udaje mi sie go namawiac, a najczesciej jak ma jakis meczyk, bo dobrze jest wtedy rozciagniety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja jestem po 37 badz 38 juz sie pogubiłam godzienie :) takiego wysoko podniosioneg, jędrnego i sprężone tyłka nie miałam nigdy! bomba. jest przy tym dość mały.;] tylko moje uda są tak wielkie. -.-" nie wiem czy callan pomoze mi na uda. wam pomaga cos.? boczki mi schodzą, brzuch tez lepszy. mam nadzieje, ze wraz z CALLANETICSEM do SIERPNIA będę LASKĄ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8585
tak tylko ze tam sie za to płąci.. dziewczyny czy nie macie jakiegos swojego zródła fdo tego filmu z bojarską? prosze........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt trzeba zapłacic, ale to koszt ok 2,44 za eska z 1GB. osobiscie mysle, że to niewiele, bo sam zakup takiego filmu jest o wiele droższy i czytałam juz inne fora, gdzie dziewczyny po 18 funciaków dawały, bo wysyłkowo kupowały. no, a nawet opcja, ze ktos by ci przesłał nagrany film na płycie cd, to jest wiekszy koszt, bo zakup płyty i poczta :D także wiesz, jak nie znasz innego sposobu jak przekazać film przez neta, to nic ci nie pozostaje, choc ja chetnie sie podzielę :D pozdrawiam :D i mysle, ze po zastanowieniu chomik to najlepsza miejscówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Więc to wystarczy jeden sms? Fajnie :) Chyba tam zajrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona8585
to nie 2,44 tylko ponad 10 zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawiona gdzie Ty znalazłaś te ponad 10zł??? właśnie weszłam na chomika i 1 GB kosztuje 1,80 przelewem, a 2,44 sms. dodatkowo przy rejestracji dostajesz 50MB dodatkowo na sciaganie i to sie odnawia co tydzien. wiec jeśli ściagniesz ten 1GB to w sumie bedziesz miała 1074MB a sam callanetics ma ok 330MB, wiec zostanie ci sporo transferu na sciaganie innych ćwiczen, filmu czy czegokolwiek :D wejdz jeszcze raz na ta stronke i poczytaj dokładnie :) a jak masz jeszcze jakies pytania to pisz na gg 1184184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
Jeej, wczoraj wgl nie cwiczyłam, a dzisiaj chyba tylko zrobię cw. na pupę ;Pp. Ooj, jak już się raz przestanie to później nie tak łatwo.. Bynajmniej gdy w pokoju cisza bo nie ma kompa ani tv.. Na tv to do brata chodzę ;P. echh. ;] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
myslicie, ze przez 3 miesiące [ + 1 który juz za mną ] robienia callana mozna zobaczyc sporą różnice? tak bardzo marzy mi sie pierwszego sierpnia wygladac boosko!jade wtedy nad morze z kolonią i chciałabym móc czuć się pewnie i swobodnie w swoim ciele. czycić się nim i chwalic.;] tylko boje sie, ze do tego czasu mogę nie zdążyć. mam baardzo duże uda, brzuch i boczki. co o tym myslicie tak szczerze?;] chodze również na stepperze. dziewczyny nie przestawajcie ćwiczyć! nie ważne czy callan czy nie ćwiczcie! koniecznie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - jak najbardziej tak..u mnie po 2,5 miesiąca prawie 2 rozmiary mniej z 42 na 38..jeszcze może nie wszystkie ciuszki ale część garderoby w tym rozmiarze już mam... callan wyszczupla, wysmukla..waga nie jest ważna...wizualnie będzie cię znacznie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
spoko kinia ;) nie przestaję cwiczyc, co jakis czas się na co innego przerzuce ;). np. rowerek w powietrzu - dla mnie bomba! ;D tzn. będę robic rozgrzewkę z callan, później callan na brzuch, później coś na pośladki i rowerek (wczoraj robiłam ale cholera jedyny zegarek w pokoju mi stanął ;\), dzisiaj postaram się rowerka jakieś15 - 20 minut :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam godzinny trening :D z moim chłopem, bo sie szykuje na mecz :) a ja ide sie wykapać i zrobić kilka rundek na rowerku, bo przez ten długi weekend nie smigałam do pracy i zaniedbałam swoje nózie ;) i zauważyłam, że od jazdy na rowerku wyrobiły mi sie udka i nie boli mnie nic jak ćwicze mięśnie nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok mango
ja juz po 10 godzinie bo mialam moze dwa tyg przerwy i znow zaczełam , wciągnęłam się, dziń bez callana to dzien stracony;-) zobaczymy czy po 3 tyg bede widzieć jakieś efekty, mam nadzieję, że tak bo za 3 tyg jade na Sardynie a tam już jest bardzo ciepło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
reve a stosowałaś jakaś diete do callana? :) dziekuje Ci za odpowiedź. To baardzo podtrzymuje mnie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mnie zatkało jak przeczytałam słowo dieta :D kurde, ja co jak co, ale nigdy dieta. nie jestem w stanie wytrzymać takich tortur:/ ewentualnie głodówka jeszcze przejdzie, ale potem tak sie obzeram, że masakra;) kiedys nawet przez jakis tydz ćwiczyłam 2 razy dziennie call, ale szybko mi przeszło ;) dzis, jak pisałam, zrobiłam godzinne ćwiczenia, śmigałam na rowerze, bo wielkich górach, ponad godzine, że lało sie ze mnie, ale jak wrociłam do domu i byłam głodna, to wszamałam pizze :D bo akurat to dzis na obiad zrobiłam :) no i tak właśnie wygląda moje dietetowanie;) nie jem słodyczy od ponad 3 lat, ale ogólnie duzo wcinam :( i nie umiem się trzymac żadnych diet. chyba, że któras rzeczywiście zna jakąś diete dosłownie cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdqsdqsdqd
reve82, tez chcialam zapytac o diete ale ja stosuje sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiat
drogie koleżanki, na tej stronie internetowej znajdziecie linki do filmów z callan pinckney, znajdują się na serwerze rapidshare i by scalić pliki wystarczy mieć program obsługujący pliki .rar (winrar, total commander, hjsplit) http://f60s.com/forums/p/201669/201674.aspx w wersji angileskiej , niestety pliki z polskim lektorem na megaupload wygasły bądź zostały usunięte ze względu na ich nielegalność. widze że coraz gorzej jest z dostępnością w internecie do plików, cenzura ruszyła pełną parą. jeśli macie coś przeciw cenzurze klikajcie na: http://stopcenzurze.wikidot.com/ u mnie już po 40 godzinie, wyniki rewelacyjne(podobam się sobie), zrobiłam pierwszy w życiu szpagat, żadnej super diety tylko dieta jeść zdrowo i w odpowiednich ilościach, ale niczego sobie nie odmawiać i jak jesteś głodna o północy to nie czekasz do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezaezaezaeza
same cwiczenia to za malo nie da sie schudnac jesli sie nie ograniczy jedzenia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co racja to racja:) ale musze przyznac, że jak cwiczyłam wczesniej codziennie, to wcale nie rezygnowałam z jedzonka :) teraz sie troszke ograniczam i pije wiecej wody, bo miałam kłopoty z nerkami, no i ta woda mnie troszke zapycha i mniej czuje głod:D no tylko najgorzej jesy jak własnie za długo siedze w domu, bo wtedy chce sie jeść z nudów :) przynajmniej ja tak mam :D a jak w pracy jestem, to jakoś leci :D a mam tez pytanie do Ciebie kfiat czy pliki spakowane w winrar można wysyłac mailem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynając ćwiczyć callana pod koniec stycznia ważyłam ok. 67.5 kilo, liczyłam kalorie(zaczęłam od 1000, potem 1100, 1200 - ale tak do 1500 raczej zjadałam na końcu, bo pomimo wyliczonych posiłków gdzieś coś tam po drodze podchrupałam)..taka była moja dieta.. + do tego uprawiałam również cardio i kręciłam hula hopem...i zeszłam do wagi 63 z haczykiem...ta waga jakoś nie chce mi zejść niżej i tak się utrzymuje od praktycznie początku marca...może mniej się staram, jadam też więcej, po drodze zaliczyłam święta...a na wadze póki co stabilizacja choć moim celem jest 59 kilo... na chwilę obecną waga mi pokazuje 63,6 - ale będę ją zbijać, by tłuszczu się pozbyć sb to bardzo fajna dieta - nawet chciałam do niej powrócić (robiłam ją rok temu z małym sukcesem), ale tym razem brakowało mi energii do życia..że jedyne co mi się chciało to spać..a taka dieta to już dla mnie nie dieta..więc po 6 dniach przerwałam...teraz za to mogę więcej ćwiczyć... w majowych planach (już je realizuję) jest godzina stepperka (mam nadzieję że podziała na uda i biodra) + do tego bieganie, jak tylko pogoda pozwoli + callan codziennie przez cały miesiąc 30 maja wybieram się na wesele..własne:) zatem mobilizacja mnie dopinguje do walki o szczupłą sylwetkę i do codziennych ćwiczeń callana ostatnio mało go robiłam i już widzę efekty mojego zaniedbania...tracę to napięcie ciała, więc jak najszybciej muszę je odzyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiat
do Farciary85 :) można przesyłać, ale wszystko zależy od poczty jaką używasz, np. tlen (o2) ma limit 100mb na wysyłanie załączników (troche im sie tnie serwer więc najpierw najlepiej zapisać list w kopiach roboczych, a potem wysłać, mi się nigdy nie udało wyslać tak ciężkiego listu za zwykłym kliknięciem wyślij) więc całego filmu i tak nie wyślesz, tylko częściami tak jak go ściągnęłaś. nie mam pojęcia czy inne poczty mają większy limit pojemności załączników. co do tych diet to polecam świeżo wyciśnięte soki z marchwi, jabłka-ligol, cytryny (codziennie), pomarańcze, buraków, zero smażonego, zero mąki, majonezów i innnych na bazie octu produktów, mało ziemniaków, ciemne pieczywko ale bez drożdzy - frajda upiec samemu żytni chleb na zakwasie żytnim, pyszotka. teraz zaczyna się okres sezonowych warzyw i owoców, truskawki, arbuzy, winogrona, aż nie chce się jeść mięsa i tłustych potraw, no 2l mineralki (oprócz tych soków). kiedyś stosowałam się do michała tombaka, ale za bardzo restrykcyjnie i szkody w organiźmie poczyniłam, polecam ale tylko do potraktowania jego metod z przymrużeniem oka. przydatne są jego tabele łączenia produktów i przy tym radziłabym pozostać, też jego kulinarne przepisy niektóre ciekawe. jak napisałam odchudzaniem uczyniłam sobie krzywdę, więc nie przestrzegam żadnej diety, oprócz tego by jeść ze świadomością i zdrowym rozsądkiem. przez pierwsze 2 tyg. callaneticsu jadłam jak opętana, przed ćwiczeniami godzinę i zaraz po ćwiczeniach, taki miałam głód a czasem zaraz po 'brzuszkach' coś wrzucałam na żołądek. i mimo to efekty są , wymiary po 2-3 cm mniej w biodrach, udach , pasie. zresztą spójrzcie na samą callan pinckney, na filmie am czy pm nie pamiętam, ma więcej ciałka niż na filmie godzinnym, nie zrobiła tego w miesiąc a pół roku, rok? nie mówiąc o tym jak wyglądała przedtem. życzę wszystkim forumowiczkom wytrwałości, nie przez 3 mies a przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja własnie dzisiaj zaczełam moją przygodę z callanetics:-) Ściągnęłam sobie ćwiczenia z M. Bojarską. Mam nadzieję, że wytrwam:) no i że będą efekty. Mam do Was pytanie- ile rzy w tygodniu ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwsze dwa tygodnie codziennie..potem ok.4-5 razy w tygodniu..obecnie znowu wracam do codziennych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ćwicze co drugi dzień, a czasem codziennie :) a co do przesyłania filmu, to mam go w całości, bo tak własnie go sciagnęłam, a kombinowanie z dzieleniem na czesci, to juz w ogole masaker;) no cóz więc sie nim nie podzielę :) ale dzis koleżance na cd przegrywam, bo tez sie chce na lato wyszykowac ;) i od dzis też stosuję dietę ŻM :D nawet mi sie udało, ale to dzięki powrotowi do tyrki;) hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Reve- gratuluję :) i ślubu i kilogramów- też bym już chciała. A co to jest dieta sb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejżałam te ćwiczenia cardio kung fu!!! na poczatku fajniusie :) ale jak zobaczyłam jak oni tam szaleja, to samym oglądaniem sie zmahałam ;) ale juz ściągam, bo wiem, że mojemu chłopakowi sie spodobaja, to może częściej bedziemy ćwiczyc :D ale i tak nie mam w planach opuszczac sie z call :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie obejżałam te ćwiczenia cardio kung fu!!! na poczatku fajniusie :) ale jak zobaczyłam jak oni tam szaleja, to samym oglądaniem sie zmahałam ;) ale juz ściągam, bo wiem, że mojemu chłopakowi sie spodobaja, to może częściej bedziemy ćwiczyc :D ale i tak nie mam w planach opuszczac sie z call :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
eh dziś mi się jakoś ciężko ćwiczyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
41 godzina za mna callana w ogóle. a 25 z callan z filmiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogóle nie liczę :) chyba mi to niepotrzebne :) ale najlepsze jest to, że obejżałam z moim te ćwiczenia kung fu i spodobały mu sie :) ale powiedział, że i tak woli callanetics, bo sie do nich przyzwyczaił :D ale jestem w szoku, bo zawsze sie ze mnie śmiał :) i myslę, że uważał te ćwiczenia za babskie;) dopóki mu nie zaczeły pomagać w grze :D hy hy :) ciekawe czy bedzie w pracy sie kolegom w szatni chwalił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×