Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

A ćwiczycie z Mariolą Bojarską czy Callan? Mi bardziej odpowiada oryginał, Mariola bardziej męcząca jest i dłuższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego, że jest tyle stron to pytam :) Nie mogę dużo siedzieć przed monitorem, bo oczy mi nie pozwalają, a wszystko to przestudiować to to musiałabym noc spędzić przed kompem :) Chodzi mi o to ile czasu potrzeba, żeby zobaczyć pierwsze efekty... Moje życiowe motto: Każdy moment w życiu jest dobry na zmiany... 🌼🌼🌼 www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/082b80309c.png Moje życiowe motto: Każdy moment w życiu jest dobry na zmiany... 🌼🌼🌼 www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/082b80309c.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpadłas, nie podpadłas.... a ja poprostu wpadłam, bo rzeczywsicie przy laptku cwicze, slizgajac sie od sciany do sciany - wciaz nie kupilam maty bo sie boje, ze jak kupie to juz nie bede cwiczyc... Aniaczek - chcialam powiedziec: do dziela!!! mam nadzieje ze cwiczysz, i ze ci sie uda 2tyg, a efekty przyjda na pewno! dlatego warto cwiczyc... dzis padam, z goraczka....musialo to kiedys nastapic, zbieralo sie i zbierało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie Panie pozdrawiam, zycze milej egzystencji w pedzacej do rozbujania sie na dobre wegetacji :)) lepiej jest w spokoju cwiczyc niz w niepokoju w lusterko spogladac...hhehe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaa.
witam, wczoraj zaczelam cwiczenia i planuje wprowadzic je na stale do swojego planu dnia:) na razie cwicze z kartki i mam problem z cwiczeniami na biodra bo jak tylko unosze noge to mnie skurcz lapie i zupelnie nie daje rady tych cwiczen wykonywac, mial ktos tez taki problem? moze ja cos zle wykonuje... mam jeszcze pytanko, skad moge sciagnac filmiki z Callan? czy to ktores z tych na pierwszej stronie? pozdrawiam wszystkie cwiczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)))) na stronie 243-244 masz info skad filmiki. Ja juz przezwyciezyłam problemy przy cwiczeniach z nogami w bok - kurcze, drzenie, mdlenie i czaro w oczach ustapily w miare wzmocnienia sie miesni. Pozostał problem z cwiczeniem z rozgrzewki - takie cwiczenie kiedy reka jedna w hgorze , druga na biodrze i wykonuje sie skłon na reke na biodrze. Tu wciaz mam problem,niestety.... Codo stałej pozycji c. w kalendarzyku - bardzo polecam :))) efekty murowane - mi wciaz bardziej zalezy na wiekszej wydolnosci organizmu oraz prostej sylwetce, owszem - wizja bycia szczuplejsza tez mnie porywa, jednak to pierwsze jakos przyszło pszybciej :))) zycze powodzenia, na pewno wartoooooooo praktykowac te drogocenne treningi 😴 🌼 ranek ciezki...moze pozniej cos sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną 2h c. i jestem pod mega wrażeniem tych ćwiczeń :) świetnie się po nich czuję, choć jeszcze mam trudności z dokładnym wykonywaniem niektórych ćwiczeń, ale myślę, że to minie z czasem i się nauczę. Euforyczna mam tak samo... To ćwiczenia z jedną ręką na górze, drugą na biodrze to mnie jakoś wykańcza:D Dziś jeden dzien odpoczynku, poćwiczę sobie coś innego , a jutro znów :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce rosnie jak sie czyta co u tiffany :)))niech wam wszystkim tak bedzie :)))) mysle, ze na poczatek rzeczywiscie lepszy jest c. 10h, evolution pozniej.... :)))) love, love, love !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sie trzymam w sportowych ryzach , czyli biegam , ćwiczę c, bywam na aerobiku, czasem pokęcem hula hopem z wypustkami ( też świetna sprawa - polecam) Jednak jeśli chodzi o słodycze i piwko to wymiękam , więc euforyczna podziwiam i zazdroszczę -jak tego dokonujesz kobieto? Ja tylko sobie obiecuje że od jutra.Uchyl rąbka tajemnicy jak to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o slodycze jestem w trybie walki, ostatnio tak juz nie moge na siebie patrzec, ze upatrzylam sobie wroga w slodyczach a pocieszam sie cwiczeniami, jezeli chodzi o likiery, pyfko itp to niestety walka wciaz nie podjęta, bo coz - wszsytko wyeliminowac to juz wtedy tylko siebie wykasowac z systemu pozostaje.... cwicze, cwiczę..wczoraj cos mnie dopadlo, chyba z nerwow na otaczjaca mnie czesc populacji MILKA dzis chyba sie nie wlamala, a szkoda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...............jak tu cichooooooooooooooooo............az nie wiadomo czy pisac.........................hejjjjjjjjjjjjjjj....................cwiczycie miłe PAnie???? a moze PPPPPPPPPPPPPPanooooooooooooowie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaa.
heeej:) dzis byl moj trzeci dzien cwiczen, i w sumie nie wiem jak dokladnie powinnam cwiczyc na biodra, mam byc odchylona od cwiczacej nogi tak? czy moze plecy prostopadle do podłogi? no te biodra to okropnie mi ida, a wlasciwie wcale nie ida;p kilka sekund i na dół noga;p nie wytrzymam tez calego brzucha, ale to mam nadzieje ze przyjdzie z czasem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaaa
Hej! Dołączam do Was (jeśli mogę:)), w kupie raźniej;) Ćwiczyłam callanetics 16 lat temu ze świetnym skutkiem, ale potem... praca itp.... i patrzeć na SIĘ nie mogę. Odkurzyłam video:) , znalazłam kasetę (bo mam na VHS, hehe:)) i tak oto minęła 5h. Słodyczy niet od początku postu;), dietka Montignac (ale popełniam małe grzeszki), Przed pierwszą godziną sfotografowałam swój nadbagaż i obwisłe nieco ciało;) W sobotę po 7h znów strzelę sobie fotkę i mam nadzieję świętować mały sukces tegoż dnia:) A Wam życzę powodzenia, mam nadzieję, że się mogę tu tak nieśmialo wkręcić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Callanetics jest świetny ,ale bieganie też potęga . Często mam dylemat co wybrać biegi czy c , bo na wszystko nie ma czasu . a jeszcze mnie strasznie kusi A6W. Gdybym miała więcej czasu to mogła bym się sportować chyba cały czas. Dietka kiepsko mi idzie niestety, do wieczora jako tako,ale wieczorkiem wymiękam . Jeśli bym dała jeszcze radę z dietą to pewnie efekty były by fajne , a tak to się sportuję dla przyjemności bez efektów wizualnych . Witam nowe kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa11
Witajcie Ze spuszczoną głową przyznaję, że ciężko jest mi zebrać się do c., co innego bieganie :) Na brak efektów jeżeli chodzi o lecące kilogramy nie mogę narzekać. Samo spadło jakieś cztery kilogramy, dzisiaj waga pokazała 62,5 - tyle, że nie jest to efekt biegania, a zabiegania. W pracy podjadam tylko jogurty i warzywa, a że dzień pracy mi się ostatnio wydłużył to i efekty tej "diety służbowej" też są :). Cellulitis dalej twardo się trzyma i nie ma zamiaru się wynieść, więc nadal tkwię w zamiarze ćwiczenia c. i muszę się w końcu wziąć za to, bo mam wrażenie, że z braku rozciągania dostanę niedługo przykurczu wszystkich ścięgien nawet tych w palcach u rąk - kilka godzin dziennie na komputerku :) teraz też ;) Pozdrawiam wszystkie ćwiczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Z dumą przyznaję, że ćwiczę :D Nie nudzą mi się ćwiczenia, a wręcz przeciwnie:D Skupiam się przy nich i naprawde ta godzinka szybko leci. Dziś była 4h, wczoraj jeden dzień przerwy od jakichkolwiek ćwiczen, bo tak być powinno ;D Jutro zrobie pilates i inne ćwiczenia, a niedziela i poniedziałek znów c. Świetnie się czuję i powiem wam, że albo wymyslam albo naprawdę jakieś efekty już są :D nogi robią się ciut ciut twardsze :)) Nie poddawajcie się! Jak nie teraz to kiedy się za siebie wziać? Nie ma, że od jutra, od poniedziałku, od następnego miesiąca. TERAZ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Z dumą przyznaję, że ćwiczę :D Nie nudzą mi się ćwiczenia, a wręcz przeciwnie:D Skupiam się przy nich i naprawde ta godzinka szybko leci. Dziś była 4h, wczoraj jeden dzień przerwy od jakichkolwiek ćwiczen, bo tak być powinno ;D Jutro zrobie pilates i inne ćwiczenia, a niedziela i poniedziałek znów c. Świetnie się czuję i powiem wam, że albo wymyslam albo naprawdę jakieś efekty już są :D nogi robią się ciut ciut twardsze :)) Nie poddawajcie się! Jak nie teraz to kiedy się za siebie wziać? Nie ma, że od jutra, od poniedziałku, od następnego miesiąca. TERAZ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaa.
dzieki milka, rozwialas moje watpliwosci:) dzis byl moj 5 dzien i z tymi cwiczeniami juz i tak jest postep, mam nadzieje ze kiedys dam rade cale 100 s ale bedzie musialo jeszcze sporo czasu uplynac;p oprocz c. cwicze jeszcze cwiczonka z tej stronki http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4741023 i na biust, a na koniec jeszcze dodatkowo nogi rozciagam:) calosc zajmuje mi prawie 2 godziny dziennie, wiem ze codziennie nie powinno sie cwiczyc ale to mi frajde sprawia:) po 2 tyg sie zwaze i zmierze:) chcialabym zrzucic 3 kg do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×