Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Kluska_śląską_
Łatwiej schudnąć niż polubić swoje niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska_slaska to prawda, zdecydowanie latwiej jest schudnac (choc i to nie jest czesto latwe) niz polubic swoje niedoskonalosci... To drugie to proces dlugi i wymagajacy nie pracy fizycznej co psychicznej. Z tym ze jak sie schudnie to czesto tez ma sie wciaz kompleksy a to czesto prowadzi do anoreksji albo bulimii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada20
hej hej;) dziewuchy piszcie cos! od kogo ja mam brac tą motywację jak nie z waszych postów hęęe? gdzie jesteście?:D za mną dopiero 2 godziny, zaraz zrobie 3ecią no ale prosze was przeczytalam to forum !od początku!!!! jak wiele osob tu pisalo a teraz ciiiisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooovedesire
Mada! ja ostatnio ćwiczyłam 3 godziny ale próbne matury itp, więc przestałam teraz od jutra znowu zaczynam, możemy ćwiczyć razem! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooovedesire
Milka001.. właśnie czytałam też całe forum i zauważyłam że już od sporego czasu się wypowiadasz.. Może napiszesz nam swoje efekty jakie zauważyłaś i po jakim dokładnie okresie ćwiczeń.. ja już nie wierzę odchudzam się od 5 lat chyba a mam dopiero 19 lat i nigdy nie mogę schudnąc jestem na to skazana bo ciągle mi się wydaje że nic mi to nie da dlatego myślę że coś pomożesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada20
ale swietnie że się ktooś odezwał :D ja dziś 3 godzinka i zaczynam te cwiczenia 8 minut cos tam;d zaraz to rozkminie. :D loooooooovedesire jak najbardziej cwiczmy razem:)::) bedziemy sie wspierac;) ja chce do sylwestra troche zrzucic zeby sie w kiecke zmiescic;) a potem na urodzinki do 29 stycznia;) zobaczymy co to bedzie :):) narazie 3 godziny wiec efektow nie widze po za zakwasami;) ale bede na biezaco informowac jakie efekty i zrobie tez zdjecia po jakichs 20 godzinach moze;) pozdrawiam i czekam na kolejne callanki;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo wiem czemu pomimo zarejestrowania i zalogowania na stronkę dalej musze recznie wpisywac login przy odpowiedzi na forum hmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecwiczylam dzis 8 minute:rozciaganie, ramiona, brzuch, posladki i nogi;) razem tego 40 minut sie uzbieralo i jeszcze callanetics przede mna ;) 8 minute ABS (brzuch) -> http://www.megaupload.com/?d=BGEJGSA7 8 minute Legs (nogi) -> http://www.megaupload.com/?d=YIJ652VV 8 minute Stretch (rozciąganie) -> http://www.megaupload.com/?d=1KWHWBH9 8 minute Buns (pośladki) -> http://www.megaupload.com/?d=EABGN30G 8 minute Arms (ramiona) -> http://www.megaupload.com/?d=0KVASC2K gdyby ktos chcial skorzystac;) oj dziewczynki czy wy myslicie ze jak ja polacze ten callan z tymi cwiczeniami to cos z tego mojego ciała zniknie? czy cos jescze byscie dodały? hmmm? bo szczerze mowiac to ja mam czas zeby schudnac bo chce cel glowny osiagnac do wakacji :) ale wiecie, fajnie by bylo juz na sylwestrze uslyszec ze szczuplej wygladam;) ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooovedesire
"Te ćwiczenia działają wtedy, gdy robisz je z milości własnej, a nie z chorej autokorekty. Możesz dostać dzięki nim nogi, przez które nienawidzą Cię inne kobiety, tyłek, do którego z podziwem modlą się mężczyźni, fantastyczny kobiecy brzuch, który z radością zapinasz w coraz mniejszych dżinsach." Pewnie że wchodzę ! :o Mada wiesz co, moja babcia ćwiczyła callanetiks i mówiła mi żebym nie dołączała innych ćwiczeń bo najlepiej jest po prostu ćwiczyć ten jeden zestaw ćwiczeń bo jest on dosłownie na wszystko.. niby moja babcia ćwiczyłą tylko dwa razy w tygodniu i było widać efekty a robiła to w wieku chyba 19 lat. Ja będę starała się ćwiczyć callanetiks jak najwięcej razy w tygodniu jak się uda to codziennie :) 3 lutego mam studniówkę! Musi się udać Piszcie, piszcie i opisujmy efekty żeby wątek nie upadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie upadnie;) możesz być pewna;) kurcze moze i ma twoja babcia racje, ale ja bym chciała zeby do sylwestra cos bylo widac :D zobaczymy, do stycznia bede robic oba zestawy, a potem najwyzej przeniose sie na samego callana, a na poczatku forum wiele dziewczyn pisalo ze cwiczyly callana i a6w. hm. ja w ogole mam problem:D tzn nie czuje zakwasów na nogach ani brzuchu:D nie wiem czy to cos zle, bo przeciez jak cwicze to czuje wsyztskie miesnie tych czesci ciala, i jescze z godzine po cwiczeniach czuje.... a kurcze potem juz nic, na drugi dzien juz nic... nie weim czy to ok? czy tak powinno byc? nie wiem o co chodzi z tym :D:D czuje tylko miesnie pleców, ramion i szyi. i tyle:D:D:D:D dziwnie. u mnie jescze efektów nie ma, zrobilam wczoraj zdjęcia swojego ciała i jak widzicie dodałam wymiary i wagę. o dziwo wazyłam się 30 listopada i wazyłam 62,4 a juz wczoraj wazyłam 61,4... spadł równy równiusieńki kilogram. ciekawe czemu. juz nie wchodze na tą wagę bo pewnie dzis wrócil z powrotem...wejde na wage przed sylwestrem :D powodzenia dziuwczynki! cwiczcie dalej! niech sie nas tu zrobi wieeeeeceeeej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie to samo, też nie czuję żadnych zakwasów i zawsze się zastanawiam czy coś źle robię, ale jak chodziłam na fitness to miałam to samo.. wcześniej się w ogóle nie ruszałam, nagle ćwiczyłam miesiąc codziennie i nie miałam nic zakwasów. Każda dziewczyna ma inaczej więc to pewnie jest okej :) Podobno chyba po 12 godzinach widać efekty, miejmy nadzieję! Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za mną też ;) kuuurcze, ciężko jest mi zrobić ćwiczenia np z utrzymaniem nogi nad ziemią itp, mada a jak u Ciebie z wykonywaniem wszystkich ćwiczeń? wszystkie Ci wychodzą w danej ilości powtórzeń ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
cwicze callanetics z callan dzis dokladnei 2 tygodnie, to niesamowite jak to działa czuje juz pierwsze efekty pomimo tego ze waga na razie stoi w miejscu spodnie zaczynaja byc luzniejsze, jednak najfajniejsze efekty to ze przestaje sie garbic widze miesnie ktore sie fantastcznie zarysowuja doslownie wszedzie, cwiczenia wcale bardzo nie mecza a po godzince callanetixu czuje sie swietnie jakbym tylko nie byla mega spiochem zaczelabym cwiczyc tez rano ;) na razie udalo sie tylko 2 dni wole spac;) mam nadzieje ze fascynacja callan mi nie przejdzie, przez pierwsze dni cwiczlam z nagraniem marioli bojarskiej ale pozniej zrezygnowalam duzo lepiej mi idzie z callan za 2 tyg urzadzam ponownie mierzenie uda brzucha i talii i dam znac ile "uszlo" po 4 tyg cwiczen ;) pozdrawiam i zycze duzo motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovedesire szczerze mowiac, to ja wytrzymuje zawsze 90-95 ;d;d ciezko do tych 100 dojsc, ale powoli daje rade, raz sie uda, raz nie- trudno. ja sie zawsze bardziej przechylam, i to mi pomaga utzymac noge, gorzej jak jest wyprostowana:D ale tylko z tym mam problem i jescze z tymi cwiczeniami z miednicą:D na samym koncu... tez czasem rady nie daje:D:D milka100 moze i masz racje z tym przeforsowaniem, pozostane przy callanie i jeszcze na basen i tak smigam chyba starczyc powinno;) paanama jestem ciekawa twoich wynikow w cm ;) ja tez zrezygnowalam z bojarskie.. cwiczylam z miesiac temu i szybko mnie nerwy przy niej łapały nie wiem czemu;/ z callan jest fajniej i milej;) trzymam kciuki i lece cwiczyc dzisiejsza godzinke;) juz/dopiero 5ąta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahh i jescze jedno! jak jest podczas miesiaczki? bo wyczytalam na innym forum ze nie warto cwiczyc bo nie ma wtedy efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanama
mada20 ja podczas miesiaczki cwicze, nie slyszalam nic o tym ze wtedy nie dziala, ale ja cwicze bo jak juz zlapie jeden, 2, 3 dni lenia to potem trudno sie zabrac za cwiczenia przynajmniej ja tak mam;) wiec cwicze codziennie zreszta jest to juz dla mnie jedna z przyjemniejszych godzin w ciagu dnia, a bojarska jak i tobie działala mi na nerwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuurcze dziewczyny a ja ćwiczę z Bojarską, wydawało mi się to jakieś jaśniejsze te wszystkie ćwiczenia ale jeśli mówicie że z Callan jest lepiej to chyba czym prędzej ściągnę filmik! :) Bo nie powiem że mnie też nie denerwuje ta Mariolka :D No to paanama napisz koniecznie efekty za 2 tygodnie! Faktycznie basen to jest bardzo dobry pomysł, ja niestety nie mogę bo mam szerokie ramiona co jest moim największym problemem a od pływania jeszcze bardziej się rozbudowują. Nie wiem co można jeszcze włączyć do tego oprócz callaneticsu bo bieganie jest najstraszniejszą rzeczą na świecie!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska_śląska_
Ooo... Witam ożywione Forumowiczki;) Również się przyłączam do peanów na cześć orginalnych filmikow prowadzonych przez samą Callan Pincklej. Tłumaczy wszystko pięknie ładnie i sympatyczniej mija czas. Najlepiej z własnego doświadczenia wiem jak jej spokojny głos czyni cuda;) Dziewczynki, co do tematu ćwiczeń w trakcie mięsiączek ja wrzucę swoje trzy grosze ponieważ uważam, że to ważne. Otóż nie ćwiczy się w trakcie miesiączek ponieważ jak nam mówila instruktorka z jogi - żadnych napinań mięśni brzucha a tym bardziej pozycji ćwiczeń tzw. odwróconych bo można się dorobić endometriozy(!!!). Szczególnie pozycje w tym temacie gdzie zakłócony zostaje naturalny grawitacyjny wypływ krwi, ponieważ doprowadzić może do groźnych zaburzeń. Co ładnie ma wyjść niech łagodnie wyjdzie. I nie ma sensu w tym czasie wysiłku wprowadzać dodatkowego. lovedesire - możesz włączyć ćwiczenia aerobowe albo cardio wówczas szybciej spala się tkanka tłuszczowa np. możesz coś podobnego - to co ja jakoś wyjątkowo polubiłam : http://www.youtube.com/watch?v=BfoekNVgqPU pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie dzis mam pierwsze dzien miesiaczki, i ze odposcilam cwiczenie w weekend bo mialam mase nauki i sprzatania, to dzis cwiczylam, i powiem wam ze czuje sie jak narazie dobrze. mam zamiar wieczorem cwiczcyc drugi raz;) milka100 ja wlasnie ostatnio wrocilam do basenu, ale ze juz kilka lat na nim nie bylam, to pierwszy raz po takiej przerwie dusilam sie chlorem:D tzn nie moglam prawie oddychac na poczatku;d dziwne. ale potem jakos sie organizm przyzwyczail. ech, ja mam w ogole wskazane od lekarza na basen smigać bo mam wlasnie problemy z klatka piersiowa i kregoslupem. ot co. ale tylko 2 razy w tygodniu jezdze bo nie mam czasu, a w tym tygodniu okres wiec masakra;/ I CHOLERNIE SIE CIESZE ZE WYPEDZASZ LENIA :D szczerze to hm moj mężczyzna uważa że... mam twardszy tyłek :D jakkolwiek zabawnie to brzmi :D:D:D ale to dopiero 5 godzin bylo wiem może sie podlizuje:D:D oj dziewczyny do sylwestra to my wszytskie bedziemy gwiazdyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska śląska- dzięki wielkie szukałam właśnie filmików z tao be! Miałyście rację dziewczyny.. z Callan po prostu wszystkie ćwiczenia zrobiłam po tyle powtórzeń ile trzeba, jest bardzo sympatyczna i faktycznie ma miły głos :) a Bojarska mówi jak jakaś IVONA! :D Ja własnie się dowiedziałam że przytyłam w ciągu paru miesięcy kolejne 3 kg.. więc muszę się zmotywować koniecznie tym razem. Studniówka coraz bliżej.. piszcie koniecznie o efektach!! to bardzo dodaje sił.. bo ja mam ten problem że chcę schudnąć a nie tylko ujędrnić czy wyrzeźbić ciało.. muszę stracić sporo kg, więc nie wiem już co robić doradźcie coś! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana lovedesire nie tylko ty masz ten problem - ja tez chce schudnac ;) odkad biore tabletki antykoncepcyjne (juz 2 lata) przytylam 15kg. masakra. nie mowie ze chce az tyle schudnac, bo tu nie o wagę chodzi, ale o to jak sylwetka wyglada. wiadomo- tluszcz zmienia sie w miesnie wiec waga wcale ci nie zjedzie. powiem ci jak schudlam 5kg ;) zmienilam calkwoicie swoj tryb zywieniowy ;) wiec: tylko ciemne pieczywo (najlepiej pelnoziarniste) brak masła, brak cukru, znikoma ilosc soli zero tlustych, smazonych potraw zero ziemniakow ryz i makaron brazowy jogurty naturalne otręby! herbata zielona i czerwona zero fastfoodow zero slodyczy zero gazowanych i slodkich napoi jesc regularnie! co 2-3 godziny, najlepiej 5 posilkow dziennie 2l plynów: wody, herbaty, kawa, sok owocowy 100% dzien zaczynam od musli z mlekiem 1,5%, albo jogurtu naturalnego z otrebami i jakis owoc potem wyciskam sobie soczek np z pomaraczy (mam taki wyciskacz z rossmana :)) jem jakis owoc na drugie sniadanie, albo warzywko ;) na obiad np ryz brazowy, kurczak (bez skory) i warzywka, albo salatka z salaty lodowej, warzyw i kurczaka, zalana sosem z jogurtu naturalnego potem jakies warzywko z dipem (nie wiem jak to sie pisze) taki sos ja robie z jogurtu naturalnego i przypraw;) kolacja kanapki z pelnoziarnistego chlebka, poledwicy i warzywka i to tyle. nie stosuje zadnych diet bo dla mnie diety to glupota. zeby schudnac trzeba calkowicie zmienic na stale swoje odzywianie. i jesc regularnie. nie trzymam sie tego ze nie jem po 18, bo chodze dosc pozno spac. ale jak po kolacji jestem glodna to wcinam pomarancze, czy jakis inny owoc. i szczerze mowiac, wydaje mi sie ze kazdy dietetyk ci to powie). jescze bardzo czesto robie obiady kozystajac z parowaru, bo ponoc najzdrowiej z tego;) nie wiem kiedy ostatnio slodzilam herbate czy kawe;) ani kiedy smarowalam maslem kanapke:D nie pamietam tego :D hihi. nie wiem w ile czasu schudlam te 5 kg, bo przytylam z 50kg na 66-67 i teraz jest 61,4. i zaczelam cwiczyc z Callan ;) mysle ze to jak jem + Callan da dobre wyniki;) pozdrawiam ;) i wracam do pracy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×