Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

:)) NO to jestem cała w skowronkach, oby starczyło mi siły na ćwiczenie tego :)) Dzięki za rady i pomoć dziękuje :) Dobranoc. Napewno sie jeszcze tu pojawie;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wróciłam do pracy na 2 dni mam chwilę wolną więc szybko coś skrobnę. przede wszystkim przepraszam, że nie zdążyłam Wam złożyć Swiątecznych życzeń, ale mój świat wywrócił się do góry nogami, zawsze taki poukładany, zaplanowany, a teraz niczego nie mogę przewidzieć- żyję chwilą- i muszę się przyznać że brakuje mi naszego domu, ciągle w rozjazdach, nawet przestałam ćwiczyć , od 06.01.2008 nie ruszę się nigdzie, przez cały miesiąc. Jutro znowu wyjazd więc już dzisiaj życzę Wam w nadchodzącym Nowym Roku pomyślności, spełnienia marzeń i żebyście zawsze były takie fajne i ładne babki jak teraz, udanej bibki sylwestrowej. pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaleeee cisza :P odbudowałam się fizyczno-psychicznie po świętach (wczoraj prawie 3 godz skakałam aerobiki, dziś ponad godz) i od razu mi lepiej :D pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje cisza ja niestety ani nie jem malo ani nie cwicze ale tak jak pisalm wczesniej juz niedlugo zaczne na calego dbac o swoja sprawnosc bo nie czuje sie dobrze z tym bezruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wróciłam niedawno z łodzi z depilacji.. 4 bite godziny mnie dziś męczyła.. (całe nogi/bikini/pachy) wypociłam tyle co ostatnio przez 3 godz aerobiku.. dwa filmy na dvd zdązyliśmy obejrzeć przez ten czas ;) nie mam siły ćwiczyć nic, znieczulam się winem i będę się regenerować :P pozdrawiam {kwiatek] ps. piszcie coś bo mi głupio samej do siebie przeważnie pisać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Samanto -jak by co to ja zawsze cos napisze-jestem juz weteranką tego forum dla kogo ty sie tak depilujesz? Ja chyba jakas nienormalna jestem ,ale zimą nie odczuwam potrzeby aż tak dokładnej depilacji-latem to co innego ja dzis sie nareszcie wyspałam-wczoraj powiedziałam w pracy ze odchodzę-byli tacy upierdliwi klienci ze juz miałam dosc-nie bede sie użerac i wysłuchiwac ze wszystko jest nasza winą od środy zaczynam prace w urzedzie-nareszcie popołudnia bede miała wolne i weekendy dziewczyny-co robicie w Sylwestra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny przepraszam ze Wam nie pozyczylam milych Swiat jakos tak wszystko sie rozeszlo przepraszam❤️ teraz mam okazje zyczyc Wam🌻 szczesliwego Nowego Roku aby spelnily sie wasze wszystkie marzenia duzo zdrowia szczescia ale przedewszystkim duzo milosci dla siebie i innych❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin
sprawdzam, czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin
o, dziala, akiedys nie dzialalo, a bardzo chcialam sie dopisac.....teraz juz nie pamietam z czym konkretnie, ale jest nowy powod: CHCE PRZYSTAPIC DO CWICZEN!!!ZNOWU, HURRRRRA! i nie pamietam, jaka kolejnosc, itp a najgorsze, ze kiedys wywalilam filmik z Mariola Bojarska, ktory udalo mi sie niemal cudem sciagnac z internetu( bo ja taka nizbyt biegla w tej dziedzinie,takze kazdy sukces tutaj to c u d, wiec moze macie jakies swieze lineczki? podzielicie sie? bede wdzieczna, smutno troszke bez Marioli na pierwsze 3 sesje, potem juz tylko przy swojej muzyczce, kiedys pwiem, jakiej... czekam na lineczki:-)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin
piksa70 ===> nie wiedzialam, ze mozna komus pozyczyc wesole swieta:-), jezeli ty to potrafisz, to zrob to dla mojego meza, bo on zle znosi kolejne ze szpitalem w domu: ja, corka( 3 latka), synek( 20 miesiecy ) = infekcje drog oddechowych i on po jedndnoiwym zatruciu z goraczka( nie z mojego gotowania tylko z jego lakomstwa, hihihi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - dla siebie :D to boli lae efekty mają być dość długofalowe - jeśli można to tak nazwać :P super że zmieniasz tę pracę, zobaczysz - będzie ok :) gratuluję 🌼 Klin - witamy :) spróbuj ściągnąć sobie callan przez emule może albo innego aresa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- moje gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! praca w urzędzie nie jest ciekawa, ale ma swoje zalety, nic cię nie obchodzi po 15; samanto- my kilka miesięcy temu też więcej pisałyśmy, teraz dzieci, dom, praca, na ćwiczenia trudno znaleźć chwilkę, ale poprawimy się , masz rację, że pustawo tu, podziwiam za depilację, już chyba pytałam , czy boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jestem z topiku o ziarnicy złośliwej. Dowiedziałam się wlaśnie, że jedna z "naszych" trafiła w kiepskim stanie do szpitala. Potrzebna jest krew, Monika walczy z białaczką. Jeśli któraś z Was mogłaby i chciała pomóc Monice, to bardzo potrzebna jest krew A rh(minus). Wystarczy udać się do centrum krwiodawstwa w miejscu zamieszkania i wypełnić formularz, koniecznie zaznaczyć, że krew jest przeznaczona dla konkretnej osoby, trzeba też podać szpital w którym przebywa Monika Dębska Centrum Onkologii Warszawa Dziękuję i w Nowym Roku dużo zdrowia ! Kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kluska, ja ma taką grupę krwi. Chętnie bym pomogła. Sama też kiedyś potrzebowałam krwi. Niestety w mojej miejscowości nie ma punktu krwiodawstwa, zorientuję się jeszcze co można zrobić. Współczuję koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, a może podaj miasto, to ja podzwonię i popytam czy i co można zrobić ? żeby Ci kłopotu nie robić ? 😘 dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie-dziewczyna zmarła-przykre i smutne nawet sobie nie moge wyobrazic co czuja jej bliscy-mloda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto -ćwicenia, które poleciłaś pięćdziesięciolatce wymagają podskoków? mieszkam na drugim piętrze, a musze ostrzej potraktować pupę i brzuch; guga- dzis po raz pierwszy sprawdziłam ile kalorii ma majonez, bardzo tego żałuję, bo długo nie zrobie pysznego tortu z tuńczyka :(, sałatki też będę robiła z oliwą, wiem już dlaczego nie chudłami mimo iż jadłam sałatki, cóż blondynka :P; ale w końcu wzięłam się za ćwiczenia; wyglądam i czuję się okropnie, jak to mówią sięgnęłam dna; tak sie na siebie wkurzyłam, że rozważałam kupno diety cambridge; pamiętam jednaj, że ty od lutego sie odchudzałaś i w czerwcu miałaś świetne wyniki; jeżeli nie liczyć tortu, o którym wspomniałam, to byłam grzeczana; a majonezu nie tknę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap idę w Twoje ślady, biorę się ostro za siebie, jak ćwiczyłam to zgubiłam 2 kg, a po świętach 1 powrócił, jeszcze jeden wyjazd w czwartek, wracam w niedzielę i od poniedziałku zaczynam dietę, którą proponowała Guga, no i oczywiście ćwiczenia, to są moje postanowienia, mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować. Guga gratuluję nowej pracy, zobaczysz w końcu odżyjesz no i już możesz planować wolny czas z rodzinką, to już jutro? trzymam kciuki.Mam pytanie jak to jest z jogurtami naturalnymi 0% i twaroszkiem wiejskim w diecie SB (1 faza), można, czy nie można? Jedni je stosują, a inni nie, spraktykowałaś tą dietkę więc mi doradź, proszę. Jak bedę miała jakieś wątpliwości to proszę pomóż mi, ale to wszystko wyjdzie w trakcie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcwyny ja tez jestem przejedzona i niedlugo koniec z tym a co do majonezu oagap to ja na sb uzywalam i schudlam bo przeciez index sie liczy nie kalorie Asikad-troche sie boje nowej pracy -wiesz nowe towarzystzo itd-ale w tej ktora rzucilam juz wymiekalam a jogurty naturalne i twarozki jadlam na sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - zapewne chodzi Ci o ćwiczenia Tamilee Webb..? są jakieś podskoki ale nie tak jak w aerobiku - takie lekkie na rozgrzewkę tylko :) w zasadzie to prawie wcale :) no straszne z tą dziewczyna.. rok starsza ode mnie.. :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga będzie dobrze, wiem co czujesz bo sama niedawno zaczęlam pracę, tylko, że ja bałam się nawet nie otoczenia, bo z ludźmi albo się dogadasz, albo będziesz z nimi tylko współpracować, ja bałam się tego, że poprostu do niczego nie nadaję się oprócz studiowania i prowadzenia domu, a teraz jest coraz lepiej i zaczynam pomału wierzyć w siebie. Więc uszy do góry dasz radę. Samanta to prawda jak ludzie odchodzą to robi się smutno szczególnie tak młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierc mlodych ludzi jest dla mnie niepojeta nienaturalna Asikad-ja sie najbardziej boje czy ja napewno dobrze zrobilam ze zmiana pracy bo w tej ktorej bylam pewnie by bylo lepeiej finansowo ale nie mialm jakos serca do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×