Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

obejrzałam Tamilee- pośladki. Jestem rozczarowana. Identyczne ćwiczenia prezentuje cindy crawford . Tylko że cindy ćwiczy z trenerem i tak jak callan tłumaczy ustawiania nogi, zachowanie linii, gdzie ma boleć, gdzie nie powinno.Cwiczenia są super, ale już je znam. To nic cindy zapodziała mi sie , zostało tylko pudełko :P Cindi podpowiada , jak pokonać problemy z koordynacją, np. krzesełko przy niektórych wymachach nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - mi wrastają nawet jak golę maszynką (teraz tylko maszynka, bo przy laserze nie można wyrywać). masakra Tamilee też mówi o krzesełku ;) i ogólnie przecież nie można wymyślać ciągle nowych ćwiczeń na dane mięśnie, bo przecież są konkretne zestawy które konkretnie działają, po co to zmieniać jeśli nie przyniesie lepszego rezultatu ;) co do chronologii to ja nie wiem czy Cindi nie nagrywała swoich ćwiczeń później.. jest młodsza, sądzać po niekótrych filmach (seriach) ćwiczeń tamile to naprawę wyglądają na dość staaare ;) (muzyka, wystórj wnętrz i przede wszystkim stroje hihi) tamilee zresztą mówi (przy tych na brzuch) że na przykład dane ćwiczenie jest z repertuaru jane fondy ;) ona robiła jakieś testy z lekarzami na wydajność i pracę mięśni przy róznych ćwiczeniach, i te, które są w zestwach są najlepsze podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Oagap -nareszcie sie odezwalas-ja tez mysle o powrocie na pierwsza faze sb bo mi sie boczki porobily-musze cwiczyc Bipi-dzieki za zdjecie-naprawde bardzo ładnie wygladzsz-jak tam udaje ci sie wage utrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- to co razem pierwsza faza? kiedy zaczynamy? może się powygłupiamy i będziemy zdawać relacje co jadłyśmy na skrzynkę oczywiście; bo ja to mam problem, muszę różnorodnie, Ty jako skorpion pewnie też ; może przepisami się wymienimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufia te kg zgubiłam przez praktycznie 6-7 m-cy, bo przez ostatnie 2 schdłam tyko 1kg, obijałam się. Guga, Oagap ja jestem po 4 dniu sb, czuję się dobrze tylko nie wiem, czy to dobrze bo jem 2 -3 posiłki, 1-2 w pracy i 1 w domu, nie chce mi się jeść no i nie mogę uwolnić się od kawy rozpuszczalnej z mlekiem 0,5%, pijam 2 ale zdarza się, że i 3, to chyba nie dobrze? co Wy na to, ma to wpływ na rezultat diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - a co ma znak zodiaku do diety? :) serio serio się pytam :) ja jestem baran, to co powinnam jeść? tzn jak? trawę pewnie :classic_cool: hihi słyszałam o zgodności z grupą krwi tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asikad- są gorsze grzechy niż kawa , spokojnie, ja piłam i chudłam guga- od jutra? powiedz, to nastawie babeczki quich , na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto- ja jestem skorpionem i monotonia mnie zabija, monotonia we wszystkim, tu nie chodzi tylko o dietę; na sb już byłam i znudziły mnie niektóre dania, dlatego poległam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap to mnie pocieszyłaś, a co do znaków zodiaku to coś w tym jest ja jestem bykiem- wygoda i lenistwo co prawda nie we wszystkim, ale jeżeli chodzi o diety wolałabym, żeby ktoś dla mnie gotował, mam lenia i chyba brak wyobraźni, wolę dania szybkie do przygotowania, ale czasami skuszę się na coś innego i pracochłonnego, na sobotę mam krewetki, jeszcze nie wiem co z nich zrobię, ale coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no i zaczęło sie gadanie o diecie... może i dobrze :) Guga, ja sie jakoś trzymam ale powinnam narzucic sobie większy rygor. Wyciągam z szafu coraz to nowe zapomniane ciuchy. Dziewczyny, zaczęłam się malowac. Mami kupiła mi nowe cienie (boskie), używam szminki. Zaczynam wyglądac jak kobieta. Nareszcie! Dzięki Guga za miłe słowa. To ważne dla mnie bardzo.Nawet się uspokoiłam trochę, bo lepiej wyglądam. Mnie też męczy monotonia. We wszytskim mnie dobija. Ale ostatnio pewien facet powiedział mi, że to nie jest monotonia tylko ....stabilizacja. I zaczynam częściej używac tego słowa, żeby się niepotrzebnie nie nakręcac negatywnie. Co do jedzenia-mam tak samo. Muszę zmieniac potrawy, bo łatwo sie wtedy poddaję. Np. dzisiaj miałam super przekąskę. Jajko na twardo+ogórek kiszony+garśc kiełków+troszkę majonezu. Pokroic. Super! Tak mi smakowalo..... Nie mogę się doczekac następnego razu. P.S. nie cwiczyłam dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, ja nie jestem skorpionem, a monotonia i nuda mnie dobijają maxymalnie, więc te znaki zodiaku to taka sobie prawda chyba :P Aga - w takim razie nie umiem sobie wyobrazić jak możesz ćwiczyć callanetics - przecież te ćwiczenia są tak nudne i statyczne ;) nie jest tak źle hehe :) wybiórczo macie z tą monotonią jak widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, nie dokońca :) Bo ja też zodiakalnym baranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! wcale nie! ja teoretycznie się uczę (sesja niedługo) i czytam lektury do licencjatu (nawet sobie wolne z tego tytułu zrobiłam) :P jesuuu.. wyłączyliby mi prąd może.. albo nie, bo ogrzewanie siądzie, internet tylko.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
callanetics nie jest nudny- za kazdym razem inna czesc ciała boli :P, lubię go bo mnie wycisza , uspokaja, cwiczac słysze tylko swoje ciało i jeszcze nie jest to chrupanie kosci :D, a co ty samanto tak tego znaku zodiaku sie przyczepiłaś :P , te na B też są ładne :P, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez najbardziej polubilam calanetiks bo z Cindy tez cwiczyla i pilates ale efekty najlepsze po callanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiejszy wieczór spędzam z córką, mój mąż poszedł na pożegnanie jednego z kolegów, który odchodzi od nich z pracy, myślałam, że zrobię coś w domu, ale nie chce mi się, ułożę małą do snu, poćwiczę i posiedzę przy komputerze, już piąty dzień na sb nawet się nie spostrzegłam kiedy prysnął mi ten tydzień, w poniedziałek stanę na wagę i sprawdzę kg, już nie mogę się doczekać, a jednocześnie boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asika- ja dziś też byłam grzeczna, w każdej szafce coś słodkiego, ale jestem dzielna, gdyby udało sie poćwiczyć byłoby ok, co prawda dziś dostałam okres (pierwszy raz po trzech latach :P), ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap to dobrze, że wszystko ok, a ze słodyczami trzymaj się, damy radę ja postanowiłam, że te wszystkie \"paskudy\" nie będą mną kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - pewnie że się nie przejmuję, w końcu mój znak w większości horoskopów jest jako pierwszy :P :D btw. jak to pierwszy od 3 lat? (pewnie jestem nie w temacie..) w każdym razie fajna sprawa, tak co 3 lata mogłybyśmy wszystkie mieć haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap-ja od poniedzialku chce sobie zrobic 1 faze sb bo juz wymiekam z pieczywem i weglowodanami-ale wiesz tak najprosciej do pracy czuje sie jakas ociezala ale jutro jade na studia mam same zaliczenia i nie mam glowy na myslenie o jedzeniu asikad-to fajnie ze na sb jestes ale cos pisalas ze juz schudlas nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn zabrał mi cały talerz warzyw, nie wytrzymam, w życiu bym go nie namówiła, nie wiem co mu sie stało samanto, urodziłam w ostatnim czasie dwoje dzieci guga- ja zaczęłam dziś, ale kiepsko , bo nie zjadłam śniadania, tylko serek wiejski ok. 11, obiad i przymierzam się do tych warzyw, mało jak na sb, a powinno być regularnie, jutro też będzie trudno , bo jedziemy trochę forsy puścić w nieco większym mieście, bez dzieci, pierwszy raz od trzech lat na zakupy, bez ograniczenia czasu, niestety nie powiem tego o pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga ile chudnę na sb sprawdzę w poniedziałek, a pisałam o moich osiągnięciach na kopenhadzkiej no i MŻ, a tak wogle to mam wrażenie, że po tych 5 dniach sb coś zgubiłam, aha i stosuję serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające- EVELINE -slim extreme 3D, poleciła mi to znajoma i jestem zadowolona, skóra robi się soczysta no i jest w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiakd, ja tez lubie te kosmetyki. Cena ceną ale mnie odpowiadają. Samanto, dobrze że nie toniesz w nauce. Przez trudny czas podtrzymywałas forum przy życiu. Brakowałoby Ciebie. DZiewczyny, mnie też kiepsko idzie z regularnymi posiłkami. Nie trzymam się godzin a jest to ważne. I mało trochę piję wody.... Jak nie piję to ociężał własnie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, zazdroszczę Ci tych zakupów.... chetnie bym wyskoczyła gdzies i żebym nie musiała patrzec na zegarek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie oj jak długo tu nie zagladłam.Alew idze znajome niki.Ja ciwcze siagle w wakcje nie cwiczyałm koło 6 tyg. bylismy wtedy nad morzem teraz cwicze od poniedziałku do piatku program pilegnacyjny tylko ,ze nie wyrabiam sie w 15 minutach przewaznie schodzi mi cos koło 25 minut,a raz w tygodniu w sobote robie godzinny trening.Jak zaczynałam miałam rozmiar 38 teraz mam 34 i jeszcze luc w pasie .Wąłsnie najbardziej wyszczupliły mi sie biodra ,pua, talia ,najmniej uda ,ktore zawsze miałam masywne.Pozdrawiam wszyctkich i cwiczcie ,bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
piedziesiatka dzieki bardzo za plytke dzis ja odebralam z poczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×