Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość betka39
Drogie kobiey czy mogłybysie mi odpowiedzieć na pyanie,czy jest możliwe by cwicząc callanetics ujędrnić sobie brzuch?poprostu po 3 porodach pozostała mi rozciągnięta skora.I czy jest możliwe by ona się wchłoneła?i czy żeczywiśie są akie rezulay zdumiewające? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiakaka
nie ujedrnisz ja juz dlugo cwicze i brzuch taki se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zainteresowala mnie ta dieta jajeczna i od dzisiaj postanawiam na nia przejsc... ostatnie dwa dni nie cwiczylam:(( ale dzisiaj mam juz wolne caly tydzien wiec jest czas na wszystko . pozdrawiam was :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
oj, SAMANTO, przeciez nie zmyslam:P, podoba mi sie twoja wnikliwosc, wiec jeszcze raz: bylam gruba, po porodach zoztalo ijeszcze wiecej dobralam przez kolejny r o k, wiec sporo bylo do stracenia- dieta, cwiczenia, dieta sie skonczyla, cwizenia trwaly, cwiczenia po 3-4 miechach sie skonczyly, ja juz jadlam normalnie a tu na wadze okolo miesiac temu 68!!!niezmiennie teraz znowu cwicze juz jakis czas, ale mniej intensywnie, bardziej po to, zeby lepiej sie czuc i zeby te plecy tak nie bolaly.......... pozdrawiam wszystkie cwiczace!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
a SB to nie wiem co to a callanetics wystarcza mi zupelnie moja mama wpadla kiedys do mnie( bylo lato i nie bylam kompletnie ubrana ) i stanela jak wryta, bo nie mogla uwierzyc, ze mozna tak schudnac i nie miec np.: siniakow pod oczami itp., i tez postanowila wziasc sie za siebie:)))) a pozniej na studiach od pazdziernika to samo, dziewczyny wziely sobie do serca i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można schudnać aż 14 kg w tak krótkim czasie. chyba że to była tylko woda, którą twój organizm przetrzymywał. to jest fizycznie niemożliwe, aby pozostało to w twoim ciele bez niekorzystnego echa. ROK gromadziłaś to, co zrzuciłaś w 14 dni? takie rzeczy to tylko w erze :P callaneticsem można wszystko ujędrnić, temu głownie te ćwiczenia służą właśnie, ale po ciązach brzuch może wymagać więcej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
po skonczeniu 2 tyg diety chudlam nadal, i tak jak juz jedna kolezanka wspomniala, przerazilo mnie to w pewnym momencie widzialam w tv taka skore naciagnieta bez tluszczu lub miesni pod nia i niestety-chirurgia, jezeli cos tam jest pod skora to jeszcze jst nadzieja pozdrawiam wiosennie-rewolucyjnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
kurcze to znaczy że brzuch pozostanie nieciekawy?a moze ktorejs jednak dzięki tym cwiczeniom brzuch się ujędrnił pomimo ze był trochę swlaczały? glusia napisz jak dokładnie wpisywałaś na aresie polecenie do ściągnięcia Callan bo mi nic nie wyszukało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ARESEM : CALLANETICS FILMY, wyskoczylo 9 pozycji, sciagnelam program am/pm z sama autorka callan pinkney, baaaaardzo przyjemniutkie, bojarska troszke profanuje wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ta skora nieciekawa kt widzialam byla zupelnie "pusta", bez zadnej "podszewki", zrobila se kobita operacje( a ze to byla tancerka brzucha czy ktos taki z cekinami to bardzo jej zalezalo ) ale w sumie to nie oznacza, ze to jedyne wyjscie......Moze jednak u ciebie to nie tak jest! cwiczmy, rezultaty jak maja byc to beda po 2 tyg codziennego treningu po 1h, zobaczysz siedemnastego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
po drugim porodzie to ja tez w sumie mialam taki stan brzucha, ze myslalam, ze nic z tym sie nie da juz zrobic, jakos tak najgorzej wokol pepka, syn ma 2 lata a teraz tam nie ma ani sladu nieprawidlowosci, skora byla taka jakby troszke "papierowa", czy cos, a teraz buzi dac!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam, ja tez bardzo z przymruzeniem oka patrze na te DIETY CUD.. moim zdaniem nie ma takich.. no ale skoro tak piszesz glusiu,skoro tego doswiadczylas to ...hm,,, to prawda,ze zeby spalic 1kg tkanki tluszczowej,musimy spalic 7000kalorii i najlepiej je tracic stopniowo.. 1kg na tydzien.. co do rozciagnietego brzucha,sporo rozciagnietego-to mysle ze nie we wszystkich przypadkach cuda sie zdarzaja choc,kto wie,mozliwe ze po regularnych cwiczeniach,dlugoterminowych:) moze i sie \"wchlonie\":D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ufffff, znowu fajnie po cwiczonkach... POZDRAWIAM WIELKANOCNIE, A PO SWIATACH Z HURTU NA DETAL:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
a co do diety hm,....to wlasciwie trwala ona sama 2 tyg ale nie wrocilamm do jedzenia takich wielkich ilosci jak przed nia, nie dalo sie- i to jest uwazam cud diety - jem poprostu normalnie, skora i brzuch- nie wiadomo czy mowimy o tym samym, bo nie widzimy, u mnie nie bylo na tyle zle, zeby sie straszliwie prejmowac, poprostu nie wygladalo to naturalnie ale teraz jest naprawde ok warto smarowac sie kremami podczas ciazy, i PO NIEJ rowniez, i piersi koniecznie bo u mnie akurat to one najbardziej ucierpialy:((( aresem sciaga sie niezbyt sympatycznie, ale uwazam, ze callan pinkney warto zobaczyc w akcji, super klimat filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnqakakaa
Samanto ty jestes strasznie przemądrzała "dieta jajeczna norweska - 14 kg w 2 tygodnie- bez skutkow ubocznych, bez powrotow do poprzedniej wagi" sorry, nie ma takiej opcji nie można schudnać aż 14 kg w tak krótkim czasie. chyba że to była tylko woda, którą twój organizm przetrzymywał. to jest fizycznie niemożliwe, aby pozostało to w twoim ciele bez niekorzystnego echa. ROK gromadziłaś to, co zrzuciłaś w 14 dni? takie rzeczy to tylko w erze taka mądra jesteś a callanetiksu i tak nie ćwiczysz biedna wszystkowiedząca dziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinikiik
też cwiczę callanetiks ale sie nie udzielam kiedyś była tu fajna atmosfera ale dziewczyny przestały pisac -jak wszędzie a Samanta jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia36a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia36a
Czy któraś z Was ma może zestaw ćwiczeń taki prosty- wydruk chyba z jakiejś gazety? Przez wiele lat ćwiczyłam pod okiem instuktora .Póżniej miałam sporą przerwę - po operacji .Teraz chcę wrócić do ćwiczeń . Część z nich pamiętam , ale nie mogę odnaleźć mojej pomocy w postaci tych chyba 2 kartek z gazety. Czy mogę liczyć na pomoc??? Byłabym bardzo wdzięczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglio czy jaki tam masz nick zależnie od potrzeb - jak chcesz decydować KTO i CO będzie pisałm na "twoim" forum to sobie założ własne. to jest wątek na forum bardzo publicznym i każdy może pisać co chce i jak chce (nie naruszając pewnych zasad, co na przykład ty robisz) polecam http://www.phorum.pl/ ma dobre zabezpieczenia, będziesz mogła całkowicie wpływać na treści pisane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiakaka
Samanta ja nie jestem Anglia i widwe ze gupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
hej, na poczatku zdaje sie tego forum jest zestaw rysunkow przypominajacych cwiczenia callaneticsu, jezeli tylko chcesz odswierzyc swoja zapamietana wersje cwcizen to moze ci pomoc, a moze to byl wizaz forum calleneticsu? warto sprawdzic uwazam, ze wersja z callan pinkney( tak sie powtarzam, wiem) jest swojska i posiada wiee waznych wskazowek, sama autorka cwiczen sugeruje rozwiazania dla wszystkich poziomow, z czasem udaje sie zrobic cwiczenia bez zadyszki i wtedy czesto dodaje sie ilosc powtorzen, a Callan pokazuje wersje "utrudnione" dla zaawansowcow, polecam ARES-program do sciagania, wpisac w wyszukiwarce callanetics, i ppojawiaja sie cwiczenia wieczorne-to 1czesc, cwiczenia am to 2 czesc, powodzenia J arobie 2 w 1, raz dziennie obydwie czesci przeplatajac cwiczenia to z jednej to z drugiej, zeby bylo po kolei dla miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka39
Glusia dzięki Callan sobe właśnie ściągam ach te porody ja po drugim dziecku miałam oky brzuszek,ale po 3 ciązy zmienił sie niedopoznania,a i piersi tez mają dużo do życzenia bo dwoje dzieci karmiłam po trzy lata,napiszcie jak długo już cwiczycie,i czy rzeczywiście macie uczucie,ze miesnie sie napinają i w obwodzie ubywa?Kiedyś cwiczyłam z Sindi Crouford mięśnie sie pokazały,ale chyba zadługo ćwiczyłam bo pól roku i póżniej rezultatów już nie widziałam SPOKOJNYCH ŚWIĄ WAM ŻYCZĘ POZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
III Ćwiczenia ramion i talii Pozycja wyprostowana, jedna ręka w górze, lekko ugięta, druga oparta na biodrze, nogi rozstawione na szerokość bioder. Zginamy bocznie ciało, opierając się na ręce opartej na biodrze. Ręka lekko ugięta, z dłonią bezpośrednio nad czubkiem głowy. Plecy proste. W takiej zgiętej pozycji robimy delikatne „ruchy-powtórzenia” w kierunku podłogi i sufitu. Czas 100 sekund; Po tych 100 sekundach, powrót do pozycji wyjściowej ma polegać na powolnym wyciągnięciu ręki przed siebie, zgięciu kolan, przeniesieniu ciężaru do przodu. Następnie powoli się prostujemy. Ruch płynny i powolny. To ważne! Powtarzamy ćwiczenie z drugą ręką. luuuuuuuudzie, wyobrazcie sobie, ze to jest cwiczenie ktorego ja jeszcze NIGDY nie zrobilam poprawnie do konca, nie daje rady-a niby jest ono takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
BOMBASTI, a ty to artystka jestes nie byle jaka!!!! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 80
Dziewczyny chcę ściągnąć sobie ten ćwiczenia bojarskiejz 47 strony ale cosnie tak te pozostałe pliki są puste... co mam zrobić... chcę ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 80
Dzieki, ale jestem bardzo zmotywoawna zeby sie za siebie zabrać i chciałam jakiś film i niestety nie ściagłam 1 plik a pozostałe są puste i na dodoatek nie umiem otworzyć. Mam 175 cm wzrostu i waże 70 kg przesadziłam i muszę scgudnąć przynajmniej do 65 kg. a dietę jaką polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×