Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość glusia
a w czym twoim zdaniem callanetics do jogi podobny?SAMANTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia są podobnie statyczne (są wysiłkowe, ale statyczne - dla mnie to podobne do jogi i pilatesu), ważne są oddechy itd. może bardziej do pilatesu są podobne niż do jogi, wg mnie równie nudne co joga więc to dla mnie jeden z agrgumentów świadczących o podobieństwie :P hihi :) kolejność napięć w mięśniach jest ważna - to też podobieństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
wlasnie, zalezy co kto lubi, ja nie lubi e wrzaskliwego dudniacego aerobiku, wiec callanetics mi pasi, joga mi nie odpowiada - za wiele obiecuje z duchowej praktyki ( chociaz nie do konca rozumiem o co w tym chodzi...), pilates - bardziej mi do callaneticsu pasuje niz joga, ale jest ambitniejszy, a ja nie mam w tym interesu, kolejnosc napiec w aerobiku tez chyba jest wazna, tak mowilay panie prowadzace sznuace siekluby w Poznaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - co kto lubi :) własnie czytałam o pilatesie - na forum kulturystycznym, ze to mocny pic na wodę ;) tzn w kierunku odchudzania - ze pic na wodę :) callan wymusza sdość silną pracę niektórych mieśni, szczególnie na początku - i to jest ok. jeśłi ktoś lubi - to przecież tylko bardzo dobrze - wszystko, jakikolwiek ruch jest lepszy od leżenia na kanapie :) a co do duchowej strony jogi - nie wchodziłam w to za szczególnie - dla mnie to świetna metoda na rozciąganie ciała i regulowania oddechu, ale nie mam cierpliwości heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
no, no....wlasnie....te praktyki typu joga potrzebuja chyba podejscia duchowego, dla mnie motywacja do callaneticsu jest dobra sylwetka i nie-bolace plecy, lepsze dotlenienie, a styl mi sie podoba bardzo, zadnego przeduchawiania, a dobrze na psychiczna strone zycia wplywaja raczej wszelkie cwiczenia-podczas ruchu wytwarzaja sie endorfiny- i to jest klucz do sukcesu w tej dziedzinie, mysle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee.. jak ktoś do tego tak duchowo bardzo podchodzi to na pewno jest w tym lepszy (autosugestia naprawdę niesamowicie działa) - i jeśli ktoś się identyfikuje z tym, to luzik :) że jak oddychasz w jakiś sposób albo robisz jakieś tam asany czy coś (nie wiem jak się to nazywa) i wierzysz, ze Cię to oczyszcza, to super - w dziesiejszych czsach jest mnóstwo niepotrzebnego, niszczycielskiego stresu - jeśli ktoś odreagowuje/wycisza się tak, to jestem za :) jakieś odblokowywanie "zatkanych" przepływów energetycznych czy coś - bardzo interesujące uważam :) co w tym złego że wsłuchujesz się w swoje ciało, że regulujesz je w pewnien sposób? a jak się odchudzasz to nie regulujesz? albo coś takiego, akurat to mi przyszło do głowy teraz :) cała ta duchowa otoczka wokół jogi mi osobiście wydaje się być bardzo fajna, taka właśnie uspokajająca. to ze teraz jest zwyczajnie modna sporo jej tej "fajności" odbiera, ale moda ma to do siebie że się ciągle zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia
kurcze Samanta wszechwiedząca *no nieeee.. jak ktoś do tego tak duchowo bardzo podchodzi to na pewno jest w tym lepszy (autosugestia naprawdę niesamowicie działa) - i jeśli ktoś się identyfikuje z tym, to luzik że jak oddychasz w jakiś sposób albo robisz jakieś tam asany czy coś (nie wiem jak się to nazywa) i wierzysz, ze Cię to oczyszcza, to super - w dziesiejszych czsach jest mnóstwo niepotrzebnego, niszczycielskiego stresu - jeśli ktoś odreagowuje/wycisza się tak, to jestem za jakieś odblokowywanie "zatkanych" przepływów energetycznych czy coś - bardzo interesujące uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
wczoraj nie cwiczylam, padlam i juz kolo wieczora..... dzisiaj bede cwiczyc, jak dzieci pojda spac:) i to wszystko.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLLUSIA a ile masz lat i w jakim wieku masz dzieciaki.. ja jeszcze nie zaczelam cwiczyc,, najpierw rozchorowal sie moj maly,a ja zaraz po nim.. goraczka 38,5 ... oboje.. mally juz lepiej,ale mnie trzyma.. kurcze.. jak juz cos zaplanuje to ...wrr.. nie pamietam kiedy mialam goraczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
hello,BOMBASTI! ja mam 32, corka( aktualnie wykaraskuje sie z zapalenia pluc )- 3,5 moj synus( po zapaleniu oskrzeli ) - 2 latka na wielkanoc a wiec u mnie rowniez z chorowaniem jest cyrk koncze antybiotyk na nerki jutro, niedawno mialam ciezka grype zoladkowa, ledwo doszlam do siebie....ale za to schudlam, hihihihi... a dzisiaj bylam w dzieciecej poradni kardiologicznej z synem - Dzieki Bogu wszystko OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ENDORFINKI!!! czy mozna przyjmowac je doustnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w zastrzykach chyba tylko (przy kłopotach z sercem się podaje..?).. angila - podrzucę Ci fajną opcję (bo dzis już późno) - za pomocą googli będziesz mogą znaleźć WSZYSTKIE moje posty na kafeterii - będziesz miała zabawy na kilka tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusiaj
PO ĆWICZENIACH - powalająca rozkosz......... niewazne, ze polnoc :) :) :) JUTRO SOBOTA WIEC MAZ W DOMU I BEDZIE MOZNA GO WYKORZYSTAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
TONIEZADEN GLUSIAJ TYLKO JA GLUSIACWICZYLAMDZIELNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
I MAZ TEZ MOJ BEDZIE W DOMU JUTRO, G L U S I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glusia-jesli chcesz zarezerwowac swoj nick.to wejdz na FORUM-STRONA GLOWNA,to znajduje sie na gorze tej stronki.... potem wejdz na INTERNAUTKO- ZAREZERWUJ SWOJ NICK... chyba jakos tak.. oj, ale mnie lapnelo.. zamiast lepiej to gorzej.. goraczka nie ustepuje,, dochodzi kaszel.. katar.. moze tez schudne przez ta chorobe.. moze nawet fajki rzuce.. bo poki co nie tkniete...:D a ta ANGLIA to nie ma co glowy sobie zawracac.. ewidentnie zazdrosc przez nia przemawia.. :D 🌻BIPI] WIESZ,moj maly codziennie gra na kompie w tego kubusia.. juz jest na 2:D gdybym nie widziala to bym nie uwierzyla,ze takie male a tak fajnie klilka mycha...:Dbuziolki👄 🌻PIKSA [ kwiat] a co z toba sie dzieje?? napisz slowko choc czasem,bo czuje ze kukasz sie z ukradka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
oj, nikt sie nie podszywa, tylko ja taka gapa i czasem glusiaj mi sie wcisnie....wkliknie....a sobota pod komenda meza milo sie wlecze....ach, tak misiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
właśnie, bo się nie doczytałam......dlaczego niektorzy maja pomaranczowy a iektorzy czarn nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majac czarny nick-to juz nikt sie nie podszyje pod ciebie... majac pomaranczowy nick-moze tysiac osob wpisac twoj nick-i tylko ty bedziesz wiedziala.ktore wypowiedzi sa faktycznie twoje.. najlepiej sie zarejestrowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
dzieki za wszystko, bombasti teraz jakos Panie zwolnily tempo.....a ja sie tak zapalilam, ze dzisiej nawet z siakajaxym nosem i lzami z oczu( zatoki znowu:((( )bede cwiczyc, pozdrowka i zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
nie, nie ćwiczyłam niestety....gorączka, atrakcje, brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
...................................................................................................................................................................................gdzie sa wszyscy?..............................................................................................................sorry jezeli pprzynudzam.............................................................................................................................ale ja tylko cwicze..... hello!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpk1038
no witam :)ja też ćwiczę chociaż bardzo nie systematycznie za niedługoświeta mam nadzieję ,że po nich nabiorę więcej ochoty do cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ufff, forum nie umarło..... dzieki, bo czulabym sie samotnie(-_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
ufff, forum nie umarło..... dzieki, bo czulabym sie samotnie(-_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie ćwiczące panie!! Bardzo was podziwiam i także chciałabym ćwiczyć w ten sam sposób. Jestem raczej dużo młodsza od wiekszości tu pań ale chyba to nie ma znaczenia, wszystkie jesteśmy kobietami, które chcą być piekne. mam kilka pytań dziś zaczęłam ćwiczyć - nie wiem czy wykonuje dobrze te ćwiczenia, czy dla was też są takie ciężkie? najgorsze są dla mnie na biodra, raz podniose noge i nie mam siły, a może robie cos źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glusia
z kim prowadzone sa cwiczenia, wg kt Pani kasiulenka cwiczy? bo ja wczesniej tez mialam wiele dylematow, pomimo to cwiczylam( i efekty byly zdumiewajaco pozytywne) a teraz cwicze z programem CALLAN PINKNEY am/pm, ktory sobie ostatnio sciagnelam, i ona sama proponuje wiele sposobow cwiczenia dla poczatkujacych, warto obejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×