Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość oagap31
Guga35- dieta south beach wygląda nieźle, szczególnie, że uwielbiam warzywa. Dzięki. Poczytam więcej i spróbuję. 77marcia77- o chromie rzeczywiście słyszałam, dzięki za przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviktoria
Gość Guga 35
oagap31-south beach naprawde pomaga jesli sie jest lasuchem-ja mialm to samo -a na niej mozna jesc np orzeszki,owoce suszone:sliwki suszone,morele,itp i sie nie utyje Kasica z tego topiku tez ja stosuje i jest zadowolona-mam nadzieje ze na wyjezdzie tez:D ja dzisiaj rano pocwiczylam ,wczoraj tez dzieki vviktoria za linki-pewnie sobie nowe dziewczyny sciagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
Bardzo Was dziewczyny prosze o odpowiedz, bo jestescie juz doswiadczone w cwiczeniach i temacie: czy faktycznie cwiczac codziennie w 2 tygodnie sie wymodeluje sylwetke? Tak gdzies wyczytalam. Schudlam sporo i teraz mi zalezy na wymodelowaniu sylwetki, bo cialo nie wyglada za pieknie. Nie lubie cwiczyc, a te cwiczenia wydaja mi sie nudne, ale jak sa efekty juz po 14 sesjach, to sie zmotywuje jakos. Poradzcie mi prosze. I z jaka kaseta lepiej cwiczyc? Bo mam Bojarska i z Callan. Co wybrac? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja po 14 dniach codziennych cwiczen zauwazylam roznice w wygladzie ale wiadomo im dluzej sie cwiczy tym lepiej jednak po callanetiksie szybko sie widzi wyniki bo wczesniej cwiczylam pilates i nie mialam widoczynch efektow ja cwiczylam ze strony Wizazu ale mysle ze Bojarska daje niezly wycisk zreszta to sa te same cwiczenia wiec wszystko jedno z kim bedziesz cwiczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
Guga 35 - dziekuje bardzo za odpowiedz. Wlasnie sie zastanawialam, co wybrac - czy pilates czy callanetics. Po pilatesie mialam takie zakwasy, ze hej i juz po 4 godzinach widzialam minimalne efekty. Ale byly to glownie cwiczenia na nogi i brzuch. A potrzebuje czegos na cale cialo, zeby je ladnie ujedrnic i podniesc posladki. Musze sprobowac! Odgrzebalam wiec plytki i od jutra zaczynam! Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piksa 70
Witam wszystkie dziewczyny przeczytalam wszystkie wypowiedzi od kiedy mnie nie bylo czyli od 20-06-07 wrocilam z urlopu wypoczeta opalona z optymistycznym nastawieniem do swiata ale zimno jak cholera w tym naszym kraju mam taka opryszczke na dolnej wardze jak by mi ktos przylozyl smaruje mascia nic poz tym nie biore a moze powinnam jakie witaminy ciagle mi zimno chodze w polarach jak zima poza tym opuscilam sie bardzo z cwiczeniami ale od jutra chce wrocic do callana nawet sie nie mierz i nie waze bo czuje co jest grane nie jadlam ani chleba ziemniakow ryzu makaronow slodyczy ale za duzo sie nie ruszalam lezak a wieczrem taniec i efekty sa ciesze sie ze jestescie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
Jestem po pierwszej sesji. Myslalam, ze bedzie gorzej, chociaz cwiczenia na biodra to byla porazka. Oczywiscie nie dalam rady cwiczyc rowno z kaseta, ale sie nie poddaje. Zapomnialam sie zmierzyc, zrobie to jutro rano i zobaczymy, jaki efekt po 2 tygodniach. Troche mi bylo niedobrze podczas cwiczen. Dziwne, bo juz cwicze od jakiegos czasu i podczas aerobiku albo pilatesa bylo wszystko ok. Czy ktos tez tak mial? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Ja jeszcze dzisiaj nie cwiczylam, mi tez dzisiaj bylo niedobrze, ale ja tak mam przy zmianie pogody, jestem meteopatka czy jak to sie tam zwie, wiec moze nie mialo to zwiazku z cwiczeniami. Ponowie pytanie, jak mierzycie obwod uda, na stojaco, czy noga na krzeslo, a jesli tak to prosta czy zgieta w kolanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Mi to niedobrze bylo przy 6 stce weidera-doslownie i w przenosni a callana naprawde lubie cwiczyc dzis mam dzien przerwy ale jutro rano pocwicze bo zjadlam dzis ciasto:P Piksa-a gdzie bylas? Bo zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
Przypomnialo mi sie, ze kiedys, pare lat temu kupilam ksiazke (ta tradycyjna niebieska) i zaczelam cwiczyc razem z mama i tez mi bylo niedobrze. Mama cwiczyla ostro, a mi sie normalnie ciemno przed oczami robilo. Teraz to nie bylo takie tragiczne oslabienie, ale musialam na chwile przerwac. Dziwne, bo przy aerobiku sie spoce, a nic mi nie jest, a tu jakies sensacje. No coz, zobaczymy dalej, moze organizm sie musi przestawic. Lau - ja mierze uda stojac, z prosta noga, w najszerszym miejscu. Ale nie wiem, czy to prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
dziewczyny jesli chodzi o samopoczucie przy cwiczeniach mysle ze na to wplywa wiele czynikow takich jak np dzien cyklu cisnienie pogoda nasze nastawienie raz idzie jak po masle a nieraz mamy probblem aby podniesc noge bynajmniej ja tak mam guga bylam w Tunezji rewelacja po 12 latach urlop z cala rodzinka warga mi puchnie febra cala geba szkoda gadac mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
Wczoraj oczywiście callan zaliczony. Zarzekałam się, że będę ćwiczyła codziennie a tu klops - nie daję rady, muszę po prostu odpocząć. Jak nabiorę wprawy to zacznę codziennie. Idzie mi coraz lepiej, niektóre ćwiczenia robię już wymagany czas, inne mniej, ale generalnie nie jest źle! Na początku pisałam, że jakoś nie bardzo mi pasuje callan z Bojarską, ale dochodzę do wniosku, że jest jednak lepszy, bo mimo iż denerwuje mnie jej głos to daje dużo pomocnych wskazówek jak ustawić ciało itp. Ja próbowałam wcześniej ćwiczyć callana z kartek, które wydrukowałam z wizażu, ale muszę przyznać, że nic mnie nie bolało i nie widziałam efektów. Po prostu źle ciało ustawiałam....za to teraz po takich ćwiczeniach nie mogę się ruszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
2 raz za mna. Ufff... Cwiczenia na biodra nadal tragedia. Reszta nie najgorzej, ale przy cwiczeniach na brzuch nie dalam rady bez odpoczynku. Samopoczucie podczas cwiczen lepsze niz wczoraj, ale bez przerwy sie nie obeszlo. No coz, organizm sie pewnie przyzwyczaja. Zrobilam dzis pomiary i porownam za 2 tygodnie. Narazie tyle sobie planuje, zeby sie nie zniechecic, a potem zobaczmy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja tez dzisiaj cwiczylam -na miesnie brzucha jest niezlly wycisk nie lubie ich najbardziej lubie na nogi ja niedlugo bede miala plyte Bojarskiej bo narazie cwiczylam z Callan wlasciwie juz z pamieci kurcze jeszcze loda dzisiaj zjadlam -niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
ja callana nie ruszylam o 6 narazie nie chce slyszec poza tym mam stan podgoraczkowy za pre dni bede miala trudne dni tak jak wszystkie kobiety jestem wkurzona wszystko mnie boli znowu wymówki nie guga nie przejmuj sie 1 lodem nie dajmy sie zwariowac wczoraj studiowalam diete sb mam nawet ksiazke ty tez z niej korzystalas czy sama wymyslalas przepisy chce sie za nia wziasc mam nadzieje ze starczy mi wytrwalosci i silnej woli za oknem chlodno mmi jest ciagle zimno ma ma nadzieje ze sie wszystko unormuje pozdrawiam wszystkie dziewczyny trzymam za was kciuki dacie rade niedlugo do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
musialm zjesc loda bo przedemna tez ciezkie dni i tez mnie wszystko wkurza a o sb w necie czytalm i no forum tutaj przepisy sama wymyslalam-glownie jakies proste np jem fasolke po bretonsku z chudym miesem,bigos z mlodej kapusty,jakies mieso z surowka,salte z dodatkami i rozne saltki a na tej stronie jej mnostwo fajnych przepisow http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=32987&start=150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
dzieki guga za stronke i informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaa
O jak dobrze ze trafilam na ten temat!! Myslalam ze te cwiczenia to strata czasu a tu takie pochwaly :) Mozecie mi powiedziec ile trwa Callanetics z Mariola Bojarska?? czy moze cwiczyc wedlug opisu z wizazu?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkującaaaa
czy po callanie rozciagacie sie? bo ja bym nie chciala w efekcie otrzymac grubych miesni (takie opinie tez znalazlam) tylko coraz mniej cm i kg. Ja cwicze od pn do pt 30 minut aerobiku z Carmen Electra, skakanka i rozciaganie do tego dieta. Jak sadzicie czy callanetics nie spowoduje wzrostu wagi?? Pozdrawiam :) ps. gratuluje wynikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
jasne ze sie rozciagamy nie ma obaw nie utyjesz od callana nawet jesli waga wzrosnie to bedziesz szczuplejsza-wskaznik na wadze to nie jest idealny wyznacznik ja np waze tyle ile w ubieglym roku a wszyscy mowia ze jestem napewno chudza a to dzieci tym cwiczeniom wygladam szczuplej a jesli chodzi o Bojarska to chyba kolo godz trwa ale ja nie mam plyty-z wizazu na poczatku cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka18
Czesc! dzisiaj pierwszy raz cwiczylam Callanetics i teraz ledwo czuje nogi i posladki :/ czyli chyba dziala :)) cwiczylam 55minut ale dopiero uczylam sie wszystkich cwiczen a i tak pewnie nie robialm dobrze, nie mowiac juz o tym ze nie tyle powtorzen ani sekund ile ma byc ale to chyba normalne u nowych. Bede Was tu czesto odwiedzala bo Wasze wyniki mocna mnie motywuja do dalszej wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
3 raz zaliczony! Juz mi dzis lepiej szlo z cwiczeniami na biodra, mniejszy bol i czuje sie troche silniejsza :-D Oby tak dalej! Callanetics z Bojarska trwa 1,5 godziny, z tego godzina i 10 minut to normalne cwiczenia, a reszta to program pielegnacyjny do codziennego cwiczenia, gdy juz osiagniemy forme - na podtrzymanie efektow. Ta godzina i 10 minut to w sumie cwiczenia + duzo informacji, jak cwiczyc i ukladac cialo itp. Na poczatku to bardzo cenne informacje, ale potem, jak juz sie wie, co i jak, to moze byc troche wnerwiajace. Na kasecie jest kilka dodatkowych cwiczen, ktorych nie ma na tym wydruku z wizazu, ani na plytach z Callan Pinckney, ktore ja mam. Wiec narazie cwicze z Bojarska, ale pewnie za jakis czas zmienie na Callan, zeby sie nie zanudzic. Mam tez jakis callanetics po niemiecku i rosyjsku, ale jeszcze nawet nie ogladalam co to jest. Trzymam kciuki za wszystkie cwiczace, i za siebie tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morella2
Drogie Callano`wiczki, jestem z wami:) ja ćwiczę tylko program pielęgnacyjny, bo na całą resztę nie mam czasu. a poza tym łatwiej mi idzie odliczanie od 1 do 100, niż odmierzanie sekund. ale za to robię coś jeszczę: jem ryb (i żadnego innego mięsa), nie piję kawy i nie jem słodyczy. to sprzyja ładnej figurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledrona
witam!jestem dzisiaj po pierwszych cwiczeniach z bojarska. ta to potrafi dac wycisk:) nie dalam rady robic az tyle powtorzen ale bylo niezle;) jestem zadowolona i polecam wszystkim ktorzy jeszcze sie namyslaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
Hej Dziewczyny! Widze, ze ja po tych paru tygodnich wcale pozno nie zaczynam tym latem - ciesze sie, ze jest ze mna pare poczatkujacych babek :-) Lepiej pozno niz wcale hehe :-D Mierzylam sie i stwierdzam, ze nie ubylo mi nic jeszcze. Przy cwiczenich bioder wciaz masakra, ale nogi juz lepiej, Chyba mi sie miesnie zaczynaja zaznaczac na udach, super :-D Skonczyl sie sezon truskawkowy nad czym ubolewam. Zaczynac sie beda wkrotce winogrona - przestrzegam kolezanki przed jedzeniem zbyt wielu. Od nich sie okropnie tyje + sa pryskane czym sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Fajnie dziewczyny ze cwiczycie bo warto-ja tez najszybciej na udach zauwazylam miesnie a na owoce trzeba uwazac bo maja duzo cukru-lepiej wcinac warzywa ja tez dzis cwiczylam -zreszat robie to regularnie i bede robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja cwicze nadal co drugi dzien,a dokladniej teraz tylko 3 razy w tygodniu. Pozdrawiam nowe kolezanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
czesc Dziewczyny!! Az milo poczytac, ze znow nas tutaj przybylo :) Ja jakos dawno sie nie odzywalam, ale jak tylko mam chwilke to zagladam i pisze. Cwiczenia tak juz mi w krew weszly, ze chocby nie wiem co sie dzialo - co drugi dzien cwicze :) Zapominam w soboty podawac wymiary, ale ku mojej wielkiej radosci - centymetrow wciaz ubywa! :D Najblizsza prezentacja osiagniec juz za dwa miesiace na weselu przyjaciol :) Pozdrawiam i powodzenia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaa
Witam Was wszystkie, nowe i zaawansowane :-D Wczoraj nie dalam rady cwiczyc, nad czym strasznie ubolewam :-( Bylam caly dzien zagoniona. Pocieszam sie, ze juz i tak mialam niezle zakwasy i taki dzien przerwy bylby nieunikniony. Planowalam zrobic przerwe w sobote, a tak to jutro bede cwiczyc. Dzis juz po cwiczonkach :-) Powiedzcie mi prosze, czy po tych cwiczonkach ktoras z Was zauwazyla jakies zmiany w wygladzie cellulitu? Czy sie zmniejsza? Bo ja schudlam 8 kilo i zdaje mi sie, ze teraz jest jakby bardziej widoczny. Czy callanetics wystarczy czy moze dolozyc jakies inne cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×