Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

chyba wszyscy na wakacjach, bo tak cichutko? Ja wlasnie skonczylam Aerobiczna 6 Weidera , chwilka odpoczynku i zabieram sie za callanetics. Niestety, chyba te rysuneczki z opisami beda musialy mi wystarczyc. Mialam nadzieje ze ktos mnie tu zdopinguje, zagrzeje do boju!, chociaz, szczerze mowiac wystarczajaca motywacja bylo wyciagniecie stroju kompielowego i przegladniecie sie w lustrze! Kupilam tez wczoraj nowe ciuszki, wszystkie rozmiar 12, takze 2 numery mniejsze niz nosze. Nie schudne, nie jade na wakacje, bo nie bede miala w czym:))...Pozdrawiam wszystkich forumowiczow, forum naprawde interesujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc dziewczyny co tak cicho wszyscy na wakacjach przeciez forum musi tetnic zyciem guga przez 2 godz czytam wypowiedzi jangi szkoda ze nie ma jej bardzo sie wspieralyscie jak zaczynalyscie ja chce i zaczne plan wyplukiwania tluszczu tak jak jang ze tez jej nie ma juz zaczelam pic sok zurawinowi i siemie lniane nie sole od jutra zaczynam cwiczyc callana codziennie przez 2 tygodnie a pozniej cio 2 dzien nie wiem jak poradze sobie z gotowaniem dla rodzinnki i dla siebie to moj problem wszystko zgrac co myslisz o tym wszystkim trzymajcie sie dziweczyny i piszcie bo tu za cicho sie zrobilo pa pa mam podglad na foru odezwe sie PISZCIE PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdzisięciolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
witam ponownie! Ja dopiero cwicze 2gi dzien , ale czuje wszystkie miesnie. Callanetics wczoraj to porazka, udawalo mi sie zrobic ok 50 powtorzen, o stu nie mam narazie co marzyc. Wstalam rano i czulam sie tak jakby grypa mnie lapala, wszystko bolalo, cala jakas polamana bylam...zakwasy. Dzis juz jestem po 6W a za chwilke callanetics. Dietke tez wprowadzilam, takze jestem pewne ze juz po 3 tygodniach beda zamierzone efekty. Szkoda ze tak tutaj teraz cichutko, ciekawa jestem jak postepy forumowiczek. W grupie zawsze razniej. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
100 dni chyba my tylko tu jestesmy nie pddawaj sie zakwasy mina a zkazdym dniem bedziesz robic wiecej powtorzen ja przez 2 tyg chce cwiczyc codziennie bedziemy sie wspierac powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Piksa dziekuje za odp. Ja tez zamierzam cwiczyc callananetics codziennie tylko ze przez okolo 3 tygodnie (pozniej przerwa, bo urlop). Do tego 6W i godzinny trening z dvd. Z tego co wyczytalam wyniki po takim czasie powinny juz byc widoczne. Milo ze razem bedziemy sobie cwiczyc i sie wspierac! Po dzisiejszych cwiczeniach zakwasy przeszly, zobaczymy jak bedzie jutro rano! Buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Jestem dziewczyny-ja juz po urlopie ,ale jakos dzisiaj do kompa nie zagladalam piksa-ja tez zaluje ze Janga nas opuscila,tym bardziej jakos przykro bo nawet nie pozegnala sie-kasica np przed wyjazdem pisala ze dopiero na koniec wakacji sie odezwie a jesli chodzi o diete jangi to jest bardzo podobna do tej ktora ja stosuje-south beach-mysle ze moja jest troche tansza bo sok zurawinowy odpada i olej lniany tez siemie lniane ja tez osobiscie zjadam dwa razy dziennie poradzisz sobie z posilkami bo ja tez dla rodziny osobno gotuje-mozna nawet zgrac wszystko-zycze powodzenia-warto sie zdrowo odzywiac-po co nam ziemniaki,bialy chleb czy slodycze 100 dni-zakwasy przejda-ja po dwoch tygodniach przerwy-urlop -pocwiczylam i nie mam juz zakwasow a po 3 tygodniach efekty powinny byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Ja wyjechalam na jakis czas,potem netu nie mialam😠 Ale juz jestem :) Cos malo tu wpisow ostatnio,mam nadzieje,ze frekwencja sie poprawi. Ja cwicze nadal ale tylko 2 razy w tygodniu i stwierdzam,ze chyba lepsze efekty sa niz jak cwiczylam codziennie.Moze dlatego,ze miesnie moje lubia odpoczac ;) Zreszta Bojarska gada na poczatku filmu,ze zalecane 2 razy w tygodniu,a jak juz osiagnie sie zamierzone efekty raz w tygodniu. Chyba przerzuce sie na diete SB,tylko sobie dokladnie poczytam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
czesc dziewczyny jestem po callanie wykapana pachnaca gotowa do pracy Marieta witamy po urlopie ja cwicze codziennie zobaczymy jak miesnie ne wytrzymaja bede cwiczyc co 2dni janga cwiczyla codziennie i miala efekty zmartwilas mnie wypowiedzia ze efekty codziennych cwiczen byly mniejsze moze jest tak dlatego ze jestes wycwiczona i teraz mniej widac po sylwetce sb na pewno sie przyda guga dzieki za wsparcie mysle ze z gotowaniem ustabilizuje sie jak dzieciaki pojda do szkoly teraz w domu to ja mam kolonie wymiana dzieci na wakacje guga jaka ty masz plytke do cwiczen ta od jangi czy na niej sa cwiczenia na nogi i biodra kleczac i ile ona trwa i czy jest po polsku troche cos glowa mnie boli po cwiczeniach moze od pogody u mnie co 10 minut leje pa pa rozgadalam sie sto dni trzymam kciuki damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunisia
Cześć dziewczyny. Dzisiaj 5 dzień ćwiczeń przede mną. Ale mogę zrobić już coraz więcej. Bardzo mnie to cieszy. Dieta i gimnastyka mogą zdziałać cuda. Poprawa kondycji jest wyraźna, nawet w przypadku takich osób jak ja - mających kłopoty z krążeniem. Miło się czyta Wasze wpisy, mocno motywują:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja nie mam plytki od jangi mam z callan ale szczerze mowiac to cwicze sobie ostatnio po lebkach i zabiore sie za staranniejsze cwiczenia ja nawet nie wykonywalam wszystkich cwiczen -tylko pol godz i juz ale efekty i tak sa widze ze niedlugo wszystkie bedziemy na sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Witam moje drogie Panie:)) Widze ze w porownaniu z weekendem to tu dzisiaj jak w ulu! Ja dzis po 6w, za chwilke callan a pozniej godzina z mieszanymi areobami z dvd. Takze wieczor czeka mnie dosc intensywny. Wczoraj zgrzeszylam i zjadlam bardzo pozno....a dzis oczywiscie wyrzuty sumienia jak jasna cholera. Powiesilam sobie stroj kapielowy na drzwiach od lodowki i teraz co chce po cos siegnac do jedzenia to odrazu mi apetyt przechodzi. Sposob dziala, zobaczymy na jak dlugo!? Zakwasy znikaja, czyli powolutku do przodu. Zycze powodzenia sobie i kazdej z Was osobno. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa70
zjadlam loda big milka szlak by to trafil nosi mnie o 17 bylam tak spiaca myslalam ze sie przewroce guaga jak stosujesz ta diete jak gotujesz te wszystkie przepisy wydaja mi sie pracochlonne totalny nie jem ziemniakow chleba makaronow nie slodze nie pije kawy chociaz dzis wypilam pije sok zurawinowy i jem siemie lniane nie moge sie pozbierac i jesc 5 posilow pomozcie blagam jak to wszystko ogarnac od czego zaczac praca dom dzieciaki sprzatanie gotowanie i milion innych rzeczy do zrobienia RATUKU CHYBA ZWARIUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Piksa-dieta jest dla ludzi-ja nie zrezygnowalam z kawy bo sobie nie wyobrazam -pije 3 kawy dziennie tyle tylko ze nie slodze a przepisy nie sa pracochlonne bo ja sama wymyslam robie np fasolke po bretonsku z chudym miesem to mam na dwa dni ,czy bigos i tez na kilka dni,a na obiad jakies mieso i salatka wogole ide na latwizne podaj ci linka do topiku na ktorym jest duzo przepisow od 7 strony-przejrzyj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Piksa 70, moze uda Ci sie czesc posilkow przygotowac wieczorem na nastepny dzien, nie znam tej diety takze nie pomoge. Trzymam kciuki natomiast i wierze ze Twoj marazm minie. Ja natomiast martwie sie moim callanem....cwiczenia na biodra, wlasnie ta okolica, ktora powinnam najbardziej cwiczyc a robie tylko po 20 powtorzen....a ma byc 100! Jak Wy to robicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Katastrofa, zjadłam dziś snikersa. Nie wiem co mnie napadło. W dodatku 3 dni nie ćwiczyłam / miałam gości/.Ale cóż dzieci śpią , mąż w pracy , idę ćwiczyć. Guga pamiętasz, mówiłam Ci o moich obawach związanych z II fazą dsb? Nie idzie mi najlepiej, mam napady wilczego głodu i okropną ochotę na słodycze. Nie wiem , co robię źle, za mało czy za dużo jem.Szukam usprawiedliwienia, w tym, że mało śpię, siedzę w domu , zajmując się dwulatkiem i trzymiesięcznym łakomczuchem. Chyba zatęsknię za pracą :( Link przez Ciebie podany jest super dzięki / z przepisami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
oagap31-nie przejmuj sie -czasami sie zdarzaja grzeszki ale jak bedziesz cwiczyc to bedzie ok-a snickers nawet nie jest taki zly bo podobno orzeszki w nim zawarte obnizaja IG moze jedz regularnie co 3 godz by nie miec napadow glodu a na sniadanie np jak zjem platki owsiane ,do tego otreby granulowane ze sliwkami i sliwki suszone wkroje +slodzik i mleko to nie mam juz ochoty na slodkie a taki przepis na serniczek podawalm na ktorejs stronie to sobie upiecz-bedziesz miala dietetyczne ciasto a ja dzisaj cwiczylam callana cala godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
dziewczyny i dziala ten callanetics? bo wlasnie sobie sciagnelam cwiczonka a mariola bojarska...widzicie jakies fekty? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Guga, az zazdroszcze ze cwiczylas tego callana cala godzine. Ja wlasnie mam sie zabrac za cwiczenia...ale caly czas szukam wymowek! 6W juz za mna, to nawet lubie, ale callan mnie tak zniecheca. Te cwiczenia na biodra zabijaja mnie, a nawet nie jestem pewna czy dobrze je wykonuje. Na szczescie diete trzymam, to jedno mnie podnosi na duchu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
witam dziewczyny czy ktoras z was kupoila moze ostatnie DVD z Bojarska? byly w jakiejs gazecie, chyba w Vita w lipcu.. ja mam callanetics z Bojarska ale stary jak swiat-traci myszka :D pzdr i zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
buuuu! dalej mi sie nie chce cwiczyc i w ogole jakis marazm mnie dzis dopadl, moze to spadek cukru spowodowal pogorszenie nastroju? Mam nadzieje ze to minie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja wlasnie cwiczylam-po wczorajszym dniu mam zakwasy-ale pewnie dlatego ze mialam dluga przerwe brzuch i biodra w calosci to masakra-ale nawet jak te wersje 15 min bedziesz cwiczyc +6 stke to bedzie ok bo ja w zasadzie tak czesto robilam zrob sobie kakao lub zjedz orzeszki-to poprawia nastroj na sb gietka-nie wiesz jaka to plyta dokladnie byla w vicie? a ta z callanem z lat 80 tych faktycznie traci myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
Guga, dzieki, ide cwiczyc, nie poddam sie tak latwo... nie wiem tylko o jakich cwiczeniach 15min mowisz, bo ja mam tylko te, ktore tu znalazlam( rozrysowane i rozpisane) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
te 15 min to rozgrzewka -i potem dwa cwiczenia na brzuch ,dwa na nogi ,dwa na biodra i rozciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
aaaa, teraz zalapalam, dzieki. Jeszcze jedno, czy Wam tez podczas cwiczen zbiera sie na wymioty? Ja tak mam prawie za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
mi sie nie zbiera na wymioty nie lubie wymiotowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto dni
ale ja powaznie mowilam...chodzilo mi o to ze w czasie wysilku fizycznego zaczyna mnie mdlic, dodam, ze staram sie odczekac 1.5h po jedzeniu, zanim zaczne cwiczyc. Na dzis wyrobilam norme, 6w i callan zaliczony. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×