Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego w naszym kraju nie praktykuje się tzw, koszulek dla pacjenta, których używa się w innych krajach..? Skoro inni mogą w ten sposób zminimalizować często krępującą sytuację dla pacjenta, to dlaczego w Polsce nie można w ten sposób..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
W Gliwicach w szpitalu na Kosciuszki jest to szpital wojskowy, po kolonoskopii, podczas ktorej bylam w pelnej narkozie, wieziono mnie przez caly szpital na lozku calkowicie naga. Mimo, ze zalozylam szlafrok i koszule nocna. Obudzilam sie na sali po dluzszym czasie i bylam naga! Pamietam, ze jak czekalam na swoja kolej przed gabinetem, to wszyscy sie wybudzali od razu po zabiegu, jeszcze w tym pokoju, a ja bardzo dlugo nie. Dlaczego? Bo przelozona pielegniarka zlosliwie zawyzyla moja wage o 10 kg. Jak powiedziala ze waze 70 kg to malo nie zemdlalam:) pomyslalam, ze jak to? Przeciez mieszcze sie w swoje ubrania nr 38. Potem inne pielegniarki dokuczaly mi, ze jestem grubasem. Jak wrocilam do domu to waga pokazala 58 kg. Od tamtej pory, a bylo to w 2008 roku postanowilam, ze predzej umre, niz dam sie zawiezc do szpitala. Mam totalny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×