Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w.ada 24

brak intymności u lekarza

Polecane posty

Gość gość
popatrz jaki kierunek studiów wybrała, inny świat, znamy się słabiej niż by mogło sie wydawać , wiesz nic mi do tego ale gdzie miłość jak on moze miec mini kamere, nadajnik gps i mikrofon xD :D wiesz miec żonę agenture nawet jak o tum wiesz to bez sensu, nigdy nie wiesz czy mówi prawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam fajne jaja sie z niego bedzie robiło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma pewnoscie, jest przeczucie, cos tu nie gra... mm nosa do przekretów, wyczuwam na odległosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no słuchaj ja tez wyszułem spisek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypominam ze to gra na PC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeetam cicho być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się dzieje gdy wstydzicie się partnera! Ja zawsze mam partnera jako chłopak był ze mną przy każdym badaniu krocza i wspierał porody. Mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów gdy ginekolog wyprasza to zboczeniec lub ma złe zamiary. Powinno się odejść i złożyć skargę do izby lekarskiej i pozew odszkodowawczy by zapłacił pacjentce za stres! Gdy wyprasza to może tak chcieć badać ginekolog. ..".Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już zboczeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A badanie warg sromowych przez internistę to co?, studentka medycyny by tylko jądra chciała oglądać. Baby się wstydzą bo cycki pokażą a facet pokazuje swoje piersi za każdym razem a przecież sutki męskie i damskie niczym z wyglądu się nie różnią. Kobieta to zawsze powinna być badana nago z mocno rozchylonymi nogami aby móc dokładnie zbadać łechtaczkę ,wargi sromowe i pochwę a nawet o***t żeby wykluczyć ewentualne choroby np. rak sromu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kruk robi koło d**y, miałeś rację, bydlak jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahaha a tak żeś mówił o nim prawy człowiek i w o ogóle :) a mówiłem że już od roku z pragi się nim interesują, oni dbaja o twoje bezpieczeństwo bo ich kiedyś uratowałeś, bez twojej wiedzy mogą zrobić z nim porządek za powiedzmy 10 lat i co...nikt sie nie dowie ciekawe kiedy agenty zaczną chodzić za tym debilem. całe to zamieszanie to przez niego chory jest z zawiści bo stracił stołek i zaczął napuszać, a agentury tylko traciły zcas na chodzenie za czystym gościem. tylko nie przewidział ze masz znajomości w każdej branży, i były dlatego przecieki i w koncudoszło ze to kruk emerytowany sobie jaja robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agentury działają profesjonalnie i po cichu a tu było za głośno. poza tym czasem trzeba zapomnieć i iść naprzód a nie jak on chory z zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z nikim nie trzymam kontaktu, tylko mam znajome przyjaciółki w moim wieku lub do powiedzmy 5 lat młodsze, wszystkie inne to lipa, moze sotra przyajciólki albo córka którą znam, no i spotkanie jest takie że przekazemy informacje na odległość znaki itd aby nikt nie załapał o co chodzi, wszystko legalne ale nie chce aby byle debil powiazał ze gogoś znam. poza tym bawi mnie to ja zawsze z nimi lubiłem tak robić kiedyś też tak bawiliśmy się że jeteseśmy agenturami i przekazujemy fikcyjne informacje za młodu tak było i nadal tak robimy, a je znam nie ze szkoły bo tam akurat wtych skzołach co kończyłem to nie byo tak fajnych dziewczyn,, a tamtch ja nei znam nie mam z nimi kontaktu ja mam z dobrymi osobami nie przestecami, moze coś było 100 lat temu ale juz tego nei pamietam ze im pomogłem wyść z opresji (legalnie), a jak cjcą likidować ładaków którzy robia mi koło d**y bez pwoodu to ich sprawa :) przyzwoelenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to wyszło? puszcza sie lipne info każdy dostanie co innego, kruk dostał pewien zestaw od wielu miechów coś nowego, z reguły gość informyje jaki przgladasz strony www, i wyszło ze jest jeden przeciek i akurat te fikcyjne stony właczane celowo dla sprawdzenia, a tamci rutynowo czesto jedzili za toba, dla typa zawsze bedziesz biiski oni tak juz maja te z pod gwiazdy :) a agentury dzialają na dwa fronty, niby sprawdzaja ciebie ale jak wykryja spisek u gogos innego to ida w tamych kierunku a ci jeszcze daja obstawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówili mi z tych'' firm przewozowych'' ze to krukowi padlo na mózg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale juz podobno nie przekujesz informacje bo agentury sie swiksowały i zaczeły starczysz bonydnki na mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, siadam w metrze a lbo gdzies obok pięknej tak a tam juz siedzi agentura, albo wychodze z domu bo i kobieta ucieka przez jakas parą (młody facet i laska) patrze a to agentury, starszyli kobiety na mieście chodzą za nimi, wiadomo myślaż że to moje znajome ale raz ja nei nam wszytkch nonsens byłby, a dwa to nie powód ze by starszyś ludzi agentury chyba są od bezpieczeńswa a nie od przesladwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie zna 80% tych lasek o których mowa, przypadkowo sie spojrzy bo ładna i tyle ale spirala śmiechu poszła :) oni przęśli samych siebie, straszą obywateli, ale to kruk jest odpowiedzialny za to g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ich nie znam oni znają mnie i mnie chronią przez bandterką, tyle czyli predzej czy później dojdzie kto jest moi wrogiem bez mojej wiedzy i nagle taki zły ładak szkodzący mi bedxie jał zupke chińską a tu z ryzu mu wyskoczy Leon i będzie po temacie, a co ja moge... ja zawsze żyje na legalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam przesladowania, pilnuja je skoro chodzą za nimi :) i chca przejsc do kolejnego etapu gry kto za tym stoi, a tu nikogo nei ma lipa spisku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kruk pomawia ci**ta jeden, a tu znajomy kierowca czy pracownik sklepu sie śmieje bez powodu... a to człowiek od moich obrońców :) ja tam o niczym nie wiem :) niech mnie bronią przed ładactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gra gitara :) jak chujstwo sie przypieadala to niech ma za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gimbie czasem się zdarza jełopa który rzuca plotkę a później dzieciak popełnia sambóstwo albo coś, były takie przypadki, i u mnie też leciały plotki na mnie i nie tylko, ja miałem na to wywalone ale nie kazdy znosi takie rzeczy, teraz zeby było śmieszniej to wyciagac jakies bzdury z przeszłosci, cikawe kto taki mądry że nie ma nic do roboty tylko się zajmowac cudzym zyciem. porachunki osbiste nic wiecej debilstwo kusi los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy tu psychole piertolicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łajdactwo nie ma prawa mieć wglądu do moich stron www, mogą tylko: dostawca neta, tylko poszczególne osoby ze służb i tylko gdy chodzi o bandytów, w innych rutynowych działaniach max 3 miechy sprawdzania i won. a nie ze ch**joza daje jakies ku*wie mieszkajacej blisko mnie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to metro jedzi w Lublinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy pitulicie świry od tak dawna piszecie ciągle.. za pomówienia jest pokuta i tyle . było minęło. a śliczne i miłe blondynki są podejrzane dla agentur :) bo w ich szeregach tyllo fałszywe są, choć maja kilka miłych blonynek dziwne :> bo kto zostaje agenturą ? :D słuchajcie, oni nie mogą pojąc a) dlaczego dobre laski nie sa po stronie agentur b) ze tylko te dobre mnie znaja tak naprawde, krewni czy koledzy ha nic o mnie nie wiadza, c) agentura donosi zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałem w twoim imieniu, okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×