Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3425

Chroniczna senność

Polecane posty

Gość aguniaa215
dobrze wiedziec, ze nie jest sie samym :) mam nadzieje, ze te leki pomoga. W moim przypadku to moze byc wynik dlugotrwalego stresu, bo mecze sie z tym od lat, a dopiero teraz cos z tym zrobilam. Troche za pozno, bo widac, co stres moze zrobic z czlowiekiem :| 3mam kciuki za Was i za siebie. Nie znosze tekstow w stylu, ze to lenistwo. Uwazam sie za osobe ambitna, ucze sie i dalej chce to robic. Lekarka stwierdzila, ze to moze byc wynik zbyt duzej ilosci obowiazkow :| wiec gdzie tu lenistwo? Raczej przemeczenie z przepracowania. Oby nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama5777
Skoro wyniki wydaja sie ok i nic nie pomaga proponuje zainteresowac sie tematem czkr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama5777
czakr* ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam na imię Stefan i razem z żoną leczyliśmy się w klinice Asklepios w Hiszpanii. Ona miała syndrom chronicznego zmęczenia, a ja fibromialgię. Pomogli nam obydwojgu. Nie ma drugiego takiego miejsca ani w Polsce ani w żadnym innym kraju gdzie mają sto procent skuteczności. Ostatnio spędziliśmy z żoną pierwszą zupełnie przespana noc od kilku lat...niesamowite jak dużo szcześcia może przynieść zwykły sen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×