Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość Konsa
a ja polecam perfumyinspirowane.pl - trwałe, tanie i maja śliczne zapachy! moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko YODEYMA
Ja tam nie lubię przepłacać, odkąd poznałam Yodeyme tylko ją kupuje i robię furrore bo ludzie mnie zaczepiają pytaniami czym ja tak pachnie.. I przedewszystkim trwalosc jest meega. Na ręce po umyciu jeszcze na drugi dzien da się wyczuć że było psikane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogaaa6
Ja zazwyczaj zamawiam perfumy przez internet, tak wychodzi znacznie taniej. Także nie ma się co obawiać , znajdź sprawdzony sklep i tyle . Ja mam swój ulubiony sklep gdzie zawsze kupuję https://mania-perfum.pl/pl/19-perfumy-damskie mają bardzo duży wybór markowych perfum i świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka wiosenna
Jak Yodeyma To ja polecam www.madame.sklepna5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tago-mago.pl kupuje od lat,maja tez sklep stacjonarny w wawie. iperfumy tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia123456789
Ja perfumy zawsze kupuje przez internet, na tej stronie jest np. możliwość zamówienia próbek: https://mania-perfum.pl/pl/28-probki Wtedy dokładnie wiesz czego się spodziewać :) Ja osobiście jestem zaawsze zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość vvv
A ja nie polecam kupować perfum w rossmanie. Kupiłem zapach Calvin Klein Obsession night za 89zl w promocji. Zapach całkiem spoko tylko że po 2 godz już go nie czuć. Za taką kasę miałbym 4 inne w zwykłej drogerii i każdy utrzymywał by się dłużej. Nie polecam rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirara
Bo żaden perfum nie jest tyle wart by za niego płacić po kilka stówek, no proszę... tym bardziej, że są naprawdę fajne odpowiedniki perfum. Przykład to perfumy z http://www.edp24.pl/ cocoe marybelle, efeinity, chelio. Zamiast Coco Mademoiselle, Eternity Calvina Kleina czy Chloe. Koszt 30 kilka złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam perfumy lane. Nie ma sensu przepłacać za oryginały ! Jeśli w cenie praktcznie groszowej można mieć perfumy które mają ten sam zapach i są tylko minimalnie mniej trwalsze. Ja od siebie mogę polecić angelove.pl (NIE JEST TO ŻADNA REKLAMA) za 30 ml koszt z tego co pamiętam około 15 zł. Kupuję od nich bo jest to dość nowa firma i nie lecą w kulki w porównaniu do innych którzy rozcieńczają tak że żółte perfumy są białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik ma dużo znanych perfum przecenionych - nawet o 70 proc. Po prostu trzeba polować na okazje, bo oni bardzo często robią takie obniżki. Jeśli tylko będziecie rozsądnie szukać to kupicie tanio i Armaniego, i Calvina Claina. Te promocje na perfumy pojawiają się u nich co trochę. Naprawdę można trafić sporo fajnych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bossa, Lacoste i Diora mają w dobrych cenach testery na https://www.testerownia24h.pl/. Dużo niszowych zapachów w katalogu, ogromna dostępność. Ich Facebooka monitoruję czasami, bo dobrze piszą o nowych rozwiązaniach. Jak chcesz zmienić zapach lub coś nowego po prostu przetestować to moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra opcja to odpowiedniki perfum i kupowanie przez edp24.pl/ raz, że wychodzi tanio a jednak młode osoby na nadmiar gotówki nigdy nie narzekają, więc spoczko wychodzi. Tym bardziej, że normalny Channel kosztuje po 400, a wersje odpowiednicze jedynie po 40 zł. A zapach jest prkatycznie identico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetner

Empik Online, zdecydowanie ten kierunek. Kupowałam u nich zapachy Armaniego i innych marek.

Generalnie nie zdarzyło mi się znaleźć to taniej gdziekolwiek indziej. Zawsze u nich te stawki były najlepsze.

W dobrej cenie mają np. JOOP!, ale pewnie inne wychodzą podobnie. To już sami oceńcie.

Najlepiej nie kupować pochopnie, tylko robić zakupy wtedy, kiedy to ma sens 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu bardzo lubię kupować perfumy w sklepie sferis.pl, czasami mają dość spory wybór i oczywiście wszystkie perfumy są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej najtaniej kupisz w internecie. Jeżeli chodzi o to czy oryginalne, to myślę że nawet na allegro komentarze dosyć dobrze to weryfikują. Mi kilka razy zdażyło się że w sklepie stacionarnym były promocje z cenami niższymi niż winternecie. Warto regularnie spradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Money_1

Według mnie bardzo dobrym miejsce na zakup takich rzeczy jak i na zakup różnego rodzaju chemii gospodarczej jest sklep internetowy - www.Plenus.pl  - od jakiegoś czasu zawsze robie tam zakupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sama nie mam zaufania do allegro. A na pewno nie kupowałabym u mniejszych sprzedawców, którzy nie mają wielu komentarzy.... Nie twierdzę, ze nie są to perfumy oryginalne ale na pewno o wiele łątwiej jest nadziać się na podróbkę niż przykładowo w drogeriach internetowych, które są pod tym względem o wiele bardziej weryfikowane. Ceny również są niższe, ale przynajmniej wiemy, ze kupujemy oryginał.

Mogę polecić tę perfumerię

https://www.zapachymarzen.pl
Mają duże zniżki a teraz jeśli wpiszecie kod WIOSNA2019 dostaniecie dodatkową zniżke na zamówienia 10 zł. Warto jest się równiez zapisać do ich newslettera bo wysyłają na maila info o naprawdę dobrych promkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zmieniałem często perfumy, aż trafiłem na .testerownia24h.pl/pl/p/CLINIQUE-HAPPY-FOR-MEN-100ML-EDT/1399 i teraz regularnie do nich wracam. Mocna cytryna, trochę morskiego klimatu. Takie powiedziałbym trochę marynarskie perfumy, idealne dla mężczyzny moim zdaniem. Wiele już zebrałem pozytywnych komentarzy i przyznam, że buteleczka niezwykle wydajna.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja również poleca perfumy z testerownia24 często od nich kupuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletka

ja kupuję perfumetki z perfumik.pl. Mi to szkoda kasy na perfumy z perfumerii czy drogerii. O wiele bardziej opłaca się kupować online, własnie w takich sklepach jak perfumik. Wychodzi taniej, a zapachy są fajne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Ale po co chcesz kupować oryginalne perfumy? Za oryginalne perfumy płacisz tylko za markę, a jakość masz taka samą jak wszędzie. Polecam zerknąć do sklepu replix.pl mają duży wybór i dobre ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiasta

zgadzam się z osobą powyżej. W dużej mierze kupując markowe oryginale perfumy to płacisz za logo :P przecież to jest strata pieniędzy. Ja też zamawiam perfumetki z perfumik.pl i nie moge narzekać :) mam pełną półkę różnych zapachów i każdego dnia pachnę inaczej. A do tego naprawdę mają całkiem spoko trwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi

Ja ogólnie nie lubię przepłacać, a perfumy lubię, więc znalazłam sposób, że kupuję najpierw cały zestaw testerów, a potem te które mi się podobają to na edp24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Perfumy z najwyższym stopniem olejków zapachowych masz na testerownia24h.pl/ i masz wybór, czy chcesz perfumy z mocnymi olejkami zapachowymi wziąć, czy wody toaletowe bardziej delikatniejsze. Można też bez problemu łączyć z dezodorantami właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×