Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość Kordelia33
@Taka Dama, ja miałam Panterkę. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się niczego takiego po tym zapachu, ale koniec końców okazał się przyjemny. Zależy co kto lubi, mi spasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupiłam esencję perfum Angel Oud w sklepie www.esencjaperfum.pl i zapłaciłam tylko 49 zł. Zapach jest naprawdę piękny, do tego bardzo długo utrzymuje się na skórze, a na ubraniu czuć go nawet przez 7 dni. Naprawdę polecam Ci ten sklep. W ofercie znajdziesz odpowiedniki najbardziej znanych perfum świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnyPiotr
Cześć! Mam dla Was świetną propozycję :D Ostatnio stałem się partnerem biznesowym FM Group. Mają świetne perfumy (do 30% zaperfumowania, sam koncentrat tworzy niemiecka firma Drom), a w Polsce są wytwarzane. Umieściłem swoje ogłoszenie na OLX, można dostać świetne perfumy do 60 zł. Ja, że współpracuję to jeszcze mam zniżki i udzielam rabatów, serdecznie zapraszam do kontaktu przez maila lub gg :) Łapcie informacje na OLX: http://olx.pl/oferta/fm-group-perfumy-nr-10-oryginalne-26-gratis-oferta-CID87-IDcCdLz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grysza
jakie chcesz to ci sprzedam po cenie producenta .tylko napisz kontakt i jaka peruma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaritaresa
Ja kupuje przede wszystkim w http://edp24.pl/. Moim ulubionym jest Szara Panthera, bo przypomina mi zapach słynnej, ale już wycofanej Szarej Pumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić sklep www.esencjaperfum.pl. W ofercie dostępne są esencje perfum francuskiej firmy 3G Magnetic Perfume. Są to odpowiedniki wielu kultowych zapachów – np. Chanel NO 5. Udało mi się kupić esencję perfum, która jest odpowiednikiem Angel Thierry Mugler za... niecałe 50 zł (opakowanie 30 ml). Ceny w tym sklepie są naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma iperfumy.pl miala kiedys oryginały niestety teraz juz nie :( kupiłam u nich ostanio, zpalaciłam kupe kasy za 3 sztuki i niestety nie sa to oryginały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaganda
Zajrzyj do perfumerii www.la-parfums.pl , a na pewno coś sobie każdy wybierze. Naprawdę atrakcyjne ceny i szybka dostawa.Kupiłem już kilka produktów i oboje z żoną jesteśmy zadowoleni.Nawet jak czegoś nie ma na stronie to można wysłać zapytanie i wtedy oni próbują to zorganizować.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję wyłącznie na www.iperfumy.pl. uważam że oryginalne na 100%. Ostatnio kupiłam 100ml DKNY i 100ml Calvin Klein Euphoria. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam oryginalne perfumy najlepszych marek o pojemności 20ml w cenie 15 zł sztuka A przy większych ilościach możliwe rabaty. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na maila radamik95@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś sprawdzona perfumeria. Ostrzegam Nie kupujcie na Iperfumy.pl są to poprostu oszuści. Zamówiłam podkład Dior, otrzymałam pusty flakon a reklamacji nie uznali bo na kartoniku i flakonie były różne nr seryjne. Odeslalam to co dokładnie otrzymałam, straciłam 200zł i na dodatek w odpowiedzi reklamacyjnej dostałam aluzje ze próbuje wydębić pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mi kupiła na prezent kosmetyki Skin 79 z kolekcji Snail Nutrition ze śluzem ślimaka z tego sklepu: www.skin79-sklep.pl i jestem bardzo zadowolona, praktycznie od razu zamówiłam sobie więcej. Dla mnie ważne, że są to naturalne kosmetyki prosto z Azji, nie żadne podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirela1975
Witam. A ja już swàtpiłam, czy gdziekolwiek uda mi sie jeszcze zakupic oryginalnà Euphorie. W przeciàgu 7 lat miałam dwa razy oryginał, gdy màz kupil mi od znajomego ktory handlowal perfumami sprowadzanymi z zagranicy i raz gdzies na allegro byl prawie identyczny no mkze az tak dlugo nje pachnial. Natomiast kolejne zakupy w sklepach allegro typu e-Glamure lub perfumeria.pl niestety nje sa tymi ktòre miałam.. zapach utrzymuje sie bardzo kròtko, przy czym niestety ròwniez odczuwal minimalna zmiane woni perfum.. Zastanawiam sie czy juz nigdzie nie uda mi sie zakupic oryginalnych, takich po ktòrych nawet pompraniu ubrania dalej pachnà.. a ubrania poperfumowane i schowane do półki po kilku mieś.wciaz pachnialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam te firmę: ABCKOSMETYCZNE.PL mają bardzo dobre jakościowo kosmetyki i sama bardzo często korzystam z usług tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisa09
Wiesz co, ja np. uwielbiam perfumy z GOSH, ale w niewielu sklepach można je kupic niestety… a już w tych drogeriach stacjonarnych to mogę pomarzyc. Ostatnio szperalam w necie i trafilam na strone herbakos i tam i te perfumy zamówiłam i jeszcze kilka innych kosmetykow, bo maja naprawde fajne ceny. Jak cos to zajrzyj sobie i sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja tez polecam markowezapachy.pl ku mojemu zdziwieniu zapach utrzymuj sie dosc dlugo jak za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawiam na herbakos.pl. Niedrogo wychodzi za perfumy, a GOSH naprawdę długo utrzymuje się na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu kupuje perfumy od Fm i jestem bardzo zadowolona. Zapachy są śliczne i jest ich duży wybór a ceny są normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do jakości i trwałości zapachów radzę się zapoznać z terminem REFORMULACJA a potem wypisywać bzdury o podróbkach w necie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam kiedyś oryginalne perfumy w dobrej cenie w outletsferis-niestety nie ma już tego sklepu a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Jest bardzo fajna perfumeria , gdzie mają oryginalne perfumy w niskich cenach, bardzo duży wybór. Nazywa się odlewki perfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Ja najczęściej zaopatruję się w kosmetyki w sklepie, którego ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.nocanka.pl Ma bardzo urozmaicony asortyment najlepszych na rynku marek i często można trafić na bardzo atrakcyjne pod względem cenowym promocje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie dostałam przesyłkę z lungo.pl.wczoraj zamowilam perfumy ck in2you 150 ml za 99,99 zł i dostałam rabat 6 zł,tusz to rzęs Loreal za 23,99 i rajstopy w sprayu Sally hansen duże opakowanie za 24,99.jestem mega zadowolona bo w ciągu niespełna 24 godz otrzymałam kosmetyki i to za tak niską cenę.polecam dziewczyny naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wkradł się mały błąd ta strona to lunga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno uważaj na perfumy z "popularnego serwisu aukcyjnego", bo ja kiedyś przez taki zakup zeznawałam na policji w charakterze świadka.. Okazało się, że perfumy są podrabiane :/ Lepiej kupować ze sprawdzonych źródeł, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maryla
lunga - rewelacja za Chanel Coco Mademoiselle W. edt 100ml unbox czyli może być tester 360 pln a w perfumerii anna za coco zafoliowany produkt 369 pln, warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko oryginalne perfumy! Festa Di Vita, Cherchez la femme, Chateaux De La Loire, Incognito, Aora, Alatau, Coquette... i wiele, wiele innych. Co kto lubi i potrzebuje. Przystępne ceny. Wysyłam w obrębie całego kraju! Faberlic Śląsk faberlicslask(kropka)blogspot(kropka)com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×