Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość wolfi45
Sprawdź jak najwięcej internetowych drogerii. Trochę to może zając, bo takich sklepów jest naprawdę sporo. Możesz ich poszukać np. w http://krajowy.biz/firma,e-happinesspl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Livioon. W ofercie jest ponad 100 zapachow damskich i meskich. Sa to odpowiedniki znanych marek tj: Dior, D&G, Hugo Boss, Lacoste, Lancome i wiele innych. Zaperfumowanie 20 %, butelki 50 i 75 ml. Sa naprawde trwałe. Ceny od 36 do 89 zl. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mozna wybrać perfumy po nazwie- z listy lub z probnika. Skontaktuj sie ze mna akilianek@wp.pl. Gwarantuje, ze bedziesz zadowolona/y. To również świetny pomysł na prezent. L rzed swietami sa fajne promocje. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek1982
Polecam lekturę artykułów na perfumowakraina.wordpress.com. ... a dodatkowo polecam jeszcze kilka perfumerii internetowych : perfumesco, e-glamour, iperfumy, dolce, aromadream. Stacjonarnie Rossmann , Super-Pharm , Hebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej da się kupić jedynie testery czyli perfumy przeznaczone do sklepów bez korka. Jeśli zależy Ci na zapachu a nie flakonie to zobacz na stronie www.zapachowiec.pl oni nie mają właśnie tych wykwintnych flakonów a zapachy identyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja perfumy kupuje tutaj http://mania-perfum.pl/ jakiś czas temu kupiłam "na próbe" bo miałam obawy co do kosmetyków kupowanych przez internet,ale dziś już wiem że są fantastyczne oryginalne I kolejny plus często pojawiają się promocje na mój ulubiony http://mania-perfum.pl/dolce-gabbana-the-one-75ml-woda-perfumowana-tester-linia-damska-p-13356.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupuję na odlewkiperfum.pl, zawsze przychodzi na czas i ceny są bardzo atrakcyjne. Mnie akurat podobają się różne zapachy, nie jestem osobą, która używa cały czas jednego zapachu, wolę mieć kilka zapachów, za to w mniejszych pojemnościach, ponadto nie stać mnie na jednorazowy zakup perfum jednej butelki za np. 300 zł., wolę co miesiąc , lub co 2 miesiące, kupić sobie 3-4 zapachy w buteleczkach po 3-4 mililitry, wydając na to około stówki. Korzyść podwójna, różne zapachy na różne dni, zawsze świeże perfumy ! A lubię i Dolce Vita i Carolinę Herrerę i Si Armaniego, czy Calvina Cleina. Zamawiam sobie w domku, wysyłam przelew i już. Ponadto firma pisze, czy już wysłała paczuszkę, można sobie zamówić dostawę do domu pocztą, kurierem, albo (dla mnie jest to najwygodniejszy sposób) do paczkomatu (odbieram wtedy kiedy najbardziej mi pasuje, nie muszę czekać w domu na kuriera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak osoba wyżej polecam www.zapachowiec.pl lub www.goia.pl . Perfumy są prawie identyczne jak oryginały, wytrzymałe a co najważniejsze w bardzo przystępnej cenie. Wolę kupić np. tutaj niż płacić 300% więcej za oryginał skoro zapach identyczny :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiap
widzę , że nie tylko ja mam miłe wspomnienia z zakupów w tym sklepie http://mania-perfum.pl/. Jestem pod wrażeniem jakości ale również cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiaxxc
Z calego serca polecam stronę zapachowiec.pl piękne, trwałe perfumy, szeroki wybór zapachów. Kolejny raz zamawiam i jestem w 100% zadowolona. Jeśli perfumy to tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ilona
Z całego serca polecam stronę zapachowiec.pl po raz kolejny już zamawiam i jestem bardzo zadowolona. Bardzo duży wybór zapachów które są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić bardzo fajny sklep kosmetyczny - Kontigo, mają nie dość że w dobrych cenach własnie wody perfumowane to ogólnie kosmetyki https://kontigo.com.pl/zapachy.html Ja bardzo lubię tam zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetykiKrzeszowice
Moim zdaniem, godne polecenia są perfumy AVON. Zobacz i zostań konsultantką, fajne pieniążki za niewielką prace. Tanie oryginalne perfumy a także inne dodatki. Wejdź i sprawdź www.kosmetyki-krzeszowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje zawsze w Mania-perfum.pl Maja niskie ceny i ciekawe promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuję i w Odlewkach i w Avonie (koleżanka jest konsultantką , a, że często u niej kupuję to i mam zniżki), chociaż czasem mam wrażenie, że te perfumy nie utrzymują się zbyt długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia342343
Ja zawsze kupuję na: fashhouse.pl Wszystko jest dużo taniej, np perfumy Viktorii Secret kupuję o prawie 40% taniej niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bardzo atrakcyjnych cenach można znaleźć perfumy na goia.pl. Są trwałe i nie różnią się od oryginałów. Warto zakupić i samemu się przekonać do tej rozlewni perfum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam kilka sklepów internetowych sprzedających perfumy, ale najbardziej przypadły mi do gustu odlewkiperfum.pl. Szybko, tanio, wygodnie. Miałam okazję porównać te lane perfumy, które otrzymałam z "odlewek" z oryginałami, no i wyszło, że "odlewki" sprzedają oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję w "odlewkach " i jestem mega zadowolona. Nie wierzcie tym, którzy mówią FM Group sprzedają oryginały , bo to nieprawda. Oni sprzedją odpowiedniki inspirowane danym zapachem jakiejś tam marki. Jesli komus to odpowiada to oki. Ale wolę sobie kupić mniejszą pojemność , ale oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Jeśli szukasz dobrych perfum z pewną i szybką dostawą to osobiście mogę polecić http://www.edp24.pl/ znajdziesz tutaj perfumy w każdej cenie , czy to dla kobiet czy to dla mężczyzn. Ja osobiście wybrałam Paris Avenue- Night , zapach jest ładny i utrzymuje się długo w porównaniu do perfum w tych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta01
Super perfumy są na http://www.edp24.pl/ Mają duży wybór z perfum Paris Avenue które są teraz na mega wyprzedażach także polecam się pośpieszyć Ja otrzymałam do perfum wiele darmowych próbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biibiib
Bardzo często robię zakupy w sferisie ale nie wiedziałam że mają perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję odpowiedniki perfum od dawna. Niestety z powodu ciągłych braków na jednaj ze stron musiałam zmienić miejsce zaopatrzenia i szukałam innego wartego uwagi. I w końcu znalazłam. Na galeriazapachow.pl mają dobre perfumy w atrakcyjnej cenie a do tego są one trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12455
Moim zdaniem kupno perfumow z rosmana nie jest takie trwale jak kupno droższych perfum z sephory czy dauglas . Moim zdaniem kupno droższego bardziej się opłaca , zapach jest bardziej intensywny i bardziej trwały , serdecznie polecam perfumy marki : Giorgio Armani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe - kupisz m.in. w Empiku. Przez ostatni rok kupowałam w zasadzie wszystkie wody perfumowane właśnie u nich. Bywało, że na mieście dokładnie ten same zapach, ta sama pojemność, ten sam skład kosztował trzy razy więcej - kabaret. Przed świętami ostatnio też kupowałam właśnie u nich, a w sumie o tym, że mają perfumy, dowiedziałam się przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×