Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 26 lat

26 letnie dziewczyny macie juz dzieci??

Polecane posty

Gość mam 26 lat

jak tak to w jakim wieku?? ja jeszcze niemysle o tym wydaje mi sie ze jestem zamloda a pozatym szkoda zycia na pieluchy itp....... co was sklonilo do zakladania rodziny w tak mlodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cooo
instynkt kobieto, instynkt... widocznie jeszcze go nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama
U mnie to też instynkt:) Mam 26 lat i prawie trzy letnie dziecko,które w niczym mi nie przeszkadzało i nie przeszkadza,:)...nawet w nauce. W sierpniu z mężem obchodzimy 4 rocznice slubu,a razem jestesmy już 10 lat w sumie :) ...i to było tyle o mnie pozdrawaiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat
ale w moim otoczeniu nikt jeszcze niema dzieci a mam znajomych w swoim wieku ni starszych rok - dwa lata.... wiec co sie dzieje z tym instynktem ??? zanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25lat i tez nie mam dziecka ani instynktu...ale on sie pojawia w czasie ciązy lub po urodzeniu...a czasem wogóle...tak pisze młode matki ktore po urodzeniu nie maja go jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skończone 26 lat i synka 1,5 roczku. To moja kochana, wpadeczka ale najcudowniejsza jaka mogŁa mi się przydarzyć ❤️ Wśród naszych znajomych nie ma właściwie 26-latek bezdzietnych :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się wygodni robią, ot co... Dziecko wymaga jednak pewnych wyrzeczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęś ze śródmieścia
Mam 28 lat i też nie ciągnie mnie do dzieci. Jak wpadnę , to wielkiej tragedii nie będzie , ale na razie wolałabym nie wpadać. Instynkt nie zanika , tylko co kiedyś było do roboty ? Paszportów nie było , rozrywek nie było , kobiety były w kieracie dom-dzieci-praca , nie było społecznego przyzwolenia na co innego , to sie brały za dzieci w wieku 20 lat. Teraz życie jest takie wesołe , że szkoda je zmieniać. Musi byc silny impuls. I jak się ten impuls dostatecznie mocno odezwie , to się zdecydujesz na dziecko. Nie ma się co niepokoic. Młodziutka jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×