Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusciasta

Zapraszam biuściaste od D !!!!

Polecane posty

maaaaaagda, a zmierz się jak trzeba: pod biustem ciasno i na wYdechu, w biuście luźno. Może znajdzie się coś lepszego od 75F? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wichurka: też zmierz się tak, jak napisałam powyżej, bo nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena z Troji
ja mam C,D ,alez jaki peikny,jestem bardzo aktywna fizycznie.W zdrowym ciele zdrowy duch,to prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helena c, d jakie? Bo 60c znaczy, że jesteś szczuplutka z małym biustem, 80C - przy kości z niewielkimi piersiami. Lepiej zmierz się: pod biustem ciasno i na wYdechu, w biuście luźno - to da lepsze wyobrażenie o Twoim \"CD\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny_78
Maaagda, z chęcią poznałbym Ciebie. Czy jesteś może z poznania:)? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie.Najlkepsza firma biustonoszy dla \"nas\" to Felina.Od paru lat kupuje tylko ta fimrę.Jak raz sprobujecie to juz nie zmienicie tej firmy.Jest droga( bo ponad 100 zl, nawet do 200zl) ale nie ma porownania.Nic sie nie dzieje.Nie rozciagaja sie.Maja szerokie ramiaczka wiec sie nie wzynają.Jest tyla fasonow ze znjadziecie swoj idelany.Jakosc jest swietna.Kupicie bialy i czarny i na rok(albo i wiecej) macie spokoj.Naprawde polecam. Co Wam szkodzi isc przymierzyć.Same zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinka-280
hej ja mam 90F i czy któraś z was wi może czy i gdzie mozna kupić półgorset lub biustonosz z szerszymi bokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam d, czasem nosze dd (70-75) nie pielegnuje go :P wczesniej myslalam ze mam za male i chce miec wieksze :) teraz nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę 75 F (ale kupuję zazwyczaj 80 C lub D, bo ciężko dostać mój rozmiar) i smaruję się różnymi kremami do biustu (zależy, co mi w drogerii wpadnie w ręce). Zresztą na szczęście mam taki kształt biustu, że nie ma tendencji do zwisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozory mylą. Na niepodtrzymywany biust grawitacja działa, a zły stanik jej efekty potęguje, bo za mała miska rozsmarowuje piersi. Wcześniej czy później to zobaczysz. Na razie dziękuj matce naturze nie za kształt - on tu nie ma nic do rzeczy - ale za wytrzymałość naciąganych tkanek. Niemożność dostania rozmiaru 75F to łatwa wymówka - przecież, jak widzę, masz dostęp do netu. O ile to jeszcze naprawdę ma być 75F... Sklepy z obwodami od 60 i miskami do K-L znajdziesz w sygnaturce. Uwaga na zawrót głowy spowodowany nadmiarem wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona grucha
zapomnialam napisac swoj rozmiar.... 85H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona grucha
maagdaa to kupuj sportowe biustonosze,ja mam tez ciezki, a mimo to gram i zaden taki tam biuscik mi nie rpzeszkodzi w tym co kocham :D swoja droga..dziewczyny zamierzam upiekszyc swoje zwisy, tatuazem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmar G-H
Witam, jestem nowa. Bardzo się cieszę, że Was znalazłam. Ale na początek podam swoje wymiarki: 80 G, H Jeszcze zupełnie niedawno byłam załamana brakiem dostępności bielizny na moje rozmiarki. Ale troszkę przeszukałam allegro i inne sklepy internetowe i z całą pewnością mogą Was kobietki zapewnić, że staniki w dużych rozmiarkach są dostępne. Jedynym mankamentem są niestety ceny. Także nosy do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jest tak drogo ;) Polskie 80G-H to brytyjskie 80F(36F) mniej więcej (stanik na 85-90 pod biustem, 106-108 w biuście), i można znaleźć kilkanaście ślicznych staników poniżej 15 funtów, a poniżej 20 całkiem sporo: http://tiny.pl/4hjj http://tiny.pl/4hjk http://tiny.pl/4hj8 O ofercie na ebayu nie wspomnę ;) Na Lobby Biusciastych są omówione marki i modele - warto korzystać z tej wiedzy by zminimalizować ryzyko nietrafionego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 80 F, albo 75 G:) i nie narzekam,moglabym miec tylko bardziej pelniejsze te piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 75D i jestem zachwycona
podobnie jak moj maz. z reszta spojrzenia kolegow z pracy tez mowia same za siebie. no ale jesli masz faldy to wspolczuje. moze sprobuj troche schudnac? miec duzy biust bo jest sie szczupla a biust wyrosl piekny i duzy to co innego niz byc grubsza osoba z faldkami w kazdym miejscu, na biuscie tez. ale dobrze ze z tym walczysz, choc moim zdaniem nie kremami a dieta powinans. ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie 80G, 75GG/H wg. melissy/bellismy ja sadze ze wlasnie zadne kremy nie pomoga.....najlepsz eto cwiczenia jakes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaca123
Ja mam 75FF kupuję bieliznę w www.hojnie-obdarzona.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo.cycata
Ja mam wielki biust mimo mlodego wieku ale nie zalamuje sie. moje gg jakby co to 9.3.8.8.1.5.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old
Witam dziewczyny dorzucę jeszcze jedna propozycję dla biuściastych: SAMANTA www.samanta.pl , a tam odnośnik sklep internetowy, spory wybór, ja sama w szufladzie z bielizną posiadam tylko samantę, a mam 75E. Polecam - tym bardziej ,że jest mozliwość wymiany lub zwrotu. A gdy w sklepie internetowym nie widać waszego rozmiaru to radze : dzwońcie- juz kilka razy w ten sposób stałam się szcześliwa posiadaczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosujcie sie do rad best - bra, ta kobieta wie co mowi, ja mam maly biust a nosze 70 D, prawidlowy rozmiar jest bardzo wazny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1982
Witam:) ja nosze 75F lub G czy któras z Was wie gdzie w necie można w miarę tanio kupić kostium kąpielowy dwuczęsciowy najlepiej z szortami w tym rozmiarze?? z góry dziękuję za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkxjbxzkg
ja jestem plaska:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×