Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

no i super..dzieki tylko czy dam rade:( podobno własnie jak sie nie je węglowodanów to efekty są juz po 2-3 dniach.Kiedys na Norweskiej (chyba ) schudłam 2 kilo w 3 dni ale czułam sie STRASZNIE:( wiesz ...ja tylko chce miec luzniejsze spodnie ,dzieki za odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W roku szkolnym te gacie są luzne. Teraz siedze na dupci i jem...bez stresu.W szkole wpieprzam mnostwo jedzenia i wogóle nie tyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak,ze jak wypije kawe to jestem syta jakis czas. Kurcze juz sama nie wiem,przeciez 2 kilo to jest bardzo mało,po drugie jak chce to zrzucic z okolic brzucha czyli jak mi spadną jelitka to zaraz zniknie ta nadmuchana opona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ,koniec gadania idę CWICZYC:D ,rano pobiagam- nie bede sie głodzic ale przez te 4 dni naprawde rusze tyłek :D odezwe sie jutro ppapapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tak. jak chodziłam do szkoły schudłam niesamowicie szybko.. a jadłam tyle co teraz (tzn do tej pory.. przed cambridge) szkoła 5 pięter.. stres tez robi swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze umówiłam sie z kumpelą na miescie ale pada :O ehhh trudno sie mówi ... zjadłam nalesnika z twarogiem , 5 kostek czekolady ... :P o 11 , 14, 17 bede coś jadła ..:) a Kapka jak głodówka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie ok ok ok :D szkoda tylko ze wage mam zepsutą :P heh. ale dzisiaj juz coś chyba zjem.. mam zołądej orzy kręgosłupie :o tylko jeszcze nie wiem co zjeść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi Dziewczyny, na czym polega dzialanie herbaty czerwonej pu -erh? slyszalam, ze jest to \"pozeracz tluszczu\", ale na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to weszlam dzis na wage i bylo 49,5 :D no bede to liczyla jako 50, ale to i tak 2 kg od soboty :D ale na cialku za bardzo tego nie widac :( stwierdzilam, ze z rowerkiem chyba dam se luzu, bo chce najbardziej schudnac z nog - glownie ud choc lydek tez, a boje sie, ze mi sie umiesnia przez to i wogole bedzie do kitu. Przeczytalam na kafeterii, ze na wyszczuplenie nog rewelacyjny jest rowerek w powietrzu 15 min dziennie, ale ja nie daje rady nawet 2 min. ;) Kapka serio nie bylas nigdy na randce? :) nie boj nic, bedzie ok :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Martynko :) ja zjadlam na sniadanko 2 kromki chrupkiego pieczywa z pomidorkiem i ogorkiem zielonym (bez soli!), pozniej byly cwiczonka na brzuch, jakies pol godziny temu jogurt i pije sobie czerwona herbatke, a na obiad musze cos wymyslic ;) moze Ty wiesz na czym polega dzialanie tej herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobilam i znalazlam to: Herbaty czerwone Znane są jako herbata niedofermentowane lub półfermentowane. Produkowane są w Chinach i na Tajwanie. Herbata typu Oolong ma całe liście, gdyż nie przechodzi ona procesu zwijania. Na szczególną uwagę zasługuje Pu Erh - czerwona herbata z chińskiej prowincji Yunnan. Proces produkcji wydłużony jest przez etap leżakowania trwający od kilku do kilkunastu lat. Herbata uzyskuje w ten sposób niepowtarzalne właściwości zdrowotne. Związki flawonoidowe uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, zapobiegają krwawieniom, a także są pomocne w leczeniu miażdżycy i hemoroidów. Ponadto flawoidy wykazują właściwości odtruwające - wiążą metale i toksyny, które są następnie usuwane z organizmu. Poprawiają krążenie krwi w naczyniach wieńcowych, obniżają ciśnienie oraz wykazują właściwości antyagregacyjne (zapobiegające zlepianiu się płytek krwi). Związki polifenolowe pomagają w hamowaniu przejścia cholesterolu do krwioobiegu i zapobiegają tworzeniu się skrzepów. Naturalny selen występujący w herbacie Pu-erh należy do grupy przeciwutleniaczy tzn. zapobiega tworzeniu toksycznych związków tlenu (wolnych rodników), które odgrywają dużą rolę w powstawaniu wielu przewlekłych chorób m.in. nowotworowych. Zawarte w herbacie Pu-erh związki aktywują enzymy pokarmowe do wydzielania soków trawiennych oraz pobudzają perystaltykę jelit. Wszystkie te właściwości wpływają na metabolizm tłuszczowy, zmniejsząc ilość tłuszczu w tkance podskórnej. Regularnie stosowana Pu-erh pobudza enzymy rozkładające białka pokarmowe w żołądku. Testując grupę osób z nadciśnieniem stwierdzono również normalizujący wpływ herbaty Pu-erh na nadciśnienie. Dodatkowo badania naukowców japońskich potwierdziły, iż w mniej zaawansowanych przypadkach, może ona hamować proces nowotworowy. Liście herbaty należy zalewać białym wrzątkiem i parzyć około 3 minut. Specjaliści zalecają pić 3 5 filiżanek dziennie herbaty Pu-Erh. Nie należy herbaty słodzić, ponieważ cukier neutralizuje większość jej właściwości. wiec pije dalej tak jak pilam po 3 kubeczki dziennie :D polecam Wam tez, ja mam nie w lisciach, a normalnie w torebkach o smaku melon - jablko i bez slodzenia jest pyszna, nie taka cierpka jak zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z torebek liptona to są pseudo pu-ehr lepiej pij prawdziwą taka.... ja pije slim figura spalanie-coś tam pomaga..ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak mowisz? narazie skoncze ta, ale mi tam na przemiane materii dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mnie slim figura nie pomogła WCALE, przeszłam 3 fazy i nawet poł kilo...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj wam.Ja obrałam nową zasade,poniewaz mój organizm jak sie głoduje badz prawie nic nie jem buntuje.Bede jeść normalnie tylko o połowe mniej i zero słodyczy-w taki sposób napewno schudne+do tego sport. to jest chyba dieta MŻ tak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest dobra dieta:) Dziewczyny wejdzcie sobie na www.fit.pl potem po lewej stronie na kalkulator.Mozna obliczyc podczas których czynnosci ile spalasz kalorii.Jest to dostosowane do Twojej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wtorku jestem na gejfrutowej... sniadanie -poł grajfruta+ kawa obiad -kromka chleba tostowego na ciepło bez tłuszczu+ sałatka z pomidorów kolacja-poł grejfruta +4 plasterki szynki do tego cały czas ocet jabłkowy i 2 godziny spaceru (600kcal)- moj chłopak powiedział ze mnie dopilnuje:) w weekend idziemy w góry tak jak ostatnio( czyli jakies 8h na nogach) jak myslicie ,schudne chociaz kilo do wtorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy napewno schudniesz kilo jak bedziesz sie trzymać postanowionych sobie zasad.Pozdrawiam i miłego wypadu w góry:) tez bym sobie pojechała na taką eskapade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś pusto... u mnie pada ale lekko, idę do miasta na nogach( 7km) pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to jestesmy juz razem na topiku juz ponad miesiąc :D skłądam najlepsze zyczenia oraz 🌻🌻🌻 dla Was z okazji miesięcznicy :D hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×